Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Azt az eget mekkora WIN. Az elején botrányosak voltunk,de utána feljavultunk ahogy jöttek az értelmes playhívások. Harvin , AP , Ponder is jó volt. Az új kickerünk meg maga az isten. Blair Walsh siget kell csináltatnom.Toca
Valamint az O-fal is sokat javult tavalyhoz képest. Allent sajnos(érthető módon) szinte végig kettőzték, bár egy sacket így is elvettek tőle(szerintem nem volt offside).
Azért elbeszélgetnék a D-cordinatorral, azt hogy gondolta a végén, hogy Cookot 1 az 1-ben hagyja a Wr-el, amikor nekik csak a TD volt jó...
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Azt az eget mekkora WIN. Az elején botrányosak voltunk,de utána feljavultunk ahogy jöttek az értelmes playhívások. Harvin , AP , Ponder is jó volt. Az új kickerünk meg maga az isten. Blair Walsh siget kell csináltatnom.
több mint 11 éve
Daunte Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 30 — Viking
Majdnem elcsesztük. 😀
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
meccs végére értem haza, de naggyon kemény volt, nem gondoltam volna, h át veszik jaguárok a vezetést, és h kiegyenlítünk...onnantól nagyon bíztam az OT-be...sikerült is háliste!!4 SKOL VIKINGS!!!

|
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a Whez. És sok sikert a szezon további részéhez.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Meg is volt az 1 idei TDnk! 😛
Ki más,mint AP?
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Extra pont blokk.😀
Legalább ennyi örömünk van...
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
nem, most megy, gyere nézni
 www.vikingscountry.atw.hu/
vsanyi132
basszus.köszi.(közben rátaláltam😊
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
na most nézem...3-0. 😕
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Nem este 22.15-től van a meccs?ZoliZoltán
nem, most megy, gyere nézni
 www.vikingscountry.atw.hu/

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Nem este 22.15-től van a meccs?
több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Kb ennyire számítottam én is. Remélem nincs elsiettetve a visszatérés, mert annak nem lenne értelme:

CBS Sports' Jason La Canfora reports that the Vikings are "aiming" to give Adrian Peterson (knee, questionable) 10-15 carries Sunday against Jacksonville if Peterson is cleared to play Sunday morning.
The Vikings still consider Peterson a game-time decision and won't make a "final determination" until after they see him go through warmups.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én csak holnap nézem meg...leszedem valahonnan. 😕
ZoliZoltán
este 7-kor tuti találsz linket, persze csak ha ráérsz 😊 vsanyi132
Végre meccs, én jövök eredménykövetni csak lehet nem tudok végig maradni. Mindegy nyerjünk az a lényegToca
Akkor lesz társaság is. Remek. 😊
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Én csak holnap nézem meg...leszedem valahonnan. 😕
ZoliZoltán
este 7-kor tuti találsz linket, persze csak ha ráérsz 😊 vsanyi132
Végre meccs, én jövök eredménykövetni csak lehet nem tudok végig maradni. Mindegy nyerjünk az a lényeg
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Én csak holnap nézem meg...leszedem valahonnan. 😕
ZoliZoltán
este 7-kor tuti találsz linket, persze csak ha ráérsz 😊

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Én csak holnap nézem meg...leszedem valahonnan. 😕
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
GAMEDAY 😊 végre! Este mindenki a fedélzetre! SKOL VIKINGS!!!

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
zsíros videó!😊
több mint 11 éve
Daunte Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 30 — Viking
Hangolódásképp:
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Persze remélem nem minket leptek meg 😀LN
pedig deee.😀


Egyébként szerintem Jagset behúzzuk!😊
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Hmm erdekes lesz a meccsunk biraskodas szempontjabol is. Allenen tuti nagy szamu be nem fujt holdingra szamolok. Mondjuk masik oldalrol is sokat segithet ha a mieinket ( azok nem is leteznek 😀) nem fujjak be.
Persze a legjobb az lenne ha ertelmes biraskodast kapnank, de az Nyg-Dal meccsből kiindulva a legrosszabbra szamitok.
AP meg mindig limitalt ahogy Sherrels is. Winfield pedig nem edzett egyik napon se , mondjuk ő nem sérült szóval számítok a jatékára.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mindenhol H-ba húztam a Vikings-Jax-et. Megérzés.
Én mondjuk 5-6 győzelemnél többet nem várok tőletek. Mondjuk a mi dolgunkat tuti nagyon megnehezítitek. Ellenünk mindig jók vagytok.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Nem akartam leszolni a seceteket, csak ha Cox nem jatszik akkor elitnek kozel sem mondanam. Mondjuk viszonyitas kerdese a mienkhez kepest... 😀
AP meccs elott fog donteni hogy jatszik-e. LF azt mondta nem szol bele, ha ugy erzi tud jatszani akkor jatszon.
Tobytol pedig idén nagyon sokat várok. Remelem mar most megmutatja.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mai injury report: a legfontosabb - AP limitáltan edzett. A mienk a Jags topicban olvasható.
 www.vikings.com/team/injury-report.html
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Hát nem tudom, ha 5-6 meccset nyerünk, akkor az már valami. Szerintem még ez a szezon is a zakókról fog szólni, aztán talán jövőre már tényleg lehet reménykedni... 😊Daunte
Szerintem a sorsolásotokat nézve az 5-6 az inkább "kötelezően hozható", és beleférhet 1-2 meglepi is. 7-9 vagy 8-8 is meglehet.
Persze remélem nem minket leptek meg 😀