Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Szerintem is csökkenni fog Allen fizetése egy új szerződéssel, de 10 alá nem nagyon fog menni.(Sokat számít az idei teljesítménye is nyilván.) Ráadásul Jennings fizetése is úgy van struktúrálva, hogy idén kevesebb, de jövőre ezáltal nyilván több lesz mint a 9 milliós átlag. Fitz pénzét pedig már idén se tudnánk bekalkulálni, ha meg eltoljuk azt is valahogy akkor a jövő év omlik össze. Szerintem nem tudjuk megoldani Fitz pénzét sajnos. Még ha az elcserélése lehetséges is lenne valahogy.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 659 — Vikings fan
melyikből?Paulus
Fitz...
.
ZoliZoltán
"A lényege: hogy a 23-ik pickre húznánk a bent lévő legjobb LB-t vagy DT-t, az 1/25-ös Picket és egy játékost pedig elcserélnénk Fitz-re. A lehetséges játékosok Griffen aki pont Allen pótlása, utódja lehetne, vagy Toby. Valamint egy idei negyedik körünket is adnánk.

Így kialakulna egy Fitz, Jennings, Rudolph, AP támadósor ami elég jól hangzik. (Kétségkívül.)"

Szerintem ennek a hírnek nagyon kevés köze lehet a valósághoz. Egy részről szerintem ennél többet kellene adni Fitz-ért, (bár Toby és Griffen is megérne a bizonyított tudásuk alapján minimum egy 2-ik kört, és elég fiatalok, nincsenek leharcolva sem) másrészről nem hiszem, hogy még egy 10+ milliót kereső játékost be tudnánk illeszteni a fizetési sapka alá. Jövőre biztos szétesne a csapat, mert akkor Fitz, Jennings, AP és Allen (ha hosszabbítunk vele) is 10 millió fölött (körül) kapna ami a négy játékosnál már 50 milliót tenne ki. Szerintem teljesen felborulna a pénzügyi helyzet, és a 5-6-7 milliót keresőkkel alig maradna hely másra.

Mindezt úgy mondom, hogy imádom Fizgeraldot, hatalmas játékos mind fizikálisan, mind mentálisan, igazi csapatépítő jellem. De az én vélaményem szerint ha ügyesen csináljuk van benn idén pár WR igéret, és jól választva ha nem is Fitz-re bukkanhatunk, de meghatározó WR-t szerezhetünk hosszú évekre, és jó pár évre olcsón.Paulus
Allen fizuja nem fog emelkedni inkább csökkeni fog szerintem. És igazából ha a jövő évet túlélnénk a fizukkal utána jön a cap emelés.
Persze ettől függetlenül én sem hiszek benne hogy idén lesz a mienk Fitz.
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
melyikből?Paulus
Fitz...
.
ZoliZoltán
"A lényege: hogy a 23-ik pickre húznánk a bent lévő legjobb LB-t vagy DT-t, az 1/25-ös Picket és egy játékost pedig elcserélnénk Fitz-re. A lehetséges játékosok Griffen aki pont Allen pótlása, utódja lehetne, vagy Toby. Valamint egy idei negyedik körünket is adnánk.

Így kialakulna egy Fitz, Jennings, Rudolph, AP támadósor ami elég jól hangzik. (Kétségkívül.)"

Szerintem ennek a hírnek nagyon kevés köze lehet a valósághoz. Egy részről szerintem ennél többet kellene adni Fitz-ért, (bár Toby és Griffen is megérne a bizonyított tudásuk alapján minimum egy 2-ik kört, és elég fiatalok, nincsenek leharcolva sem) másrészről nem hiszem, hogy még egy 10+ milliót kereső játékost be tudnánk illeszteni a fizetési sapka alá. Jövőre biztos szétesne a csapat, mert akkor Fitz, Jennings, AP és Allen (ha hosszabbítunk vele) is 10 millió fölött (körül) kapna ami a négy játékosnál már 50 milliót tenne ki. Szerintem teljesen felborulna a pénzügyi helyzet, és a 5-6-7 milliót keresőkkel alig maradna hely másra.

Mindezt úgy mondom, hogy imádom Fizgeraldot, hatalmas játékos mind fizikálisan, mind mentálisan, igazi csapatépítő jellem. De az én vélaményem szerint ha ügyesen csináljuk van benn idén pár WR igéret, és jól választva ha nem is Fitz-re bukkanhatunk, de meghatározó WR-t szerezhetünk hosszú évekre, és jó pár évre olcsón.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
melyikből?Paulus
Fitz...


...

Winfield..:-/
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Nem sok mindent értek ebből az angolból még fordítóval se... :/
valaki?😊ZoliZoltán
melyikből?
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Winfield a Redskins-nél van látogatóban.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 659 — Vikings fan
Igen valóban 2 év alatt jött volna össze, de a többsége tavalyra esett volna, ami elég érzékeny lett volna számunkra. Szerintem is szinte megítélhetetlen annál a sebességnél ahogy ők játszanak, sokszor 2-3 védő között a dolog. De mindig érzékeny kiesés lesz csapattól függetlenül ha valaki beszopja azt a 15 yard büntetést, egy 5-6-7 yardos futás helyett.
De meglátjuk majd hogy működik ez a valóságban, az viszont biztos, hogy a fizikálisabb futók rosszabb helyzetbe kerültek.

A Fitz cserével kapcsolatban nem csak az elcserélést kellene megoldani, de a fizetését is, aminek nem látom a hátterét nálunk.Paulus
Igen, emiatt nem hiszem hogy lesz itt trade, 10 milla körüli plusz capünk nem lesz rookiekkal együtt
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Nem sok mindent értek ebből az angolból még fordítóval se... :/
valaki?😊
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Igen valóban 2 év alatt jött volna össze, de a többsége tavalyra esett volna, ami elég érzékeny lett volna számunkra. Szerintem is szinte megítélhetetlen annál a sebességnél ahogy ők játszanak, sokszor 2-3 védő között a dolog. De mindig érzékeny kiesés lesz csapattól függetlenül ha valaki beszopja azt a 15 yard büntetést, egy 5-6-7 yardos futás helyett.
De meglátjuk majd hogy működik ez a valóságban, az viszont biztos, hogy a fizikálisabb futók rosszabb helyzetbe kerültek.

A Fitz cserével kapcsolatban nem csak az elcserélést kellene megoldani, de a fizetését is, aminek nem látom a hátterét nálunk.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 659 — Vikings fan
Megnézték AP tavalyi futásait az újonan bevezetett Crown Rule szabály tükrében. 11 büntetést kapott volna AP ami kb 165 yard minusz, valamint egy TD is vissza lett volna vonva. Mivel ezek ösztönös dolgok, szerintem jövőre kapunk párszor idegbajt azt hiszem, meg AP is, meg a csapat is.Paulus
Ezt a 11 büntetést az elmúlt két évben számolták össze nála (556 futás). Az összegzésben szerepel, hogy ez a legrosszabb eset, a szabály legszigorúbb alkalmazásával. Teljes cikk képekkel illusztrálva

A szabályváltoztatás indoklása engem a legkevésbé sem érdekel, a probléma, hogy sikerült növelni azokat a "szürkezónás" zászlókat, amelynek mérkőzésről-mérkőzésre, bíróról-bíróra változhat és megint egy olyan nem objektív, visszafordíthatatlan eszköz a zebráknak, amivel akaratlanul is meccsek sorsát dönthetik el.DoM
Ráadásul ez tényleg olyan hogy érzésre fúják majd be,mert hogy pontosan látni ők mp tört része alatt nem fogják az fix...
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Megnézték AP tavalyi futásait az újonan bevezetett Crown Rule szabály tükrében. 11 büntetést kapott volna AP ami kb 165 yard minusz, valamint egy TD is vissza lett volna vonva. Mivel ezek ösztönös dolgok, szerintem jövőre kapunk párszor idegbajt azt hiszem, meg AP is, meg a csapat is.Paulus
Ezt a 11 büntetést az elmúlt két évben számolták össze nála (556 futás). Az összegzésben szerepel, hogy ez a legrosszabb eset, a szabály legszigorúbb alkalmazásával. Teljes cikk képekkel illusztrálva

A szabályváltoztatás indoklása engem a legkevésbé sem érdekel, a probléma, hogy sikerült növelni azokat a "szürkezónás" zászlókat, amelynek mérkőzésről-mérkőzésre, bíróról-bíróra változhat és megint egy olyan nem objektív, visszafordíthatatlan eszköz a zebráknak, amivel akaratlanul is meccsek sorsát dönthetik el.
több mint 11 éve
oleewear Detroit Lions 225
"...This option has the Vikings drafting a player they covet as a No. 1 at his position with pick 23—perhaps one of the top DT's or LB's, both of which are high-priority needs for the Vikings. But then with their No. 25 pick and a player, they could possibly trade for WR Larry Fitzgerald of the Cardinals.

Chances are the player would have to be someone like Toby Gerhart or Everson Griffen. I doubt the Vikings would separate with Griffen because he is most likely seen as Jared Allen’s replacement when he retires, so Gerhart makes the most sense. Then the Vikings could use one of their fourth-round picks to draft AD's relief.

If they pulled off a trade like this, Fitzgerald, Jennings, Kyle Rudolph and AD would make for a very intriguing offense.

Ultimately, I do not see this happening, but you never know in the NFL. If the price is right, so is the deal. ..."

nem lenne rossz forgatókönyv😊
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Meglátjuk még. Nem pánikkeltésnek írtam, csak érdekességnek a cikket. Nyilván minden ilyen büntetés érzékeny dolog lesz, de még nem tudni, hogy a játékosok mennyire tudják ezt kivenni a játékukból. (Már aki csinált ilyet.) valamint azt sem a bírók hogyan ítélik a dolgokat élesben. Nyilván videóról visszaelemezve most ennyi esetet láttak, de a helyszínen ez kérdés lesz full gáz mellett.

Szóval inkább várjuk meg a szezont, előtte meg a Draftot. 😊 (Ja és hozzuk még vissza Winfieldet is valahogy 😊 )
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Szerintem meg igen...összedől!
Annyi büntetésünk lesz ,mint az atom....nem TD...
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
AP-nek 4-5 hónapja van leszokni erről a fejjel ütközésről, szóval emiatt annyira én sem aggódom...Tred
nektek legyen igazatok és kb 20év alatt kialakult berögződést és játékstílust sikerüljön kiiktatni. nem lenne jó 7 yardos futásra -15 yardot kapni. de a jövő év erre választ ad. ez a futásainak 2-3 %-át érinti csak szóval a világ nem dől össze.
több mint 11 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
AP-nek 4-5 hónapja van leszokni erről a fejjel ütközésről, szóval emiatt annyira én sem aggódom...

M. Vikings
Always open!
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
reméljük nem lesz gond. azért nekem vannak kétségeim. ahogy néztem a kiragadott eseteket AP-t akkor büntették volna legtobbször amikor egy védő szemből jött làbra. ekkor ő is lehajol és fellülről leüti a védőt a földre. eközben a feje tényleg lejjebb van és àltalában a mélyen jövő hátát üti le. nem hülye hogy frontálisan fent jövő védő ellen hajtsa le a fejèt. de majd meglâtjuk. nem lenne jò ha majd minden meccsen lenne neki büntetès. kivéve ha 50 yard után mérik meg 😉 bár 50 yard után ritkán jönnek szemből... goal linenál 2 yardon bellül nincs gond a szabállyal.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 659 — Vikings fan
Így van, ezért jó, hogy van egy rakat pickünk. Én érzek egy feltrade-et első körben valamelyik általunk nagyon kedvelt játékosért. Ha ez megvalósul, akkor is marad elég hátsó körös, hogy ilyen messzi problémákkal foglalkozzunk.

WR, MLB, NT, CB, OG, OLB nálam a sorrend, a NT/CB kb. egyformán kell. Ezeket a lyukakat valahogy szüntessük meg (mindet úgysem fogjuk nyilván), de 3. körben már jöhet valami agyament passrusher, még örülnék is neki 😊gyalu
Szerintem mondjuk nem. CB poszton aránylag megvagyunk ha visszajön Winfield pláne, míg az NT posztot nagyon lyukasnak érzem. CB-t inkább hátrébb fogunk draftolni szerintem.
Megnézték AP tavalyi futásait az újonan bevezetett Crown Rule szabály tükrében. 11 büntetést kapott volna AP ami kb 165 yard minusz, valamint egy TD is vissza lett volna vonva. Mivel ezek ösztönös dolgok, szerintem jövőre kapunk párszor idegbajt azt hiszem, meg AP is, meg a csapat is.Paulus
Nem kell ennyire forrón venni a kását, megfogják oldani a futók és nagy jelentős visszaesés emiatt nem lesz. Goal lineon meg úgyis beverik fejjel 😀

Urlacher, érdekes ötlet, hihetetlen fiatal keretet hoznak most itt össze szerintem ne mfog jönni bár örülnék neki egy MLB draft mellé.
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Megnézték AP tavalyi futásait az újonan bevezetett Crown Rule szabály tükrében. 11 büntetést kapott volna AP ami kb 165 yard minusz, valamint egy TD is vissza lett volna vonva. Mivel ezek ösztönös dolgok, szerintem jövőre kapunk párszor idegbajt azt hiszem, meg AP is, meg a csapat is.
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Csak az illendőség kedvéért: Isten éltesse a 28-ast a 28-ik születésnapján, még sok hosszú, sérülésmentes és eredményes szezont itt a VIKING hajón! (ez olyan kívánság amivel mindannyian csak nyerhetünk. 😊 )
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Pont harmadik körig lehet megoldani a legnagyobb need-eket (WR, NT, MLB, CB), szóval utána még 7 húzás van kísérletezni, vagy a bent lévő legjobb ígéreteket kihúznia ami a listánkon van. Tavaly jól húztunk hátsóbb körökben is, szóval ha idén is ilyen jó lesz a scouting akkor szép évünk lehet.
több mint 11 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
Így van, ezért jó, hogy van egy rakat pickünk. Én érzek egy feltrade-et első körben valamelyik általunk nagyon kedvelt játékosért. Ha ez megvalósul, akkor is marad elég hátsó körös, hogy ilyen messzi problémákkal foglalkozzunk.

WR, MLB, NT, CB, OG, OLB nálam a sorrend, a NT/CB kb. egyformán kell. Ezeket a lyukakat valahogy szüntessük meg (mindet úgysem fogjuk nyilván), de 3. körben már jöhet valami agyament passrusher, még örülnék is neki 😊

több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Allen fizetése több nem lesz, sőt valószínű kevesebb mint idén ami nagyon sok. Robison sem kap többet mint amostani szerződése, Griffennek kell többet adni, de az lehet Allen szerződéséből le is jön. Más kérdés mindhármat meg akarjuk-e tartani... Robison-t lehet elengedjük, mert Griffent itt kellene tartani, Allen meg jó lenne ha nálunk fejezné majd be, és remélem ésszerű szerződést lehet vele kötni. Tehát hátsóbb körökben lehet próbálkozni DE húzással nyugodtan, ott már sok mindennel lehet próbálkozni.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Pont mind3nak...az komoly...pff
több mint 11 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Nézegetek Mock draftokat és fel nem tudom fogni, hogyan jön hozzánk első körben DE húzás. Rendben, hogy változhatnak a FA mozgások miatt a need-ek de ebben nálunk pont nem változott semmi. Pont a DE amire első körökben nincs szükségünk húzni, más posztokkal ellentétben.
Paulus
Első körben valóban baromság lenne a DE, de a 4. kör környékén azért lehetne húzni egyet (pl. Quanterus Smith), mivel jövő nyáron Allen, Robison és Griffen szerződése is lejár.