Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nekem tervbe van!

|
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Kiderült végre, hogy 2013-ban a London-i meccsen a Pittsburgh Steelers lesz az ellenfelünk. A találkozó 2013. szeptember 29-én lesz. Ki jön velünk? 😊

 vikingscountry.wordpress.com/london-2013/
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Elég jó pedig Jenkins is.

Simpsonnal mi van amúgy???ZoliZoltán
sérült volt, jövő héten játszhat márPálca
ja oké!


-----
OFF


Még mindig van egy eladó Favre mezem (MIN), XL-es!
zsír új!

ON
több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Elég jó pedig Jenkins is.

Simpsonnal mi van amúgy???ZoliZoltán
sérült volt, jövő héten játszhat már
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Elég jó pedig Jenkins is.

Simpsonnal mi van amúgy???
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Nekem csalódás. RedZone O az valami bozalom továbbra is. Pedig Rudolph, AP és Percy is használható lenne célpontnak. Hülye playeket hívunk,futást erőltetjük vicc...
Muszáj hozni egy elkapót mert Percy ezt nem fogja bírni. Nem értem mrét nem veszünk elő 1-2 gyengébb WR-t is.
Igazából a csapat megmutatta, hogy azért akármilyen szépen kezdtünk egy playofftól nagyon messze vagyunk.
AP-t is féltem mert szegénynek amennyire folyton a lábát zúzzák,csdoa hogy még bír futni.
Ponder meg puhapöcsű, jó game manager QB de egyelőre nem több, talán ha több elkapója lesz.
D: Aki kitalálta ,hogy Winfield ne Griffint figyelje mint az elején hanem WR-t fogjon azt leültetném egy TV elé és 300x megnézetném vele Griffin TDjét.
Edzői stábunk szerintem továbbra is borzalmas...
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Nagyon bosszantó ez a vereség....

Első félidő FG-k...3 darab,aztán még egy 4. is csak az...
Ponder meg megint csak a futást erőlteti mikor nem megy...
passzolni megint nem mert....csak mikor már késő volt!
Gyönyörű Int volt...sehol senki....

büntetéseket is akkor gyűjtögettük mikor marhára nem hiányzott.(bár az sosem hiányzik)

vége előtt 3 perccel meg azt hittem megfordítjuk.(úgy izgultam,mint ha SB-t játszottunk volna)
Aztán kapunk egy ilyen TD-t...

D amilyen jó olt...
Ponderünk azért szépen elkezdte gyűjtögetni az Int-eket....
több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Pondernek volt néhány akkora homálya, amit TJack is megirigyelt volna 😊
Nekem az LB-k teljesítménye nem tetszett. Henderson és Brinkley is nagyon rosszul olvasta a playeket, futásnál rossz lyukakat kerestek.
Cook se volt tegnap csúcsformában, Winfieldet pedig olyan poszton, felfogásban kellett volna játszatni, mint két éve a Philly ellen, amikor Vicket terrorizálta, ehelyett az első driveon kívül szinte végig szélső wr-t fogott.
Összességében szerintem sincs nagy gond a vereséggel, nekem még mindig 8W a cél.
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
kis összefoglaló írás a tegnapi meccsről:

 vikingscountry.wordpress.com/2012/10/15/eros-kezdes-utan-eros-visszaeses-washington-ban/
több mint 11 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Sztem a második számú célpont Rudolph, nem igazán volt az igazi, annak ellenére, hogy 8 pontot csinált. Nagyon tömte őt Ponder labdákkal, amikből 3-4 tiszta drop-ja volt, ami tőle nagyon sok.
Jerome Simpson hiányzott az elkapók közül, mert talán ő lenne az, aki Percy-n kívűl mélyen is üresre tudja játszani magát.
AP-re nagyon jól felkészült a Redskins, ezt el kell ismerni.
És erről a "hagyjuk P.H.-t, hogy labdával a kezében csináljon playeket" szituációkról kezdünk túl sok bőrt lehúzni. Elég sokféle sérülése/gondja volt, már ahhoz, hogy tudjuk, hogy nem kéne túlterhelni, mert ez még csak a 6-ik hét.

M. Vikings
Always open!
több mint 11 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
Fosok voltunk, a D teljesen leeresztett már a második negyedben, lehet hamar elhitték, hogy megvan ez a meccs. Így is lett volna valószínűleg, ha a 3 FG helyett mondjuk szerzünk minimum két TD-t. Azért én nem sajnálnám le ezt a Skins-t annyira, én őket vártam az east 1. helyére a szezon előtt, és az a D nagyon rendben lenne Orakpoval és Carrikerrel, így nélkülük annyira nem fényes. Viszont Kerrigant nagyon jól megfogtuk, első 4 meccsén mindig volt sackje, múlt héten meg int ret td-je, ma 2 tackle-je volt összesen, meg talán kétszer siettette csak Pondert, de a 3. negyedet alig láttam, ha nem így van, akkor elnézést 😊 Szerintem jobb csapattól kaptunk ki, szezon előtt ezt sima L-re mondtam volna, így 4-1-es mérleggel be kellett volna húznunk, de nincs semmi probléma, a Cards ellen javítunk, ők eléggé kipukkadtak.

több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Csináltunk jó pár buta hibát, és a Washington olyan formában volt, hogy ezt meg is bosszúlta. Nincs itt a világ vége, ha ez is fejlődéshez vezet mint a Colts meccs, akkor még nincs gond. Sajnos az első negyedben amikor mi irányítottunk könnyelmű volt az Offense, és nem használta ki a lehetőségeit. Utána a rézbőrűek nagyon összekapták magukat, és csak utánuk rohanni bírtunk. A meccs jó részén tánadásban megint csak AP-ra és Harvinra támaszkodtunk, ami ennyire egysíkúan nem mehet.
Azért volt küzdőszellem a csapatban és ez előremutató. Ponder első labdavesztése nem az ő hibája volt, a második az csúnyán sikerült technikailag, teljesen homályt dobott, a harmadik is rossz döntés volt, de a helyzet is sürgette.

Nincs itt a világ vége, legalább érezhetik a srácok, hogy nem minden habostorta, minden drive-ban a maximumot kell hozni. A FG-os befejezések folyamtosan kevesek. A Redskins jobb volt, és azzal a formával amivel játszottak mást is megvertek volna.
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 426 — Bowl Winner
Erőtlen játékkal nem lehet sokat elérni. Pont a keménység hiányzott a játékunkból, ami az utóbbi hetekben jellemző volt ránk. Találjunk vissza arra az útra, mert ez a kisasszonyfoci, ez nem a mi játékunk. Mentálisan jobban fel kell készülni az idegenbeli meccsekre, a special team nem fog minden alkalommal 2 TD-t hozni, vegyük észre. Mezőnygólok, bazzeg, azok mennek.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 426 — Bowl Winner
 espn.go.com/nfl/story/_/id/8504216/minnesota-vikings-play-home-game-london-next-season-sources-say - Kezdhetünk spórolni srácok. 😀Daunte
Uha fel kell kotni a gatyam mert ez kihagyhatatlan 😊Toca
Oh, yeah!😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
 espn.go.com/nfl/story/_/id/8504216/minnesota-vikings-play-home-game-london-next-season-sources-say - Kezdhetünk spórolni srácok. 😀Daunte
zsííír!jó lenne....


----------------

ma nem 19:00-tól van a meccs?
az volt eredetileg,nem?? 😕
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
 espn.go.com/nfl/story/_/id/8504216/minnesota-vikings-play-home-game-london-next-season-sources-say - Kezdhetünk spórolni srácok. 😀Daunte
Uha fel kell kotni a gatyam mert ez kihagyhatatlan 😊
több mint 11 éve
Daunte Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 30 — Viking
 espn.go.com/nfl/story/_/id/8504216/minnesota-vikings-play-home-game-london-next-season-sources-say - Kezdhetünk spórolni srácok. 😀
több mint 11 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Egy kis Percy analízis:  www.profootballfocus.com/blog/2012/10/11/analysis-notebook-week-5-2/

M. Vikings
Always open!
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
DE Jared Allen is 2nd in NFL history for most sacks in his 1st 9 seasons with 108.0; he trails only Reggie White, who had 137.0.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Percy Harvin leads NFL with 319 yards after the catch. 234 of those on catches from at or behind the line of scrimmage (leads all WR-s).

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
itt egy kis írás a Titans elleni hengerelésről, jó étvágyat.

 vikingscountry.wordpress.com/2012/10/10/ujra-hengerelt-a-vikings/
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 426 — Bowl Winner
Ja, Blanton teljesen elfogadhatóan játszott, mondjuk ég és föld volt a Vikes meg a Titans között. Redskins elleni meccs sokkal, de sokkal keményebb lesz.Go Vikings!
Azért remélem a múlthéten lesérült RGIII-t is rendesen összecsomagolják néhányszor, hogy ne legyen nagyon kedve kimozogni... 😊Tred
Az egy dolog, mit mond neki az edzői stáb, és az egy másik amit majd RG3 fog csinálni. Bizonyára próbálnak olyan gameplan-t tervezni ami leszűkíti annak az esélyét, hogy megint lezúzzák, hogy aztán majd azt se tudja, fiú-e vagy lány. Mint HC ezt azért szeretnéd elkerülni (ha már pár draftcetlid és millió dollárod van a csávóban), de mint játékos, szeretnél nyerni bármi áron (RG3-ban ez a fanatizmus meg is van)... szóval érdekes lesz. Nálunk tavaly Ponder játszott is az agyrázkódása után, de nagyon hamar levették a pályáról és jött helyére Webb. Lehet parasztokat vakítani vele, hogy mennyire légyfing egy agyrázkódás, de a valóság sohasem ilyen tündérmesés.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Ja, Blanton teljesen elfogadhatóan játszott, mondjuk ég és föld volt a Vikes meg a Titans között. Redskins elleni meccs sokkal, de sokkal keményebb lesz.Go Vikings!
Azért remélem a múlthéten lesérült RGIII-t is rendesen összecsomagolják néhányszor, hogy ne legyen nagyon kedve kimozogni... 😊

M. Vikings
Always open!
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Elég tartalékbírós ítélet volt...😊
pedig szívesen elnézegettem volna még az Újoncunkat!:p

4-1
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Most néztem meg a meccset!
Sima volt!!!

Harrisont miért is állították ki???meglökte a bírót vagy mi???
Amúgy eszméletlen a srác!!! 😊 Félnek Tőle! 😊
2 Int is összejött sajnos...de nyertünk és 4-.
ennyi a lényeg!

szép volt!

SKOL VIKES !!ZoliZoltán
Meglökte a bírót elvileg, de már akkor látszott hogy semmi nem volt.