Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Szerintem a Cruz üzlet számunkra bukó lenne, mert amellett, hogy Cruz elit Wr adhatnánk az egyik első kört, meg nagy gázsit neki. Akkor már hozzunk FA-ról elit WR-t és ne dobjuk el az extra 1. kört. Mert abból még egy jó kis WR-t be lehet húzni, és akkor még mindig van jó pár pick közte első is a védelem erősítésére is.

Paulus
Ki jöhet FA-ról, aki elit? Jennings vagy Wallace, aki féllábbal Miamiban van. Nekem elegem van az Aromashodukból, márpedig egy rutinos WR tuti kell, mert jelenleg Wright és a féllábú Childs van a rosteren.
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Szerintem a Cruz üzlet számunkra bukó lenne, mert amellett, hogy Cruz elit Wr adhatnánk az egyik első kört, meg nagy gázsit neki. Akkor már hozzunk FA-ról elit WR-t és ne dobjuk el az extra 1. kört. Mert abból még egy jó kis WR-t be lehet húzni, és akkor még mindig van jó pár pick közte első is a védelem erősítésére is.

AP nem nagyon örül Percy távozásának:
AdrianPeterson : "The best all around player I ever seen or you'll ever see! Goes to Seattle! I feel like I just got kicked in the stomach. Several times!!!"
több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Én is nagyon sajnálom, hogy elment, de remélhetőleg mindkét csapat jól jár a cserével. Remélem valakit a háttérben már sikerült leigazolni FA-ról, vagy a Cruz pletyka igaznak bizonyul.
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Lehet Wright is megcsinálj a Percy Offense játékainak nagyrészét, nem ügyetlen a srác, én bírom. De ha odakerülünk be lehet húzni Tavon Austint is aki hasonló playmaker lehet a sloton wr-ként, futásban is bevethető, és visszahordani is tud, és még mindig csak egy 1.kör menne el.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
😕 😕 😕

áh nemáááár

😕😕😕
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Azért nem bántam volna, ha nem az NFC-ben köt ki, ha már elmegy. A Seahawks nagyot nyer vele ez biztos. Nekünk meg majd elválik mit kezdünk a draft körökkel. Járhatunk mi is jól, de nekem Harvin nagyon fog hiányozni egy igazi harcos.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Azt csiripelik, h az egyik first-roundert külditek is Cruz-ért a nagy almába...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Nem akarom elkiabálni de jól draftoltunk az elmúlt években, persze nagy szerencse kell hogy Harvin képességű játékost sikerüljön húzni de miért is ne. Főleg ha már így alakult, csak ebben bízhatunk. Az első körnek örülök, végül is Harvin is első körös pick volt annak idején, most "frissebbre" cseréljük 😊 Harvinnak sok szerencsét, vele a Seahawks offense nagyon ott lesz, ne sértődjenek meg de kvázi farmcsapatként fogok nekik szurkolni 😊
Nekünk meg maradt az FA meg a draft, bízzunk benne tudják Minnesotában hogy mit miért csinálnak.
SKOL VIKINGS 😊

több mint 11 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
Seattle sends this years first round pick and a 7th rounder as well as a mid-round pick next year for Harvin.

Sajnálom kicsit, de nem jártunk rosszul szerintem. Nagyon várom már a draftot.

#Vikings now have the 23rd & 25th overall picks in April's draft. Also Nos. 52 & 83.

több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Idei 1.+7. kört és egy jövő évi közepet kaptok.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Vikings trying to trade WR Percy Harvin and are in discussions with Seahawks, amongst other teams, per team sources. Seahawks favored.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 686 — Vikings fan
Nem értem amúgy , nem állunk szarul cap-ben kb 16-17 millank van. A csapat fejlodott , 2 nagy hianyposztjnk van MLB es WR(talan meg NT). Erre cseszünk a liga legjobb visszahordojanak es top 3 slot wr-ének egy normális szerződést adni... Pedig hoznánk egy elit elkapót mellé első körben. És gyakorlatilag az offense évekre megvan oldva, ráadásul fiatalokkal.
De nem , ahogy Rice-szal úgy Harvinnal sem tudunk megeggyezni mert az túl egyszerű...Toca
Ezt olvastad?
"According to Yahoo Sports' Jason Cole, Percy Harvin is targeting a deal in the range of Calvin Johnson's as opposed to Dwayne Bowe or Vincent Jackson.
Harvin considers himself a "special" player and reportedly wants $16.5 annually, which would put him right behind Megatron ($18.8M average) and ahead of Larry Fitzgerald ($16.06M). Bowe and Jackson, the NFL's third and fourth highest-paid wideouts, collect $11.2M and $11.1M per year, respectively. Per Cole, Harvin "threatened to walk out on the team" last offseason after hearing the Patriots gave Aaron Hernandez a contract extension after only two NFL seasons. "[The Vikings are] in a tough spot," one source told Cole. "If you don't take some aggressive action, this could get really bad." Harvin seems 50:50 to be a Viking in 2013."
Ezek után már nem olyan rózsás a helyzet 😊Pálca
Igen olvastam, de ha okosan csinaljuk simán megoldható. Úgy kéne a szerződését strukturálni hogy idén /jövőre 10 milla körül keressen , aztán ha ugrik a cap majd akkor kaphat többet.
Nyilván ha 15 millát akar már idén akkor zavarjuk el, Loadholt megtartása speciel nagyobb prior nálam.
És azért csak van olyan okos a stábban aki értelmesen eltudna magyarázni Harvinkának mért nem ér ő még 15 millát...
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Én egyenlőre nem tudom eldönteni az igazságot Harvin-nal kapcsolatban. Az szerintem jogos lenne, hogy eliteb szerződést kapjon, ezek a 15-16 milliók nem tudom mennyire fedik a valós igényeket, és mennyire média hírverés, de ennyi azért sok lenne még neki is, de alulról közelítve a 10 milla az szerintem reális az értékéhez képest, a 3,5 millió az lássuk be nevetséges.

Azt sem tudom ténylegesen mekkora a konfliktus közte és az edzők között, ezt se láthatjuk kívülről, bármit is ír a sajtó.

Ami az én véleményem, hogy Harvinnal könnyebb lenne előrébb lépni Offense szinten, mint nélküle, ahhoz, hogy jól cseréljük, és még abból jól is húzzunk legalább megközelítőleg hasonló értéket szerezzünk, az több mint sansztalan, és akkor még nem léptünk előrébb, csak szinten tartottuk magunkat.

A pénzünk még most sem sok, ha a hosszabbítások is megtörténnek és hagyni kell valamennyi helyet az újoncokra is, de Harvinnak a 3,5-ből már lehetne idén is alakítani 9 körüli összeget, erre még így is elég lenne. Persze ha csak a pénz a gond, és tényleg nem ilyen horribilis tételekről van szó..
Én bízom a megegyezésben, és akkor szerintem a csapat is könnyebben lép előre offense játékban. Harvin egy óriási fegyver ami nem mérhető csak az elkapott yardokban mint egy klasszikusabb wr-nél, hiszen egy kamu hátul kereszt motien és AP futásnál is +10 yardokat jelent az általa okozott veszély,hogy ő kaphatja a futást.
több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Nem értem amúgy , nem állunk szarul cap-ben kb 16-17 millank van. A csapat fejlodott , 2 nagy hianyposztjnk van MLB es WR(talan meg NT). Erre cseszünk a liga legjobb visszahordojanak es top 3 slot wr-ének egy normális szerződést adni... Pedig hoznánk egy elit elkapót mellé első körben. És gyakorlatilag az offense évekre megvan oldva, ráadásul fiatalokkal.
De nem , ahogy Rice-szal úgy Harvinnal sem tudunk megeggyezni mert az túl egyszerű...Toca
Ezt olvastad?
"According to Yahoo Sports' Jason Cole, Percy Harvin is targeting a deal in the range of Calvin Johnson's as opposed to Dwayne Bowe or Vincent Jackson.
Harvin considers himself a "special" player and reportedly wants $16.5 annually, which would put him right behind Megatron ($18.8M average) and ahead of Larry Fitzgerald ($16.06M). Bowe and Jackson, the NFL's third and fourth highest-paid wideouts, collect $11.2M and $11.1M per year, respectively. Per Cole, Harvin "threatened to walk out on the team" last offseason after hearing the Patriots gave Aaron Hernandez a contract extension after only two NFL seasons. "[The Vikings are] in a tough spot," one source told Cole. "If you don't take some aggressive action, this could get really bad." Harvin seems 50:50 to be a Viking in 2013."
Ezek után már nem olyan rózsás a helyzet 😊
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 686 — Vikings fan
Nem értem amúgy , nem állunk szarul cap-ben kb 16-17 millank van. A csapat fejlodott , 2 nagy hianyposztjnk van MLB es WR(talan meg NT). Erre cseszünk a liga legjobb visszahordojanak es top 3 slot wr-ének egy normális szerződést adni... Pedig hoznánk egy elit elkapót mellé első körben. És gyakorlatilag az offense évekre megvan oldva, ráadásul fiatalokkal.
De nem , ahogy Rice-szal úgy Harvinnal sem tudunk megeggyezni mert az túl egyszerű...
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/uels18hlexo3q21pwgte
Percy Harvin reportedly demands trade from Vikings
Percy Harvin isn't happy with the Minnesota Vikings -- that much has been obvious since last offseason's holdout threats. Is the wide receiver now demanding a trade from the team?


úgy tűnik Harvint-t nem tudjuk megtartani, legalább jó áron sikerüljön tradelni....

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Igen...lehetne már április... 😛
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Nagyon kevés a lóvénk, ennek esett áldozatul Jenkins is, akit én bírtam, nem egy csúcs elkapó, de megbízható játékos volt, és jól blokkolt, Revisre tuti nem lesz cap helyünk, de nem is költenék most erre ennyit. A D jó fele megy a fiatalokkal, most az O-ba kell nagyobb neveket szerezni elsődlegesen. Persze ha húzunk pár igazi fiatal tehetséget a védelembe akkor sem esek pánikba.

A FA piacon nem tudom mennyire leszünk jelen, de a Draftot nagyon várom.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 686 — Vikings fan
Mit szóltok hozzá hogy a Jets-től valószínűleg távozó Darrelle Revis esetlen nálunk köthet ki? Nagyot lendítene a secondary-n, végre nem dobálnának minket szét. vsanyi132
Ne jöjjön, nem is fog. Ha Harvinra nincs pénzünk rá se lesz pedig sokat fog kérni. Jó fele indultunk csapatépítésben, ez egy hibás lépés lenne szerintem. Inkább tartsunk meg mindenkit aki fontos. Loanholdt, Harvin. Draftoljuk Pattersont (kár hogy nem lesz bent),meg valami nem túlhypolt NT-t, MLB-t később CB-t és minden fasza. Ha marad pénz FA-n hozhatunk még valami CB-t,bár nem fog.
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
A Minnesota Vikings csapata elküldte a veterán elkapóját, Michael Jenkins-t.
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Mit szóltok hozzá hogy a Jets-től valószínűleg távozó Darrelle Revis esetlen nálunk köthet ki? Nagyot lendítene a secondary-n, végre nem dobálnának minket szét.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Matt Birk visszavonul | Bowl.hu
Újabb klasszis köszön el Baltimore-ból.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 686 — Vikings fan
Szerintem meg beszéljük csak meg a híreket, mert egyébként kihal a topic. Nem az a lényeg kinek lesz igaza vagy sem, hanem ki mit gondol, mit lát az ügyben. Készpénznek úgy is csak azt lehet venni ami már megtörtént, de akkor most jó pár hétig csend és kriptaszag lenne a fórumunkban... 😊.Paulus
Nem is ezt írtam 😀 Csupán attól hogy leközlik hogy Harvin menni akar nem kell sajnálni meg szomorkodni mert nem biztos az még közel sem, attól hogy leírják hogy tuti marad sajnos még az se biztos. Persze jó róla beszélni mert én szeretem a többiek véleményét is meghallgatni meg mindig a Vikes fórumot csekkolom először 😀
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Szerintem meg beszéljük csak meg a híreket, mert egyébként kihal a topic. Nem az a lényeg kinek lesz igaza vagy sem, hanem ki mit gondol, mit lát az ügyben. Készpénznek úgy is csak azt lehet venni ami már megtörtént, de akkor most jó pár hétig csend és kriptaszag lenne a fórumunkban... 😊.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 686 — Vikings fan
A Vikings GM (Rick Spielman) szerint szó sincs Percy Harvin eltradelésétől. További hír, hogy a 2014-es és 2015-ös szezonban a TCF-ban Stadium-ban játsszuk a hazai mérkőzéseinket. (Ez már eddig is tudva levő volt, csak eredetileg a 2014-es idény felét még a Metrodome-ban játszottuk volna.)KmetyG
Ez talán az off season eddigi legjobb híre.
Kéne szereznie egy jobb ügynököt, mert az értelmes játékosok nem a HC-val ordibálva, meg trade-et kérvényezve kapnak megfelelő fizetést.
És az tényleg frusztráló lehet, hogy egy 2.számú TE 2-szer annyit keres mint ő...

Am más téma, de Titus Youngot igazán elhozhatnánk így, hogy waivelte a Rams 😊 Gyakorlatilag rizikómentes, olyan szempontból, hogy nem kell érte semmit sem adni, és egy nagyon tehetséges WR, Jerome Simson-nál ezerszer jobb opció lenne.Tred
Nem kell ennyire mindenhirre ugrani. Meg siman kamuzhat Spielman. Majd elvalik szerintem mar igy is tul nagyra lett fujva ez az ugy. Bar szamitottam is ra.
Titus Young ne jojjon. Egy olyan ember aki direkt elbassza ami adolga csak hogy a csapatanak rossz legyen hozzank ne jojjon, sot kivanom neki hogy az egesz nfl-ben ne talaljon maganak csapatot. Ha valaki ekkora ostoba gyoker ...