Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Jó lett! 😛 (az új logónk)
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Hat kicsit atdolgoztak , mutatosabb lett es lehet vegtelen uj mezet , csecsebecset eladni az uj logoval 😊
Más. Frazier szerzodésében lehívták az opciós évet 14-re, jovore jart volna le. Az érdekesség, hogy mindenki hosszabítást várt, de úgy tűnik bár van bizalom LF felé, de még egy jó év kell hogy új szerződést kapjon.
Ez jó mert ha nem jön össze a jovő év amitől tartok ( AP nem lesz megint 2000-es valszeg, Pondernek most kell bizonyitani, Sec szerintem erőn felül teljesített , Harvin - WR kérdések), akkor lehet új edző, új QB.
Bár én próbálok a mostaniakban bízni, egy jó drafttal , Harvin megtartásával komoly eselyesek lehetnenk.
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Mától hivatalosan ez lett a Minnesota Vikings logója.

több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Most mindenki új logo-t akar? 😀
 t.co/jt85zsKO
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Sajnálom nagyon. 😕😕😕ZoliZoltán
Azt én is.
De mit?Stez
HARVINt...😕
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Nos. Jelentések szerint Harvin hasonló összegű és időtartamú szerződést akar, mint Larry Fitzgerald vagy Calvin Johnson.

Fitzgerald szerződése: 8 év / 113 millió dollár
Johnson szerződése: 8 év / 132 millió dollár

Harvin tehát 8 éves szerződést és mindenképp 100 millió dolláron felül akar kapni.KmetyG
Hat en ehhez annyit tennek hozza hogy a vezetes ha nem lennehye megmondana hogy hozzon le egy evet ami utan megerdemli es megkapja.
Ha rinyal dobja le a padra azt majd eszhez ter mint MoJo.
Kivetel ha ertelmesen tul tudunk rajta adni, de ilyen szerzodes igennyel kinek kell ?😊
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Nos. Jelentések szerint Harvin hasonló összegű és időtartamú szerződést akar, mint Larry Fitzgerald vagy Calvin Johnson.

Fitzgerald szerződése: 8 év / 113 millió dollár
Johnson szerződése: 8 év / 132 millió dollár

Harvin tehát 8 éves szerződést és mindenképp 100 millió dolláron felül akar kapni.KmetyG
Ezek szerint még mindig vannak gondok a fejével!
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Nos. Jelentések szerint Harvin hasonló összegű és időtartamú szerződést akar, mint Larry Fitzgerald vagy Calvin Johnson.

Fitzgerald szerződése: 8 év / 113 millió dollár
Johnson szerződése: 8 év / 132 millió dollár

Harvin tehát 8 éves szerződést és mindenképp 100 millió dolláron felül akar kapni.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Nézd Toca ez az 1000 yard ez rohadtul sántít, mert az első év alatt is 780 yardig jutott, ekkor is 9 meccse volt, és tényleg sokat bajlódott a fejfájásával. A következő években pedig több mint 1300 yardot hozott 16 meccsen játszott, majd 975 yardot, itt 14 meccsen szerepelt és egy végleg elment szezon végén már nem erőltette a vállát, de ha harcban lettünk volna tuti játszik még kettőt, szóval nem látom az előző évek óriási sérülékenységét, most pedig kilenc meccs alatt tartott 920 yardnál, ne bizonyítsuk már be, hogy nem kiváló játékos. (Ja igen a számoknál én a futott yardokat is hozzávettem, mivel az is Offense teljesítmény, a visszahordást nem számoltam). Idén is simán hozta volna az 1000-et ha nincs balhé és játszik az utolsó 2-3 meccsen. Az O teljesítménye tényleg jobb volt összességében amikor nem játszott de ez szerintem nem az ő hibája, hogy amikor pályán van rá hívják a passz játékokat, és egyfolytában screeneket játszottunk, és Ponder is őt választotta mezőnyben.
Harvint elengedni mindenképp bukta lesz hiszen egy 24 éves pályán bizonyított tehetségről van szó, aki többélű fegyver.
Ugyanakkor ha egy jó trade keretében sikerül elcserélni kisebb az esély a buktára mint egy 2-ik körös draftjoggal, a harmadik körös pedig nevetséges lenne érte. (Persze drafton is lehet csillagot húzni de egy biztos ember helyett egy lutrit kapni az nekem sehol nem éri meg.)
Fitzgeraldot imádom el tudnám képzelni nálunk, és (Flynn mondjuk a WR poszton kevésbé javítana, de a Seahawks kurva jól járna az üzlettel az biztos), szóval valamennyire ülhetne az üzlet, de nekik sem ajánlhatunk 2,5 millió dollárt/év ami Harvin pénze lett volna. Szóval már az ő bérüket is nehéz lesz kigazdálkodni, maximum még egy újonc WR fér bele a pénzkeretbe, a további FA-ról hozott WR pénzét nem látom.

Annak ellenére, hogy itt tiltakozom, szerintem ez a Harvin dolog már eldőlt, és nem látjuk többet Viking mezben, még az is lehet hogy Wright beválik a helyén mert nem ügyetlen a srác. Inkább azon aggódok mit hoz ki az üzletből a GM. Paulus
Elbeszélünk egymást mellett. Szerintem is nagy veszteség, szerintem sem éri meg semilyen draft pickre elcserélni.
Viszont ha elcserélik kijöhetünk még jól.
De én nem vagyok biztos mostmár főleg nem, hogy mindenképpen el akarjuk cserélni. Be lett dobva a neve aztán nézzük mit lehet kihozni.
Fitz-es trade az odacsapna, de kétlem , hogy összejön. Flynn meg tök jó, de miért is érné meg nekünk jobban mint egy pick ? Mert drágább ? 😀
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sajnálom nagyon. 😕😕😕ZoliZoltán
Azt én is.
De mit?

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Sajnálom nagyon. 😕😕😕
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Nézd Toca ez az 1000 yard ez rohadtul sántít, mert az első év alatt is 780 yardig jutott, ekkor is 9 meccse volt, és tényleg sokat bajlódott a fejfájásával. A következő években pedig több mint 1300 yardot hozott 16 meccsen játszott, majd 975 yardot, itt 14 meccsen szerepelt és egy végleg elment szezon végén már nem erőltette a vállát, de ha harcban lettünk volna tuti játszik még kettőt, szóval nem látom az előző évek óriási sérülékenységét, most pedig kilenc meccs alatt tartott 920 yardnál, ne bizonyítsuk már be, hogy nem kiváló játékos. (Ja igen a számoknál én a futott yardokat is hozzávettem, mivel az is Offense teljesítmény, a visszahordást nem számoltam). Idén is simán hozta volna az 1000-et ha nincs balhé és játszik az utolsó 2-3 meccsen. Az O teljesítménye tényleg jobb volt összességében amikor nem játszott de ez szerintem nem az ő hibája, hogy amikor pályán van rá hívják a passz játékokat, és egyfolytában screeneket játszottunk, és Ponder is őt választotta mezőnyben.
Harvint elengedni mindenképp bukta lesz hiszen egy 24 éves pályán bizonyított tehetségről van szó, aki többélű fegyver.
Ugyanakkor ha egy jó trade keretében sikerül elcserélni kisebb az esély a buktára mint egy 2-ik körös draftjoggal, a harmadik körös pedig nevetséges lenne érte. (Persze drafton is lehet csillagot húzni de egy biztos ember helyett egy lutrit kapni az nekem sehol nem éri meg.)
Fitzgeraldot imádom el tudnám képzelni nálunk, és (Flynn mondjuk a WR poszton kevésbé javítana, de a Seahawks kurva jól járna az üzlettel az biztos), szóval valamennyire ülhetne az üzlet, de nekik sem ajánlhatunk 2,5 millió dollárt/év ami Harvin pénze lett volna. Szóval már az ő bérüket is nehéz lesz kigazdálkodni, maximum még egy újonc WR fér bele a pénzkeretbe, a további FA-ról hozott WR pénzét nem látom.

Annak ellenére, hogy itt tiltakozom, szerintem ez a Harvin dolog már eldőlt, és nem látjuk többet Viking mezben, még az is lehet hogy Wright beválik a helyén mert nem ügyetlen a srác. Inkább azon aggódok mit hoz ki az üzletből a GM.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Én már olyat is olvastam, hogy akár egy trade a Cardinals-szal is benne van a pakliban, Harvin + vmi Ftzgerald-ért. Az nem lenne semmi.Go Vikings!
én meg a Flynn + vmi Harvinért dolgot olvastam
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 415 — Bowl Winner
Én már olyat is olvastam, hogy akár egy trade a Cardinals-szal is benne van a pakliban, Harvin + vmi Ftzgerald-ért. Az nem lenne semmi.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Ennél még a pankrációt is jobban eladják...😀 ráadásul a nézők közül hívtak fel valakit ellenfélnek? Mert súlycsoport nem volt az biztos...
Raynek voltak szebb pillanatai is a TOP-on lévő Vikings D-Line-ban. Kár, hogy itt tart. Paulus
Edwards tipikus esete hogy Allen mennyire sokat ad a tuloldali end-nek . Annyi penzt nem ert.
Paulus lehet mondani hogy tul van misztifikalva a serulese, lehet mondani hogy milyen veszelyes tamado viszont a tenyek , tenyek.
Nem volt meg 1000 yardos szezonja 4 ev alatt , nelkule is porgott sot szamomra sokkal szebb volt az O jateka.
Persze ha lehetne en is megtartanam ha lehetne , de a vezetes eddig inkabb kipakolta a botranyos jatekosokat mint sem megtartja ezert nem hiszem.
Ne legyen igazam maradjon ő es huzzuk Pattersont a drafton , FAn meg Jennigset es a WR problema megoldva 3 evre 😀, ahogy kb az egesz O 😀
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Ennél még a pankrációt is jobban eladják...😀 ráadásul a nézők közül hívtak fel valakit ellenfélnek? Mert súlycsoport nem volt az biztos...
Raynek voltak szebb pillanatai is a TOP-on lévő Vikings D-Line-ban. Kár, hogy itt tart.
több mint 11 éve
Béczkó 1 264
Ray Edwards

 www.worldstarhiphop.com/videos/video.php?v=wshhyP18C14CRG8HXdY5
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Na meg az sem mindegy kinek a 2-ik körét kapnánk pl. Ha rosszabbul végzett csapatét az szinte első körnek számítana, míg egy előrébb végzett csapatnál meg harmadiknak. A nagy baj, hogy nincs sok a fizetési sapka alatt, és Harvin-nak sem tudunk egy magasabb fizetést kínálni, de másnak sem. Azt sem felejtsük el, hogy Harvin még csak 24 éves.
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Harvint elég sokat beszéltük. Nála nem csak az elkapott yardokat kell nézni, mert halálos fegyver futásból is, és muszáj a védelmeknek figyelni rá. Egy sok rétű támadó fegyver. A sérülékenysége túl van misztifikálva. A fejprobléma már nem hátráltatta idén, a bokasérülés az tény, de szerintem büntetésből került IR-re a szezonban, pár meccs még lett volna benne. Ami gond, hogy tényleg összebalhézott Frazier-rel is a pletykák szerint legalábbis. Megjegyzem a fizetése nem volt helyén kezelve a teljesítményéhez képest, és az sem tetszett neki hogy IR-re kerül, játszani akart a szezonban. Nem hiszem, hogy ez olyan mentalitás ami a szemére vethető.

Én nagy érvágásnak tartanám elkótyavetyélni 2-ik körért is, hiszen ott sem tudni kit húzunk, és Harvin a pályán mindent megtett a sikerért. Hátsóbb körért pedig bűn lenne elcserélni. Ha egyszer a WR gárdát akarjuk acélosabbá tenni, akkor nem a legjobb elengedésével kellene kezdeni. A FA WR-ek pedig nem kérnének kevesebbet mint Harvin igénye lenne, tehát pénzügyileg nem lennénk beljebb.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
1. Nem voltunk olyan szarok Harvin nélkül sem, sőt végre nem csak ráépítettünk.
Persze el kéne kérni az árát, de mivel menni akar, senki nem fog sokat adni érte.
Ha Jenningset behúznánk és Pattersont elhoznánk draftról jóval előrébb lennénk.
2.Percy baszott jó WR 2.körért sajnálnám többet viszont nem adnak érte. Ha menni akar , akkor menni fog , annyira nem is fog hiányozni mostmár, mert csak rinyál, amellett hogy rendre sérült és több a gond vele mint amennyit hoz.
3. Ő a második 1.WR aki távozik tőlünk rövid időn belül, Rice-t is sérülések miatt nem erőltettük nagy szerződéssel pedig még minidg kurva jó WR. Harvin sokkal sokoldalúbb, kicsit megnyugodhatna már a vezetés/ edzői stáb is...
több mint 11 éve
oleewear Detroit Lions 225
mit szóltok a lehetséges Harvin trade-hez? engem aggasztana hogy nem lenne Rudolphon kívül elkapónk aki használható is:Soleewear
ha menni akar, sztem nincs értelme marasztalni. viszont sokat kell érte kérni, mégiscsak elit wr. 1.kör sztem minimum

pótlása: jön a FA, be kell rántani Bowet, v Jenningst v vkit. vagy draft. de ha maradna Percy, kb akkor is WRt hamar kellene húzni.
braxa88
az a baj h WR telén ritka szarul állunk, más csapatnál van legalább 2-3 "jó" wr nálunk Percy
, ha megy akkor nagy űr lesz utána főképpen hogy tényleg kellen még ha maradna is 1-2 használható WR

és az a baj h 1. kört tuti nem fogunk érte kapni:S
több mint 11 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
mit szóltok a lehetséges Harvin trade-hez? engem aggasztana hogy nem lenne Rudolphon kívül elkapónk aki használható is:Soleewear
ha menni akar, sztem nincs értelme marasztalni. viszont sokat kell érte kérni, mégiscsak elit wr. 1.kör sztem minimum

pótlása: jön a FA, be kell rántani Bowet, v Jenningst v vkit. vagy draft. de ha maradna Percy, kb akkor is WRt hamar kellene húzni.
braxa88
2 hc-val is csúnyán összebalhézott, sérülések is vannak azért szépen, nem egy kimondott redzone target, új szerződést akar minimum 8 számjegyű összeggel. Nem tud felmutatni 1000elkapott yardot egy szezonban sem, 87 elkapás a legjobbja 6td-vel. Mellette szól, hogy átkozottul jó returner, és a liga egyik legjobb slot WR-e.

Köztudott, hogy a balhézások miatt akarnak tőle szabadulni. Ha lesz elég balek valaki egy 2. körre jók lehettek de többet szerintem nem érdemes remélni. Reálisabb egy 3. + későbbi körös. Persze bármi történhet de meglepne, ha 1. kört adna érte bárki.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
mit szóltok a lehetséges Harvin trade-hez? engem aggasztana hogy nem lenne Rudolphon kívül elkapónk aki használható is:Soleewear
ha menni akar, sztem nincs értelme marasztalni. viszont sokat kell érte kérni, mégiscsak elit wr. 1.kör sztem minimum

pótlása: jön a FA, be kell rántani Bowet, v Jenningst v vkit. vagy draft. de ha maradna Percy, kb akkor is WRt hamar kellene húzni.
több mint 11 éve
oleewear Detroit Lions 225
mit szóltok a lehetséges Harvin trade-hez? engem aggasztana hogy nem lenne Rudolphon kívül elkapónk aki használható is:S
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Nagyon megérdemelte!
és nem kicsit lettem szomorú volna ha nem Ő kapja...