New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
2024-ben ismét NO-ban lesz a Super Bowl


több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Na akkor a DT-be is jön egy csere vagy egy ász, ebből bármi lehet.



több mint 5 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Bromley jó gyerek, bár csak csere szint. Nem volt egyszerű gyerekkora, a draftolásakor írtam is róla:

 giantsfootball.blog.hu/2014/05/14/bromley_sotet_multja_es_fenyes_jovoje

Tudni kell, hogy irtó nagy reach volt anno a draft 3. körében, érdemes visszanézni azt a bowl.hu-s adást 😀 A legszebb, hogy ő maga is meglepődött ezen, azt várta, hogy max a 6-7. körben választják ki. Nem is nagyon számított semmire a 2. napon, a nőjével filmeztek otthon. Épp lement kajáért mikor jött a hívás az egyik Giants scouttól, ő pedig azt hitte valamelyik haverja szopatja és át kellett adni Coughlinnak a telefont... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
 www.nola.com/saints/index.ssf/2018/05/saints_finally_stable_at_lineb.html#incart_river_index

Ez mondjuk egy jó kérdés, hogy ki hol fog játszani LB poszton, asszem csak Demario Davis helye biztos Mike-ként de a többi az érdekes lesz.


több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Ha valaki esetleg nem tudná, van màr YouTube csatornàja a csapatnak:
 www.youtube.com/user/officialsaints

több mint 5 éve
mrxxl77 New Orleans Saints LSU Tigers 45
A minicampet követően a következő játékosoktól búcsúztunk el: Daronte Bouldin (OL), Rickey Jefferson (S), Bradley Slyve (CB) és Adam Bighill (LB). Illetve szerződést kötünk Jay Bromley-vel (DT), KeShun Freeman-nel (LB), Michael Ola-val (OL) és Ryan Yurachek-kel (FB). (New Orleans Saints Hungary)
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
J-T Barrett elvileg elég jól mozgott a rookie camp során, és szinte minden passza célba ért. Az edzők is elvileg egész jól nyilatkoztak róla eddig. Remélem TC-re legalább megtartjuk, kíváncs vagyok mire menne ott a kerettagok ellen.
kapitnono
Érdekesebb szàmomra Yelder! Ata màr említette, hogy befutónak vàrja! 83-as mezben.
 www.neworleanssaints.com/media-center/videos/Saints-Rookie-Mini-Camp-Highlights/ff6e4b5e-df4d-49a3-a5b9-dede88ce748e

több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
J-T Barrett elvileg elég jól mozgott a rookie camp során, és szinte minden passza célba ért. Az edzők is elvileg egész jól nyilatkoztak róla eddig. Remélem TC-re legalább megtartjuk, kíváncs vagyok mire menne ott a kerettagok ellen.
kapitnono
 twitter.com/SteveGellerWWL/status/995372861845114881/video/1

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
J-T Barrett elvileg elég jól mozgott a rookie camp során, és szinte minden passza célba ért. Az edzők is elvileg egész jól nyilatkoztak róla eddig. Remélem TC-re legalább megtartjuk, kíváncs vagyok mire menne ott a kerettagok ellen.


több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Jól láttam hogy Payton visszahozná A.Petersont? Nem tartom igazán jó ötletnek.
Gézu
Nem fogja, nyugi. Csak egy hülye újságírói kérdésre, adott egy hülye választ.

több mint 5 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Jól láttam hogy Payton visszahozná A.Petersont? Nem tartom igazán jó ötletnek.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Tre'Quan Smith kivételével az összes drafton kiválasztott rookie-nk aláírta az újoncszeződését a tegnapi napon.

Szerkesztette: kapitnono


több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Valami miatt semmi érdeklödést nem mutatunk Vakaró irányába. Biztosan van valami nyomós ok, amiröl nem tudunk...



több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
hát vannak nála jobb elérhető safetyk....
atapapa
Hát igen, pl.: Vaccaro, aki eddig nem igazolt sehova. Olcsóért simán visszahoznám, amíg egészséges volt, szerintem egész jól játszott.


több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
hát vannak nála jobb elérhető safetyk....

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Matt Elam S a Ravens korábbi játékosa érkezik hozzánk a rookie minicamp-re


több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man



Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Ingram eltiltását törölte az NFL!
kapitnono
Vmi forrás?
Mert én csak azt olvastam hhhhogy fellebbezett, de elutasították és érvényben maradt.
gabokocka
Jelenleg ervenyben van. Viszont 16-an lesz valami pontositas az ugyben allitolag, mivel valami nem is tiszta a cuccal kapcsolatban, amit talaltak nala. Valami olyasmit olvastam, hogy tulajdonkeppen elozetes egyezetetessel abszolut hasznalhato es nem minosul sem drognak, sem doppingnak.
Stez
Pont az jött ki, hogy már megvolt a fellebbezés és elutasították, ezért hozták nyilvánosságra az eltiltást és ez okozott félreértést. Legalábbis nekem ez az utolsó infóm.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ingram eltiltását törölte az NFL!
kapitnono
Vmi forrás?
Mert én csak azt olvastam hhhhogy fellebbezett, de elutasították és érvényben maradt.
gabokocka
Jelenleg ervenyben van. Viszont 16-an lesz valami pontositas az ugyben allitolag, mivel valami nem is tiszta a cuccal kapcsolatban, amit talaltak nala. Valami olyasmit olvastam, hogy tulajdonkeppen elozetes egyezetetessel abszolut hasznalhato es nem minosul sem drognak, sem doppingnak.

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Ingram eltiltását törölte az NFL!
kapitnono
Vmi forrás?
Mert én csak azt olvastam hhhhogy fellebbezett, de elutasították és érvényben maradt.
gabokocka
Bleacherreport.com on olvastam, rapoport twitterezte ki, de most hogy keresném nem találtam. Lehet akkor csak valami kamu profil volt sajnos.
De igen most is az van csak írva, hogy elutasították a fellebbezését.


több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Ingram eltiltását törölte az NFL!
kapitnono
Vmi forrás?
Mert én csak azt olvastam hhhhogy fellebbezett, de elutasították és érvényben maradt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Ingram eltiltását törölte az NFL!


több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Sajnos az éjjel kiesett a Pelicans az NBA-playoffból, a bajnok Golden State 4-1-gyel jutott a nyugati döntőbe.

Mindenesetre szép volt, Pels!

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Igen. Ingram lefelé alkudja a saját szerződését...
Jó, nem tudunk semmi pontosat, meghát nyilván nem Túró Rudit tol mindenki, hogy ekkora legyen...
Kájzerszóze
Érzi ő is, hogy picit sokat keres Kamarához képest 😊
Nyilván mindenki tol, de elég sokan tudják úgy is csinálni, hogy nem kell 4 meccset pihennie.
Matthew99
Nem tudom ki áll vele napi kontaktban holtszezonban is a csapat részéről, de megnéztem volna az arcát, ahogy Ingram ügynöke ezzel a kéréssel lepi meg.
Én nem bírtam volna ki röhögés nélkül.

Gurítson valami nagyot a maradék 12 meccsén, aztán majd tárgyalunk.
Addig álljon be az újoncok mellé vállvédőt cipelni.

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Én úgy gondolom, kizárt hogy 4 jó meccs után bárki által, Ingramnak pislognia kellene a csapatnál. Valószínűbb, hogy még az eltiltás ellenére is kötünk vele egy szerződést még 3-4 évre.
Gyurma Pappa
Nyilván Kamara lesz inkább használva a 4 meccsen, ezért nagyon lehetősége se lesz másnak kiszorítani Ingramet a csapatból. És támogatom a hosszabbítást, ha ezt bárki is hallja döntési pozícióban 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.