Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
A legfontosabb a győzelem a Medvék felett, meg Peterson kiváló átlaga amivel tovább robotol a 2000 yardért, a többi meg mai nap mindegy is... 😊

Kicsit hagyjuk meg ezeket az órákat az örömnek, aztán a többi napon ráérünk gondolkodni, hogy mi mit is ér...
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
Értékes győzelem. Harrison Smith remek választás volt 1. kör végén. Jó játékos válik belőle.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
1106nap után elvertük a Bearst 😊
Peterson már 1600 yardnál jár.
Harrison Smith állat.
Pondert lőjük ki az űrbe!!!Toca
Nálad már vége? remélem nem ittál előre a medve bőrére...Divat
Nem szokásom 😊
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
1106nap után elvertük a Bearst 😊
Peterson már 1600 yardnál jár.
Harrison Smith állat.
Pondert lőjük ki az űrbe!!!Toca
Nálad már vége? remélem nem ittál előre a medve bőrére...

|
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
1106nap után elvertük a Bearst 😊
Peterson már 1600 yardnál jár.
Harrison Smith állat.
Pondert lőjük ki az űrbe!!!
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Na mi lesz ma Uraim? 😊

Ponder remélem összekapja magát...
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Mindent bele Vikingek! Segítsetek AP-nek ezt a szezont igazán nagyra hozni.
Nem lesz könnyű mivel az ellenfél védelmeinek csak teli kell tömni a boxot az O megállítására. Ha csak Ponder nem talál valami csoda folytán magára, és nem tehetik meg ellene, hogy 1 S van a faltól 4-5 yardnál távolabb...
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
GAMEDAY 😊 SKOL VIKINGS!!!

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
Greenway elég alul van értékelve az NFL-ben, és ez független attól, hogy mennyi tackle-t csinált, hiszen az sok minden mástól is függ. Nagyon jó futás ellen és passz ellen is LB poszton. Jó lenne még kiváló társat találni mellé ebbe a sorba is, aki hozzá hasonló színtű, és akkor a védelem rengeteget erősödne egyből. persze ha az O-t kell újból erősítgetni akkor a védelem nem tudja megkapni azt a pár meghatározó játékost akik kellenének még egy elit szinthez.

Percy elvesztése évekre vetné vissza az építkezést, hiszen nem csak egy első körös húzás veszne oda, de egy igazi Playmaker, aki ráadásul még fiatal is, és sok év lehet még benne. Nem beszélve arról, hogy a WR sor kinullázódna a jelenlegi helyzetben.Már tavaly alá kellett volna íratni vele egy hosszú távú szerződést, nem azért játszatni amit a kezdéskor aláírt, mert évek alatt bizonyította, hogy megérné a pénzt, és az ilyen játékost meg kell becsülni.Paulus
Imádom Greenwayt ,de idén rengeteg faszségot is csinált, mondjuk abból is jön hogy kb egyedül kell vinnie az LBsort. Remélem erősödik az az egység mert botrány idén...
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Greenway elég alul van értékelve az NFL-ben, és ez független attól, hogy mennyi tackle-t csinált, hiszen az sok minden mástól is függ. Nagyon jó futás ellen és passz ellen is LB poszton. Jó lenne még kiváló társat találni mellé ebbe a sorba is, aki hozzá hasonló színtű, és akkor a védelem rengeteget erősödne egyből. persze ha az O-t kell újból erősítgetni akkor a védelem nem tudja megkapni azt a pár meghatározó játékost akik kellenének még egy elit szinthez.

Percy elvesztése évekre vetné vissza az építkezést, hiszen nem csak egy első körös húzás veszne oda, de egy igazi Playmaker, aki ráadásul még fiatal is, és sok év lehet még benne. Nem beszélve arról, hogy a WR sor kinullázódna a jelenlegi helyzetben.Már tavaly alá kellett volna íratni vele egy hosszú távú szerződést, nem azért játszatni amit a kezdéskor aláírt, mert évek alatt bizonyította, hogy megérné a pénzt, és az ilyen játékost meg kell becsülni.
több mint 11 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Na bocs, hogy a nagy kesergés közepette bedobok egy ilyen infót, de én most tudtam meg, amikor szavaztam pro bowl-ra nfl.com-on, hogy Chad Greenway az NFL tackle leader. Jelenleg 123 Tackle-je van, ami 5-el több mint a második pats-es ILB-nek...

M. Vikings
Always open!
több mint 11 éve
oleewear Detroit Lions 225
Percy ma sem edzett, valószínű, hogy hétvégén sem játszik, persze nincs is értelme ha szar a bokája, inkább jöjjön rendbe, nehogy rásérüljön. Csak nehogy az legyen a háttérben, hogy már nem is fog Viking mezben játszani. Nagyon nagy érvágás lenne elveszíteni...Paulus
Én biztos vagyok benne, hogy rátennénk a taget. Simán top5 wr, más nagyobb nevű lejárónk meg nincs. Loadholt, Brinkley és Sanford még lejáró a kezdők közül azt hiszem.Pálca
Így azért kérdéses mi lesz, azért most rosszabb tárgyalási alapról indul PH, még FA-ként is.
De én nagyon remélem, hogy tageljük, és még hoznak is mellé WR-eket, akik tudnak is játszani.Tred
Akarmit ker meg kell adni. Nem egy Rice akit Favre tett naggya hanem egy fos Ponderrel el mint hal a vizben. Ha ot elengednenk en tuti sokkot kapnek .Toca
Rice sem rossz pedig, én szerettem volna ha marad, mert azért lássuk be Percyn meg rudin kívül nincs igazán épkézláb elkapónk...
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Nem csak te....
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
Percy ma sem edzett, valószínű, hogy hétvégén sem játszik, persze nincs is értelme ha szar a bokája, inkább jöjjön rendbe, nehogy rásérüljön. Csak nehogy az legyen a háttérben, hogy már nem is fog Viking mezben játszani. Nagyon nagy érvágás lenne elveszíteni...Paulus
Én biztos vagyok benne, hogy rátennénk a taget. Simán top5 wr, más nagyobb nevű lejárónk meg nincs. Loadholt, Brinkley és Sanford még lejáró a kezdők közül azt hiszem.Pálca
Így azért kérdéses mi lesz, azért most rosszabb tárgyalási alapról indul PH, még FA-ként is.
De én nagyon remélem, hogy tageljük, és még hoznak is mellé WR-eket, akik tudnak is játszani.Tred
Akarmit ker meg kell adni. Nem egy Rice akit Favre tett naggya hanem egy fos Ponderrel el mint hal a vizben. Ha ot elengednenk en tuti sokkot kapnek .
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Csodás...😕😕😕
több mint 11 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Percy ma sem edzett, valószínű, hogy hétvégén sem játszik, persze nincs is értelme ha szar a bokája, inkább jöjjön rendbe, nehogy rásérüljön. Csak nehogy az legyen a háttérben, hogy már nem is fog Viking mezben játszani. Nagyon nagy érvágás lenne elveszíteni...Paulus
Én biztos vagyok benne, hogy rátennénk a taget. Simán top5 wr, más nagyobb nevű lejárónk meg nincs. Loadholt, Brinkley és Sanford még lejáró a kezdők közül azt hiszem.Pálca
Így azért kérdéses mi lesz, azért most rosszabb tárgyalási alapról indul PH, még FA-ként is.
De én nagyon remélem, hogy tageljük, és még hoznak is mellé WR-eket, akik tudnak is játszani.

M. Vikings
Always open!
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
MOST ÉRKEZETT!! Percy Harvin-t IR listára tette a Vikings, a szezon hátralévő részében már nem fog pályára lépni.KmetyG
remek hír, fasza... 😕

|
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
MOST ÉRKEZETT!! Percy Harvin-t IR listára tette a Vikings, a szezon hátralévő részében már nem fog pályára lépni.
több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Percy ma sem edzett, valószínű, hogy hétvégén sem játszik, persze nincs is értelme ha szar a bokája, inkább jöjjön rendbe, nehogy rásérüljön. Csak nehogy az legyen a háttérben, hogy már nem is fog Viking mezben játszani. Nagyon nagy érvágás lenne elveszíteni...Paulus
Én biztos vagyok benne, hogy rátennénk a taget. Simán top5 wr, más nagyobb nevű lejárónk meg nincs. Loadholt, Brinkley és Sanford még lejáró a kezdők közül azt hiszem.
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Percy ma sem edzett, valószínű, hogy hétvégén sem játszik, persze nincs is értelme ha szar a bokája, inkább jöjjön rendbe, nehogy rásérüljön. Csak nehogy az legyen a háttérben, hogy már nem is fog Viking mezben játszani. Nagyon nagy érvágás lenne elveszíteni...
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ááááh...szar ez így....msot olvastam Fraziert....


Hallgatom a Sport TV-s közvetítést...Ponder Favre-tól kér tanácsot....vicc....(nem a választás...)ZoliZoltán
kérjen Cpeppától... 😀

|
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Ááááh...szar ez így....msot olvastam Fraziert....


Hallgatom a Sport TV-s közvetítést...Ponder Favre-tól kér tanácsot....vicc....(nem a választás...)
több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
FRISS INFORMÁCIÓK A VIKINGS LONDONI MÉRKŐZÉSÉRŐL KmetyG
 www.nfluk.com/tickets-events/nfl-wembley
"General admission seating tickets for individual games will go on sale around January 11 (exact date to be confirmed in near future). "

Ma csak az vehet jegyet aki mindkét meccsre megy(vagy legalábbis megveszi), valamint a "VIP helyekre".
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
Megint 1,5 évet kell rinyálnunk mint Childresnél na neee....
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Ebben szerintem nem reménykedhetünk. Ami változást el tudok képzelni az esetleg Offense koordinátor lehet, mint ahogy D koordinátort cseréltünk idén. Frazier tuti kap még egy évet, és akkor Ponder is marad.

Vagy a hivatalos álláspont nagyon hirtelen fordul gyökeresen.