Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 740 — Vikings fan
Holnap éjjel végre minden kiderül, hogyan okoskodnak a fejeseink. Véleményem szerint MLB-t a második kör végén már nem fogunk tudni húzni, olyat aki nekünk már az első évben kellene, ezért számomra ez élvez prioritást, mivel ide nincs szerintem kezdőként bevethető emberünk egyáltalán, remélem ezt első kör valamelyik húzásából megoldjuk, vagy a másodikban előre kell jönni egyért, ha úgy alakulnak a választások.Paulus
Hát én mondjuk ebben sem vagyok biztos, de szerintem egy feltrade WRért + ILB pick lesz 1.körben. Vagy ha maradunk én Kennan Allen helyett Justin Huntert látnám szívesebben.
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Holnap éjjel végre minden kiderül, hogyan okoskodnak a fejeseink. Véleményem szerint MLB-t a második kör végén már nem fogunk tudni húzni, olyat aki nekünk már az első évben kellene, ezért számomra ez élvez prioritást, mivel ide nincs szerintem kezdőként bevethető emberünk egyáltalán, remélem ezt első kör valamelyik húzásából megoldjuk, vagy a másodikban előre kell jönni egyért, ha úgy alakulnak a választások.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 740 — Vikings fan
Nemsokára végre elérünk a drafthoz. Csak. hogy felpörgessem kicsit magunkat lenne egy kérdésem.
Konkrét játékostól eltekintve, ti milyen posztokat látnátok sorrendben, a legszívesebben az első négy húzásból?

Nálam MLB-WR-DT-CB lenne a sorrend, amit persze konkrét draftszituációk befolyásolhatnak.
Nem tippversenyként kéretik kezelni, csak pusztán kívánságfelmérésként.Paulus
ILB és WR közt nem tudok dönteni,hogy ki egyen a 23. ill. 25.
mondjuk függő,hogy ki megy ki addig...
aztán CB,DT



Kedves NFL rajongók!

Az NFL.com jóvoltából ingyen és bérmentve lehet megtekinteni a 2013-as DRAFT mindhárom körét, élőben és HD minőségben az NFL.com oldalán. Megnéztem, már ma is lehet nézni az NFL NETWORK adását élőben.

Semmi mást nem kell tenni, mint az nfl.com account-oddal belépni vagy esetleg regisztrálni és már nézheted is az adást.

Ráadásul bármelyik mérkőzését teljes egészében vissza lehet nézni a 2009-es szezonig visszamenőleg!!

Jó szórakozást!KmetyG
köszi 😉
El is kezdtem nézni a 2009-es Cowboys elleni PO meccset! 😛ZoliZoltán
Nem tudom, nekem elég erős a gyanúm hogy DT- WR első kör lesz, ILB meg 2.körre marad. De ez a ILB-DT kérdés nagyon nehéz. Pl. mockban ILB-t húztam, és 2.köre elfogytak az értelmes nekünk jó DT-k. Bár én azon is csodálkoznék ha valamelyik cetlinkkel nem mennénk előrébb.

Az új mezről majd akkor fogok véleményt mondani ha nem egy kigyúrt bábun van 😀
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Szép Williamstől!!!Respect Neki!!! 8-)

Arról mit tudni,hogy állítólag feltrédelünk 6ra?Browns.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Remélem! 😛 8)
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
szvsz az egyik pickünk tuti Teo lesz... 😊

|
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 431 — Bowl Winner
Védelmünket kell kicsit megerősíteni / frissíteni. Safety poszton jók vagyunk, ráadásul Smith már most igazi vezéregyéniség, de corner poszt az sovány. OLB gondunk sincs, de ILB az konkrétan nuku. A védőfal vállalható, de egy Kevin Williams utód nagyon kellene. Szóval ez mondjuk egy MLB, egy DT és 1-2 CB.

Offense-be igazából minden poszt fedett és van jó backup kivéve a WR és talán a guard pozíciót. Ha a 2 elite guard prospect közül egyik se csúcsik le hozzánk, akkor OG első 3 körben nem is kell. WR viszont igen, lehetőleg 2-3.😊

Van 11 pickünk, kell kb. 7-8 ember. Simán trédelgethetünk is, vagy próbálkozhatunk csiszolatlan gyémántok keresésével kesőbbi körökben. Csak ugye a többi csapat is ezt próbálja tenni.😊

Nálam mindegy, milyen posztra jön az első 3 ember, csak szeressük őket, és legyen érdemes értük szorítani. Kalil, Smith. Josh Robinson, Blair Walsh mentalitású emberek kellenek, persze az se hátrány, ha tudásban és képességekben is hasonló kaliberűek.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Nemsokára végre elérünk a drafthoz. Csak. hogy felpörgessem kicsit magunkat lenne egy kérdésem.
Konkrét játékostól eltekintve, ti milyen posztokat látnátok sorrendben, a legszívesebben az első négy húzásból?

Nálam MLB-WR-DT-CB lenne a sorrend, amit persze konkrét draftszituációk befolyásolhatnak.
Nem tippversenyként kéretik kezelni, csak pusztán kívánságfelmérésként.Paulus
ILB és WR közt nem tudok dönteni,hogy ki egyen a 23. ill. 25.
mondjuk függő,hogy ki megy ki addig...
aztán CB,DT



Kedves NFL rajongók!

Az NFL.com jóvoltából ingyen és bérmentve lehet megtekinteni a 2013-as DRAFT mindhárom körét, élőben és HD minőségben az NFL.com oldalán. Megnéztem, már ma is lehet nézni az NFL NETWORK adását élőben.

Semmi mást nem kell tenni, mint az nfl.com account-oddal belépni vagy esetleg regisztrálni és már nézheted is az adást.

Ráadásul bármelyik mérkőzését teljes egészében vissza lehet nézni a 2009-es szezonig visszamenőleg!!

Jó szórakozást!KmetyG
köszi 😉
El is kezdtem nézni a 2009-es Cowboys elleni PO meccset! 😛
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Valóban bent lévő játékos kívánságlista alapján fogunk választani a hírek szerint, de ezt igen nehéz lenne megtippelni, ezért kérdeztem a poszt sorrendről a véleményeket. 😊 Az is elképzelhető, hogy kivételes lehetőség esetén nem az alábbi posztokról húzunk az első négyben sem.(Bár nehezen tudom elképzelni, hogy pl OT-t vagy RB-t húznánk az első négy közül)
Viszont nemsokára fény derülhet mindenre, szerintem jól fogják csinálni idén is... 😊
több mint 11 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Nemsokára végre elérünk a drafthoz. Csak. hogy felpörgessem kicsit magunkat lenne egy kérdésem.
Konkrét játékostól eltekintve, ti milyen posztokat látnátok sorrendben, a legszívesebben az első négy húzásból?

Nálam MLB-WR-DT-CB lenne a sorrend, amit persze konkrét draftszituációk befolyásolhatnak.
Nem tippversenyként kéretik kezelni, csak pusztán kívánságfelmérésként.Paulus
Ha jól emlékszem a hivatalos álláspont az idén, hogy nem poszt szerint draftolunk, hanem a különböző játékosok között van felállítva priorítás, és az a kérdés, hogy ki marad bent. Gyanús, hogy a fent említett 4 poszt közül ILB-ből fog kimenni előttünk a legkevesebb, szóval az az 1., WR-t muszáj lesz húznunk, mert az volt a leggyengébb egység idén, még Percy-vel együtt is. Aztán CB kelleni fog, mert Smith nem fogja bírni szusszal, és végül DT.
Szóval: ILB-WR-CB-DT

M. Vikings
Always open!
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Kedves NFL rajongók!

Az NFL.com jóvoltából ingyen és bérmentve lehet megtekinteni a 2013-as DRAFT mindhárom körét, élőben és HD minőségben az NFL.com oldalán. Megnéztem, már ma is lehet nézni az NFL NETWORK adását élőben.

Semmi mást nem kell tenni, mint az nfl.com account-oddal belépni vagy esetleg regisztrálni és már nézheted is az adást.

Ráadásul bármelyik mérkőzését teljes egészében vissza lehet nézni a 2009-es szezonig visszamenőleg!!

Jó szórakozást!
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 927 — Vikings fan
Nemsokára végre elérünk a drafthoz. Csak. hogy felpörgessem kicsit magunkat lenne egy kérdésem.
Konkrét játékostól eltekintve, ti milyen posztokat látnátok sorrendben, a legszívesebben az első négy húzásból?

Nálam MLB-WR-DT-CB lenne a sorrend, amit persze konkrét draftszituációk befolyásolhatnak.
Nem tippversenyként kéretik kezelni, csak pusztán kívánságfelmérésként.Paulus
hasznos játékosokra van szükség, és valahogy úgy vagyok ezzel mint a mondással, miszerint nem lehet minden lukat betömni, de törekedni kell rá..... szóval akár ez a négyes is szóba jöhet, a lényeg hogy ne pazaroljunk egy picket sem és csak okosan 😊 Skol Vikes!

több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Nemsokára végre elérünk a drafthoz. Csak. hogy felpörgessem kicsit magunkat lenne egy kérdésem.
Konkrét játékostól eltekintve, ti milyen posztokat látnátok sorrendben, a legszívesebben az első négy húzásból?

Nálam MLB-WR-DT-CB lenne a sorrend, amit persze konkrét draftszituációk befolyásolhatnak.
Nem tippversenyként kéretik kezelni, csak pusztán kívánságfelmérésként.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
szerintem 1-1 lesz az...
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 740 — Vikings fan
Jó lenne nem 0-2-vel startolni...Go Vikings!
Lionst odavissza kell püfölni. Igazából a Bearst is kéne 😀
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 431 — Bowl Winner
Jó lenne nem 0-2-vel startolni...

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Nagyon kemény.....pfffuh.


majd minden SB esélyest elverünk idén!Jó lesz az! 😀
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 740 — Vikings fan
Itt a menetrendünk:
1 SEP 8 12:00PM AT LIONS
2 SEP 15 12:00PM AT BEARS
3 SEP 22 12:00PM * BROWNS
4 SEP 29 12:00PM * STEELERS
5 BYE
6 OCT 13 12:00PM PANTHERS
7 OCT 21 7:40PM AT GIANTS
8 OCT 27 7:30PM PACKERS
9 NOV 3 12:00PM AT COWBOYS
10 NOV 7 7:25PM REDSKINS
11 NOV 17 3:25PMAT SEAHAWKS
12 NOV 24 12:00PM AT PACKERS
13 DEC 1 12:00PM BEARS
14 DEC 8 12:00PM AT RAVENS
15 DEC 15 12:00PM EAGLES
16 DEC 22 12:00PM AT BENGALS
17 DEC 29 12:00PM LIONS
Hát lehetne jobb is de ez van. 😀
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Még 1 hét...
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Értékelendő lépés tőle, kár, hogy ezzel a húzással sem sikerült Winfieldet megtartani. Ha csak más terv nincs, így csak a cap space-t tudta a növelni a csapat.
több mint 11 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Átstrukturálták Kevin Williams szerződését, 2.5 millió dollárnyi capspace-t nyertünk ezzel, viszont jövő nyáron FA lesz.

 www.1500espn.com/sportswire/Source_Vikings_renegotiate_Kevin_Williams_deal_saving_25M_on_cap041613
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 927 — Vikings fan
Nem egészen értem miért gond, hogy kipróbálják Webb-et WR.ként? Még mindig nem arról beszélünk, hogy ő lehet a no2 vagy no1 elkapónk, hanem arról, hogy keresik azt, miképpen lehet kihasználni az adottságait. el tudom képzelni, hogy nem tud jól útvonalat futni és elszakadni, esetleg nem húzza le a fly-t, de ha screen passzal 2&5-re oda lehet neki dobni a labdát és kap blokkot, abból könnyen vehet fel yardokat, illetve egy két kereszt mozgásos motien-nel, és futással is keverhet nem kis galibát, és még mindig ott vannak a feldobott labdák, ahol nem elsősorban a kézügyesség dönti el a az elkapást. Szóval nem feltétlen csak a játékoson múlik, hogy megtalálják egy csapatban a helyét vagy sem.
Ha pedig nem válik be sehogy, akkor letöltötte a szerződését és nem kell vele hosszabbítani. Egyenlőre nyugodtan odafér, hogy próbálkozzunk vele.Paulus
Egyáltalán nem gond hogy próbálkozunk, hiszen nincs ezzel semmi vesztenivalónk, csak annyit írtam, hogy én személy szerint nem hiszek benne. Aztán hidd el, én fogok a legjobban örülni ha esetleg bejön a dolog, és hasznára lesz a csapatnak elkapóként 😊helmet
Lényeg a pozitív hozzáállás....ZoliZoltán
azt sem kell elfelejteni hogy a playbook-ot is mint ex QB-nak nagyon kell ismernie, látnia kell a pályán és - bár nem volt az erőssége, de nyilván nem teljesen képtelen rá - akár trükkös játékban passzra is használhatjuk. Én látok benne lehetőséget, remélem élni is tud vele, és nemcsak ő, hanem valóban a csapat, az edzők is sokat tehetnek érte.

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Nem egészen értem miért gond, hogy kipróbálják Webb-et WR.ként? Még mindig nem arról beszélünk, hogy ő lehet a no2 vagy no1 elkapónk, hanem arról, hogy keresik azt, miképpen lehet kihasználni az adottságait. el tudom képzelni, hogy nem tud jól útvonalat futni és elszakadni, esetleg nem húzza le a fly-t, de ha screen passzal 2&5-re oda lehet neki dobni a labdát és kap blokkot, abból könnyen vehet fel yardokat, illetve egy két kereszt mozgásos motien-nel, és futással is keverhet nem kis galibát, és még mindig ott vannak a feldobott labdák, ahol nem elsősorban a kézügyesség dönti el a az elkapást. Szóval nem feltétlen csak a játékoson múlik, hogy megtalálják egy csapatban a helyét vagy sem.
Ha pedig nem válik be sehogy, akkor letöltötte a szerződését és nem kell vele hosszabbítani. Egyenlőre nyugodtan odafér, hogy próbálkozzunk vele.Paulus
Egyáltalán nem gond hogy próbálkozunk, hiszen nincs ezzel semmi vesztenivalónk, csak annyit írtam, hogy én személy szerint nem hiszek benne. Aztán hidd el, én fogok a legjobban örülni ha esetleg bejön a dolog, és hasznára lesz a csapatnak elkapóként 😊helmet
Lényeg a pozitív hozzáállás....
több mint 11 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Nem egészen értem miért gond, hogy kipróbálják Webb-et WR.ként? Még mindig nem arról beszélünk, hogy ő lehet a no2 vagy no1 elkapónk, hanem arról, hogy keresik azt, miképpen lehet kihasználni az adottságait. el tudom képzelni, hogy nem tud jól útvonalat futni és elszakadni, esetleg nem húzza le a fly-t, de ha screen passzal 2&5-re oda lehet neki dobni a labdát és kap blokkot, abból könnyen vehet fel yardokat, illetve egy két kereszt mozgásos motien-nel, és futással is keverhet nem kis galibát, és még mindig ott vannak a feldobott labdák, ahol nem elsősorban a kézügyesség dönti el a az elkapást. Szóval nem feltétlen csak a játékoson múlik, hogy megtalálják egy csapatban a helyét vagy sem.
Ha pedig nem válik be sehogy, akkor letöltötte a szerződését és nem kell vele hosszabbítani. Egyenlőre nyugodtan odafér, hogy próbálkozzunk vele.Paulus
Egyáltalán nem gond hogy próbálkozunk, hiszen nincs ezzel semmi vesztenivalónk, csak annyit írtam, hogy én személy szerint nem hiszek benne. Aztán hidd el, én fogok a legjobban örülni ha esetleg bejön a dolog, és hasznára lesz a csapatnak elkapóként 😊