Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nah vegre indul a mandula.
Tok jo mindenki leir minket mint az allat. En megis tok pozitivan latom most a csapatot, marha AP rendben lesz. Ponder fejlodik, D egesz stabil joval stabilabb mint tavaly. Jott Kalil. Allen ismet lezuz mindenkit. Ha AP mar az elejetol harcra kesz akar meg meglepetest os okozhatunk.
Pondernek az RZ-ben elhagyott labdakat kene elfelejtenie.
1.meccs igazabol tok jo felmeres lesz.
Gabbert-Ponder viszonylatbol lefog jonni hogy Ponder mennyit fejlodott , lehet-e raepiteni. Stabil tud-e lenni.
Futas D : Jennings es Mojo is allatt. Felek kettefognak minket futni LB sor talan az egyik leggyengebb pontunk.
Secondary: Gabbert HoF preseasoner , Blackmon kurvajo tole felek is. Erdekes lesz az uj/regi secnek
Ofal: Hat ez erdekes lesz szerintem a Jags ebben is eros, kiderul Kalil mennyire eri meg penzet. Pondernek igen fontos lenne hogy tobb ideje legyen
Ponder-WR sor: Ha a Jags ellen sem megy mar a passz akkor tenyleg para lesz.

Szoval erdekes meccs lesz ha AP jatszik szerintem behuzzuk. Es vegre pozitiv merleggel allhatunk 😊Toca
Én nem írlak le benneteket, egy kicsit pont emiatt is veszélyesnek érzem a Vikingst. A meglepi győzelmeket kéretik a Lions és a Packers ellen elkövetni.... 😊 csi77
MJD nem tudni milyen formában van, és nem biztos hogy sok szerephez jut vasárnap. Majd kiderül.

A secondaryteknek Blackmon mellé adnék 2 célpontot, akitől tartanotok kell - Mike Thomas és Marcedes Lewis.
O-fal: a rookie Branch fog Kalil ellen játszani. De inkább a Loadholt vs Mincey párharc lesz Ponder számára fontosabb. Knighton személyében meg van egy igencsak durva DTnk ott középen.

A meccs párharca ami eldöntheti sok mindent jared Allen Eugene Monroe ellen. Monroe tavaly a Top 10 alján jelent meg az LT között, de még nem játszott Allen ellen, ami hátrány (általában ha valakivel már egyszer összecsapott a 2. meccsen már ki tudja venni a játékból. Annyi szerencsénk van, hogy LGben Britton lesz mellette, aki be tud támogatni, és Marcedes Lewis és Greg Jones be tud segíteni a blokkolásban. A túloldalon már lehetnek problémák. Cameron Bradfield nagyon biztatóan játszott, amikor tavaly pályára került (tavaly a Steelers ellen 1 órával a meccs előtt tudta meg, hogy kezd LTben, és nagyon jól játszott, és az RT azt mondják atz ideális posztja. A nagy kérdés RGben Uche Nwaneri, aki sérült, és nem tudni játszik-e. Ha nem, akkor lehet egy UDFA rookie az inkább C Mike Brewster kezd....

Ponder és a passzjáték: a secondarynak alap esetben a liga felsőházába tartozik (szerintem még a 2010es -bűnrossz- secondaryre emlékszel tőlünk....), safetyben megvagyunk, de a legjobb cornerünk, Derek Cox valószinű nem játszik, és Mathist még nem akarjuk túlterhelni. Így Aaron Ross és Middleton/Rutland kezdhet - Harvinnak tuti jó napja lesz. Arra is kíváncsi vagyunk mit csinálunk majd Kyle Rudholphal.

Arra kíváncsi leszek, hogy lesz-e AP. Ha nem, van egy olyan érzésem hogy Toby Gerhartnak nem lesz túl jó napja...
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Nah vegre indul a mandula.
Tok jo mindenki leir minket mint az allat. En megis tok pozitivan latom most a csapatot, marha AP rendben lesz. Ponder fejlodik, D egesz stabil joval stabilabb mint tavaly. Jott Kalil. Allen ismet lezuz mindenkit. Ha AP mar az elejetol harcra kesz akar meg meglepetest os okozhatunk.
Pondernek az RZ-ben elhagyott labdakat kene elfelejtenie.
1.meccs igazabol tok jo felmeres lesz.
Gabbert-Ponder viszonylatbol lefog jonni hogy Ponder mennyit fejlodott , lehet-e raepiteni. Stabil tud-e lenni.
Futas D : Jennings es Mojo is allatt. Felek kettefognak minket futni LB sor talan az egyik leggyengebb pontunk.
Secondary: Gabbert HoF preseasoner , Blackmon kurvajo tole felek is. Erdekes lesz az uj/regi secnek
Ofal: Hat ez erdekes lesz szerintem a Jags ebben is eros, kiderul Kalil mennyire eri meg penzet. Pondernek igen fontos lenne hogy tobb ideje legyen
Ponder-WR sor: Ha a Jags ellen sem megy mar a passz akkor tenyleg para lesz.

Szoval erdekes meccs lesz ha AP jatszik szerintem behuzzuk. Es vegre pozitiv merleggel allhatunk 😊Toca
Én nem írlak le benneteket, egy kicsit pont emiatt is veszélyesnek érzem a Vikingst. A meglepi győzelmeket kéretik a Lions és a Packers ellen elkövetni.... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Én is úgy vagyok vele, hogy a 6 győzelemnek már örülnék. Talán az első 8 meccs könnyebb lesz, esetleges győzelmek lendületet adhatnának a szezon második felére.
Annyi pozitívum van, hogy 2-3 éve még a legöregebb csapattal rendelkeztünk, most pedig a 4. legfiatalabb.
AP nem hiszem, hogy sok szerepet kap az első meccsen, biztos vagyok benne, hogy mindenki a még nem 100%-os térdére utazna.
több mint 11 éve
Daunte Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 30 — Viking
Hát nem tudom, ha 5-6 meccset nyerünk, akkor az már valami. Szerintem még ez a szezon is a zakókról fog szólni, aztán talán jövőre már tényleg lehet reménykedni... 😊
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Nah vegre indul a mandula.
Tok jo mindenki leir minket mint az allat. En megis tok pozitivan latom most a csapatot, marha AP rendben lesz. Ponder fejlodik, D egesz stabil joval stabilabb mint tavaly. Jott Kalil. Allen ismet lezuz mindenkit. Ha AP mar az elejetol harcra kesz akar meg meglepetest os okozhatunk.
Pondernek az RZ-ben elhagyott labdakat kene elfelejtenie.
1.meccs igazabol tok jo felmeres lesz.
Gabbert-Ponder viszonylatbol lefog jonni hogy Ponder mennyit fejlodott , lehet-e raepiteni. Stabil tud-e lenni.
Futas D : Jennings es Mojo is allatt. Felek kettefognak minket futni LB sor talan az egyik leggyengebb pontunk.
Secondary: Gabbert HoF preseasoner , Blackmon kurvajo tole felek is. Erdekes lesz az uj/regi secnek
Ofal: Hat ez erdekes lesz szerintem a Jags ebben is eros, kiderul Kalil mennyire eri meg penzet. Pondernek igen fontos lenne hogy tobb ideje legyen
Ponder-WR sor: Ha a Jags ellen sem megy mar a passz akkor tenyleg para lesz.

Szoval erdekes meccs lesz ha AP jatszik szerintem behuzzuk. Es vegre pozitiv merleggel allhatunk 😊
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Mit szeretnétek tudni róla? Hova szánjátok?silent7939
Szerintem 3-4. számú Cb lesz(inkább utóbbi). Hogy játszott amikor kezdő volt, miért szorult ki a kezdőből? Ő volt béna vagy Marshall jó?Pálca
Jó munkásember... semmi több
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Na még 1 hét....
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Egy épkézláb CB nekünk csak jól jöhet, kérdés hogy mit adtunk érte. Remélem nem túl sokat, jövőre attól tartok ismét előkelő helyen választhatunk, kár lenne elpazarolni az első köröket....

több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Mit szeretnétek tudni róla? Hova szánjátok?silent7939
Szerintem 3-4. számú Cb lesz(inkább utóbbi). Hogy játszott amikor kezdő volt, miért szorult ki a kezdőből? Ő volt béna vagy Marshall jó?
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Mit szeretnétek tudni róla? Hova szánjátok?
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Elvileg draft pick-(ek)et adtunk A.J. Jefferson-ért a Cardinals-nak.
több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Tavaly első héten még kezdő volt a Cards-nál, de aztán szezon közben beelőzte a rosteren azt hiszem Richard Marshall..

szerk: utánanéztem, így volt. 6-1 magas, Cook cseréjének szánjuk gondolom

ez viszont tényleg jól hangzikgyalu
köszi, ezt olvastam én is. Remélem valami Cards fan is leírja a véleményét.
több mint 11 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
Tavaly első héten még kezdő volt a Cards-nál, de aztán szezon közben beelőzte a rosteren azt hiszem Richard Marshall..

szerk: utánanéztem, így volt. 6-1 magas, Cook cseréjének szánjuk gondolom

Jefferson, 24, opened last season as a starter opposite Patrick Peterson. Burned relentlessly the first seven games, Jefferson was ultimately benched and played only in sub-packages the rest of the way.
jól hangzik
DeMArcus Love pedig IR-en kötött ki

Pelissero írta twitteren: Vikings have drafted 20 players over the past two years. Sixteen of them are on the 53, plus Childs/Love on IR. That goes to plan, too.
ez viszont tényleg jól hangzik

több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Mint kiderült azért ment el Carr, mert érkezett A.J. Jefferson a Cardinalstól egy csere keretében. Nem sokat tudok róla, remélem valaki esetleg erre téved és beszámol róla.
Valamint a waiveren 3. helyről kukázhatunk, hátha valakit találunk.
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Meglepetésre Rosenfels és Carr is el lett küldve. Itt a teljes lista:

 vikingscountry.wordpress.com/2012/08/31/keretszukites-53-fore/KmetyG
Érdekes döntés, de nyilván megvan az oka. Eddig keveset foglalkoztam a csapattal, a bő keret megismerésére nem volt időm. Ezzel a kerettel kell valamit kezdeni idén, kíváncsian várom a rajtot. Érdekes idénynek ígérkezik, remélem jó irányba haladunk. Skol Vikings! 😊

több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Meglepetésre Rosenfels és Carr is el lett küldve. Itt a teljes lista:

 vikingscountry.wordpress.com/2012/08/31/keretszukites-53-fore/
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Itt egy kis összefoglaló olvasmány a tegnapi meccsről:

 vikingscountry.wordpress.com/2012/08/31/a-nagy-td-k-meccsen-vegul-vereseget-szenvedtunk/
több mint 11 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
S mi a helyzet Bowmannel? Nem mondjátok, hogy ő nem fér be? 😛 😀 😀tüsi91
pedig van rá esély, küzd a roster helyért 😀

gyaluval majdnem mindenben egyetértek, sztem a 3. RB Asiata lesz (Chargers ellen nem volt rossz).
Aromashodutól engem kiráz a hideg, remélem Jenkins beelőzi vagy Wright(a teljesítményével).

Ezt pedig azoknak, akik még nem látták:

Pálca
Beférhet Bowman, 3-4 hely még van az 53-ból, ST zúzdába akár jó is lenne.
Asiata Gerhart mögött tényleg nem rossz opció, fel fog ő férni a végső rosterre
Ez a videó meg nem is olyan rossz, a nuni eléggé feldobja 😀

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
S mi a helyzet Bowmannel? Nem mondjátok, hogy ő nem fér be? 😛 😀 😀tüsi91
pedig van rá esély, küzd a roster helyért 😀

gyaluval majdnem mindenben egyetértek, sztem a 3. RB Asiata lesz (Chargers ellen nem volt rossz).
Aromashodutól engem kiráz a hideg, remélem Jenkins beelőzi vagy Wright(a teljesítményével).

Ezt pedig azoknak, akik még nem látták:

Pálca
😀 Nagy ötlet, a megvalósítás, hát, jó az ötlet 😊

több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
S mi a helyzet Bowmannel? Nem mondjátok, hogy ő nem fér be? 😛 😀 😀tüsi91
pedig van rá esély, küzd a roster helyért 😀

gyaluval majdnem mindenben egyetértek, sztem a 3. RB Asiata lesz (Chargers ellen nem volt rossz).
Aromashodutól engem kiráz a hideg, remélem Jenkins beelőzi vagy Wright(a teljesítményével).

Ezt pedig azoknak, akik még nem látták:
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
CB
Jó hírek CB tájról (nem hiszem, hogy ilyet valaha is leírtam): Josh Robinson jó CB! Az egy másik dolog, hogy csak akkor, amikor nem sérült. Nem adja fel a playt, küzd, ott van az elkapó nyakán végig, nagyon tetszett, amit láttam tőle. Winfieldnek szezon közben megszületik a 3. dédunokája, így őt kevesebbet fogjuk játszatni, ezt nyilatkozta a vele majdnem egyidős Frazier is. Cookkal is kezdek megbarátkozni, valószínűleg kipiheni az agy(?)rázkódását a nyitómeccsre. Carr egy igazi güzü nickel, őt bírtam már Oaklandben is, ráadásul szerintem a legfehérebb CB a ligában. Nem vagyok rasszista, csak érdekességként mondom, ha nem így van valaki javítson ki. Burton és Sherels jó backup/ST töltelék. Évek óta nem volt ilyen jó a Vikings CB sora.
gyalu
S mi a helyzet Bowmannel? Nem mondjátok, hogy ő nem fér be? 😛 😀 😀
több mint 11 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
Holnap reggelre vége a preseasonnek számunkra, ez a meccs már a roster helyekért fog zajlani, nem is hiszem, hogy megnézem, valaki majd számoljon be róla plíz, inkább NCAA-t sasolom. Egy kis előretekintést, elemzésféleséget írok az eddigiek alapján, saját vélemény, ér vitatkozni, sőőt 😊

QB
Ponder egyértelműen fejlődött, de még messze nem franchise QB, sőt meccsek is fognak elmenni rajta, ez szinte biztos. A redzone-ban higgadtabb, oda főleg kellenek neki a jó TE-k. Webb jó lesz trükkös playekhez is, de 2. QB-nak én inkább Rózsit nevezném, ő erre született, hogy csere QB legyen.

RB
AP ha 1100-1200 yard körül fut, én már bőven elégedett leszek, sőt nem is játszatnám első pár héten, de ha úgy érzi, nem szívesen fognám vissza. Gerhart jó backup, de mögöttük talán Hilliard élné meg nálam az 53-at. FB poszton jól állunk, Asiata és Felton is beférhet, láttuk őket endzone-hoz közel is villogni.

WR
Harvin a legjobb célpontja Pondernek, tavaly is nagyjából az egyetlen értelmes elkapó volt. Simpsonban én annyira nem bízok, lesz pár szép play tőle, de lehetne konzisztensebb. Persze TC-ben mindent elkapott, meg nice guy, de ilyenkor ki nem az? Aromashodu lesz a 3. WR, kérem kapcsolja ki.. nem tud elszakadni, az 50-50 labdák rendre nem az övéi. Wright projekt, én tőle nem is emlékszem elkapásra, punt returnje volt, azt tudom. Slotban feltűnhet párszor. Jenkins megéli a rostert még, Burtont is benn hagynám.

TE
Részben volt már róla szó, redzone-ban Rudolph felé sok labda fog majd szállni szvsz, Carlson is magas gyerek, csak épülne már fel.. Reisner nem tűnik rossznak, őt vinném az 53-ba. Ellison továbbra sem a kedvencem, PS-be azért bennhagynám

OL
Kalil a Chargers ellen két sackben is benne volt, viszont az első két meccsen jól mozgott. Johnson jó lesz LG-ben, Sullivan is fasza középre. A RG posztért folyó versenyt Fusco nyerte, Frazier kezdőként számol vele 9-én. Loadholt nekem nem tűnik annyira lomhának, mint tavaly, az ő játéka kellemes meglepetés volt. Van ennél jóval trágyább támadófal is a ligában. Love, Schwartz, DeGeare, Berger jó backupok, több poszton is bevethetőek.

DL
Továbbra is ezt érzem az egyik legerősebb sorunknak, már évek óta. Kevin malac felébredhetne a tavalyi éve után, én nagy szezont várok tőle. A Guion-Evans-Ballard trió jól elröfög majd mellette/mögötte. Főleg utóbbi nagy haverom nekem, tőle is jó évet várok, szépen lassan ő is vágható súlyba került. Allen-Robinson kezdő DE páros is kiemelkedő szerény csapatunkon belül. Griffen legutóbb ismét DE volt, szerintem ez jobban áll neki, hadd pesszrássoljon kedvére. A rotáció többi része nem világválogatott szint, maradjunk ennyiben, aki megéli a roster szűkítést, az megérdemli.

LB
Brinkley nem egy született vezér, ezért vannak a középső LB poszttal kapcsolatban kérdőjelek. Én bízok benne, aki SEC-ben nevelkedett egyetemistaként, azzal általában így vagyok. Kicsi Henderson engem sosem nyűgözött le, tavalyról egy TFL-ra emlékszem, ami szép volt. Másik oldalon Greenway idén is tackle leader lesz csapaton belül. Mitchell nagyon tetszik Frazieréknek LB-ként, Audie Cole pedig azt hiszem akármit csinál, bejátszotta magát az 53 közé azzal a két INT return TD-vel.

CB
Jó hírek CB tájról (nem hiszem, hogy ilyet valaha is leírtam): Josh Robinson jó CB! Az egy másik dolog, hogy csak akkor, amikor nem sérült. Nem adja fel a playt, küzd, ott van az elkapó nyakán végig, nagyon tetszett, amit láttam tőle. Winfieldnek szezon közben megszületik a 3. dédunokája, így őt kevesebbet fogjuk játszatni, ezt nyilatkozta a vele majdnem egyidős Frazier is. Cookkal is kezdek megbarátkozni, valószínűleg kipiheni az agy(?)rázkódását a nyitómeccsre. Carr egy igazi güzü nickel, őt bírtam már Oaklandben is, ráadásul szerintem a legfehérebb CB a ligában. Nem vagyok rasszista, csak érdekességként mondom, ha nem így van valaki javítson ki. Burton és Sherels jó backup/ST töltelék. Évek óta nem volt ilyen jó a Vikings CB sora.

S
Mea culpa, Harrison Smith megérte az első kört, be is reacheltem fantasy-ben. Viszont mellette Mistral Raymond fog kezdeni, akiről fogunk kapni TD-t. Nem egyet, nem kettőt, sokat. De nincs jobb. Sendejo, Sanford zúznak majd ST-ben, főleg utóbbi, ő már tavaly is jópárszor meggyakta aki arra járt.

ST
Walsh is jó picknek tűnik, kickoffból is bevágta a villák közé. Egyik helyi kommentátor azt mondta, hogy nem kapunk idén kickoff return TD-t. Ezt nem merem állítani, de igen erős lába van, ebben egyértelmű upgrade Longwellhez képest. Majd ha game winning FG-t lő, akkor megemelem én is a sapimat. Kluwe már a középkorban is itt puntolt, remélem nem jelent meg a nyáron új WoW és nem csak azzal cseszte el az idejét, sajnos sokszor kell majd alkalmaznunk, úgy érzem. Loeffler lesz a LS, nem volt rá panasz eddig, ne is legyen! Ja és ne sérüljön meg, nem szeretném még egyszer Allent látni LS-ként. KR Wright lehet, illetve Reggie Jones. Robinsont is emlegetik, de én őt inkább CB-ként használnám, nehogy összetörjék.

több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Már tegnap kivágtuk az embereket, hogy be lehessen férni a 75-ös limitbe. Semmi meglepő:
G Bridger Buche
RB Derrick Coleman
G Grant Cook
LB Solomon Elimimian
DB Corey Gatewood
OT Levi Horn
DT Anthony Jacobs
WR Kamar Jorden
WR AJ Love
LB Tyler Nielsen
DE Ernest Owusu
DT Tydreke Powell
DB Chris Stroud
WR Kerry Taylor
WR Bryan Walters
több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Sajnos ma nem sikerült megismételni a múlt heti teljesítményt.
A támadóoldal sok hibával játszott, eladott labdák a RZ-ban, ezt mindenképp ki kell javítani(majd AP nem ejti el😊
A védekezés viszont egész korrekt volt, bár Rivers nem játszott, a secondary kezd formálódni, az újoncok játéka engem meggyőzött, Smith és Robinson(nickel CB) is kezdő lehet.
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
a Vikingekhez beköltözött a huliganizmus, skandallum

 www.nfl.com/news/story/0ap1000000051634/article/minnesota-vikings-fans-go-crazy-in-metrodome?module=HP11_headline_stackpetey
Azért a hullámzás az elég távol áll attól, amit a labdarúgásban csinálnak, hogy felszaggatják a székeket és bedobálják a pályára, áttörik a kordonokat, berontanak pályára. Nekimennek a rendőröknek, stb ...

Ez nem huliganizmus, hanem szurkolás.

És azért mert a programfüzeteket feldobálták a levegőbe? Csak készülnek a TCF Bank Stadionos időszakra és hóesést szimuláltak. 😀