Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
Huh ezt a TE-OT fake keresztezéses flat route-ot 2-szer egymás után ilyen szépen eladni.
Azért az állás ellenére ez nagyon szép hívás, és kivitelezés volt.Tred
1 play egy komplett meccsen. Jövőre nem ezt a balf*sz edzői stábot akarom látni a Vikes-nál, mert így képtelenség előrébb jutni. Ilyen felkészületlenül pályára lépni, ráadásul úgy, hogy a bye week miatt rá is pihenhettek, elfogadhatatlan.

Borzalmas, szörnyű ez a szakmai stáb, csak ismételni tudom.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Huh ezt a TE-OT fake keresztezéses flat route-ot 2-szer egymás után ilyen szépen eladni.
Azért az állás ellenére ez nagyon szép hívás, és kivitelezés volt.

M. Vikings
Always open!
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Miét Offline még mindig minden link???
több mint 11 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Cutler játszik, érdekes lesz így. Csokibohóc RG III élete meccsét tolta ellenünk agyrázkódása után, most újabb agyzsibbasztott lükegyerek lesz az ellenfél... Komolyan fel fog b*szni az ideg, ha a csapat megint kiszopik ilyen zizis státuszban pályán ténfergő zombi irányítótól, remélem nem megint a thai masszáslányok stratégiát próbálja majd forszírozni az edzői stáb, és simogatások helyett úgy odab*sznak ennek a Cutler gyereknek, hogy még az unokája is dadogni fog.

füligjimmyGo Vikings!
Huhh! Ez aztán hozzászólás! de ahogy látom, a saját fó
A Gumimacik meg a Pacskerek elleni meccsek a szezon legfontosabb / legjobban várt rangadói nekem, fel kell pörögni rendesen, bye week volt nekünk.😊

Senkire se írtam, hogy hordágyon vigyék le, de hagy ne kelljen azt néznem, hogy hímestojásként bánnak a srácok az ELLENFÉLLEL, mert bibis a feje, lába, füle, feneke stb. Gyakorlatilag idén ezt kell nézni, hogy normál csapatok ellen odateszik magukat, ha meg fél lábbal a sírban van, és úgy játszik az ellen, akkor már nehogy mi tegyük szegényt IR-re, ezért szépen hagyjuk hogy nyugodtan parolázzon... Arról nem beszélve hogy noname vagy rookie játékosokat mindig sikerül naggyá tenni, hogy aztán a kövi fordulókban azok szépen el is tűnjenek / visszatérjenek a süllyesztőbe...

Mikor kemény focit játszunk megy is a szekér, de az edzői stáb túl sokszor erőlteti rá a srácokra a kisasszonyfutballt, ami nem a Viking harcosok erőssége.😊

füligjimmyGo Vikings!
Ne haragudj , de hulyeseget ne beszelj. Csupan annyit erzek hogy az edzoi stab a rookiekbol nem kepes normalisan felkeszulni. De hogy noname senkik lennenek? Luck aki a szar Coltsot rookiekent majdnem palyoffba rakja.
RGIII rookiekent 100 qb rating fellett van es szinten mobilis. Russel Wilson akit meg mindig siman cserelnek Ponderre. Vagy eppen Doug Martin aki a mi meccsunk utan 3 meccs alatt futott 450 yardot?
Nem voltak nonamek egyszeruen a rookiekat iden nem tudjuk semlegesiteni es ebbe is az edzoi stabot latom hibasnak.
Bears offfala viszont nagyon ergya, bar szerintem osszefogjak kapni magukat , de teny kemenyen rombolni kell oket.(nem le seriteni) csak foldbe dongolni 😊Toca
GRT, korrekt. (Nem úgy ,mint Go Vikings épületes hozzászólásai.)
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Hidd el sok csapat örülne ha ennyi hiba lenne az Offseason teljesítményben. Túlfizettünk egy TE-t, akit el is lehet majd küldeni, de mennyi tehetséges fiatalt húztunk, még hátsó körökben is idén. Szerintem ez többet ér, ne kelljen már egy játékosra mutogatni hibaként, amikor sok csapatban össze vissza húznak embereket. Évek alatt nem tudnak korai húzásokkal sem felépíteni egy gárdát, mi pedig azt hiszem jó úton haladunk, csak így tovább. Remélem a következő offseasonban sem adják lejjebb...

Sokkal több hibát vétenek a játékok hívásánál, és stratégia felépítésénél, mint a csapat építésekor. Ott jogosabb a kritika. Remélem ők is fejlődnek, és tényleg használják a csapat lehetőségeit, nem 1-2 emberre bíznak mindent, még ha azok playmaker-ek is.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
Harvin tovabbra sem lesz viszont legalabb nem csak raepitunk.
Mondjuk akik szerint jo offseason munkat vegeztek az edzok megkerdeznem hogy Carlson mit is csinal az 5 millajaert?
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
A Gumimacik meg a Pacskerek elleni meccsek a szezon legfontosabb / legjobban várt rangadói nekem, fel kell pörögni rendesen, bye week volt nekünk.😊

Senkire se írtam, hogy hordágyon vigyék le, de hagy ne kelljen azt néznem, hogy hímestojásként bánnak a srácok az ELLENFÉLLEL, mert bibis a feje, lába, füle, feneke stb. Gyakorlatilag idén ezt kell nézni, hogy normál csapatok ellen odateszik magukat, ha meg fél lábbal a sírban van, és úgy játszik az ellen, akkor már nehogy mi tegyük szegényt IR-re, ezért szépen hagyjuk hogy nyugodtan parolázzon... Arról nem beszélve hogy noname vagy rookie játékosokat mindig sikerül naggyá tenni, hogy aztán a kövi fordulókban azok szépen el is tűnjenek / visszatérjenek a süllyesztőbe...

Mikor kemény focit játszunk megy is a szekér, de az edzői stáb túl sokszor erőlteti rá a srácokra a kisasszonyfutballt, ami nem a Viking harcosok erőssége.😊

füligjimmyGo Vikings!
Ne haragudj , de hulyeseget ne beszelj. Csupan annyit erzek hogy az edzoi stab a rookiekbol nem kepes normalisan felkeszulni. De hogy noname senkik lennenek? Luck aki a szar Coltsot rookiekent majdnem palyoffba rakja.
RGIII rookiekent 100 qb rating fellett van es szinten mobilis. Russel Wilson akit meg mindig siman cserelnek Ponderre. Vagy eppen Doug Martin aki a mi meccsunk utan 3 meccs alatt futott 450 yardot?
Nem voltak nonamek egyszeruen a rookiekat iden nem tudjuk semlegesiteni es ebbe is az edzoi stabot latom hibasnak.
Bears offfala viszont nagyon ergya, bar szerintem osszefogjak kapni magukat , de teny kemenyen rombolni kell oket.(nem le seriteni) csak foldbe dongolni 😊
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
A Gumimacik meg a Pacskerek elleni meccsek a szezon legfontosabb / legjobban várt rangadói nekem, fel kell pörögni rendesen, bye week volt nekünk.😊

Senkire se írtam, hogy hordágyon vigyék le, de hagy ne kelljen azt néznem, hogy hímestojásként bánnak a srácok az ELLENFÉLLEL, mert bibis a feje, lába, füle, feneke stb. Gyakorlatilag idén ezt kell nézni, hogy normál csapatok ellen odateszik magukat, ha meg fél lábbal a sírban van, és úgy játszik az ellen, akkor már nehogy mi tegyük szegényt IR-re, ezért szépen hagyjuk hogy nyugodtan parolázzon... Arról nem beszélve hogy noname vagy rookie játékosokat mindig sikerül naggyá tenni, hogy aztán a kövi fordulókban azok szépen el is tűnjenek / visszatérjenek a süllyesztőbe...

Mikor kemény focit játszunk megy is a szekér, de az edzői stáb túl sokszor erőlteti rá a srácokra a kisasszonyfutballt, ami nem a Viking harcosok erőssége.😊

füligjimmy

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Cutler játszik, érdekes lesz így. Csokibohóc RG III élete meccsét tolta ellenünk agyrázkódása után, most újabb agyzsibbasztott lükegyerek lesz az ellenfél... Komolyan fel fog b*szni az ideg, ha a csapat megint kiszopik ilyen zizis státuszban pályán ténfergő zombi irányítótól, remélem nem megint a thai masszáslányok stratégiát próbálja majd forszírozni az edzői stáb, és simogatások helyett úgy odab*sznak ennek a Cutler gyereknek, hogy még az unokája is dadogni fog.

füligjimmyGo Vikings!
te aztán jól fel vagy tüzelve ember... ez kb olyan mintha mi arról írnánk hogy AP-t az első alkalommal hozzá kell segíteni hogy térdek nélkül hordágyon hagyja el a gyepet. C'mon man! De nem baj, jól van ez így, majd a pályán megkapja mindenki a választ amit keres 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
Cutler játszik, érdekes lesz így. Csokibohóc RG III élete meccsét tolta ellenünk agyrázkódása után, most újabb agyzsibbasztott lükegyerek lesz az ellenfél... Komolyan fel fog b*szni az ideg, ha a csapat megint kiszopik ilyen zizis státuszban pályán ténfergő zombi irányítótól, remélem nem megint a thai masszáslányok stratégiát próbálja majd forszírozni az edzői stáb, és simogatások helyett úgy odab*sznak ennek a Cutler gyereknek, hogy még az unokája is dadogni fog.

füligjimmy

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Az edzői stábban én is látok gondokat, de felemás dolog ez, mert pl. a csapat építése szempontjából főleg gondolom Frazier véleménye alapján (is) jól csinálták a dolgukat. Ha Ponder fejlődő képes, és beválik, akkor évek óta jól húznak első körökben. Az idei draft pedig teljesen frankó eddig.

Én főleg az Offenseben látok playhívási gondot, sokszor tanácstalanságot, ha nem működnek az alap játékok. Az, hogy amíg Harvin is volt, két emberrel akarták megnyeretni a mérkőzést óriási hiba, de az utolsó meccsen kicsit meg kellett erőltetni a fantáziájukat és csak jobban ment a játék, ha Harvin tud játszani akkor remélem az új fegyverrel nem megint egysíkúbbá válnak. A D-be még kellene pont középre egy két meghatározó játékos és nem lesz gond szerintem.

Nagyon szép lenne a Macikat és a sajtfejeket is legyőzni, és szurkolok is ezért, amíg nincs vége a meccseknek bármi megtörténhet.

Jól haladnak a srácok, mindent bele.

SKOL VIKES!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
Úgy hiszem abban egyet értünk, hogy mindenki a győzelmet szeretné. Ami nagy különbség, hogy én nem fogok világvégét kiáltani, ha mégsem jön össze, aminek van reális esélye mindegy hogy állunk hozzá. Ez a csapat a jövő csapata, hiába akarjuk SB-ba várni őket, ha még nincs itt az idő. (Bárcsak bebizonyítanák, hogy itt van.)

Az isten mentsen meg minket az esetleges kapkodástól, meg világvége hangulattól, most építkezni kell... Akár már a holtszezonban össze lehet építeni a csapatot úgy hogy bárhol esélyesek legyünk.

Ezért történjen bármi: SKOL VIKES!

A többit emg meglátjuk. Paulus
Nem varom oket SB-be, playoffba is nehezen. De mostmar nem fogadom el a gyengek vagyunk kifogast , macik ellen amugysem.
Vilagveget nem kialltok de Ponderrel es az edzokkel nem vagyok megelegedve , lehet kicsit pesszimista vagyok , de akkor bizonyitsanak
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
A csapattal nincs nagy baj, én is csak az edzői stábtól félek, azért Frazier-ék eddig nem sokat villantottak a Bears / Packers ellen, jó lenne, ha végre nem a mi szakmai stábunk vizsgázna elégtelenre a párharcok során.😊

füligjimmy

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Így van.Nem is így álltunk neki a szezonnak...PO esélyt se láttunk....erre 6-4!
Jó kis csapat!
épüljön csak!
Aztán 2-3 éven belül SB!
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Úgy hiszem abban egyet értünk, hogy mindenki a győzelmet szeretné. Ami nagy különbség, hogy én nem fogok világvégét kiáltani, ha mégsem jön össze, aminek van reális esélye mindegy hogy állunk hozzá. Ez a csapat a jövő csapata, hiába akarjuk SB-ba várni őket, ha még nincs itt az idő. (Bárcsak bebizonyítanák, hogy itt van.)

Az isten mentsen meg minket az esetleges kapkodástól, meg világvége hangulattól, most építkezni kell... Akár már a holtszezonban össze lehet építeni a csapatot úgy hogy bárhol esélyesek legyünk.

Ezért történjen bármi: SKOL VIKES!

A többit emg meglátjuk.
több mint 11 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Én mostmár nem tudok így hozzáállni. Lehet dalolászni hogy túlteljesítettünk stb. (azért ebből a sorsolásból többet és kevesebbet is ki lehetett volna hozni),de mostmár a playoff a tét. A macik meg ősi rivális. Mi pass rushunknak is ülnie kéne elég rendesen ezen az Ofalon, ha meg nem Cutler játszik egyértelműen hozni kell a meccset.
Ehhez egy dolog kell ha az előzőek összejönnek hogy Ponder ne nyeresse meg a D-jükkel a meccset.
Csoport meccs nyerni kell nincs mese. Főleg hogy 2009 óta nem vertük meg őket, még a végén azt hiszik jobbak mint mi... 😀Toca
Ezzel egyetértek. A GB és a Chicago is 7-3-al áll, amit a 6-4-ünkkel egyből behozhatunk, ha megverjük őket. Szóval jelenlegi állás szerint az lesz playoffban, aki a legjobban hozza a csoportmeccseket.
Nincs mese, NFC NORTH rulez...
(kivéve a Detroit 😀 )

M. Vikings
Always open!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
Én mostmár nem tudok így hozzáállni. Lehet dalolászni hogy túlteljesítettünk stb. (azért ebből a sorsolásból többet és kevesebbet is ki lehetett volna hozni),de mostmár a playoff a tét. A macik meg ősi rivális. Mi pass rushunknak is ülnie kéne elég rendesen ezen az Ofalon, ha meg nem Cutler játszik egyértelműen hozni kell a meccset.
Ehhez egy dolog kell ha az előzőek összejönnek hogy Ponder ne nyeresse meg a D-jükkel a meccset.
Csoport meccs nyerni kell nincs mese. Főleg hogy 2009 óta nem vertük meg őket, még a végén azt hiszik jobbak mint mi... 😀
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Szerintem még egyszer ennyire gyenge nem lesz a védelmük.

Ami reményt adhat az az, hogy az O-line az több mint sebezhető, remélem Allen és Robison, Williams, Griffin is felszívja magát kőkeményen.

persze így sem mi vagyunk az esélyesebbek, de ha a védelem keményen játszik meg lehet őket fogni, ha nem is ilyen különbséggel mint a Frisco tette.

Bármi is lesz: SKOL VIKES!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
Hát Allennek kéne szerzni 9 sacket hogy utolérje magát a fele összejöhet 😀
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
Most gyengék a gumimacik, most kell őket ledarálni, hétvégén odazúzunk, legalábbis remélem.😊

füligjimmy

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
 www.youtube.com/watch?v=PH0C87tJgmg

Egy kis hiánypótló a pihenőhétre. 😊 ALL DAY baby... ALL DAY!

SKOL VIKES!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
Mellesleg nem Harvin hibája de mikor nem játszik sokkal értelmesebb playeket hívunk és nem csak őt erőltetjük szarrá.
Én év elején úgy álltam Ponderhez hogy nah majd most, igazából most fog kiderülni mennyit ér 5 nagyon kemény meccs lesz.
Igazából 3.-4. körben én húznék egy QBt mert talán Ponder is jobban koncentrál ha van a seggébe egy újonc aki ki is taszíthatja a kezdőből ha szar.
Matt Ryan azért más tészta mert benne az megvan ami Ponderben nincs a higgadtság. Ő ha dob 3 intet is leszarja, Ponder ettől meg 2 meccsig használhatatlan lesz kb...
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Szerintem sem kell kapkodni a QB húzogatásokkal, adni kell még időt Pondernek, mert felesleges első 3 körben újból QB-t húzni. A védelemre is ráfér valami minőségi húzás, és ha ehhez feltrade kell akkor csökkeni fog az alacsony körös pickek száma. Ha Ponder csak elfogadható szintet tud hozni akkor a védelem jövebeni megerősítésével, egy Game Manager Qb-val is erős csapatunk lehet, a futójátékra építve. Ez a csapat most épül, és van benne kakaó, a fiatalok egész jó szintet hoznak, az egyetlen nagy kérdés Ponder, de én azon a véleményen vagyok, hogy jövőre a D-t kell halálossá tenni jó húzásokkal.
Az O-Line pedig szintén fiatal, de a hibák ellenére is, a futásokat már most egész jól segítik, a passzon meg lehet dolgozni, hogy jobban menjen a védése.

Fiatal csapat amiben vannak hibák még bőven, de szerintem büszkék lehetünk rájuk, és felesleges pálcát törni felettük, ha bakiznak is. Idén eddig többet hoztak mint amit a legtöbben vártak tőlük, és van fejlődési lehetőség bennük. Ráadásul az utóbbi évek draftjai is meggyőzőek, főleg akkor ha Ponder is stabilizálódik a pozitívabb teljesítményével... 😊

SKOL VIKES!
több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Itt azért senki sem mondta, hogy el kell küldeni Ponder-t, még akkor se, ha a Toca-féle verzió lenne a jövő. Fizikailag rendben van a srác, de mentálisan megviseli az első teljes szezonja, ez látszik. A stáb, élen a QB coach és OC-val sajna nagyon gyenge abban a tekintetben, hogyan kell felépíteni egy NFL QB-t. Egy Brian Billick vagy hasonló kaliberű fickó alatt 2-3 éven belül Ponder elfogadható game manager lehetne (talán több is), a jelenlegi edzőknek szemmel láthatóan nehézséget jelent egy szinte még újonc irányítóra felépíteni a gameplan-t, pláne úgy, hogy nálunk van a liga egyik legjobb futója...Go Vikings!
Nem ellentmondásképp, hanem megjegyzésként: a mostani OC-nk QB edzőként tevékenykedett Matt Ryan "felépítésénél".
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
Itt azért senki sem mondta, hogy el kell küldeni Ponder-t, még akkor se, ha a Toca-féle verzió lenne a jövő. Fizikailag rendben van a srác, de mentálisan megviseli az első teljes szezonja, ez látszik. A stáb, élen a QB coach és OC-val sajna nagyon gyenge abban a tekintetben, hogyan kell felépíteni egy NFL QB-t. Egy Brian Billick vagy hasonló kaliberű fickó alatt 2-3 éven belül Ponder elfogadható game manager lehetne (talán több is), a jelenlegi edzőknek szemmel láthatóan nehézséget jelent egy szinte még újonc irányítóra felépíteni a gameplan-t, pláne úgy, hogy nálunk van a liga egyik legjobb futója...

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0