Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 670 — Vikings fan
Az utóbbi évek leginkább fogható Sajtfejei voltak tegnap. Sok hiányzójuk is volt, de akik tegnap játszottak azok simán verhetőek lettek volna. A DB-iket nem nagyon tettük próbára, mert Ponder tegnap alkalmatlan volt fejben a játékra, a passzai csak megközelítették az elkapókat, de volt hogy a védők belső vállán, hátán pattantak meg. Én úgy gondolom ennyire nem lehet gyengén dobni egy idáig eljutott QB-nak csak ha valamiért fejben szétesett. Szinte használhatatlan teljesítményt nyújtott még akkor is, ha 10-en álltak be a boxba AP ellen.
Nyilvánvaló, hogy a nem fogunk QB-t cserélni, ezért remélem valaki rendbe tudja rakni, és megközelíti azt a szintet amit egy NFL Qb-nak nyújtania kellene. (Nem az elit szintet)

A támadó játékuk is jóval a megszokott alatt teljesített, főleg azért mert Rodgers-et nyilvánvalóan nem tudják megvédeni. Így csak a gyors passzok működnek, meg tegnap a futásuk is elég volt kiegészítésként a győzelemhez.

De számunkr aez msot másodlagos kérdés, mert mi összeségében még gyengébbek voltunk, még ha AP extra teljesítményt nyújtott is. Egyébként az O-line is egészt jól szerepelt, de a D-line csak nyomást tudott rakni a passzra a futás ellen nem dolgozott elég hatékonyan. Nagyon hiányzik egy domináns futás elleni NT, meg egy klasszis MLB, mert akik most vannak ezeken a posztokon a megbízható csere szintet hozzák.

De azért továbbra is SKOL VIKES! mert ha vihar tépi is a hajót, és a halállal néz is szembe, egy Viking harcos belenevet a szélbe... 😊
Paulus
Számomra egyre inkább nem nyilvánvaló ez. Remélem új rezsim jön.
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Az utóbbi évek leginkább fogható Sajtfejei voltak tegnap. Sok hiányzójuk is volt, de akik tegnap játszottak azok simán verhetőek lettek volna. A DB-iket nem nagyon tettük próbára, mert Ponder tegnap alkalmatlan volt fejben a játékra, a passzai csak megközelítették az elkapókat, de volt hogy a védők belső vállán, hátán pattantak meg. Én úgy gondolom ennyire nem lehet gyengén dobni egy idáig eljutott QB-nak csak ha valamiért fejben szétesett. Szinte használhatatlan teljesítményt nyújtott még akkor is, ha 10-en álltak be a boxba AP ellen.
Nyilvánvaló, hogy a nem fogunk QB-t cserélni, ezért remélem valaki rendbe tudja rakni, és megközelíti azt a szintet amit egy NFL Qb-nak nyújtania kellene. (Nem az elit szintet)

A támadó játékuk is jóval a megszokott alatt teljesített, főleg azért mert Rodgers-et nyilvánvalóan nem tudják megvédeni. Így csak a gyors passzok működnek, meg tegnap a futásuk is elég volt kiegészítésként a győzelemhez.

De számunkr aez msot másodlagos kérdés, mert mi összeségében még gyengébbek voltunk, még ha AP extra teljesítményt nyújtott is. Egyébként az O-line is egészt jól szerepelt, de a D-line csak nyomást tudott rakni a passzra a futás ellen nem dolgozott elég hatékonyan. Nagyon hiányzik egy domináns futás elleni NT, meg egy klasszis MLB, mert akik most vannak ezeken a posztokon a megbízható csere szintet hozzák.

De azért továbbra is SKOL VIKES! mert ha vihar tépi is a hajót, és a halállal néz is szembe, egy Viking harcos belenevet a szélbe... 😊
több mint 11 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Ponder szánalom volt tegnap megint...pedig bűn gyengék voltak sajtfejek...simán nyertünk volna ha nem ez a kis balfasz a QB-nk...ZoliZoltán
Azért az enyhe túlzás, hogy bűn gyengék voltak. A secondary-jük nagyon jó volt, nem véletlen, hogy csak a végén tudtunk passzolni, amikor már hátul zónáztak.
És a másik oldalon a passzjátékuk is sokkal jobb volt. Bármelyik WR-ük, sztem még a csere WR-ek is kezdők lennének nálunk a jelenleg egészséges WR-ekkel szemben.

M. Vikings
Always open!
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Ponder szánalom volt tegnap megint...pedig bűn gyengék voltak sajtfejek...simán nyertünk volna ha nem ez a kis balfasz a QB-nk...
több mint 11 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Csak rendelni lehet vagy már fizetni is kell vagy hogy van ez ? Bocs nincs időm utánajárni 😕Toca
Egyből lehúzzák kártyáról, és azért hívják rendelésnek(gondolom), mert a jegyeket csak pár héttel a meccs előtt fogják kipostázni.

M. Vikings
Always open!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 670 — Vikings fan
FRISS INFORMÁCIÓK A VIKINGS LONDONI MÉRKŐZÉSÉRŐL

DECEMBER 4-TŐL rendelhetőek lesznek a jegyek a Pittsburgh Steelers - Minnesota Vikings mérkőzésre amelyet London-ban rendeznek, a Wembley Stadium-ban.

A jegyárak a következőképpen alakulnak:

* 56 £ lesz a legolcsóbb jegy, ami értelem szerűen a stadion legfelső szektoraiba lesz érvényes, az endzone mögött. (a képen a világos zöld rész)
* 72 £ lesz a jegy az oldalvonallal egyvonalban lévő helyekre a stadion legfelső szektoraiba (a képen a királykép szín)
* 112 £ lesz a jegy az oldalvonallal egyvonalban lévő helyekre a stadion felsőbb szektorában ( a képen világoskék szín)

A stadion középső részében csak azok a jegytulajdonosok ülhetnek, akik mind a két NFL mérkőzésre jegyet váltanak amit jövőre London-ban rendeznek.

A stadion alsó részében kétféle jegyár lesz, amik a következőképpen alakulnak:

* 104 £ lesz a jegy a stadion alsó szektoraiba az endzone-ok mögötti részen ( a képen a rózsaszín szín)
* 160 £ lesz a jegy a stadion alsó szektoraiban az oldalvonallal párhuzamos részen ( a képen a sötétkék szín)



A angol font (£) jelenlegi árfolyama:

1 £ = 345,56 HUF (2012.11.30.-i adat)

Tehát az összegek forintra átszámítva:

56 £ = 19351 HUF (legolcsóbb, stadion teteje, endzone mögött)
72 £ = 24880 HUF
112 £ = 38702 HUF
104 £ = 35938 HUF
160 £ = 55289 HUF (legdrágább, stadion alsó része, oldalvonallal párhuzamosan)

A JEGYRENDELÉSI LEHETŐSÉG 2012. DECEMBER 4-ÉN 10 ÓRAKOR KEZDŐDIK!
www.ticketmaster.co.uk/nflKmetyG
Csak rendelni lehet vagy már fizetni is kell vagy hogy van ez ? Bocs nincs időm utánajárni 😕
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 670 — Vikings fan
Azért vicces, hogy amikor láttam a meccsen, hogy nincs LB blitz a GB def-nél, és passzjáték volt, akkor tisztára görcsben volt a gyomrom, hogy nehogy INT legyen a vége.
Az O-linet, és a D-linet viszont kiemelném a meccsről, AP-n felül, mert nagyon szépen dolgoztak.

Nincs mit ezen keseregni ezt tudjuk egy potenciális PO csapat ellen az 1. és 2. éves játékosokkal.

Szerintem a védelem ligaszinten sokkal jobban áll, mint a támadók, szóval ebből QB, vagy WR draft lesz első körben, hacsak nem vmelyikre tudunk FA-t hozni.

Azért nyilván Te'o is jó lenne drafton, de ha hozza a formáját BCS bowlon, akkor sztem még 6-10-zel sem fogjuk tudni elhozni.
Tred
Rams-et még elcsapjuk, és szerinten Pondernek lesz egy olyan meccse ami miatt még 1 évig veleszopunk.
1.körben kitudja kit húzunk WRt QB nélkül hülyeség, QB meg ha húzunk lehet felesleges az 1.kört rápakolni.
Te'o nem lesz bent már akkor az fix.
több mint 11 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Azért vicces, hogy amikor láttam a meccsen, hogy nincs LB blitz a GB def-nél, és passzjáték volt, akkor tisztára görcsben volt a gyomrom, hogy nehogy INT legyen a vége.
Az O-linet, és a D-linet viszont kiemelném a meccsről, AP-n felül, mert nagyon szépen dolgoztak.

Nincs mit ezen keseregni ezt tudjuk egy potenciális PO csapat ellen az 1. és 2. éves játékosokkal.

Szerintem a védelem ligaszinten sokkal jobban áll, mint a támadók, szóval ebből QB, vagy WR draft lesz első körben, hacsak nem vmelyikre tudunk FA-t hozni.

Azért nyilván Te'o is jó lenne drafton, de ha hozza a formáját BCS bowlon, akkor sztem még 6-10-zel sem fogjuk tudni elhozni.

M. Vikings
Always open!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 670 — Vikings fan
Ponder és az O cordinatort tüntessük el a fenébe. Kell egy QB és LB sorba erősítés meg egy WR és CB.
AP 210yardjával szopunk mint az állat grat...
több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Eddig még próbáltam védeni Pondert, de ezután már nem nagyon lehet.

"Frazier says Christian Ponder will remain #Vikings QB."-6-10 lesz ebből

Drukkolok AP-nek hogy legyen meg a 2000 yardja, 500+ yard kell 4 meccsen.
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
szerintem O koordinátort kellene cserélni, mert az a része több mint reménytelen a dolognak. Katasztrófális ahogy fel akarják építeni a játékot, akkor kezdenek passzoltatni amikor nem kellene, ráadásul ritka szarul összerakott passzjátékokat találtak ki... Már minden védő a boxban van, de akkor sem tudnak egy 15 yardos passzjátékot sem végrehajtatni. Egyszerűen Ponderral sem értem mi van, csak visszafele esik a teljesítménye, a dobásai gyengék, éppen csak lehullanak még rövid távra is, mozgó célpontot nem talál el, elé fölé, vagy mögé dobja. A feldobott labdái is rendre a cb belső vállára esnek le. Ennyire nem lehet rosszul dobni nem hogy NFL-ben, de egy komolyabb középiskolában sem. Teljesen biztos, hogy a fejében van a hiba, mert az FSU-n nem így dobott...
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
Csak ismételni tudom magam, év végén az ÖSSZES edzőnek lapát. Valszeg egyiket se látnánk többet az NFL-ben, kutyaütő mind.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
GAMEDAY!
Nyerni kéne, de nagyon nehéz lesz, nem mi vagyunk az esélyesek.
Jó lenne ha mennének a futások, akkor nem lenne nagy teher Ponderen. Fontos lenne minél kevesebb hibával játszani(fumble-INT-droppok-múlt héten ezekből volt elég). Sajnos Harvin még mindig nem játszik.
Defense részről én több blitzet várok, sajnos látható, hogy a D-line nem tud nagy nyomást kifejteni. Márpedig ha Rodgersnek van ideje, akkor odapasszolja 2-3 ember védő közé is 1 Sajtfejűnek.
Skol Vikings!Pálca
Azt kell mondjam, hogy Kyle Rudolphnak a hátán kell vinnie a passzjátékot, ha ma nyerni akarunk, illetve Jarius Wright remélem megint fog villogni, mint a bemutatkozó meccsén.
Jerome Simpsont pedig felejtsük el, legalábbis ne dobjunk neki screeneket, mert a ropi kacsói minden ütközéskor potenciális fumble források, neki a mély passzoknál kéne végre valamit mutatnia, amikkel állandóan tömjük.

M. Vikings
Always open!
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
GAMEDAY!

Nyerni kéne, de nagyon nehéz lesz, nem mi vagyunk az esélyesek.
Jó lenne ha mennének a futások, akkor nem lenne nagy teher Ponderen. Fontos lenne minél kevesebb hibával játszani(fumble-INT-droppok-múlt héten ezekből volt elég). Sajnos Harvin még mindig nem játszik.
Defense részről én több blitzet várok, sajnos látható, hogy a D-line nem tud nagy nyomást kifejteni. Márpedig ha Rodgersnek van ideje, akkor odapasszolja 2-3 ember védő közé is 1 Sajtfejűnek.

Skol Vikings!Pálca
Annak ellenére hogy idegenben vagyunk most kellene elkapni őket, a védelmük a hiányzók miatt sebezhetőnek tűnik. Kíváncsian várom a meccset, a win-hez csak a hibátlan játék vezethet, remélem ezt a csapat és az edzőink is tudják. 😊

Skol 😊

több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
GAMEDAY!

Nyerni kéne, de nagyon nehéz lesz, nem mi vagyunk az esélyesek.
Jó lenne ha mennének a futások, akkor nem lenne nagy teher Ponderen. Fontos lenne minél kevesebb hibával játszani(fumble-INT-droppok-múlt héten ezekből volt elég). Sajnos Harvin még mindig nem játszik.
Defense részről én több blitzet várok, sajnos látható, hogy a D-line nem tud nagy nyomást kifejteni. Márpedig ha Rodgersnek van ideje, akkor odapasszolja 2-3 ember védő közé is 1 Sajtfejűnek.

Skol Vikings!
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
FRISS INFORMÁCIÓK A VIKINGS LONDONI MÉRKŐZÉSÉRŐL

DECEMBER 4-TŐL rendelhetőek lesznek a jegyek a Pittsburgh Steelers - Minnesota Vikings mérkőzésre amelyet London-ban rendeznek, a Wembley Stadium-ban.

A jegyárak a következőképpen alakulnak:

* 56 £ lesz a legolcsóbb jegy, ami értelem szerűen a stadion legfelső szektoraiba lesz érvényes, az endzone mögött. (a képen a világos zöld rész)
* 72 £ lesz a jegy az oldalvonallal egyvonalban lévő helyekre a stadion legfelső szektoraiba (a képen a királykép szín)
* 112 £ lesz a jegy az oldalvonallal egyvonalban lévő helyekre a stadion felsőbb szektorában ( a képen világoskék szín)

A stadion középső részében csak azok a jegytulajdonosok ülhetnek, akik mind a két NFL mérkőzésre jegyet váltanak amit jövőre London-ban rendeznek.

A stadion alsó részében kétféle jegyár lesz, amik a következőképpen alakulnak:

* 104 £ lesz a jegy a stadion alsó szektoraiba az endzone-ok mögötti részen ( a képen a rózsaszín szín)
* 160 £ lesz a jegy a stadion alsó szektoraiban az oldalvonallal párhuzamos részen ( a képen a sötétkék szín)



A angol font (£) jelenlegi árfolyama:

1 £ = 345,56 HUF (2012.11.30.-i adat)

Tehát az összegek forintra átszámítva:

56 £ = 19351 HUF (legolcsóbb, stadion teteje, endzone mögött)
72 £ = 24880 HUF
112 £ = 38702 HUF
104 £ = 35938 HUF
160 £ = 55289 HUF (legdrágább, stadion alsó része, oldalvonallal párhuzamosan)

A JEGYRENDELÉSI LEHETŐSÉG 2012. DECEMBER 4-ÉN 10 ÓRAKOR KEZDŐDIK!
www.ticketmaster.co.uk/nfl
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 670 — Vikings fan
Vikings DE Jared Allen was fined $21,000 for the blindside hit on #Bears G Lance Louis, according to a league source.Beki
Várható volt.
Nálam most fog végleg eldőlni hogy Ponder ére valamit. Ezt a GB secet nem tudja leverni akkor...Toca
Erre reagálnék annyit, hogy szidjátok az edzői stábot. Ott volt ugye a szitu 3&2-nél a red zone-ban. Miért nem AP? Mert felálltunk futás ellen, és előtte ilyen szituban vagy ötször visszanyomták. Arról kellene beszélni, hogy Hayden azt se tudta, hol van az embere, aki töküresen ácsorgott az end zone sarkában, erre Krisztián kib***ta a labdát a stadionból. Na mindegy, pont annyira jó a gyerek, hogy ne rúgják ki, de annyira nem jó, hogy veszélyes legyen. Ez tökéletes a csoportellenfeleknek. Ha nem ez volt a cél a draftolásával, az persze más tészta.füligjimmy
Botrany a playhovas is de Ponder annyira inkozisztens hogy az mar faj. Raadasul kishitu vagy nem tudom. Elejen amig nem dobott intet semmi gond nem volt . 1.int utan belekenyszeritettek egy 2.-ban azota teljesen szetvan csuszva. RZ-ban annyira vakon van a teljes edzoi garda es o is hogy vicc. Az a baj hogy ebbol a szar sorsolasbol meg a Lions teritett-betlijebol nyertunk annyi meccset hogy minden maradjon es szivjunk meg egy szezont igy...
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Vikings DE Jared Allen was fined $21,000 for the blindside hit on #Bears G Lance Louis, according to a league source.Beki
Várható volt.
Nálam most fog végleg eldőlni hogy Ponder ére valamit. Ezt a GB secet nem tudja leverni akkor...Toca
Erre reagálnék annyit, hogy szidjátok az edzői stábot. Ott volt ugye a szitu 3&2-nél a red zone-ban. Miért nem AP? Mert felálltunk futás ellen, és előtte ilyen szituban vagy ötször visszanyomták. Arról kellene beszélni, hogy Hayden azt se tudta, hol van az embere, aki töküresen ácsorgott az end zone sarkában, erre Krisztián kib***ta a labdát a stadionból. Na mindegy, pont annyira jó a gyerek, hogy ne rúgják ki, de annyira nem jó, hogy veszélyes legyen. Ez tökéletes a csoportellenfeleknek. Ha nem ez volt a cél a draftolásával, az persze más tészta.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 670 — Vikings fan
Vikings DE Jared Allen was fined $21,000 for the blindside hit on #Bears G Lance Louis, according to a league source.Beki
Várható volt.
Nálam most fog végleg eldőlni hogy Ponder ére valamit. Ezt a GB secet nem tudja leverni akkor...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Vikings DE Jared Allen was fined $21,000 for the blindside hit on #Bears G Lance Louis, according to a league source.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Na,hála az égnek!
Harvin is jó lenne nagyon!!!
több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Harrison Smithnek és Rudolphnak sincs agyrázkódása, úgyhogy játszhatnak a Packers ellen. Harvin még kérdéses.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Ez borzalmas volt...félidőben csak azért nem léptem aludni,mert megfogadtam,hogy minden meccset végignézek idén! 😊

Ponder....szánalom!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 670 — Vikings fan
Kell egy QB és kell egy OC vagy HC aki tud playeket hívni és ha ez megvan akkor minden jó lesz. Amíg nem addig középcsapatokat verhetünk , nagyokat nem.
AP legszebb éveit pazaroljuk...
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Ezt nagyon könnyen adtuk. Nem tudom mire készülődtünk 2 héten keresztül, de az nem jött le. pedig biztos jó ötletek voltak benne...

Sajnos se az O se a D-line nem tudott az alap elvárásoknak sem megfelelni, nem hogy többet hozni.

A vereség még lehet realítás is, de ilyen könnyen nem szabadott volna adni, ez a legnagyobb gond.

Ponder egy yardot nem volt hajlandó futni, még akkor is eldobálta ha 2 yardot kellett volna felvenni, és előtte volt az üres terület. Simpson pedig extra klasszis szar volt, sajnos Pondertől hiába vár jó hosszút, ha meg védő van a közelébe ő képtelen elkapást produkálni. De Wright legalább jó volt. AP megint állat.

Az első félidőben eldőlt, emrt ekkora hátrányból nem tudunk felállni, mivel nem lehet a futást erőltetni az idő miatt.

Ez van, készülni a következő meccsekre, legalább a hazaikat kellene hozni, a Macik foghatóak a Sajtfejek szerintem kevésbé, esetleg még a Ramset.

Reméljük Harvin is felépül.