Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Nem néztem meg a meccset, de Ponder remélem büntetésből egész héten ezt elemzi. Azt hiszem ha a Lions ellen is kikapunk otthon akkor jöhet valami változás QB ügyben. Az edzők maradnak szerintem amíg a mérleg nem akkora gáz és nem vernek minket teljesen laposra addig nem küldik őket el. Ezt a szezont senki sem várta reálisan a playoffra, így nem is kérik őket számon már félidőnél pozitív mérleggel. Ettől még persze szerintem is gyengék, de ki nem fogják őket rúgni ebben biztos vagyok.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
QB draftot a népnek
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
itt egy kis írás a tegnapi meccsről.

 vikingscountry.wordpress.com/2012/11/06/peterson-dominalt-a-tobbiek-nem-ujabb-vereseg/

szégyen volt, megaláztak, Peterson meg csak tehetetlenül nézte miután idei szezonjának legjobb teljesítményét nyújtotta. Megérett a csapat az edzői garnitúra cseréjére, na és persze valami irányító is kéne.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
na megnéztem...kár volt ismét!
Két tök egyforma csapat...csak nálunk play olvasás,play hívás,irányító...
Jó lenne egy QB!
Ponder ,hogy lehet,hogy végigjátszik egy egész meccset így???
AP ISTEN VOLT !!! 192 yard ??? 😮
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Érdekes mert normális irányítóval simaliba lenne még ezzel a védelemmel is a playoff, de ez továbbra sincs meg. Ponder projektet kíváncsi vagyok meddig fogják eröltetni. AP pedig megérdemelné, hogy ne itt kelljen döglődnie.
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 424 — Bowl Winner
Egyik csapat se fog PO-t játszani. Mi fosok vagyunk főleg Ponder miatt, meg a dilettáns edzői stáb miatt, a Seahawks meg csak egy középcsapat, akiknek egyszer-kétszer kijött a lépés.

Frazier, tegyél meg egy szívességet a csapatnak, és húzzál innen a picsába.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Önök tényleg azt hiszik, hogy nyerhetnek a madárfészekben?! 😊Medvepapa
Nincs más választásunk, nyerni kell! 😊
Elég kétarcú a csapat, remélem ma a jobbik felét mutatja, mert a következő 2 meccsen sok minden eldőlhet.Pálca
Egyértelműen "6 pontos" meccs, már csak a WildCard spot-ért is! 😊Medvepapa
Ketlem hogy wildcard spotert fogunk harcolni, persze ma nyerunk, mert a mi CBinken tuti nem lesz gamewinnig int 😀
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Önök tényleg azt hiszik, hogy nyerhetnek a madárfészekben?! 😊Medvepapa
Nincs más választásunk, nyerni kell! 😊
Elég kétarcú a csapat, remélem ma a jobbik felét mutatja, mert a következő 2 meccsen sok minden eldőlhet.Pálca
Egyértelműen "6 pontos" meccs, már csak a WildCard spot-ért is! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Önök tényleg azt hiszik, hogy nyerhetnek a madárfészekben?! 😊Medvepapa
Nincs más választásunk, nyerni kell! 😊
Elég kétarcú a csapat, remélem ma a jobbik felét mutatja, mert a következő 2 meccsen sok minden eldőlhet.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Önök tényleg azt hiszik, hogy nyerhetnek a madárfészekben?! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Reméelm akkor ma este összekapja magát az Offenseünk is!!!

SKOOOL !!!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
Akit meg az a nímand le tud gyűrni, annak az edzőnek max a McDönciben adnék állást. Go Vikings!
El kéne menned Bostonba meg Green Baybe. Elég híres emberek takarítják hambist.Bazzani
😀

mondjuk GB-ben McCarthy krumplit süt mert ellenük INT-el nyerte meg a meccset Wilson 😂

Pats meg meg is érdemelte a sikamikát

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Akit meg az a nímand le tud gyűrni, annak az edzőnek max a McDönciben adnék állást. Go Vikings!
El kéne menned Bostonba meg Green Baybe. Elég híres emberek takarítják hambist.

több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 424 — Bowl Winner
Én Ponder-t nem temetném (még), az én hátamon az edzői stábtól futkározik a hideg leginkább. Minden újonc QB és RB, plusz minden ezeddig noname játékos ellenünk bazzeg = karrier meccs. Ez jórészt az edzők felelőssége. Az arizonai minimanó futócsávó ellenünk vagy 200 yard, 49ers meg leradírozta, és előttünk-utánunk nonfaktor volt a gyerek. Hány HC kap ki egy évben minden rookie QB-től akivel szembe fújja a szél??!! Luck, Griffin szarrá röhöghette magát, ha most a vertikális kihívásokkal küzdő mélynövésű Wilson csávó is ellenünk osztja majd az észt, akkor el kell gondolkodnunk, kit akar ez a szakmai stáb legyűrni, Brady-t, Manning-et??!!

Seattle-ben a tét számunkra egyszerű, Frazier egy dolgot helyezett prioritásba idénre - megállítani a futást. Amit láttunk, hogy milyen sikerrel abszolválunk mostanság, a felemás szó még hízelgő is. Ha megállítjuk a futást Seattle-ben, akkor csak és kizárólag Wilson verhet meg minket. Akit meg az a nímand le tud gyűrni, annak az edzőnek max a McDönciben adnék állást, de ott playbook-ot tuti nem fogna a kezébe. Csak seprűt meg lapátot.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Fő az optimizmus...
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
egy kis szójáték... Ponder... Punter... 😊 😊

Még a második körben is benne lettem volna 8 meccs után egy 5-3-as mérlegben, viszont most némi frusztrációt érzek és azt hiszem nem csak én vagyok így vele, mert elkerülhető vereségek értek minket a bravúr győzelmek mellett. A szezon döntő része most jön, nincs mese, a Seahawks után jönnek a csoportrangadók, és eldől a sorsunk. Jó volt a kezdés, erre az évre számomra várakozáson felüli eddig a dolog, kell a szerencse is, és akkor a pozitív mérleget sem tartom kizárnak, a csoporton belül ha végül a hazai meccseket behúznánk az már óriási siker lenne. A pihenő jót fog tenni, remélem a playhívások is feljavulnak, akkor jók leszünk. Skol Vikings 😊

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Hát itt tartunk, a punter hibája a vereség 😮

 vikingscountry.wordpress.com/2012/10/31/veszelyben-chris-kluwe-allasa/KmetyG
Ez egy olyan dolog, hogy Longwell-t sem akartam elengedni aztán most ha ő van itt sanszosan 1-2 Lossal többünk van.
Szeretem Kluwet, de lehet hogy a Pandás wow kieg rossz hatással van rá 😀 .
Viccet félretéve ha valaki jobb Punter jöjjön.
Mondjuk magasan a legtöbb FG pontunk van ,talán azt kéne átváltani TD-re és akkor le se szarná senki hogy Kluwe hogy puntol...
több mint 11 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Hát itt tartunk, a punter hibája a vereség 😮

 vikingscountry.wordpress.com/2012/10/31/veszelyben-chris-kluwe-allasa/KmetyG
Sztem nem fogták rá, legalábbis a cikk is csak magánvéleményként írja meg.
Ha évente 1,3 millát fektetsz valamibe (ami az NFL-es minibálbér 3-4 szerese), akkor azért lehetnek elvárásaid, és sztem teljesen egészséges folyamat, hogy körbenéznek, hogy mi van az FA piacon.
Ha a kicker, és DE poszton kívül bármilyen más poszton hívnának embereket próbajátékra még sztem hír sem lenne belőle...

M. Vikings
Always open!
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Hát itt tartunk, a punter hibája a vereség 😮

 vikingscountry.wordpress.com/2012/10/31/veszelyben-chris-kluwe-allasa/
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Más is láthat Benne fantáziát! 😊
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Én most már sajnálom szegényt!
Ennyit tud amit 2 meccse....
Első 4 meccsen meg erőn felülit mutatott!
Szerintem el kéne Tradeelni Offba! 😊ZoliZoltán
Tradelni ? 😀 Szerinted kinek kellene ? 😀 Amúgy azért szerintem többet tud mit amit itt mutat,csak nincs segítsége. Nem AP vagy Harvin részéről hanem hogy idióta lófasz a playhívás 😊
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Én most már sajnálom szegényt!
Ennyit tud amit 2 meccse....
Első 4 meccsen meg erőn felülit mutatott!
Szerintem el kéne Tradeelni Offba! 😊
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Megnyerte visszahozta a Colts meccset ? Nem . Lett volna ra lehetosege igen.
Mellesleg a Titans meccsen valami nagyon szetment benne azota bizonytalan es akkora homalyokat dob hogy na.
Cards meccs meg az egyetlen amit nem lattam 😀Toca
Visszahozta a meccset -14-ről a 4.negyedben egész korrekt játékkal. Az már nem az ő hibája, hogy a védelem 31s alatt engedte Luckot FG távolságba.
Cards meccs 2. félidejében 1 sikeres passza volt.Pálca
Jó csak ezzel az a bajom ,hogy nem -14ről kell visszahozni a csapatot 😀 De persze a Colts meccsen jóll játszott hátrányba is és nyilván mikor egy ilyen általánosítást bevágok ide, vannak kivételek, sőt full baromságok is 😀
De összeségében Titans meccs óta szétvan esve és beszarian összevissza dobál ami visszaüt. Legalább 1 ember kéne mellé aki mellett némi verseny érezhetne mert eléggé leült a játéka.
több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Megnyerte visszahozta a Colts meccset ? Nem . Lett volna ra lehetosege igen.
Mellesleg a Titans meccsen valami nagyon szetment benne azota bizonytalan es akkora homalyokat dob hogy na.
Cards meccs meg az egyetlen amit nem lattam 😀Toca
Visszahozta a meccset -14-ről a 4.negyedben egész korrekt játékkal. Az már nem az ő hibája, hogy a védelem 31s alatt engedte Luckot FG távolságba.
Cards meccs 2. félidejében 1 sikeres passza volt.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Én nem hárítanám csak Ponderre az összes felelőséget.Toca
Jogos, de azért ha az első pár hetes teljesítményét hozná akkor sokkal előrébb lennénk.

Amúgy hozzuk el a FA Ocho-t! 😀
Most úgy sincs itt Brad Childress, hogy suttyomban elküldje, ha netalántán megint lefejelne valakit.
A Playbookkal meg nem hiszem, hogy sok gondja lenne, mint a Patsben, az elmúlt hetek offense playcallingját elnézve 😊
Tred
Én már a Titans meccsen éreztem, ott belekrgette a playcall 2 fasz intbe és visszatért a régi beszari Ponder.
Amúgy is ha előnyben játszunk akkor korrektül tolja, ha neki kéne meccsbe tartani vagy fordítani háát az már necces. Jags elleni meccs üdítő kivétel volt,bár az is inkább a rugó lábán múlt 😊Toca
Hát az Arizona ellen nem játszott túl korrektül előnyben 😊
Viszont a Colts ellen is jól játszott a 4. negyedben hátrányban és nem rajta múlt, hogy nem lett hosszabítás.Pálca
Megnyerte visszahozta a Colts meccset ? Nem . Lett volna ra lehetosege igen.
Mellesleg a Titans meccsen valami nagyon szetment benne azota bizonytalan es akkora homalyokat dob hogy na.
Cards meccs meg az egyetlen amit nem lattam 😀