Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 11 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
Holnap reggelre vége a preseasonnek számunkra, ez a meccs már a roster helyekért fog zajlani, nem is hiszem, hogy megnézem, valaki majd számoljon be róla plíz, inkább NCAA-t sasolom. Egy kis előretekintést, elemzésféleséget írok az eddigiek alapján, saját vélemény, ér vitatkozni, sőőt 😊

QB
Ponder egyértelműen fejlődött, de még messze nem franchise QB, sőt meccsek is fognak elmenni rajta, ez szinte biztos. A redzone-ban higgadtabb, oda főleg kellenek neki a jó TE-k. Webb jó lesz trükkös playekhez is, de 2. QB-nak én inkább Rózsit nevezném, ő erre született, hogy csere QB legyen.

RB
AP ha 1100-1200 yard körül fut, én már bőven elégedett leszek, sőt nem is játszatnám első pár héten, de ha úgy érzi, nem szívesen fognám vissza. Gerhart jó backup, de mögöttük talán Hilliard élné meg nálam az 53-at. FB poszton jól állunk, Asiata és Felton is beférhet, láttuk őket endzone-hoz közel is villogni.

WR
Harvin a legjobb célpontja Pondernek, tavaly is nagyjából az egyetlen értelmes elkapó volt. Simpsonban én annyira nem bízok, lesz pár szép play tőle, de lehetne konzisztensebb. Persze TC-ben mindent elkapott, meg nice guy, de ilyenkor ki nem az? Aromashodu lesz a 3. WR, kérem kapcsolja ki.. nem tud elszakadni, az 50-50 labdák rendre nem az övéi. Wright projekt, én tőle nem is emlékszem elkapásra, punt returnje volt, azt tudom. Slotban feltűnhet párszor. Jenkins megéli a rostert még, Burtont is benn hagynám.

TE
Részben volt már róla szó, redzone-ban Rudolph felé sok labda fog majd szállni szvsz, Carlson is magas gyerek, csak épülne már fel.. Reisner nem tűnik rossznak, őt vinném az 53-ba. Ellison továbbra sem a kedvencem, PS-be azért bennhagynám

OL
Kalil a Chargers ellen két sackben is benne volt, viszont az első két meccsen jól mozgott. Johnson jó lesz LG-ben, Sullivan is fasza középre. A RG posztért folyó versenyt Fusco nyerte, Frazier kezdőként számol vele 9-én. Loadholt nekem nem tűnik annyira lomhának, mint tavaly, az ő játéka kellemes meglepetés volt. Van ennél jóval trágyább támadófal is a ligában. Love, Schwartz, DeGeare, Berger jó backupok, több poszton is bevethetőek.

DL
Továbbra is ezt érzem az egyik legerősebb sorunknak, már évek óta. Kevin malac felébredhetne a tavalyi éve után, én nagy szezont várok tőle. A Guion-Evans-Ballard trió jól elröfög majd mellette/mögötte. Főleg utóbbi nagy haverom nekem, tőle is jó évet várok, szépen lassan ő is vágható súlyba került. Allen-Robinson kezdő DE páros is kiemelkedő szerény csapatunkon belül. Griffen legutóbb ismét DE volt, szerintem ez jobban áll neki, hadd pesszrássoljon kedvére. A rotáció többi része nem világválogatott szint, maradjunk ennyiben, aki megéli a roster szűkítést, az megérdemli.

LB
Brinkley nem egy született vezér, ezért vannak a középső LB poszttal kapcsolatban kérdőjelek. Én bízok benne, aki SEC-ben nevelkedett egyetemistaként, azzal általában így vagyok. Kicsi Henderson engem sosem nyűgözött le, tavalyról egy TFL-ra emlékszem, ami szép volt. Másik oldalon Greenway idén is tackle leader lesz csapaton belül. Mitchell nagyon tetszik Frazieréknek LB-ként, Audie Cole pedig azt hiszem akármit csinál, bejátszotta magát az 53 közé azzal a két INT return TD-vel.

CB
Jó hírek CB tájról (nem hiszem, hogy ilyet valaha is leírtam): Josh Robinson jó CB! Az egy másik dolog, hogy csak akkor, amikor nem sérült. Nem adja fel a playt, küzd, ott van az elkapó nyakán végig, nagyon tetszett, amit láttam tőle. Winfieldnek szezon közben megszületik a 3. dédunokája, így őt kevesebbet fogjuk játszatni, ezt nyilatkozta a vele majdnem egyidős Frazier is. Cookkal is kezdek megbarátkozni, valószínűleg kipiheni az agy(?)rázkódását a nyitómeccsre. Carr egy igazi güzü nickel, őt bírtam már Oaklandben is, ráadásul szerintem a legfehérebb CB a ligában. Nem vagyok rasszista, csak érdekességként mondom, ha nem így van valaki javítson ki. Burton és Sherels jó backup/ST töltelék. Évek óta nem volt ilyen jó a Vikings CB sora.

S
Mea culpa, Harrison Smith megérte az első kört, be is reacheltem fantasy-ben. Viszont mellette Mistral Raymond fog kezdeni, akiről fogunk kapni TD-t. Nem egyet, nem kettőt, sokat. De nincs jobb. Sendejo, Sanford zúznak majd ST-ben, főleg utóbbi, ő már tavaly is jópárszor meggyakta aki arra járt.

ST
Walsh is jó picknek tűnik, kickoffból is bevágta a villák közé. Egyik helyi kommentátor azt mondta, hogy nem kapunk idén kickoff return TD-t. Ezt nem merem állítani, de igen erős lába van, ebben egyértelmű upgrade Longwellhez képest. Majd ha game winning FG-t lő, akkor megemelem én is a sapimat. Kluwe már a középkorban is itt puntolt, remélem nem jelent meg a nyáron új WoW és nem csak azzal cseszte el az idejét, sajnos sokszor kell majd alkalmaznunk, úgy érzem. Loeffler lesz a LS, nem volt rá panasz eddig, ne is legyen! Ja és ne sérüljön meg, nem szeretném még egyszer Allent látni LS-ként. KR Wright lehet, illetve Reggie Jones. Robinsont is emlegetik, de én őt inkább CB-ként használnám, nehogy összetörjék.

több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Már tegnap kivágtuk az embereket, hogy be lehessen férni a 75-ös limitbe. Semmi meglepő:
G Bridger Buche
RB Derrick Coleman
G Grant Cook
LB Solomon Elimimian
DB Corey Gatewood
OT Levi Horn
DT Anthony Jacobs
WR Kamar Jorden
WR AJ Love
LB Tyler Nielsen
DE Ernest Owusu
DT Tydreke Powell
DB Chris Stroud
WR Kerry Taylor
WR Bryan Walters
több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Sajnos ma nem sikerült megismételni a múlt heti teljesítményt.
A támadóoldal sok hibával játszott, eladott labdák a RZ-ban, ezt mindenképp ki kell javítani(majd AP nem ejti el😊
A védekezés viszont egész korrekt volt, bár Rivers nem játszott, a secondary kezd formálódni, az újoncok játéka engem meggyőzött, Smith és Robinson(nickel CB) is kezdő lehet.
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
a Vikingekhez beköltözött a huliganizmus, skandallum

 www.nfl.com/news/story/0ap1000000051634/article/minnesota-vikings-fans-go-crazy-in-metrodome?module=HP11_headline_stackpetey
Azért a hullámzás az elég távol áll attól, amit a labdarúgásban csinálnak, hogy felszaggatják a székeket és bedobálják a pályára, áttörik a kordonokat, berontanak pályára. Nekimennek a rendőröknek, stb ...

Ez nem huliganizmus, hanem szurkolás.

És azért mert a programfüzeteket feldobálták a levegőbe? Csak készülnek a TCF Bank Stadionos időszakra és hóesést szimuláltak. 😀
több mint 11 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/lqesnlae8xnyjdeiitrd
Vikings reportedly 'top candidate' to play in London
While the St. Louis Rams might not fancy playing in London, according to one report, the Minnesota Vikings could soon storm Wembley Stadium for a four-season stretch.


Nem lenne rossz éveken keresztül londoni Vikes meccs, egyre csak ki tudna menni minden magyar szurker 😊

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 916 — Csodabogár
a Vikingekhez beköltözött a huliganizmus, skandallum

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/bu0bux284gv1lcoloqua
Minnesota Vikings fans go crazy in Metrodome
Minnesota Vikings fans lost interest in Friday night's 36-14 preseason victory over the Buffalo Bills, so they entertained themselves by throwing programs and causing general chaos.

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
faszajó!😊
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
 www.youtube.com/watch?v=SGM-NNE72XM&feature=endscreen

Egy jó kis videó Viking érzelműeknek... 😊
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan

AP mugshotja 😀 Ma már edzett is, de kontakt nem volt és a preseason meccseken sem fogjuk sokat látnigyalu
Ne is legyen egyelőre túlterhelve, csak semmi hősködés az előszezonban, sőt, azt se bánom ha idén nem róla szól a Vikings csak ne sérüljön rá, és a következőkben legyen a régi. Nagyon kell a klasszis, de sérülten neki se jó, és nekünk se.

Az előszezon maradjon különben a próbálkozásoké, az eredmény nem számít, remélem valami összeáll a kezdésre, és nem ver agyon aki erre jár. SKOL VIKINGS 😊

több mint 11 éve
gyalu Minnesota Vikings 314

AP mugshotja 😀 Ma már edzett is, de kontakt nem volt és a preseason meccseken sem fogjuk sokat látni

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
csodás előjelek...mondjuk várható volt!
több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Rémesen játszottunk tegnap, de itt egy kis összefoglaló írás a meccsről. Egészségetekre.
 vikingscountry.wordpress.com/2012/08/11/vereseg-az-elso-eloszezon-merkozesen/KmetyG
Még csak az első félidőt láttam, de Ponderék biztatóak voltak. A védekezés botrány volt, futás ellen átjáróház, de hozzá teszem azért K. Williamsel és Allennel nem ez lesz a helyzet.
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Rémesen játszottunk tegnap, de itt egy kis összefoglaló írás a meccsről. Egészségetekre.
 vikingscountry.wordpress.com/2012/08/11/vereseg-az-elso-eloszezon-merkozesen/
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Elég cudar az az OL is.
Remélem azért a macikat és a sajtosokat megveritek. 😊

több mint 11 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
Josh Robinson won't play Friday, per Frazier. Also out: Blanton, Carlson, Jorden, D Love, Schwartz, Todman.

Pont Robinsonra lettem volna a legkíváncsibb, de mindegy.
AP pedig valószínűleg nem fog játszani az első tétmeccsen, hanem PUP listán kezdi a szezont

több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
1. nem hivatalos dc:  www.vikings.com/team/depth-chart.html
Sajnos a secondary nem változott egyelőre az új emberek ellenére sem.Pálca
Akkor valaki szólhatna a tulajnak hogy idén ne várja a csapatot a csoport élére, a legtöbb elemző pofozózsáknak tart minket és ezzel a sec-el azok is leszünk. Skol Vikings

több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
1. nem hivatalos dc:  www.vikings.com/team/depth-chart.html
Sajnos a secondary nem változott egyelőre az új emberek ellenére sem.
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Ránk jár a rúd, rengeteg a sérült és akkor még ez is:

 vikingscountry.wordpress.com/2012/08/07/greg-childs-rol-lemondott-a-vikings-a-j-love-ismet-a-fedelzeten/
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Ponder passzainak 69%-a volt pontos a pénteki napon, 11/16 sikerült neki, összesen pedig 33/53-as mutatóval áll.
KmetyG!
Ezt a 33/53-at úgy kell érteni, hogy a TC 9 napja alatt összesen?
Egyébként arról tudsz valamit, hogy a játéka fejlődött-e tavalyhoz képest? Különösen a hosszú passzainak pontosságára gondolok.
Meg úgy általában bármi érdekelne, mert a 33/53-as adat pont nem mond semmit.Mikey
Igen a 33/53-as mutató az az összes nap mutatója. Ebben vannak rövid és hosszú passzok is egyaránt.

Igen Childs szezonjának vége még mielőtt elkezdődött volna, reméljük a karrierjéről nem kell majd ezt mondanunk.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Childsnél állítólag az MRI megerősítette, hogy mindkét térdében szakadt a szalagja.

több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
Ponder passzainak 69%-a volt pontos a pénteki napon, 11/16 sikerült neki, összesen pedig 33/53-as mutatóval áll.
KmetyG!
Ezt a 33/53-at úgy kell érteni, hogy a TC 9 napja alatt összesen?
Egyébként arról tudsz valamit, hogy a játéka fejlődött-e tavalyhoz képest? Különösen a hosszú passzainak pontosságára gondolok.
Meg úgy általában bármi érdekelne, mert a 33/53-as adat pont nem mond semmit.
több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Greg Childs' MRI is not complete but two sources say it's a significant injury to both knees and he's almost surely done for the season. Knees too swollen to know until MRI comes back. It looks bad regardless. Tough break for a very talented guy.

Megint a térdei.. Neki is kéne egy jó kis német sebészgyalu
Nagy kár, mert úgy tűnt, hogy kezdő is lehetett volna legalább addig, amíg Simpson eltiltott.
több mint 11 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
Greg Childs' MRI is not complete but two sources say it's a significant injury to both knees and he's almost surely done for the season. Knees too swollen to know until MRI comes back. It looks bad regardless. Tough break for a very talented guy.

Megint a térdei.. Neki is kéne egy jó kis német sebész

több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Történések a 7. napról:

 vikingscountry.wordpress.com/2012/08/02/training-camp-7-nap/
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hogy valami normális komment is legyen itt, Carlson pár hétig nem edz, az ACL-jével van gebasz, de nem szakadás, ami megnyugtató.