Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
Hajnalban ütközet, és én dolgozom, de azért vannak tervek, hogy tudom majd esetleg megnézni a találkozót, mert ezt élőben kell végig szurkolni nincs mese.

Nekünk nincs veszteni valónk, de mint Jared Allen nyilatkozta, senki nem azért lép pályára, hogy csak játsszon, hanem a Győzelemért. Jó a csapat közösség, és biztos vagyok benne, hogy mindent meg is fognak tenni ezért, a végsőkig harcolnak és abból akár a győzelem is kijöhet. Sajtföldön nyerni kétszer olyan nehéz nekünk mint bárhol máshol, talán még a medvebarlang hasonló.

Ha most nyerni tudunk akkor akármire képesek vagyunk a rájátszásban is, legyünk bármennyire is underdog-ok a szakértők szerint.

SKOLL VIKES!Paulus
Még szerencse hogy még nem nyertünk idén ott,így csak egy győzelem jöhet össze 😀
Rodgers impresszív őt kéne olyan nyomás alatt tartani mint itthon az első negyedben. Csak túl sok jó elkapó van , erősen kéne blitzelni, valószínűleg fel is fog tűnni Winfield és Smith is Rodgers környékén.
Ponder nagy meccsére számítok, remélem pozitív oldalról , ha már bennem is el kezdte építeni a hitet, hogy jó lesz még valamire ne bassza el 😀
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Hajnalban ütközet, és én dolgozom, de azért vannak tervek, hogy tudom majd esetleg megnézni a találkozót, mert ezt élőben kell végig szurkolni nincs mese.

Nekünk nincs veszteni valónk, de mint Jared Allen nyilatkozta, senki nem azért lép pályára, hogy csak játsszon, hanem a Győzelemért. Jó a csapat közösség, és biztos vagyok benne, hogy mindent meg is fognak tenni ezért, a végsőkig harcolnak és abból akár a győzelem is kijöhet. Sajtföldön nyerni kétszer olyan nehéz nekünk mint bárhol máshol, talán még a medvebarlang hasonló.

Ha most nyerni tudunk akkor akármire képesek vagyunk a rájátszásban is, legyünk bármennyire is underdog-ok a szakértők szerint.

SKOLL VIKES!
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
AP lett a december hónap NFC offensvie playere
littleBigleg pedig a december hónap spec team player-e az NFC-ben.

Mondjuk talán nem meglepő egyik sem.
több mint 11 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
nem lehet AD-ről eleget beszélni:  profootballtalk.nbcsports.com/2013/01/03/adrian-peterson-honored-for-greatest-rushing-month-ever/

több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
NFC Players of Month – RB Adrian Peterson, Min; LB London Fletcher, Was;K Blair Walsh, Min
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Karaj videó! 😊
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
ALL DAY EVERYDAY...
ALL DAY EVERYDAY... 😊

 www.vikings.com/media-vault/videos/Sound_FX_Peterson_Wired_vs_Green_Bay/21279044-5b33-453e-b6aa-06244eb5fcac
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Úh az szar!Szegény. :s
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 414 — Bowl Winner
 www.twincities.com/sports/ci_22205045/minnesota-vikings-percy-harvin-had-appendectomy-saturday?source=rss

Vakbél.😕

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Műtétje volt???Ez nekem új! :/
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
Valamiért úgy érzem ez a szombat Ponder nagy napja lehet hátha. Csak Winfield játszon annál fontosabb most talán nincs is.
több mint 11 éve
Daunte Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 30 — Viking
Ki hinné, de a sok év alatt csupán egyetlen egyszer játszottunk a PO-ban a Packers-szel, 2005. januárjában, 8 évvel ezelőtt. Az is wild card hétvége volt, Packers ugyanúgy 3. mi pedig 6. kiemeltek. A sajtfejek szerint persze kétszer lehetetlen ugyanabba a folyóba lépni, míg szerintünk a történelem ismétli önmagát.😊 Abban a szezonban is epic meccseket toltunk, a PO rangadó pedig méltó volt a két csapathoz. Favre 4 INT-et dobott, és olyan DB-k halászták le őket mint pl. Antoine Winfield.😊 Mike Tice volt a HC-nk (Bears fanok most mosolyognak), Linehan meg az OC (Lions fanoknak is egy pacsi). A videóból számos más név ismerős lehet, 8 év az még nem volt olyan régen:

Go Vikings!
Bizony, és akkor is szinte mindenki sima packers győzelmet jósolt. 😊 Emlékszem, azon a meccsen valami elképesztő önkívületi állapotban volt az egész csapat, minden összejött nekünk, a sajtfejeknek pedig semmi. A Culpepper-Moss páros szenzációsan játszott.
Persze az már más kérdés, hogy a következő körben az eagles lazán kihajított minket a rájátszásból. 😀
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 414 — Bowl Winner
Harvin nem lesz már, nem csak IR miatt, hanem mert kb. 10 napja volt a műtétje, és még 2 hónapig amúgy sem tudna focizni.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Harvinra amúgy van esély, h PO-ra visszahozzuk? v ez nem így működik? sose vágtam ezt az IR dolgot... 😊Divat
sajnos nincs...
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Harvinra amúgy van esély, h PO-ra visszahozzuk? v ez nem így működik? sose vágtam ezt az IR dolgot... 😊

|
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Erről jutott eszembe egy kérdés, kint nincsenek elválasztva a szurkolók, mint mondjuk nálunk a meccseken? Tehát külön vendégtábor? Itt is fura volt, hogy ha jól láttam, ők voltak egyedül sajtfejek a vikingek között.steroid stewie
Nincs senki senkitől elválasztva, arrafelé ez nem ismert. Persze vannak spontán szakaszok ahová esetleg szervezett, tömbben érkező szurkolók vannak, de a vendég nézők zöme simán neten rendel jegyet és úgy megy ki, mint a színházba. Az esetek 99%-ában inkább haverkodás, meg sálcsere, stb. megy, maximum egy kis csipkelődős trashtalkkal. De 1-1 hülye mindenhol akad ugye. 😊 De a bunkó viselkedés nem "csapatos", itt a videón is látszik, hogy csak az az 1 Viking mezes meg az a másik nagydarab akadt össze, a többi le se sz*rta őket. Ha komolyabb balhé lett volna, akkor pedig zokszó nélkül ráhívják a környéken levők a rendőrt a saját csapatbeli szurkolóra is - ha az a hülye.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
Nem tudom.😊
Idehaza gyakori, hogy elküldik az anyjukba meg ugye f*szszopóznak a szurkolók, kint más a kultúra (vagy mégse?). Ha a saját stadionomban a csapatom veri az ellent, én is egyből kemény legény lennék ám! 1. saját pálya, sok drukker a "véremből" 2. idejösztök, és kiszoptok? na akkor farkat behúzni és kussolni, csüüüürhe!! (mert kb. meccsen ennyire józan az ember!) 3. teccetek volna otthon maradni és tévében nézni, meg lett volna spórolva egy fájó vereség és a kárörvendő hazai szurkolók fikázása!! 4. kétségem sincs afelől, ha a vendég csapat nyert volna, nagy lett volna az arc, így is az volt, csak nem volt mire!😊

Na, így pár sör után ezekre a bölcseletekre futotta.😊Go Vikings!
Erről jutott eszembe egy kérdés, kint nincsenek elválasztva a szurkolók, mint mondjuk nálunk a meccseken? Tehát külön vendégtábor? Itt is fura volt, hogy ha jól láttam, ők voltak egyedül sajtfejek a vikingek között.

Ja amúgy eredetileg a meccsről akartam írni, csak a videó elvitt 😊
Tehát igaz, hogy vesztettem pár forintot rajtatok, de nagyon királyak voltatok. Mikor belenéztem ebbe a topicba a meccs előtt az irányítótokról az jött le, hogy összefog omlani a teher alatt, erre azt kellett látnom, hogy engem átvertek, a pali szárnyalt 😂

Kíváncsi leszek mi lesz a visszavágón, már várom.steroid stewie
Igen mi arra szamitunk a szezon kozepe okan hogy Ponder nem birja a terhet.
, igy nem er csalodas es a ugye en megmondtam mondatot is lehet fitoktatni 😊
Ponder gyerek nagyon erdekes es mostmar tenyleg nem tudom mit higyjek rola.
Egyedul nem fogja soha tudni elvezetni a csapatot , de amig AP allatkodik eleg lehet.
Azert 1-2 biztosabb kezu WR-rel , meg mondjuk Harvinnal , lehet meg en is adok neki egy ev eselyt.
Apropó azert sokan elfelejtik hogy Harvin nelkul vagyunk itt es azert ez se semmi.
Bar szerintem rafert a playhivasokra hogy kidoljon mert az egysiku passz jatekunk jobb lett, de jovore o is allatkodhat.
Ez a playoff gyozelem nagyon kene meg ha utana kiesunk is, foleg Pondernek nah meg nekunk hogy zrikalhassuk a teljes Northot egy evig 😀
De nagyon tartok a meccstol es Pondertol is aztan majd elvalik.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Nem sok jóra számítok....de a remény...

Go Vikes !!
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Nem tudom.😊
Idehaza gyakori, hogy elküldik az anyjukba meg ugye f*szszopóznak a szurkolók, kint más a kultúra (vagy mégse?). Ha a saját stadionomban a csapatom veri az ellent, én is egyből kemény legény lennék ám! 1. saját pálya, sok drukker a "véremből" 2. idejösztök, és kiszoptok? na akkor farkat behúzni és kussolni, csüüüürhe!! (mert kb. meccsen ennyire józan az ember!) 3. teccetek volna otthon maradni és tévében nézni, meg lett volna spórolva egy fájó vereség és a kárörvendő hazai szurkolók fikázása!! 4. kétségem sincs afelől, ha a vendég csapat nyert volna, nagy lett volna az arc, így is az volt, csak nem volt mire!😊

Na, így pár sör után ezekre a bölcseletekre futotta.😊Go Vikings!
Erről jutott eszembe egy kérdés, kint nincsenek elválasztva a szurkolók, mint mondjuk nálunk a meccseken? Tehát külön vendégtábor? Itt is fura volt, hogy ha jól láttam, ők voltak egyedül sajtfejek a vikingek között.

Ja amúgy eredetileg a meccsről akartam írni, csak a videó elvitt 😊
Tehát igaz, hogy vesztettem pár forintot rajtatok, de nagyon királyak voltatok. Mikor belenéztem ebbe a topicba a meccs előtt az irányítótokról az jött le, hogy összefog omlani a teher alatt, erre azt kellett látnom, hogy engem átvertek, a pali szárnyalt 😂

Kíváncsi leszek mi lesz a visszavágón, már várom.
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 414 — Bowl Winner
Két videó, elsőben jól látható, hogy mennyivel mások a kinti Packers fanok, mint az itteniek, míg az itteniekkel lehet "arcoskodni" meg nyomatni a trasht, addig a kintiek elég múcsonypusztai parasztmentalitással reagálnak le helyzeteket.😊
Go Vikings!
Na, nehogy már a sajtos legyen a paraszt, mert előtte beleugattak az arcába bunkó módon.
Ha nem vikings mezben van a másik csóka biztos nem lennél ilyen elnéző vele 😊
steroid stewie
Nem tudom.😊
Idehaza gyakori, hogy elküldik az anyjukba meg ugye f*szszopóznak a szurkolók, kint más a kultúra (vagy mégse?). Ha a saját stadionomban a csapatom veri az ellent, én is egyből kemény legény lennék ám! 1. saját pálya, sok drukker a "véremből" 2. idejösztök, és kiszoptok? na akkor farkat behúzni és kussolni, csüüüürhe!! (mert kb. meccsen ennyire józan az ember!) 3. teccetek volna otthon maradni és tévében nézni, meg lett volna spórolva egy fájó vereség és a kárörvendő hazai szurkolók fikázása!! 4. kétségem sincs afelől, ha a vendég csapat nyert volna, nagy lett volna az arc, így is az volt, csak nem volt mire!😊

Na, így pár sör után ezekre a bölcseletekre futotta.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Két videó, elsőben jól látható, hogy mennyivel mások a kinti Packers fanok, mint az itteniek, míg az itteniekkel lehet "arcoskodni" meg nyomatni a trasht, addig a kintiek elég múcsonypusztai parasztmentalitással reagálnak le helyzeteket.😊
Go Vikings!
Na, nehogy már a sajtos legyen a paraszt, mert előtte beleugattak az arcába bunkó módon.
Ha nem vikings mezben van a másik csóka biztos nem lennél ilyen elnéző vele 😊
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Ponder és a 3-man rush, tanúságos olvasmány:  www.nationalfootballpost.com/Film-Study-Ponder-vs-Packers-3-Cloud.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
49ers fanok sem fognak szeretni minket ha idén még egyszer találkozunk 😊 Bár úgy lenne 😊 😊vsanyi132
Ha szeretni nem is de sajnálni mindenképp... (:


több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Két videó, elsőben jól látható, hogy mennyivel mások a kinti Packers fanok, mint az itteniek, míg az itteniekkel lehet "arcoskodni" meg nyomatni a trasht, addig a kintiek elég múcsonypusztai parasztmentalitással reagálnak le helyzeteket.😊



Másik videó meg arról, hogy a Frisco fanok képesek voltak félórát maradni a stadionjukban és nekünk szurkolni (végül is köszike):

Go Vikings!
Tavaly Friscoban Giants mezes rendőrök vigyáztak a New Yorki-i szurkolókra mert az előző meccsen több Sanit fan-ba is belekötöttek a meccsen. Szóval HVCS mindenhol vannak.


több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Megnéztem ma a meccs ismétlésében az utolsó negyedet, az eredmény ismeretében is hátborzongató volt, nagyon nagy élmény és köszönöm a csapatnak. Azt kell mondjam hogy mellénk állt a szerencse is, ami csak akkor lehet ha helyzetbe hozzuk 😊

Érdekes a szurkolói videó, sajtfejű barátunk nem nagyon tudta hova tenni a feszültséget, ha nem a stadionon belül történik a dolog bizonyára bunyó lett volna belőle 😊 itthon meg bármelyik falusi rangadón tuti tömegverekedés a kocsma előtt 😊 😊

49ers fanok sem fognak szeretni minket ha idén még egyszer találkozunk 😊 Bár úgy lenne 😊 😊