Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gratulálok.

több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Ma a hazai pálya az egyetlen ami mellettünk szól... Harvin nélkül a spec team se ér túl sokat, a visszahordásokra se számíthatunk.... vagy eljön joe webb 😊 Kíváncsi vagyok most mire képes a csapat, tudják mi a tétje a mai meccsnek, Allen nagyon fogadkozott, ez a win nagyon need, egy 6-4 a bye előtt igazán impozáns lenne.
SKOL VIKINGS!!!

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Ha elvernenk a Lionst akkor tobb elvarasom Ponder es az edzoi garda kirugasan kivul nem lenne iden 😊
Nah jo azert egy pozitiv NFc North merleg adna de ez nem realis 😀Toca
Sztem Fraizer jó lenne DC-nek, el nem küldeném...Tred
Nem nagyon láttam még olyat hogy HCból visszaminősítenek valamit. És én a Dért sem rajongok annyira
több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Harvin nem játszik, "helyette" Wright lesz.
Meglesz Pondernek az 50 passzolt yard? 😀
több mint 11 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Ha elvernenk a Lionst akkor tobb elvarasom Ponder es az edzoi garda kirugasan kivul nem lenne iden 😊
Nah jo azert egy pozitiv NFc North merleg adna de ez nem realis 😀Toca
Sztem Fraizer jó lenne DC-nek, el nem küldeném...

M. Vikings
Always open!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Ha elvernenk a Lionst akkor tobb elvarasom Ponder es az edzoi garda kirugasan kivul nem lenne iden 😊
Nah jo azert egy pozitiv NFc North merleg adna de ez nem realis 😀
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Az OC azt nyilatkozta kibővítették a playbookot. Kiváncsi vagyok, nagy kreativitást nem várok 😀Pálca
Jól ment a balra futás, akkor legyen +1 balra futás. Meg legyen ehy jobbos is hátha meglepjük őket. Meg ha már itt tartunk mehetnénk középen is.
Ponder passzoljon hosszúakat, lehet csak 1 jön be de akkor már elmondhatjuk hogy yardokban fejlődött.
Kb ilyen szintet várok 😀
több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Az OC azt nyilatkozta kibővítették a playbookot. Kiváncsi vagyok, nagy kreativitást nem várok 😀
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
😀😀😀
3 pontos!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
De szeretnék ide egy Tebow-Kellen Moore QB párost. 😊Bazzani
Mégszerencse hogy ellenetek csak Speciel Team kell ,így akár QB nélkül is nyerhetünk 😛 😀
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
De szeretnék ide egy Tebow-Kellen Moore QB párost. 😊

több mint 11 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Ne adjunk már 4.kört egy olyan emberért aki Mark Sanchezt nem tudja kiszorítani a kezdőből 😀
Falba sincs akkora need amúgy. Én az LB sorba húznék embert T'eot pl 😊Toca
Te'o sztem hamarabb el fog menni 1. körben, mint ahova mi lecsúszhatunk Ponder segítségével...

M. Vikings
Always open!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Ezt a Tebow temat es hogy tud nyerni inkabb hagyjuk. A mi Dnk ehhez keves. Kellen Moore nekem NCAA ben se tetszett mar annyira sajnalnek egy 4.kort ra 😊 De ott van Flynn nem is jatszik 😀Toca
A 4-ik kört Tebow miatt írtam, nyilván egy undrafted free agent-ért, aki még nem is játszott NFL meccsen nem adnánk 4-ik kört.
Flynn is jó felőlem.
Spontán azt akartam jelezni, hogy nyilván megoldható lenne, hogy ne kelljen 3 éven belül 2 első körös picket QB-ra pazarolni. Falba nagyob needek lennének, és QB-nak meg nem kéne nagy sztár, mert elég sok playmaker van az offense-ben.
Tred
Ne adjunk már 4.kört egy olyan emberért aki Mark Sanchezt nem tudja kiszorítani a kezdőből 😀
Falba sincs akkora need amúgy. Én az LB sorba húznék embert T'eot pl 😊
több mint 11 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Ezt a Tebow temat es hogy tud nyerni inkabb hagyjuk. A mi Dnk ehhez keves. Kellen Moore nekem NCAA ben se tetszett mar annyira sajnalnek egy 4.kort ra 😊 De ott van Flynn nem is jatszik 😀Toca
A 4-ik kört Tebow miatt írtam, nyilván egy undrafted free agent-ért, aki még nem is játszott NFL meccsen nem adnánk 4-ik kört.
Flynn is jó felőlem.
Spontán azt akartam jelezni, hogy nyilván megoldható lenne, hogy ne kelljen 3 éven belül 2 első körös picket QB-ra pazarolni. Falba nagyob needek lennének, és QB-nak meg nem kéne nagy sztár, mert elég sok playmaker van az offense-ben.

M. Vikings
Always open!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Tyler Wilson talán megcsíphetó, de E.J. Manuelnek is örülnék jobbanm int Pondernek. Vagy Mike Glennon mondjuk őket főelg utóbbit lehet később is elvihetnénk. Nem muszáj 1.körbe húzni QB-t Russwl Wilson is 3.körös volt. Csak húzzunk 2 vagy 3.ban nekem az is elég. Pondernek még versenyheéyzete sincs,meg szar is 😀Toca
Vagy ott csücsül, más csapapok bench-én például Tim Tebow, aki igaz, hogy nem a legjobban passzoló QB, de tud meccseket nyerni.
Esetleg a Detroit cserepadján a titkos kedvencem Kellen Moore, akit méretei miatt nem játszatnak NFL-ben, pedig NCAA-ben nagyon sok mindent elért.
Őket meg lehetne szerezni egy 4-ik körös vagy későbbi pickért cserébe...
Tred
Ezt a Tebow temat es hogy tud nyerni inkabb hagyjuk. A mi Dnk ehhez keves. Kellen Moore nekem NCAA ben se tetszett mar annyira sajnalnek egy 4.kort ra 😊 De ott van Flynn nem is jatszik 😀
több mint 11 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Tyler Wilson talán megcsíphetó, de E.J. Manuelnek is örülnék jobbanm int Pondernek. Vagy Mike Glennon mondjuk őket főelg utóbbit lehet később is elvihetnénk. Nem muszáj 1.körbe húzni QB-t Russwl Wilson is 3.körös volt. Csak húzzunk 2 vagy 3.ban nekem az is elég. Pondernek még versenyheéyzete sincs,meg szar is 😀Toca
Vagy ott csücsül, más csapapok bench-én például Tim Tebow, aki igaz, hogy nem a legjobban passzoló QB, de tud meccseket nyerni.
Esetleg a Detroit cserepadján a titkos kedvencem Kellen Moore, akit méretei miatt nem játszatnak NFL-ben, pedig NCAA-ben nagyon sok mindent elért.
Őket meg lehetne szerezni egy 4-ik körös vagy későbbi pickért cserébe...

M. Vikings
Always open!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Szerintem nem lesz top10es picketek. Azon kívül meg nehéz ügy a QB draft.
Főleg ennyi más needel.Bazzani
Tyler Wilson talán megcsíphetó, de E.J. Manuelnek is örülnék jobbanm int Pondernek. Vagy Mike Glennon mondjuk őket főelg utóbbit lehet később is elvihetnénk. Nem muszáj 1.körbe húzni QB-t Russwl Wilson is 3.körös volt. Csak húzzunk 2 vagy 3.ban nekem az is elég. Pondernek még versenyheéyzete sincs,meg szar is 😀
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem nem lesz top10es picketek. Azon kívül meg nehéz ügy a QB draft.
Főleg ennyi más needel.

több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Sajnos Ponder-el valami baj lehet főleg fejben, mert a rövid dobásokon kívül semmi mást nem tud megdobni, és még ott is hibázik. Jó lenne ha sikerülne helyre rakni, mert nem feltétlen QB húzásra kellene megint rámenni. Ha legalább egy game manager szintre felhoznák, lehetne a védelmet tovább acélosítani, aztán akkor ezzel az Off-al is lehetne keresni a következő években. Mondjuk passz nélkül nincs mit, sem az alapszakaszban, pláne nem a jövőbeni rájátszásban.
Harvin lesz az aki nem fog velünk hosszabbítani én úgy érzem, persze ah lenne egy csöpp ész a vezetőségben akkor mindent elkövetnek a háttérben, hogy megtartsák egy jó kis szerződéssel. Jó lenne ha Percy is Viking maradna.
Azért tegyük hozzá a passzjátékhoz, hogy a passzvédése az OL-nek több mint labilis, azt is javítani kellene, mert futásnyitásban azért segítik AP-t rendesen.


A védelemben a a DB fiatalok jók lesznek, nyilván nem ez a legjobb évük, még fejlődni fognak, az LB sorba kellen középre egy meghatározó játékos, meg NT posztra kellene egy ifjú Pat Willimas, és rendben leszünk egy ideig. Jó lenne, ha ide tudnánk a drafton koncentrálni.
Jelenleg a védelem legnagyobb hibája, hogy nem képes labdákat szerezni, viszont szereléskor roppant kemények Winfield-el az élen, és tanításával, ami a jövőben még jól fog jönni.

Nem ez a mi évünk ez egyértelmű, én sem örülök a vereségeknek, de ami engem a legjobban aggaszt az Ponder hanyatlása, mert a többi jel lehet előremutató a jövőre nézve.

SKOL VIKES!
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Ezzel a rövid írással szeretnék köszönetet mondani mindenkinek
 steelers.hu/the-pink-month-completion/
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Sanszos...
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Nem néztem meg a meccset, de Ponder remélem büntetésből egész héten ezt elemzi. Azt hiszem ha a Lions ellen is kikapunk otthon akkor jöhet valami változás QB ügyben. Az edzők maradnak szerintem amíg a mérleg nem akkora gáz és nem vernek minket teljesen laposra addig nem küldik őket el. Ezt a szezont senki sem várta reálisan a playoffra, így nem is kérik őket számon már félidőnél pozitív mérleggel. Ettől még persze szerintem is gyengék, de ki nem fogják őket rúgni ebben biztos vagyok.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
QB draftot a népnek
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
itt egy kis írás a tegnapi meccsről.

 vikingscountry.wordpress.com/2012/11/06/peterson-dominalt-a-tobbiek-nem-ujabb-vereseg/

szégyen volt, megaláztak, Peterson meg csak tehetetlenül nézte miután idei szezonjának legjobb teljesítményét nyújtotta. Megérett a csapat az edzői garnitúra cseréjére, na és persze valami irányító is kéne.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
na megnéztem...kár volt ismét!
Két tök egyforma csapat...csak nálunk play olvasás,play hívás,irányító...
Jó lenne egy QB!
Ponder ,hogy lehet,hogy végigjátszik egy egész meccset így???
AP ISTEN VOLT !!! 192 yard ??? 😮