Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Én nem hárítanám csak Ponderre az összes felelőséget.Toca
Jogos, de azért ha az első pár hetes teljesítményét hozná akkor sokkal előrébb lennénk.

Amúgy hozzuk el a FA Ocho-t! 😀
Most úgy sincs itt Brad Childress, hogy suttyomban elküldje, ha netalántán megint lefejelne valakit.
A Playbookkal meg nem hiszem, hogy sok gondja lenne, mint a Patsben, az elmúlt hetek offense playcallingját elnézve 😊
Tred
Én már a Titans meccsen éreztem, ott belekrgette a playcall 2 fasz intbe és visszatért a régi beszari Ponder.
Amúgy is ha előnyben játszunk akkor korrektül tolja, ha neki kéne meccsbe tartani vagy fordítani háát az már necces. Jags elleni meccs üdítő kivétel volt,bár az is inkább a rugó lábán múlt 😊Toca
Hát az Arizona ellen nem játszott túl korrektül előnyben 😊
Viszont a Colts ellen is jól játszott a 4. negyedben hátrányban és nem rajta múlt, hogy nem lett hosszabítás.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 652 — Vikings fan
Én nem hárítanám csak Ponderre az összes felelőséget.Toca
Jogos, de azért ha az első pár hetes teljesítményét hozná akkor sokkal előrébb lennénk.

Amúgy hozzuk el a FA Ocho-t! 😀
Most úgy sincs itt Brad Childress, hogy suttyomban elküldje, ha netalántán megint lefejelne valakit.
A Playbookkal meg nem hiszem, hogy sok gondja lenne, mint a Patsben, az elmúlt hetek offense playcallingját elnézve 😊
Tred
Én már a Titans meccsen éreztem, ott belekrgette a playcall 2 fasz intbe és visszatért a régi beszari Ponder.
Amúgy is ha előnyben játszunk akkor korrektül tolja, ha neki kéne meccsbe tartani vagy fordítani háát az már necces. Jags elleni meccs üdítő kivétel volt,bár az is inkább a rugó lábán múlt 😊
több mint 11 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Én nem hárítanám csak Ponderre az összes felelőséget.Toca
Jogos, de azért ha az első pár hetes teljesítményét hozná akkor sokkal előrébb lennénk.

Amúgy hozzuk el a FA Ocho-t! 😀
Most úgy sincs itt Brad Childress, hogy suttyomban elküldje, ha netalántán megint lefejelne valakit.
A Playbookkal meg nem hiszem, hogy sok gondja lenne, mint a Patsben, az elmúlt hetek offense playcallingját elnézve 😊

M. Vikings
Always open!
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Ez kurva gyenge volt ma is....
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Én úgy emlékszem Henderson jó volt szezon elején, aztán agyrázkódás, és azóta annyira féltik, hogy még mindig Brinkley van fent base-ben??? Mondjuk remélem ellenünk még megtartjátok, hagy futkározzon a Beast kedvére. 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
Korai még ez szvsz, de nálam valahogy így néz ki a need-lista: WR, MLB, OG, OLB, CB, RB, RT, NT

Én bíztam Brinkley-ben, különösen szoktam figyelni a játékát, de rengeteg miss tackle-t csinál azon a poszton, ahol nem illik. Érik a Te'o draft, hadd terrorizáljon újra Smith-szel. A többi egyértelmű 😊

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 652 — Vikings fan
Ponder igen harmatos, le is veszem az avatarom, mer amióta kitettem botrány amit művel, hátha az én átkom 😀 Természetesen nem segített ma neki sem a fal sem az elkapók... Pálca
Hát pedig Percy nagyon sokszor üresen volt.
Az meg no komment, hogy Ponder már bubble screen route-oknál sem képes eltalálni PH-t..
Az meg lassan kezd bebizonyosodni, hogy Jerome sem véletlenül lett FA az offseasonben, eddig is az volt a legnagyobb tudománya, hogy ha fly-nál rádobtunk kihozott belőle egy pass-inteference-t...
Rudolph sztem meg az az Arizona elleni meccsen bizonyította, hogy nem olyan jó a keze, mert nagyon sok dropja volt.
Sztem Ponder teljesítménye hétről-hétre romlik, ha így folytatja, érni fog egy 1. körös QB pick draftra...Tred
Ez tök jó hogy húzogatunk 2 évente 1körös QB-t, de ott ahol mi leszünk várhatóan drafton nem biztos hogy érdemes. Mondjuk elég erős a QB poszt idén a drafton,de szerintem ezt a témát idén hanyagolni kéne.
MLB-OLB szinten ratyik vagyunk, CB-k sincsennek a helyzet magaslatán, WR is kéne 1. O-Line is elférne egy ember.
Ponder QB managernek simán jó, ha vezetést szerzünk akkor pláne, itt a playhívásokkal is nagyon sok gond van.
Én nem hárítanám csak Ponderre az összes felelőséget.
több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Ponder igen harmatos, le is veszem az avatarom, mer amióta kitettem botrány amit művel, hátha az én átkom 😀 Természetesen nem segített ma neki sem a fal sem az elkapók... Pálca
Hát pedig Percy nagyon sokszor üresen volt.
Az meg no komment, hogy Ponder már bubble screen route-oknál sem képes eltalálni PH-t..
Az meg lassan kezd bebizonyosodni, hogy Jerome sem véletlenül lett FA az offseasonben, eddig is az volt a legnagyobb tudománya, hogy ha fly-nál rádobtunk kihozott belőle egy pass-inteference-t...
Rudolph sztem meg az az Arizona elleni meccsen bizonyította, hogy nem olyan jó a keze, mert nagyon sok dropja volt.
Sztem Ponder teljesítménye hétről-hétre romlik, ha így folytatja, érni fog egy 1. körös QB pick draftra...Tred
Annyi pozitívuma van Pondernek, hogy tudja, hogy ő a szar, nem próbálja másra hárítani a felelősséget. Más kérdés, hogy ezzel nem érünk semmit 😀
több mint 11 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Ponder igen harmatos, le is veszem az avatarom, mer amióta kitettem botrány amit művel, hátha az én átkom 😀 Természetesen nem segített ma neki sem a fal sem az elkapók... Pálca
Hát pedig Percy nagyon sokszor üresen volt.
Az meg no komment, hogy Ponder már bubble screen route-oknál sem képes eltalálni PH-t..
Az meg lassan kezd bebizonyosodni, hogy Jerome sem véletlenül lett FA az offseasonben, eddig is az volt a legnagyobb tudománya, hogy ha fly-nál rádobtunk kihozott belőle egy pass-inteference-t...
Rudolph sztem meg az az Arizona elleni meccsen bizonyította, hogy nem olyan jó a keze, mert nagyon sok dropja volt.
Sztem Ponder teljesítménye hétről-hétre romlik, ha így folytatja, érni fog egy 1. körös QB pick draftra...

M. Vikings
Always open!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 652 — Vikings fan
Nem sokat tudtam aludni a meccs után. Szerintem igen nagyképűen álltak ki a meccsre, annyira meg nem vagyunk jók, hogy ilyen játékkal győzzünk. És ezzel kb el is veszett a meglepetéscsapat jelző, mert ilyen sorsolással szerintem 4-5 győzelmet mindenki elvárt(49ers és a Cards pozitív mérlegűek az eddigi 8 ellenfél közül).

Ponder igen harmatos, le is veszem az avatarom, mer amióta kitettem botrány amit művel, hátha az én átkom 😀 Természetesen nem segített ma neki sem a fal sem az elkapók. A playcalling még mindig botrány: vagy screen Harvinnak, vagy feldob egy flyt 1az1-ben egy Wr-nek. Azon gondolkodtam, hogy a pálya középső részét nem is használja Ponder, egy Rudolph passzra emlékszem és ennyi. Erre meg már mindenki számít, jönnek is a 3&outok szép sorjában.

A Defense sem volt ma a toppon, két hét alatt futásból ennyit nyelni, szerintem a megelőző 6 meccsen nem kaptak összesen ilyen sok yardot. A Cards meccs előtt valamelyik kommentátor azt mondta a Vikings szerel a legjobban, azóta misstackle hegyek vannak. Én egyre többször nézem Brinkleyt, gyengén olvassa a játékot, lassan reagál, remélem jövőre MLB draft lesz 1. körben. A run D gyengülésével a passz védekezés is romlik, és én félek attól, hogy mi lesz, ha egy elit QB-val találkozik a sec.

Poitívum továbbra is AP, Harvin, H. Smith,és Walsh.
Mindegy menni kell tovább, és a maradék két meccset behúzni a bye week előtt 😊

szerk.:Remek, most olvasom, hogy Cook eltörte a csuklóját. Pálca
Nah hát kíváncsi vagyok melyik univerzumban nézte a Vikes meccseket. Szezon eleje óta botrányos amit tackle címén művelünk. Annyi hogy eddig odaértek ketten mindig így végül csak meglett. Martin TDjénél 4 db misstacklet sikerült összehozni. LB sor fos, igazából Greenway is és Allen is úgy érzem besüllyedt a posványba mert egyik sem villogott. Talán Robison volt egyedül jó, csak tudna megfogni egy labdát.
Playcall, szerintem olyan nincs is. Ami azért vicces mert nálunk van Harvin és AP akikre azrét nem csak hagyományos módon lehet számítani, van egy TE-nk Rudi aki azért elég biztosan kap el. Apropó Carlson 4-5 millás fizuja mennyire volt jó ötlet amikor eddig semmit nem csinált ?
Igazából egész meccsen azon gondolkoztam miben is vagyunk jók. Mert futáshoz legtöbbször hiányzik a blokk(APnek kell tekeregnie meg Harvinnal össze is jött egy fumble). Passzban nem, Ponder egyre haloványabb és a palycalling botrány(Lehet ki kéne rúgni pár embert?). Pass D. Passrush működik, viszont elkapás után misstackle hegyek, TO-k nincsennek, eddig legalább a nagy playeket és a RedZone játékot jól megfogtuk,de tegnap... Rush D. szokásunkhoz híven ez erős(volt?) aztán kiderült hogy mégsem. LB sorunk nuku, Greenwayen kívül elküldenék mindenkit, talán Hendersont érdemes megtartani,de őt is inkább 2.opciónak.
A negatív hangulatból ennyit. Mindenhol ahol esélyesek voltunk kikaptunk, ahol meg nem ott nyertünk , mivel a szezon végén sok esélytelen meccsünk van akár még jól is elsülhet 😀
több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Nem sokat tudtam aludni a meccs után. Szerintem igen nagyképűen álltak ki a meccsre, annyira meg nem vagyunk jók, hogy ilyen játékkal győzzünk. És ezzel kb el is veszett a meglepetéscsapat jelző, mert ilyen sorsolással szerintem 4-5 győzelmet mindenki elvárt(49ers és a Cards pozitív mérlegűek az eddigi 8 ellenfél közül).

Ponder igen harmatos, le is veszem az avatarom, mer amióta kitettem botrány amit művel, hátha az én átkom 😀 Természetesen nem segített ma neki sem a fal sem az elkapók. A playcalling még mindig botrány: vagy screen Harvinnak, vagy feldob egy flyt 1az1-ben egy Wr-nek. Azon gondolkodtam, hogy a pálya középső részét nem is használja Ponder, egy Rudolph passzra emlékszem és ennyi. Erre meg már mindenki számít, jönnek is a 3&outok szép sorjában.

A Defense sem volt ma a toppon, két hét alatt futásból ennyit nyelni, szerintem a megelőző 6 meccsen nem kaptak összesen ilyen sok yardot. A Cards meccs előtt valamelyik kommentátor azt mondta a Vikings szerel a legjobban, azóta misstackle hegyek vannak. Én egyre többször nézem Brinkleyt, gyengén olvassa a játékot, lassan reagál, remélem jövőre MLB draft lesz 1. körben. A run D gyengülésével a passz védekezés is romlik, és én félek attól, hogy mi lesz, ha egy elit QB-val találkozik a sec.

Poitívum továbbra is AP, Harvin, H. Smith,és Walsh.
Mindegy menni kell tovább, és a maradék két meccset behúzni a bye week előtt 😊

szerk.:Remek, most olvasom, hogy Cook eltörte a csuklóját.
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 424 — Bowl Winner
Na, így kell főműsoridőben országos nézettségnél beégni, és elb*szni a Viking fanok hétvégéjét. Szánalmasan gyatra teljesítmény, megint pont a Bucs ellen, minő véletlen. Edzői stáb pocsék munkát végzett a gameplan-nel, gratulálunk hozzá.

Ha így leadunk meccseket, remélem csoportmeccseken majd nem csak a mezeket vonultatjuk fel, mert attól is kivan már az a bizonyos testrész, hogy Frazier sz*rt se képes felmutatni a Packers / Bears ellen.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 652 — Vikings fan
Holnap éjjel játszunk a Bucs-szal, senki ne feledje! Igaz, hogy 2-4-gyel állnak, de nagyon fogadkoznak, hogy elpicsáznak minket, de majd ahhoz nekünk is lesz pár szavunk, remélem!😊Go Vikings!
Tyűha még jó hogy mondod 😀 Nah végre ha a csillagok és minden öszeáll végre végig tudok nézni egy meccset teljesen 😀
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 424 — Bowl Winner
Holnap éjjel játszunk a Bucs-szal, senki ne feledje! Igaz, hogy 2-4-gyel állnak, de nagyon fogadkoznak, hogy elpicsáznak minket, de majd ahhoz nekünk is lesz pár szavunk, remélem!😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Azt meg ki is felejtettem,hogy HARRISON SMITH az Isten !!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 652 — Vikings fan
Nem tudom Ponder fejeben mert ilyen nehez rendet rakni, valaki szolhat a neki hogy 5-2v allunk ne fosson.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
így van! 5-2 !!!


AP,HARVIN,ALLEN !!!

Ponder...
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 424 — Bowl Winner
Győztünk. A többi most lényegtelen.

5-2

😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
Sajnos nekem szinte 100%, hogy ez kimarad 😕 Aztán képeket nyomassátok ám majd ide is 😊

Amúgy kis érdekesség, biztos páran már észrevettétek, de hátha valaki még nem, szóval: a két eddigi vereségünk az idei draft 1/1-es és az 1/2-es csapata ellen történt. És náluk jobb QB ellen nem is játszottunk idei forma alapján (Stafford talán).

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
jegyet ilyenkor mikor szokták árusítani?
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
én is szervezésbe kezdtem, páran megyünk ez több mint valószínű
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Valószínű mi ismegyünk csajommal...meg egy Steeler spanommal! 😊
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Jó lenne menni...😛
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 424 — Bowl Winner
Jó lenne menni rá, bár anyagilag eléggé megterhelné a jövő évi költségvetést...

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 652 — Vikings fan
Fingom sincs miből lesz pénzem rá de tuti megyek 😀