Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 11 éve
butyu Minnesota Vikings 7
Az előre vártnál többszörösen túltejesített a cssapat! Soha rosszabb szezont! Go for SB!
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
AP tényleg kiborg. Gratula a szezonhoz és playoff szerepléshez. Legalább egy playoff csapattól kaptunk ki az 1. héten OTben, idegenben.
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
öööö a D-vel nem vagyok teljesen elégedett.... deee megvolt a turnover ami miatt az utolsó labdabirtoklás a miénk volt, így ők is megtették amit kell, és a meccs eleje is az övék volt, csak ugye Áron volt az ellen, őt nem lehetett végig tartani...

de kit érdekel ez, 10-6, playoff, nfl-rekorder rúgónk van, 2000 yardos AP, 4-2 a csoport... SKOOOOOOOOOL VIKINGS!!!!!!!

több mint 11 éve
Daunte Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 30 — Viking
Azt hiszem a csapat messze túlszárnyalta az idei várakozásainkat, óriási győzelem a mai! SKOL VIKINGS!
Ja és ne feledjük, 8 éve összejött már egy győzelem a Lambeau Fielden. 😊  youtu.be/YmpMxpXfyTs
több mint 11 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Gratulálok, megérdemeltétek, hogy ti és nem mi jutottunk a PO-ba!
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Gratuláció , ezután csak AP lehet az MVP 😀

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
Hát köszönöm a csapatnak külön APnek és Walshnak meg Jenkinsnek és Smithnek kurva nagy élmény volt!
9 yard még egy kicsit fáj, de majd az MVP cím és egy jövő heti győzelem majd megvígasztal remélem.
több mint 11 éve
Blitzerkrieg Detroit Lions 162 — Lions fan
Gracca nektek! 😊

Simply the BEST!
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
Jövő héten ha ki is kapunk, ez a nap most a miénk, köszönet jár érte a CSAPATNAK, így, csupa nagy betűvel. De jó mérkőzés volt.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
thx vikingek! AP egy UFO!!!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Köszönjük, jövő héten is nyerhetnétek.


több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Szép volt srácok, megérdemeltétek. Jövő héten viszont nem lesz ilyen könnyű dolgotok 😉

ja, és AP egy beast, megérdemelte volna

több mint 11 éve
Ovidiusz 1
A közvetités nem gyengén elfogult!
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Jelentem sörök itt is hűsölnek szépen sorban!:-p
Chips családi...

lassan csak eljött a nap!

SKOOOL !!!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
Gameday! Sör behűtve, Nachos előkészítve. Minden ideális egy szép Vikings győzelemhez minnél több AP yarddal 😊
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Mi elcsesztük a 2. seedünket, de Ti visszahozhatjátok, szóval Go Vikings!!!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Ráadásul hazai pályán, őrjöngő közönség előtt. A Viking kürtök betöltik majd a teret, lesz hangulat az biztos, az utóbbi időben jó volt a csapat hangulata, egyben van a gárda mentálisan, úgyhogy az utolsó pillanatig hajtás lesz a rengeteg motíváció miatt...

Majdnem jobb mint egy el classico maraton... 😀
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
Azért holnap sok minden fog eldőlni, lehet szurkolni mindenért.
AP 2000 yard, AP rushing rekord, Vikes WC hely, AP MVP (ha WC helyen leszünk meglepődnék ha nem ő kapná).
Mindezért még a GB-n kell átgázolnunk ami plussz motiváció, már várom 😊
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Így van kemény játék nem egyenlő a sérülés okozással. Nekünk akkor van esélyünk, ha a védelem kőkemény játékot folytat mint az utóbbi meccseken. Ha hagyjuk a Packerst játszani a játékát, akkor nem tudunk annyit futni amennyit ők passzolnak.

Mind a védelmünknek, mind az offens-ünknek úgy kell játszani, hogy megint lássuk az ellenfelet levegőért kapkodni, és az elkapás utáni kemény szabályos ütésekben felőrlődni, mint nem egy idei elit WR. A nyomásnak pedig jönni kell, mert Rodgers ha van ideje, és nincs mitől tartani akkor szétdobál bármilyen covert. Más esélyünk nincsen.
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
Én sem kívántam sérülést.😊
Az csak egy nagy rivális csata értékét növeli, ha másnap úgy ébrednek a játékosok, hogy mindenük fáj. Az azt jelenti, hogy mindent beleadtak, és "meghaltak" a pályán. Ezt kívánom én is a Pacskereknek, hogy a meccs után ne azt érezzék már, hogy olyan estéjük volt, mint ha a vidéki diszkóban pettingeltek volna a helyi tehenészlányokkal. Mint minden Vikings fan, csak azt kívánhatom, hogy ez a "randevú" nagyon, de nagyon fájjon nekik másnap!😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
Én csak azt szeretném, hogy a meccs után Rodgers vért pisáljon 2 hétig, mindig, mikor levegőt vesz égető kínok közt érezze azokat a bordákat, minden lépést úgy tegyen meg, mintha betontömbök lennének a lába helyén. Igen, azt szeretném, ha jól beledöngölnénk a gyepbe, hogy szegény visszasírja a mostani hetet, amikor még szép és jó minden. Persze tuti 400 yardot passzol majd, ahogy az már lenni szokott...😕Go Vikings!
Én nem kívánok senkinek sérülést, én 2 W-t kívánok a csapatnak sorban a GB ellen ennyi nekem bőven elég 😊
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
Én csak azt szeretném, hogy a meccs után Rodgers vért pisáljon 2 hétig, mindig, mikor levegőt vesz égető kínok közt érezze azokat a bordákat, minden lépést úgy tegyen meg, mintha betontömbök lennének a lába helyén. Igen, azt szeretném, ha jól beledöngölnénk a gyepbe, hogy szegény visszasírja a mostani hetet, amikor még szép és jó minden. Persze tuti 400 yardot passzol majd, ahogy az már lenni szokott...😕

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
Remélem az egész csapat kihagyja a PB-t 😀 😀 Tavaly a Giants is ilyen korán kezdte a PO-t, és SB lett belőle, hátha követjük a példát 😊
vsanyi132
már bejutottatok? azért ha mi nyerünk és a GB harapni fog akkor nem hiszem...davemayer
A kezünkben van a sorsunk, ha nyerünk akkor bent vagyunk. A Giants tavaly ugyanígy volt, azért írtam hogy ilyen korán kezdődött a PO mert akár a múlt héten, most is PO formát kell hozni és csak a győzelem elfogadható, számunkra nincs számolgatás. 2 fordulóval az alapszakasz vége előtt mi már az életünkért játszunk, hazai pályán ha harap a Packers ha nem fel kell őket szeletelni 😊 Akkor pedig mindegy hogy ti mit csináltok 😊 SKOL VIKINGS!vsanyi132
érdekes hogy akkor hogy változhat meg egyből a ti meccsetek ha a Bears kikapna, sztem AP pályára sem lépne 😊davemayer
Fogadjunk ? Kicsit azért mellélőttél. Most attól nem akarunk kiesni mert a Bears kiesik. Emellett meg ha nyer a Giants vagy a Boys akkor egy vereséggel kiesünk aminek túl sok értelme nincs. Ráadásul a Skins meccs utánunk van...
Mellesleg tudom, hogy zabszem vagyunk a divizió seggébe mert ti is meg a Lions is 2 sima győzelemmel számolt, de azért esélytelennek hozni minket hazai pályán...
Szezon elején értem hogy mindenki várta hogy kipukkadjunk meg a Green Bay megnyerte a diviziót, de azért idegenben is kb Ponder baszta el a meccsünket. AP 210 yardot futott, meglepődnék ha 130 alatt tartanák most, szóval nem tudom mennyire harap majd a GB, de nem is érdekel, ezen a meccsen hazai pályán nyerni kell és inkább magunkra is tennék.
Aztán majd kiderül, lehet Rodgers élete formájában lehozza a meccset vagy Ponder megint katasztrófa lesz, de erősen kétlem 😊
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Remélem az egész csapat kihagyja a PB-t 😀 😀 Tavaly a Giants is ilyen korán kezdte a PO-t, és SB lett belőle, hátha követjük a példát 😊
vsanyi132
már bejutottatok? azért ha mi nyerünk és a GB harapni fog akkor nem hiszem...davemayer
A kezünkben van a sorsunk, ha nyerünk akkor bent vagyunk. A Giants tavaly ugyanígy volt, azért írtam hogy ilyen korán kezdődött a PO mert akár a múlt héten, most is PO formát kell hozni és csak a győzelem elfogadható, számunkra nincs számolgatás. 2 fordulóval az alapszakasz vége előtt mi már az életünkért játszunk, hazai pályán ha harap a Packers ha nem fel kell őket szeletelni 😊 Akkor pedig mindegy hogy ti mit csináltok 😊 SKOL VIKINGS!vsanyi132
érdekes hogy akkor hogy változhat meg egyből a ti meccsetek ha a Bears kikapna, sztem AP pályára sem lépne 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Remélem az egész csapat kihagyja a PB-t 😀 😀 Tavaly a Giants is ilyen korán kezdte a PO-t, és SB lett belőle, hátha követjük a példát 😊
vsanyi132
már bejutottatok? azért ha mi nyerünk és a GB harapni fog akkor nem hiszem...davemayer
A kezünkben van a sorsunk, ha nyerünk akkor bent vagyunk. A Giants tavaly ugyanígy volt, azért írtam hogy ilyen korán kezdődött a PO mert akár a múlt héten, most is PO formát kell hozni és csak a győzelem elfogadható, számunkra nincs számolgatás. 2 fordulóval az alapszakasz vége előtt mi már az életünkért játszunk, hazai pályán ha harap a Packers ha nem fel kell őket szeletelni 😊 Akkor pedig mindegy hogy ti mit csináltok 😊 SKOL VIKINGS!