Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 11 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Új elkapója van a csapatnak, illetve elkapónak új, játékosnak a régi, Joe Webb az.KmetyG
Valahogy nem hiszek ebben a Webb mint WR dologban. Addig jó, hogy gyors, magas és nagyot ugrik, de mi a helyzet az elkapással, a route futással, a blokkolással? Elkapóként szerintem a végső rosterre se férne fel.helmet

M. Vikings
Always open!
több mint 11 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Új elkapója van a csapatnak, illetve elkapónak új, játékosnak a régi, Joe Webb az.KmetyG
Valahogy nem hiszek ebben a Webb mint WR dologban. Addig jó, hogy gyors, magas és nagyot ugrik, de mi a helyzet az elkapással, a route futással, a blokkolással? Elkapóként szerintem a végső rosterre se férne fel.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
jaaaa!?

...és még 10....
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Na akkor jól emlékeztem! Nekem csak annyi maradt meg, hogy veszett gyorsan tud futni😊FearTomi
Meg veszett magasat ugrani 😊
Tred
Ez nagyon jó! 😊
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 431 — Bowl Winner
Azért a QB pick mindig rizikós. RG3-ban is volt rizkó, Wilson-ban meg nem kicsi, talán beváltak, de előre ezt azért nem lehetett biztosra venni.

Ott van pont Webb ellenpéldaként, kimagasló atléta, nagyszerű csapatember, remek egyéniség, csapnivaló QB.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
2 csapat nagyon unszimpi nekem az NFL-ben, Seahawks és Redskins. Azért sok sikert Winfield-nek, bár szerintem alakul a dream team Seattle-ben, ami reményeim szerint hasonló sorsra hivatott, mint az előző dream team Philadelphia-ban.😊 Az tuti, hogy az említett 2 csapatnak idén lesz 10 győzelme, de nem külön-külön, hanem együtt, összesítve!!😊Go Vikings!
Azzal a különbséggel, hogy mi nem egy összevásárolt csapat vagyunk, hanem nagyon komoly draftok vannak a teljesítmény mögött. A tavalyi kezdő védelemből pl 8 kezdő saját draft.Sebii
looooool nézzél már rá a rosteretekre plzsapka
most télleg egy skins fan kezd el ilyenekre LOLozni?! 😀braxa88
Azért vicces, hogy a draftolt játékosokat úgy kezelitek mint valamilyen saját nevelést...
A labdarúgásban lehet vásárolt és saját nevelésű játékosról beszélni, de az nfl-ben sztem ez nevetséges dolog, főleg ha ezt egy olyan csapatfórumon teszed akiktől nem 1 játékost igazoltatok a közelmúltban...Tred
Azért nézzünk már rá a Hawks rosterre. Hol húzta volna be másik csapat Sherman-t? Melyik csapat hozta volna el a kanadai ligából Browner-t, aki később probowler lett?
Ki látta meg RW-ben a lehetőséget?
Egy Redskins frencsájz szervezeti kultúrát és játékospolitikát próbálunk meg összehasonlítani egy hatékony GB módszert alkalmazó, ésszerű struktúrával. Vicces,hogy ilyen fanok jönnek és írják,hogy "lol" 😊 Lol az volt,hogy a fél csapatot eladtátok egy irányítóért,míg más megoldotta két forintos draft cetlivel 😉
több mint 11 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Na akkor jól emlékeztem! Nekem csak annyi maradt meg, hogy veszett gyorsan tud futni😊FearTomi
Meg veszett magasat ugrani 😊

M. Vikings
Always open!
több mint 11 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
2 csapat nagyon unszimpi nekem az NFL-ben, Seahawks és Redskins. Azért sok sikert Winfield-nek, bár szerintem alakul a dream team Seattle-ben, ami reményeim szerint hasonló sorsra hivatott, mint az előző dream team Philadelphia-ban.😊 Az tuti, hogy az említett 2 csapatnak idén lesz 10 győzelme, de nem külön-külön, hanem együtt, összesítve!!😊Go Vikings!
Azzal a különbséggel, hogy mi nem egy összevásárolt csapat vagyunk, hanem nagyon komoly draftok vannak a teljesítmény mögött. A tavalyi kezdő védelemből pl 8 kezdő saját draft.Sebii
looooool nézzél már rá a rosteretekre plzsapka
most télleg egy skins fan kezd el ilyenekre LOLozni?! 😀braxa88
Azért vicces, hogy a draftolt játékosokat úgy kezelitek mint valamilyen saját nevelést...
A labdarúgásban lehet vásárolt és saját nevelésű játékosról beszélni, de az nfl-ben sztem ez nevetséges dolog, főleg ha ezt egy olyan csapatfórumon teszed akiktől nem 1 játékost igazoltatok a közelmúltban...

M. Vikings
Always open!
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
2 csapat nagyon unszimpi nekem az NFL-ben, Seahawks és Redskins. Azért sok sikert Winfield-nek, bár szerintem alakul a dream team Seattle-ben, ami reményeim szerint hasonló sorsra hivatott, mint az előző dream team Philadelphia-ban.😊 Az tuti, hogy az említett 2 csapatnak idén lesz 10 győzelme, de nem külön-külön, hanem együtt, összesítve!!😊Go Vikings!
Azzal a különbséggel, hogy mi nem egy összevásárolt csapat vagyunk, hanem nagyon komoly draftok vannak a teljesítmény mögött. A tavalyi kezdő védelemből pl 8 kezdő saját draft.Sebii
looooool nézzél már rá a rosteretekre plzsapka
most télleg egy skins fan kezd el ilyenekre LOLozni?! 😀
több mint 11 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Új elkapója van a csapatnak, illetve elkapónak új, játékosnak a régi, Joe Webb az.KmetyG
Jól tudom, hogy anno WR-ként draftolta a Vikings?FearTomi
Igen annak draftolták elsődlegesen. A fizikai adottságai miatt és sebessége miatt van benne lehetőség, adnak naki még esélyt a csapatnál. Szerintem megér egy próbát, mert ha nála a labda akkor veszélyes játékos, kérdés mennyire lehet hozzá oda juttatni, és mennyire tudja azt elkapni. De egy két WR futást is le lehetne vele játszatni, akkor csak oda lehet adni neki a labdát. A futórészét Harvin playeinek szerintem meg tudná oldani, AP-vel kombózva jelenthet komoly veszélyt. Nyilván nem lesz első számú WR de egy kis ötletességgel lehet vele próbálkozni, akár még némi trükkös játékot is lehetne vele nyomatni. Illetve jó felépítésű srác nagyon komoly rugókkal esetleg feldobálni neki a lasztit a magasba, egy beívelt labdát csak le tud húzni. Majd meglátjuk.Paulus
Az egész történettel az a baj, hogy ezt 2011-ben kellett volna meglépni, amikor MacNabb és Ponder miatt 3ik számú volt.

M. Vikings
Always open!
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Új elkapója van a csapatnak, illetve elkapónak új, játékosnak a régi, Joe Webb az.KmetyG
Jól tudom, hogy anno WR-ként draftolta a Vikings?FearTomi
Igen annak draftolták elsődlegesen. A fizikai adottságai miatt és sebessége miatt van benne lehetőség, adnak naki még esélyt a csapatnál. Szerintem megér egy próbát, mert ha nála a labda akkor veszélyes játékos, kérdés mennyire lehet hozzá oda juttatni, és mennyire tudja azt elkapni. De egy két WR futást is le lehetne vele játszatni, akkor csak oda lehet adni neki a labdát. A futórészét Harvin playeinek szerintem meg tudná oldani, AP-vel kombózva jelenthet komoly veszélyt. Nyilván nem lesz első számú WR de egy kis ötletességgel lehet vele próbálkozni, akár még némi trükkös játékot is lehetne vele nyomatni. Illetve jó felépítésű srác nagyon komoly rugókkal esetleg feldobálni neki a lasztit a magasba, egy beívelt labdát csak le tud húzni. Majd meglátjuk.Paulus
Na akkor jól emlékeztem! Nekem csak annyi maradt meg, hogy veszett gyorsan tud futni😊

több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Új elkapója van a csapatnak, illetve elkapónak új, játékosnak a régi, Joe Webb az.KmetyG
Jól tudom, hogy anno WR-ként draftolta a Vikings?FearTomi
Igen annak draftolták elsődlegesen. A fizikai adottságai miatt és sebessége miatt van benne lehetőség, adnak naki még esélyt a csapatnál. Szerintem megér egy próbát, mert ha nála a labda akkor veszélyes játékos, kérdés mennyire lehet hozzá oda juttatni, és mennyire tudja azt elkapni. De egy két WR futást is le lehetne vele játszatni, akkor csak oda lehet adni neki a labdát. A futórészét Harvin playeinek szerintem meg tudná oldani, AP-vel kombózva jelenthet komoly veszélyt. Nyilván nem lesz első számú WR de egy kis ötletességgel lehet vele próbálkozni, akár még némi trükkös játékot is lehetne vele nyomatni. Illetve jó felépítésű srác nagyon komoly rugókkal esetleg feldobálni neki a lasztit a magasba, egy beívelt labdát csak le tud húzni. Majd meglátjuk.
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Új elkapója van a csapatnak, illetve elkapónak új, játékosnak a régi, Joe Webb az.KmetyG
Jól tudom, hogy anno WR-ként draftolta a Vikings?

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Az azért komoly. 😊
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Új elkapója van a csapatnak, illetve elkapónak új, játékosnak a régi, Joe Webb az.
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 431 — Bowl Winner
Természetes, hogy minden szurkoló a saját csapatát támogatja, és a nyilvánvalóan rossz döntéseket is próbálja pozitív szemszögből nézni. Winfield-del egy leader-t vesztettünk, sajna, kicsit rányomja ez a bélyegét az off-season-ra, reméljük a drafton majd próbálják feledtetni.

Személyes ellenszenveim természetesen csak csapatokra fókuszálnak, az ellenfelek szurkolói is olyan emberek, mint mi, ugyanazt a sportot imádjuk, csak ők máshol találták meg a számításaikat, kedvenceiket. Pl. a Seahawks csapatát körüllengő sznobizmust és elitizmust nem azonosítom a szurkolóikkal.😊 Mint ahogy egyetlen Redskins fan sem tehet róla, hogy a Washington volt az ucsó csapat az NFL-ben, ahol rájöttek, hogy az ember színe nem csak fehér lehet - a sors furcsa fintora, hogy az egykor nyíltan afroamerikai ellenes franchise-nak az arca most egy fiatal fekete srác.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Sok sikert Winfieldnek, kivéve ellenünk. Az meg, hogy ki mennyire esélyes a Super Bowlra, azt minden csapatban a fiúk eldöntik a pályán. Ez szerencsére nem az a liga ahol ki lehet osztogatni a döntős helyeket előre. Még a döntősöket sem lehet eltalálni előre, nem hogy azt, hogy ki nyeri meg a gyűrűket, lehet valaki komplettebb csapatként futottak még kategória, meg fordítva a futottak még csapatból nagy meglepetés.

Winfield és Harvin nélkül is a Viking hajó a legszebb, és ha az vitorlát Thor szelei feszítik, és vihar tép bele, akkor is a lila arany harcosok lesznek számomra a legjobbak. SKOL VIKES! .
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
2 csapat nagyon unszimpi nekem az NFL-ben, Seahawks és Redskins. Azért sok sikert Winfield-nek, bár szerintem alakul a dream team Seattle-ben, ami reményeim szerint hasonló sorsra hivatott, mint az előző dream team Philadelphia-ban.😊 Az tuti, hogy az említett 2 csapatnak idén lesz 10 győzelme, de nem külön-külön, hanem együtt, összesítve!!😊Go Vikings!
Azzal a különbséggel, hogy mi nem egy összevásárolt csapat vagyunk, hanem nagyon komoly draftok vannak a teljesítmény mögött. A tavalyi kezdő védelemből pl 8 kezdő saját draft.Sebii
looooool nézzél már rá a rosteretekre plz

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 362
2 csapat nagyon unszimpi nekem az NFL-ben, Seahawks és Redskins. Azért sok sikert Winfield-nek, bár szerintem alakul a dream team Seattle-ben, ami reményeim szerint hasonló sorsra hivatott, mint az előző dream team Philadelphia-ban.😊 Az tuti, hogy az említett 2 csapatnak idén lesz 10 győzelme, de nem külön-külön, hanem együtt, összesítve!!😊Go Vikings!
Azzal a különbséggel, hogy mi nem egy összevásárolt csapat vagyunk, hanem nagyon komoly draftok vannak a teljesítmény mögött. A tavalyi kezdő védelemből pl 8 kezdő saját draft.
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 927 — Vikings fan
Nekem nincs bajom a Seahawks-al, egyértelmű SB esélyesek nálam, feljövőben vannak és jókat igazoltak. Nem ők tehetnek róla hogy a tehetségeink náluk folytatják, amolyan farmcsapatunk lesz lassan 😊 Winfield döntése érthető és szorítok neki hogy összejöjjön a gyűrű, nálunk azért lássuk be sokkal kevesebb lenne az esélye rá. Egy NFC döntőn vagy bárhol a playoff-ban ellenünk másképp lesz, de addig is szorítok az exvikingeknek. Idén biztosan találkozunk velük, remélem azért ott is elporoljuk őket, ami jelentse azt hogy vagyunk olyan jó csapat hogy egy előzetesen esélyest megverünk. 😊

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Na akkor jöhet a fiatalság CB-re is!!!
Sok sikert neki!

Seahawks...nem lesz még Divisional Round se....
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 431 — Bowl Winner
2 csapat nagyon unszimpi nekem az NFL-ben, Seahawks és Redskins. Azért sok sikert Winfield-nek, bár szerintem alakul a dream team Seattle-ben, ami reményeim szerint hasonló sorsra hivatott, mint az előző dream team Philadelphia-ban.😊 Az tuti, hogy az említett 2 csapatnak idén lesz 10 győzelme, de nem külön-külön, hanem együtt, összesítve!!😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Sajnálom, de érthető. Annyi mindent tett a csapatért, hogy Harvinnal ellentétben haragudni se tudok rá, hogy elment. Muszáj leszek felugrani a Hoksz bandwagonra most már tényleg úgy tűnik. Persze , majd amikor a playoffban kiverjük őket, mind2 megbánják, hogy eligazoltak 😊
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Nem is kellett a hétvégéig várni az eredményre, mert sajnos Antoine Winfield állítólag elfogadta a Seattle Seahawks 1 éves szerződésajánlatát.

Frissítés: 7 perce még csak meg nem erősített hír volt, most már hivatalosan is bejelentették, hogy Winfield 1 évre aláírt a Seahawks-hoz. 😕
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 927 — Vikings fan
Egy mentőcsónaknyi Viking-gel is találkozhat a csapattársak között, a pénz és egyéb szempontok mellett még ez is Seattle mellett szól. Szerintem oda megy szerencsét próbálni, mi vele sem tartunk ott ahol a Seahawks, és igaz hogy 32 csapat esélyes pillanatnyilag az SB-re, de valahol ők közelebb vannak. Nekünk jól kell draftolni és építkezni szorgalmasan.... stadiont és csapatot is beleértve 😊