Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Másik kameraállásban azt is lehetett látni, ahogy Winfield fogja a fejét az elkapásnál, aztán ujjong mint egy gyerek, mikor látja, hogy Harrison kiverte a lasztit CJ kezéből!😊Go Vikings!
nem láttam még...😕



---
ma pedig SKOOOOOOOOOOOOOOOOL !!!
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
GAMEDAY 😊 Ma talán többen figyelnek ránk, mint eddig. Akik alábecsültek és lenéztek minket azt várják hogy elmondhassák lám-lám mégis igazuk volt, a realitás hogy kijött ugyan a lépés, de mégsem annyira jó ez a Vikings. Vannak, akik a sztori folytatását várják, egyfajta csodaként megélve és hitetlenkedve de egyre lelkesebben, kell az amerikai történet a népnek.

Így vagy úgy de kiderül ma hogy hazai pályán, esélyesként mire vagyunk képesek. Az esélyesség nem a Titans lebecsülésének szól, hazai pályán egy 3-1-el álló csapatra nem lehet mást mondani. Győzni jó lenne, győzni kell, mert a 4-1 ebben a csoportban hatalmas eredmény és tiszteletet parancsolhat. Legyen így, Skol Vikings 😊

több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 414 — Bowl Winner
Smith on Megatron:

 www.vikings.com/media-vault/videos/Harrison_Smiths_Huge_Hit_on_Megatron/4e207f35-a766-4fe8-8b75-89dc6e96e8fcGo Vikings!
ez gyönyörű!😊))ZoliZoltán
Másik kameraállásban azt is lehetett látni, ahogy Winfield fogja a fejét az elkapásnál, aztán ujjong mint egy gyerek, mikor látja, hogy Harrison kiverte a lasztit CJ kezéből!😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Smith on Megatron:

 www.vikings.com/media-vault/videos/Harrison_Smiths_Huge_Hit_on_Megatron/4e207f35-a766-4fe8-8b75-89dc6e96e8fcGo Vikings!
ez gyönyörű!😊))
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
őőő...igen!😊
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
Komoly ez az órás dolog...kis szemetek.

------

amúgy szerintem idén még 4-et nyerünk.ZoliZoltán
Mármint csak csoporton belül gondoltad ? 😀
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Komoly ez az órás dolog...kis szemetek.

------

amúgy szerintem idén még 4-et nyerünk.
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 414 — Bowl Winner
Szezon negyedén túl:

 www.vikings.com/media-vault/videos/Vikings-Remix-September-Highlights/e5db2988-9394-4d9c-af2f-ebdb1e16317e

Smith on Megatron:

 www.vikings.com/media-vault/videos/Harrison_Smiths_Huge_Hit_on_Megatron/4e207f35-a766-4fe8-8b75-89dc6e96e8fc

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 414 — Bowl Winner
Azért Detroit-ban nehéz az időt managel-ni:

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/wgb7uv4mcopvtkygkuav
Jeff Fisher: Clock operator's mistake changed Rams-Lions game
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.


Ellenünk dettó ez volt, figyeltem, bárki volt az órára állítva, biztos, hogy die hard Lions fan volt, volt olyan futójátékunk ami - írd és mondd - 2!! másodpercet vett le az óráról. C'mon man!😊
Végefelé azért már a játékvezetőknek is szemet szúrt, és játékmegállítás után felszólították a "clock operator"-t hogy tekerje az órát a helyes állásra.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Nekem pont az a bajom, hogy nem időmanager Offenset játszotunk amikor 3 kísérletből kettő passz amiből egy bootleg, ami szinte soha nem jön be, az idő sem ketyeg. Ugyanis Ponder nem tud kiforogni a zsebből, a szélén megtámadják és csak úgy tud kijönni hogy 15-20 yard mélyekre kell futnia, onnan meg üldözve nem tud pontos passzot adni előre. Mégis rengeteget próbáljuk ezt. Inkább adna egy fake-t a zsebben és utána dobna ki gyors paszot rövidre rendesen beleállva. Ezt a kiforgós passzolást egy időre hanyagolni kellene, mert minden ellenfelünk baromira felkészül belőle, és sokat is próbáljuk játszani.

Ponder nyugodtan lehet elit QB. Jelenleg manegelve van, látszik, hogy figyelnek rá, ne essen szét az önbizalma a rákényszerített hibákkal. Szóval ha töretlen a fejlődése, nyugodtan lehet elit vagy meghatározó QB az NFL-ben.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
Szerencsére most a Védelem és a Spec team villantott. A DB-k ha közel sem hibátlanok, de legalább keményeket ütnek, Winfield jó mentor ebbőla szempontból, és úgy látszik a hajlam is megvan hozzá a srácokban szerencsére.Paulus
Nagyon kemény ez a #D... Én láttam Calvin Johnson szemében a rettegést, amikor visszaküldték a pályára!😊 Nem szeretném elkiabálni, de ez a Harrison Smith gyerek, ez nagyon keni!!

A Frisco ellen nem láttam sajnos a csapatot, de a playhívás Offenseben megint a Colts elleni bénázás volt. Screen Harvinnak, ha passz akkor bootlegből ami nagy kedvence az Off koordinátornak, kár, hogy mindig hülyére kergetik belőle Pondert. A futásokban szerencsére AP jó volt, de több drive-ot is kivégeztünk feleslges passzhívásokkal, amikor már az órát is pörgetni kellett volna. Harmadik és hosszúra mindig screen, ami gondolom az INT-ek elkerülését szolgálja, és nem biztos, hogy rossz ez Ponder fejlődése szempontjából csak kiszámítható. A végén Simpsonnak a passz az jó húzás volt, és végre nem a sablon. Sikerült is. De utána megint háromból kettő passzhívás, két incomplette eredménnyel, az óra meg állt. Kyle-t nem nagyon használtuk megint, pedig csak egy jó kis célpont lenne. Nme tudom nem-e a sérülése miatt kíméltük jobban, az még érthető lenne.Paulus
Harvin-ból felkészültek (na nem a special team-re gondolok), levegőt se nagyon hagytak neki, kb. mint mi Megatron-on. A play-hívás nem volt annyira szar, 2 TD-s előnyben szerintem kb. ezt lehetett várni, még mindig csak a 4. forduló, nem lőttük el az összes puskaport. Meg azt se feledjük, hogy idegenben játszottunk, egy playoff csapat ellen, én teljesen megértem a zéró kockázat elvét, és hogy ennyire bíztunk a védelemben. A végén azért mertünk passzolni, mert az óra úgyis megállt volna a 2 minute warning miatt, így egy incomplete belefért. A tight endeket nem tudtuk használni sajna, egyrészt a Lions front 7 nagyon jó és jól is játszottak, másrészt az OL a 4. negyedre elfáradt, Loadholt-ot úgy tologatták, mintha egy szalmaszál lenne... de AP, az AP, amikor kellett, futott egy 1st down-t.😊

A rájátszás még abszolút nem érdekes nekünk. Mindig a következő meccs legyen a cél, és a végén majd ránézünk a tabellára is. Ez még mindig az építkezés éve, de minden jó eredmény segíti a Sárkányhajó elkészültét, s akkor újra lehet hódítani indulni bármelyik vizére is az NFL-nek.Paulus
Szeretem, mikor nyerünk, megadja a jó hangulatot a következő hétre!😊 Már most annyi győzelmünk van, mint tavaly egész szezonban. Bízom a jó folytatásban, jön a Titans, őket ütni kell!!Go Vikings!
Az a bajom,hogy Ponderrel nagyon biztonségi játékot tolatunk. Pedig látszik hogy tudna akár többet,de mikor vezetünk a plyhívásaink viccek...
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
A védelmet nagyon jól összeszedte Alan Williams és gondolom Fraziernek is benne van a keze.
Tulajdonképp támadójáték nélkül nyertünk(najó, AP néha hasított).
Ponder ma gyenge volt az eddigiekhez képest, és rendre rossz helyre fordul ki.
Több negatívumot nem írok, egy a lényeg:
3-1 NFC North 1. hely-egy napig biztos egyedül
Pálca
Nem értek egyet.AP néha hasított? Úgy lett 4,9es átlaga 102 yarddal hogy kb utolsó negyedben csak órát futtatva rohant a falba. Ponder meg tolta továbbra is amit eddig. Biztosan rövideket. Mondjuk most sokkal jobban mozgott a zsebben és sokkal öszeszedetebbnek tűnt. Továbbra sem lesz szerintem elit QB,de ha a támadásokat kicsit rászabáják jó lesz az. Ma game-manager QB-t kellett játszani. Szerintem ezek az egy sémás jétékok továbbra sem fekszenek a csapatra. 20-6nál is ugyanazt kéne tolni mint addig.
Walsh hibájától meg féltem,nem azért mert egy rookie aki ligarekordot dönt 3 meccsen 50+os FGvel rosszul jön ki,de ha az FGjén múlt volna lehet rosszabbul érzi magát.
Azért a Lions sokat droppolt messze vagyunk a tökéletességtől de 3-1 innen bármi lehet 😊
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 414 — Bowl Winner
Szerencsére most a Védelem és a Spec team villantott. A DB-k ha közel sem hibátlanok, de legalább keményeket ütnek, Winfield jó mentor ebbőla szempontból, és úgy látszik a hajlam is megvan hozzá a srácokban szerencsére.Paulus
Nagyon kemény ez a #D... Én láttam Calvin Johnson szemében a rettegést, amikor visszaküldték a pályára!😊 Nem szeretném elkiabálni, de ez a Harrison Smith gyerek, ez nagyon keni!!

A Frisco ellen nem láttam sajnos a csapatot, de a playhívás Offenseben megint a Colts elleni bénázás volt. Screen Harvinnak, ha passz akkor bootlegből ami nagy kedvence az Off koordinátornak, kár, hogy mindig hülyére kergetik belőle Pondert. A futásokban szerencsére AP jó volt, de több drive-ot is kivégeztünk feleslges passzhívásokkal, amikor már az órát is pörgetni kellett volna. Harmadik és hosszúra mindig screen, ami gondolom az INT-ek elkerülését szolgálja, és nem biztos, hogy rossz ez Ponder fejlődése szempontjából csak kiszámítható. A végén Simpsonnak a passz az jó húzás volt, és végre nem a sablon. Sikerült is. De utána megint háromból kettő passzhívás, két incomplette eredménnyel, az óra meg állt. Kyle-t nem nagyon használtuk megint, pedig csak egy jó kis célpont lenne. Nme tudom nem-e a sérülése miatt kíméltük jobban, az még érthető lenne.Paulus
Harvin-ból felkészültek (na nem a special team-re gondolok), levegőt se nagyon hagytak neki, kb. mint mi Megatron-on. A play-hívás nem volt annyira szar, 2 TD-s előnyben szerintem kb. ezt lehetett várni, még mindig csak a 4. forduló, nem lőttük el az összes puskaport. Meg azt se feledjük, hogy idegenben játszottunk, egy playoff csapat ellen, én teljesen megértem a zéró kockázat elvét, és hogy ennyire bíztunk a védelemben. A végén azért mertünk passzolni, mert az óra úgyis megállt volna a 2 minute warning miatt, így egy incomplete belefért. A tight endeket nem tudtuk használni sajna, egyrészt a Lions front 7 nagyon jó és jól is játszottak, másrészt az OL a 4. negyedre elfáradt, Loadholt-ot úgy tologatták, mintha egy szalmaszál lenne... de AP, az AP, amikor kellett, futott egy 1st down-t.😊

A rájátszás még abszolút nem érdekes nekünk. Mindig a következő meccs legyen a cél, és a végén majd ránézünk a tabellára is. Ez még mindig az építkezés éve, de minden jó eredmény segíti a Sárkányhajó elkészültét, s akkor újra lehet hódítani indulni bármelyik vizére is az NFL-nek.Paulus
Szeretem, mikor nyerünk, megadja a jó hangulatot a következő hétre!😊 Már most annyi győzelmünk van, mint tavaly egész szezonban. Bízom a jó folytatásban, jön a Titans, őket ütni kell!!

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 414 — Bowl Winner
Azért tegyük hozzá, hogy a colts meccs is simán hozható lett volna, ha nem vagyunk a szokásosnál is fatökűbbek ott...
Daunte
Ha ott nem szopunk, utóbbi két meccset tuti nem nyerjük meg. Ott vmi történt, mert azóta mintha kicserélték volna a védelmünket... De az egész csapat más a Colts meccs óta. Nézzétek meg pl. a Jets-et... Na, minket biztos, hogy SENKI sem fog 32-0-ra lemosni. A Frisco lenézett minket, pórul is jártak. A Lions felkészült belőlünk, de a special team-jük BORZALMAS.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Szerencsére most a Védelem és a Spec team villantott. A DB-k ha közel sem hibátlanok, de legalább keményeket ütnek, Winfield jó mentor ebbőla szempontból, és úgy látszik a hajlam is megvan hozzá a srácokban szerencsére.
A Frisco ellen nem láttam sajnos a csapatot, de a playhívás Offenseben megint a Colts elleni bénázás volt. Screen Harvinnak, ha passz akkor bootlegből ami nagy kedvence az Off koordinátornak, kár, hogy mindig hülyére kergetik belőle Pondert. A futásokban szerencsére AP jó volt, de több drive-ot is kivégeztünk feleslges passzhívásokkal, amikor már az órát is pörgetni kellett volna. Harmadik és hosszúra mindig screen, ami gondolom az INT-ek elkerülését szolgálja, és nem biztos, hogy rossz ez Ponder fejlődése szempontjából csak kiszámítható. A végén Simpsonnak a passz az jó húzás volt, és végre nem a sablon. Sikerült is. De utána megint háromból kettő passzhívás, két incomplette eredménnyel, az óra meg állt. Kyle-t nem nagyon használtuk megint, pedig csak egy jó kis célpont lenne. Nme tudom nem-e a sérülése miatt kíméltük jobban, az még érthető lenne.

Amíg így vagy úgy behúzzuk a meccset, addig nincs baj, de azért remélem ebben fejlődünk, mert a futás kezd a régi felé tendálni, és ez nagy segítsége lehet Pondernek is.

A rájátszás még abszolút nem érdekes nekünk. Mindig a következő meccs legyen a cél, és a végén majd ránézünk a tabellára is. Ez még mindig az építkezés éve, de minden jó eredmény segíti a Sárkányhajó elkészültét, s akkor újra lehet hódítani indulni bármelyik vizére is az NFL-nek.
több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Múltkor vmelyik balfék szagértő a sport tv-ben azt állította, minket majd mindenki laposra ver idén. Ezek a zöldfülű tudatlanok...

😊Go Vikings!
Nem arra gondolsz amikor feltette valaki kérdésnek hogy mennyi esélye van a Vikings-nek a PO-ra?Höri volt,csórit azóta rendesen szívatják Minnesota-ban 😀Joco
csak az én véleményem de a Po-ra ezzel a 2 meglepetésgyőzelemmel sem lett sokkal nagyobb esélye a Vikes-nak. Nagyon szép eredmény de elég hosszú a szezon, nem vagyok biztos benne hogy 10-6-ot össze tudna hozni Minesszóta. Nem tisztem de megvédem Hörit ebben a kérdésben.davemayer
Szerintem Go Vikings! ironizált, én legalábbis így vettem le a smileyval a mondat végén.
Én még mindig tartom, hogy 8 győzelem is bravúr lenne, de ha elkapja a csapat a fonalat, mint most, akkor bármi megtörténhet.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Azért tegyük hozzá, hogy a colts meccs is simán hozható lett volna, ha nem vagyunk a szokásosnál is fatökűbbek ott...
A 6 vagy 7 győzelem tűnik továbbra is reálisnak szerintem.Daunte
mondjuk ha oda vissza vertek minket is meg a Lionst is akkor meglehet, na az lenne az igazi meglepetése az egész PO-nak!

ha ez megtörténik onnantól nektek drukkolnék idén az tuti 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Daunte Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 30 — Viking
Azért tegyük hozzá, hogy a colts meccs is simán hozható lett volna, ha nem vagyunk a szokásosnál is fatökűbbek ott...
A 6 vagy 7 győzelem tűnik továbbra is reálisnak szerintem.
több mint 11 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
csak az én véleményem de a Po-ra ezzel a 2 meglepetésgyőzelemmel sem lett sokkal nagyobb esélye a Vikes-nak. Nagyon szép eredmény de elég hosszú a szezon, nem vagyok biztos benne hogy 10-6-ot össze tudna hozni Minesszóta. Nem tisztem de megvédem Hörit ebben a kérdésben.davemayer
Én sem gondolom komolyan csak Hörit "zrikálom" vele elég gyenge kiadásban 😊 Számomra is az lenne a bomba meglepetés ha PO-ba jutnának.

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Múltkor vmelyik balfék szagértő a sport tv-ben azt állította, minket majd mindenki laposra ver idén. Ezek a zöldfülű tudatlanok...

😊Go Vikings!
Nem arra gondolsz amikor feltette valaki kérdésnek hogy mennyi esélye van a Vikings-nek a PO-ra?Höri volt,csórit azóta rendesen szívatják Minnesota-ban 😀Joco
csak az én véleményem de a Po-ra ezzel a 2 meglepetésgyőzelemmel sem lett sokkal nagyobb esélye a Vikes-nak. Nagyon szép eredmény de elég hosszú a szezon, nem vagyok biztos benne hogy 10-6-ot össze tudna hozni Minesszóta. Nem tisztem de megvédem Hörit ebben a kérdésben.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Múltkor vmelyik balfék szagértő a sport tv-ben azt állította, minket majd mindenki laposra ver idén. Ezek a zöldfülű tudatlanok...

😊Go Vikings!
Nem arra gondolsz amikor feltette valaki kérdésnek hogy mennyi esélye van a Vikings-nek a PO-ra?Höri volt,csórit azóta rendesen szívatják Minnesota-ban 😀

több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 414 — Bowl Winner
Egyébként Ponder az egyetlen kezdő irányító, aki még nem dobott interception-t, reméljük sokáig elkerüli a pick-ek prezentálását.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 414 — Bowl Winner
Múltkor vmelyik balfék szagértő a sport tv-ben azt állította, minket majd mindenki laposra ver idén. Ezek a zöldfülű tudatlanok...

😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
ez kész:

Chris Kluwe ‏@ChrisWarcraft
Quest Complete. 1/2 of Lion Mane obtained. Reward: 6.25% exp. Achievements unlocked: [Invisible Zebras, Logan's Run (Me Over Again)].
😀
több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
A védelmet nagyon jól összeszedte Alan Williams és gondolom Fraziernek is benne van a keze.
Tulajdonképp támadójáték nélkül nyertünk(najó, AP néha hasított).
Ponder ma gyenge volt az eddigiekhez képest, és rendre rossz helyre fordul ki.
Több negatívumot nem írok, egy a lényeg:
3-1 NFC North 1. hely-egy napig biztos egyedül