Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 414 — Bowl Winner
és Jerome??? (van 2 jó WR-ünk)ZoliZoltán
Majd kiderül. Kedvelem a játékát, képes szép játékokra, de a legegyszerűbb labdákat is képes elejteni. Harvintól még messze jár.Pálca
Valamiért csak nem kapkodtak érte a csapatok...Bazzani
A miértre a válasz nem a focitudása. Biztos tudod, hogy rendelt némi marijuanát egy bulijára, házhoszszállítással!😊 A helyi rendőrség nem is tétlenkedett, bizony, le is sittelték. A Vikings adott neki egy esélyt (a 32-es mezőnyben csupán 3 csapat mutatott érdeklődést iránta az eset után), a szerződése éppen ezért 1 évre szól... Jó játékos a pályán, ezt azért nem kell bizonyítania, a kérdőjel a pályán kívüli dolgaira bukkanhat fel.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
és Jerome??? (van 2 jó WR-ünk)ZoliZoltán
Majd kiderül. Kedvelem a játékát, képes szép játékokra, de a legegyszerűbb labdákat is képes elejteni. Harvintól még messze jár.Pálca
Valamiért csak nem kapkodtak érte a csapatok...

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
a 2 jó WR is kevésgyalu
Jaja. A mai passz orientált játékban legalább 3-4 jó WR kell egy csapatnak. Lásd az NFC North másik 3 csapatát. Eddig megúsztuk, hogy a medvéknél is hiány van ebből idénre megkaptuk őket is rendesen...

több mint 11 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
a 2 jó WR is kevés

több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
és Jerome??? (van 2 jó WR-ünk)ZoliZoltán
Majd kiderül. Kedvelem a játékát, képes szép játékokra, de a legegyszerűbb labdákat is képes elejteni. Harvintól még messze jár.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
és Jerome??? (van 2 jó WR-ünk)
több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Alig. Nem erőltették a játékát. Még nincs 100%-os állapotban.Go Vikings!
Értem. Köszi.
Mennyire mennek majd nálatok a 2 TE játékok, azt lehet tudni? Mintha azt olvastam volna még nyáron,hogy kvázi ezért lett idehozva.undisputedly
Jól emlékszel, ezt írták. Szerintem mindenképp erőltetve lesz a 2 TE-s játék, mert kevés a jó wr(csak Harvin), AP-nek plusz egy jól blokkoló ember, valamint nem hiszem, hogy ekkora fizetést kapott volna egy csere TE.
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Alig. Nem erőltették a játékát. Még nincs 100%-os állapotban.Go Vikings!
Értem. Köszi.
Mennyire mennek majd nálatok a 2 TE játékok, azt lehet tudni? Mintha azt olvastam volna még nyáron,hogy kvázi ezért lett idehozva.
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 414 — Bowl Winner
Alig. Nem erőltették a játékát. Még nincs 100%-os állapotban.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Srácok, Carlson játszott? Nem találok róla infót.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
zsír videó. 😊

ja és vasárnap megint 19:00-kor van a meccs magyar idő szerint!
Nehogy valaki úgy járjon ,mint én....😊)



mi lesz szerintetek a meccsen?


GO VIKES !!ZoliZoltán
Sajna most nem leszek eredménykövetőben és csak hétfőn fogom megnézni a wint 😊
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
zsír videó. 😊

ja és vasárnap megint 19:00-kor van a meccs magyar idő szerint!
Nehogy valaki úgy járjon ,mint én....😊)



mi lesz szerintetek a meccsen?


GO VIKES !!
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Egy jó kis videó:
 www.vikings.com/media-vault/videos/Adrian_Peterson_Inside_APs_Return_Performance/5b515b2b-b325-4e02-ba77-9620baa58f5c
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Elindult a szezon kicsit újra felélesztettem az NFC North csevegőt.
Gyertek vitázni, tippelni, eszmét cserélni.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
Egy kis pff összefoglaló:
 www.profootballfocus.com/blog/2012/09/10/re-focused-jaguars-vikings-week-1/
Látszik hogy Allen nem volt a toppon,de azért Robison nagy teljesítménye annak is köszönhető, hogy Allen felé nem mert Gabbert semmit csinálni. De lesz ő mégjobb. Monroe azért egész pofás kis tackle. Majd a Colts ellen.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Jó meccs volt nagyon!
Kár,hogy az 1. félidőt majdnem végig aludtuk...
AP !!! 8)
Pondernek sokat kellett menekülnie... 😕 Azért bízom Benne!
Allen mintha pályán se lett volna.😕

...és azért egy extra pont blokkunk is volt! 😛
Nem kis jelentősége lett a végére!

GO VIKES!

Coltsot verni kell!
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
A végén a sárkányhajó futott be, elsődlegesen ez a lényeg. Tavaly az ilyen meccseket buktuk el sorban. Nyilván fejlődni kell, mert az első félidőt átaludta a támadó alakulat. AP-nek nagyon örültem, mondjuk szar úgy meccset nézni, hogy a kupac alján minden rendben van-e minden egyes playe után, már amikor odakerül... 😊 De ennyi izgalmat megér, ha nincs baj.
Tobynak többet kell futni, Percyt pedig kevesebbet küldeni középre, (nem azért emrt nem lenne jó benne, hanem ne daráltassuk fel) ellenben a keresztbe széles futásokba akár faeke-ként is segítene.
Percy egy állat, tessék jó szerződést dugni az orra alá, mert igazi playmaker, akit meg kell tartani, és elégedettnek tudni.
A védelemben Kewin talán újra életjeleket mutat, és Robison is jó lesz, Jared pedig, ha tepernek mellette a többiek újra nagy szezont futhat. A sec fiataljaiban is vna lehetőség, de csak ha a nyomást fenn tudjuk tartani, de ez is fejlődés tavalyhoz képest amikor a nyomás ellenére sem ment a védekezés.

Nem kell túlértékelnünk a dolgot, de a győzelemnek mindig örülni kell. Tegyük hát ezt mi is.

De a hétvégén új ütközet, és újabb kihívás. Talán a COlts védelmét jobban ismerve az Offense jobban fel tud készülni.

A Jagsnek pedig sok sikert, számomra szimpatikus csapat, tartsák meg Drew-t merrt kell ő oda, és induljon be Blackmon is.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
Egy hétig pozitív a mérlegünk, ez elég régen fordult velünk elő utoljára. Én elemzés helyett erre hívnám fel a figyelmet, becsüljük meg mert lehet ismét egy évet kell erre várni.
A meccs első félideje csapnivaló volt, attól tartottam hogy elvernek minket nagyon, szerencsére a Jax sem világverő csapat, és nem használták ki a lehetőséget. Izgalmas idény van kilátásban, azt hogy jó úton járunk-e majd decemberben...
Addig is ilyen izgalmas meccseket kívánok magunknak és a csapatnak is, fejlődni ezeken lehet igazán, még ha nem is nyerhetünk meg minden OT-t. Ahogy tavaly a Lions ellen el is vesztettük, ha azt akkor hozzuk talán jobban sül el a szezon.
Most viszont örüljünk, izzadtságszagú, kiharcolt győzelem, SKOL VIKINGS!vsanyi132
Lucky fiu megtudja milyen az mikor a Vikes D-fal jon vele szembe. A Colts meccset hozni kell mindenkeppen.
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Egy hétig pozitív a mérlegünk, ez elég régen fordult velünk elő utoljára. Én elemzés helyett erre hívnám fel a figyelmet, becsüljük meg mert lehet ismét egy évet kell erre várni.
A meccs első félideje csapnivaló volt, attól tartottam hogy elvernek minket nagyon, szerencsére a Jax sem világverő csapat, és nem használták ki a lehetőséget. Izgalmas idény van kilátásban, azt hogy jó úton járunk-e majd decemberben...
Addig is ilyen izgalmas meccseket kívánok magunknak és a csapatnak is, fejlődni ezeken lehet igazán, még ha nem is nyerhetünk meg minden OT-t. Ahogy tavaly a Lions ellen el is vesztettük, ha azt akkor hozzuk talán jobban sül el a szezon.
Most viszont örüljünk, izzadtságszagú, kiharcolt győzelem, SKOL VIKINGS!

több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 414 — Bowl Winner
Defense:
És végül Brinkley... hát ő nem egy E.J., néha parádésan helyezkedik, de a tackle-t bazze, nem csinálja meg.... Lehet kicsi Henderson-t kellene fenn tartani 3rd and long-nál, és Jasper-t levenni a nickel CB-ért cserébe, vagy nem tudom, Brinkley jelenleg a védelem legnagyobb (és talán egyetlen) kérdőjele...
Go Vikings!
Ez amit írsz megvalósul, Henderson és Greenway van fenn nickel felállásban. Adam Caplan írta a twitteren: "Erin Henderson, Greenway, and Raymond played all 81 defensive snaps for the Vikings vs. Jaguars."Pálca
Ez jó is így, csak Erin nem bírja, meccs végére már nagyon lassú volt, elfáradt. Greenway-t is lehetne pihentetni, legalább 5-10 snap erejéig. Brinkley hiánya fel se tűnt, mondjuk igaz ami igaz, leginkább futásoknál néztem, nagyrészt a secondary játékát vizslattam a meccsen, és a sec nem is volt rossz.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Defense:
És végül Brinkley... hát ő nem egy E.J., néha parádésan helyezkedik, de a tackle-t bazze, nem csinálja meg.... Lehet kicsi Henderson-t kellene fenn tartani 3rd and long-nál, és Jasper-t levenni a nickel CB-ért cserébe, vagy nem tudom, Brinkley jelenleg a védelem legnagyobb (és talán egyetlen) kérdőjele...
Go Vikings!
Ez amit írsz megvalósul, Henderson és Greenway van fenn nickel felállásban. Adam Caplan írta a twitteren: "Erin Henderson, Greenway, and Raymond played all 81 defensive snaps for the Vikings vs. Jaguars."
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 414 — Bowl Winner
Defense:

A védőfalunk még idény eleji formában van, bár Robison szétszopatta a Jax csere tackle-jét, azért ebből még messze menő következtetéseket kár levonni. A Jaguars-nál jól kivették Jared-et a játékból, semleges szemmel ez még tetszett is volna. Kevin Williams jó volt, bár a vége felé már erősen látszódtak rajta a fáradtság jelei. Guion butaságot csinált a büntinél, de én ezt elnézem neki, nagyon hajtott a srác, nagyon jó kis DT lesz ő. Az edzők túlságosan 1. meccs hangulatban voltak, ennél TÖBBSZÖR kell frissíteni az embereket, jó cseréink vannak, nem kell a 3. negyed közepéig várni Jared és Williams pihentetésével. Bízni kell Griff-ben, Ballard-ban és a többiekben. Jó az emberanyag a DL-ben, hála az égnek.

A linebacker sort illik Greenway-jel kezdeni, megint jó meccse volt, a védelem egyik vezére. Henderson is odatette magát, dícséretet érdemel, de a végére elfáradt, itt is jobban kell variálnunk az emberekkel, ne féljünk használni a backup játékosokat! És végül Brinkley... hát ő nem egy E.J., néha parádésan helyezkedik, de a tackle-t bazze, nem csinálja meg.... Lehet kicsi Henderson-t kellene fenn tartani 3rd and long-nál, és Jasper-t levenni a nickel CB-ért cserébe, vagy nem tudom, Brinkley jelenleg a védelem legnagyobb (és talán egyetlen) kérdőjele...

A secondary idén teljesen átalakult, és ez sokszor észrevehető volt. Mistral Raymond ígéretesen kezdte a meccset, de a tight end Lewis az ő feladata lett volna a TD-nél, nagy hiba, még ha az egyetlen is tőle a mérkőzésen. Jelenleg így is messze a legjobb opciónk a free safety poszton, reméljük tanul a hibáiból, nekem amúgy egyik kedvenc játékosom a Vikes-nál, én bízok benne nagyon. A másik safety-nk ugye az újonc Smith, néha úgy is játszott, mint egy rookie, máskor meg olyan play-t csinált, hogy még én is csettintettem... meglátjuk, bemutatkozásnak nem volt rossz a teljesítménye. A CB-k közül Winfield még mindig odaver, Gabbert nem is nagyon dobott felé.😊 Jó az öreg a háznál. Cook a legjobb corner-ünk, nem vitás, és én nem is verném csak rá azt az ucsó JAX TD-t, elit CB-ket is lezúznak néha single coverage-ben, lesz mit elemezni legalább a defensive coordinator-unknak is. Hasonlóan a támadókhoz, itt is az edzői hiányosságokat kell befoltoznunk, jobb play-eket kell hívni, többször rotálni a srácokat stb. A védelem nem elit, de néha úgy éreztem, hogy jó úton haladunk az építkezéssel. Azért még egy fasza corner jól jönne, és Brinkley-ből is kitörhetne a playmaker vadállat, már ha benne van egyáltalán...

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 414 — Bowl Winner
Offense:

A fal jó volt, bár a két guard nem élete meccsét tolta, Charlie-tól konzisztensebb játék kell, Fusco meg még tapasztalatot kell gyűjtsön, és remélem beválik mint RG. Azért egy B osztályzatra jók voltak.

A futójáték néhányszor döcögött, de azért sok szép play volt, AP vadállat, pedig ez még messze van a 100% All Day-től, Gerhart pedig a tökéletes backup számunkra. Felton és Asiata és jól dolgozott, egy B-t ezek a srácok is megérdemelnek.

Elkapóink nem brillíroztak, de amikor kellett, megcsinálták a play-t. Percy isten, Rudolph meg hamarosan az lehet, top tight end a ligában a képességei alapján. Carlson sérülés után még nem volt erőltetve, pár blokkon kívül nem is láttunk tőle semmit. A veterán WR-ek - Jenkins és Aromásodú - megfelelően játszottak, ha Jerome visszatér, ez a csapatrész rendben is lesz. B-t nekik is!😊

Ponder játéka kicsit kétszínű volt, elején betett neki a maradi play-hívás, aztán ahogy lazult a póráz, egyre jobb lett, rendes játékidő ucsó 20 másodpercében igazi vezér volt, Favre óta először láttam ilyet. Elhittük neki, hogy megtudja csinálni, és meg is oldotta (azért kellett egy jó rúgás is). Számomra egyértelmű, ennek a csapatnak Ponder a jövő, még ha a jelen döcögős is. Egye fene, ő is megérdemel egy B-t!

Play-hívás offense oldalon egy nagy talány számomra, ahogy most látom, a támadóegységünkkel nincs gond, 1-2 poszton lehetne upgrade, de nem a játékosokkal volt a baj most se. Az offensive coordinator-unk teljesítménye volt csapnivaló, tudom, hogy nem illik ellőni a puskaporunkat az 1. fordulóban, de ez szánalmas volt. Javulást várok mindenféleképpen, mert ezek a srácok JÓK, és megérdemlik, hogy jól is használjuk őket. Nyissuk ki azt a playbook-ot, kérem szépen.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
Azt az eget mekkora WIN. Az elején botrányosak voltunk,de utána feljavultunk ahogy jöttek az értelmes playhívások. Harvin , AP , Ponder is jó volt. Az új kickerünk meg maga az isten. Blair Walsh siget kell csináltatnom.Toca
Valamint az O-fal is sokat javult tavalyhoz képest. Allent sajnos(érthető módon) szinte végig kettőzték, bár egy sacket így is elvettek tőle(szerintem nem volt offside).
Azért elbeszélgetnék a D-cordinatorral, azt hogy gondolta a végén, hogy Cookot 1 az 1-ben hagyja a Wr-el, amikor nekik csak a TD volt jó...Pálca
Én Cookal is elbeszélgetnék... Hát az Ofalnál Kalil oldala feljavult ahogy várható volt, azért rohangált Ponder rengeteget. Robinson viszont jó volt, Allené sem volt offside de a lelkül rajta a bíróknak.
GB előtt vagyunk 😀
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 414 — Bowl Winner
Győzelem! Szórakoztató mérkőzésen. Colts-ot is verni kell, Luck-ot be kell hinteni sóval, minimum!!😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0