New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 5 éve
kijo New Orleans Saints 329
Na kinek a nevét viselő QB díjat nyert?
..van itt keresni valója!

Szerkesztette: kijo
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
J. T. Barrett ex OSU qb is jön hozzánk a rookie minicamre, Kíváncsi leszek, mint fog mutatni.
kapitnono
Nem ő dobált anno Michael Thomas-nak az Ohio State egyetemen??!! Jó kezű ügyes srác egyébként!! 😊
mrxxl77
De igen, egyébként szinte minden QB rekordot megdöntött az OSU-n/Köztük a Brees által tartott legtöbb passzolt TD a Big Ten-ben még a Purdue játékosaként/ csak kérdés, hogy egy profi rendszerben hogyan tudna teljesíteni.

Szerkesztette: kapitnono


több mint 5 éve
mrxxl77 New Orleans Saints LSU Tigers 45
J. T. Barrett ex OSU qb is jön hozzánk a rookie minicamre, Kíváncsi leszek, mint fog mutatni.
kapitnono
Nem ő dobált anno Michael Thomas-nak az Ohio State egyetemen??!! Jó kezű ügyes srác egyébként!! 😊
több mint 5 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Black&gold-ról lopva:
Brett Tessler
@TesslerSports
The New Orleans Saints knew exactly what they were doing taking Rick Leonard (OT, FSU) in the 4th round because I spoke to a couple teams today who told me they definitely would have taken him in the 5th round if he was still there.
másik...
One thing that sticks out at me is Sean saying "doesn't matter where you draft them" "if they knew Colston would have turned out the way he did they would have drafted him #1"
ennyi 😉
 twitter.com/PrettyGoodSport/status/990285546462248961
(képtelen vagyok belinkelni a videót 😀 )
több mint 5 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 420
Nem tudom hogy az FO, hogyan gondolkodik de van 2 használható DT, ugye Hankins és most vágták ki Terrel Mcclain-t, őszintén egyiküket se ismerem igazán, de elég jó számokat hoztak és egy egy éves szerződést simán lehetne az egyiküknek adni, nem Suh szint de ez lenne az utolsó kirakós szerintem ami kéne, de ez már tényleg az utolsó lenne.
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Újabb 3 UDFA akik alàírtak, Barett nincs ezen a listàn:
Henry Mondeaux, DL, Oregon. In 41 games over four seasons, the former Ducks lineman racked up 111 stops, 17 tackles for a loss, and added 10 sacks to go with four pass breakups and two fumble recoveries. He’ll get a chance to add a talented front in camp this summer.

Jeromy Irwin, OL, Colorado. A 6-foot-5 tackle prospect and former three star recruit according to the 247Sports Composite, Irwin is aggressive and has good lateral movement, but comes with an injury history, to the foot and ACL.

J.T. Gray, DB, Mississippi State. A four year feature at Starkville, Gray had little trouble getting onto the scoresheet, recording a total of 209 tackles, throwing ball carriers for a loss on 14.5 occasions, adding four sacks and eight pass breakups. He had just one pick, though.

Szerkesztette: Fattyu

több mint 5 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 420
J. T. Barrett ex OSU qb is jön hozzánk a rookie minicamre, Kíváncsi leszek, mint fog mutatni.
kapitnono
Valaki tudja hogy mi történt vele? Csak mert elvileg aláírt a Coltshoz, aztán mégis hozzánk jön, tudom hogy velünk még nem írt alá semmit. Egyébként én is várom, hogy mit alkot, nagyon tudnék örülni , ha Brees utódját pick nélkül találnánk meg, hozzáteszem erre kb 1% az esély, de kitudja.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
J. T. Barrett ex OSU qb is jön hozzánk a rookie minicamre, Kíváncsi leszek, mint fog mutatni.


több mint 5 éve
mrxxl77 New Orleans Saints LSU Tigers 45
Igen, ezt sokan nem értik hogy ha valakit draftolnak az első körben akkor még nagyon távol van egy NFL szintű játékostól! Kb. 50% ezt hozza az egyetemről a többit ő az edzők a csapat, játékhoz való hozzá állás és a családi háttér adja!! Az QB akiket most kivittek a drafton 1-2 fog sikeres profi karriert befutni(nem biztos hogy első körös lesz, sőt)!! De még ez sem garancia hogy bármelyikük is SB fog játszani vagy netalán nyerni!!
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Vegas szerint az NFC Southban senkinek sem lesz 9 vagy több győzelme idén.

Nem tudom, mit szívnak arrafelé, de valszeg káros...

 fuzovelkifele.com/2018/04/az-eagles-mar-megint-underdog/

"A Pats (11 W) után négy másik csapattól várnak Vegasban legalább 10 győzelmet: Eagles, Steelers, Packers, Vikings. Utánuk jön a Rams 9,5-es line-nal, majd 9 győzelemmel a 49ers,... "

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kedves sztori, mondjuk engem az meglep, hogy egy csapat ilyeneket megcsinálhat, ráadásul többször is. Anno Mohamed Sanut felhívták a Bengals-tulaj nevében, hogy őt viszik 1/27-re, aztán kiderült, hogy csak telefonbetyárkodtak. Mondjuk ott a Bengals végül tényleg elvitte a 3. körben 😊

több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Strief a draft alkalmából írt egy cikket a saját draftélményéről
Saját bevallása szerint a 2. és a 7. kör közé várta magát valahová. nem rogyott be amikor az első nap nem kelt el.
Aztán a negyedik körben hívja a Dallas, hogy akkor most ki fogják választani. Kurvanagy az öröm, a család a tévére tapadva várja hogy bejelentsék a tutit, erre Strief a saját neve helyett azt hallja, hogy Skylar Green. WTF?
Strief totál összezuhant, ennyi volt.
Na de várjál, eltelik másfél óra, megint jön a Dallastól a hívás. Bocsi haver, most jön az ötödik kör és most már tényleg viszünk magunkkal.
Persze megint nem az ő nevét mondja be a tévé.

Emberünk teljesen összezuhant, ő a heverőn várja a mizut, közben nevesincs embereket visznek ki nevesincs iskolákból: Jahri Evans a Bloomsburgból? ki a fene ez?
Aztán a hetedik közben jön egy hívás, valami Doug Marrone az, a Saints támadófalának edzője: szevasz fiú, most adtuk le a nevedet a cetlin, mindjárt hívni fog Sean Payton.
Még örülni sincs ideje, mert ahogy letette a telefont, egy ismerős szám cseng: a Dallas az. Strief közli, hogy most draftolta a Saints, a dallasi edző bontja a vonalat.

Mindenki megkönnyebbült, megy az ünneplés.
Aztán persze ment a matekozás, hová is került? Egy város, amit most vert szét a hurrikán. Egy csapat, amelynek a sikertelenség névjegye. Egy zöldfülű edző. Egy vállát tört irányító. Ha választhatott volna, ez lett volna az utolsó csapat, ahová megy.

Ma már tudja, hogy jobb dolog nem történhetett volna vele. Új otthonra lelt, egy legendás edzővel, egy HoF irányítóval, egy OL-edzővel, aki megalapozta a karrierjét.

A draft csak egy karrier bevezetése, minden város jó város tud lenni és minden csapat rejteget megfelelő helyzeteket. A karrier olyan mint az élet: olyan lesz, amilyenné teszed.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy kis Boston Scott, engem nagyon megvett a draft előtt, kíváncsi vagyok, kap-e nálatok szerepet 😊

 twitter.com/i/moments/969806156624551936

több mint 5 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 420
Kíváncsi leszek hogy hogyan fogunk beszélni erről a draftról kB 9-10 hónap múlva, valószínűleg sehogy mert szinte az összes kihúzott játékos inkább a jövőnek szól. Egyébként eléggé lehúzzák a draftunkat, de ez tavaly is megvolt. Leírom az én véleményemet:
Davenport: A húzás napról napra egyre jobban tetszik, inkább a trade ami fájóbb, de ha vele megtaláljuk azt a személyt akire már nagyon régóta vártunk akkor megérte, jövőre valószínűleg a szituációs pass rush szerepet kapja meg, nagyon kíváncsi leszek hogyan fog muzsikálni az első évében.
Tre'Quan Smith: Ez a húzás is jónak nézki igaz ő is inkább a jövő, mert még kell rajta elvileg dolgozni, de mélységben nagyon jó lesz és talán Ginn-t ki is szorítja a következő szezonra, de most jövőre is a Thomas-Bryant-Meredtih-Ginn-Smith sor nagyon tetszetős.
Rick Leonard: Róla igazából csak annyit olvastam hogy kicsit korai húzás volt, talán ő az egyetlen akire azt mondom hogy nem nagyon volt szükség legalábbis nem ekkor, itt inkább Hurst kellett volna vagy egy másik DT, de olyan szempontból jó hogy így egyértelműen megvan az OL-ben a mélység amivel voltak tavaly gondok mert Kelemete mögött igazából nem volt senki.
Natrell Jemerson: Róla azt olvasgattam hogy itt egy elég nagy steal volt nem igazán láttam még róla semmit, de majd utánna nézek, viszont azt írták hogy őt CB-ben akarjuk játszatni ami végülis érthető mert Safety-ben csak negyedik számú lehetne, így viszont sérülés esetén simán beugorhat oda is, valószínűleg ez is inkább a jövőnek szól, de nekem tetszik.
Kamrin Moore: Na róla egyáltalán nem tudok semmit, ő valószínűleg csak spec teamben fog játszani.
Will Clapp: Hetedik körben ő is steal-nek számít, ez a húzás tetszik az egyik legjobban mert egyrészt vele szerintem megtaláltuk Unger utódját illetve ami kevésbé számít de azért fontos hogy homeboy.
Kicsit hiányolom a TE illetve a DT húzást igaz mindkettő jött UDFA-ról, de én jobban örültem volna ha valakit kihúzunk, a Ravens kavart be, nem is értem hogy miért húztak két TE-t is, szerintem van még lyuk náluk bőven amit megkellett volna oldani ehelyett, illetve az Eagles húzását sem értem, nyilván nincs need náluk, de a liga egyik legjobb TE-e mellé elvisznek egy hasonló kaliberűt az eléggé meglepő, nagyon várom a szezont mert szerintem most szinte tökéletes a roster.
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Gyorsan:


Round 4, No. 127 overall: Rick Leonard, OT, Florida State.

Ezt itt egy jókora 2 körös reachnek érzem, bizonyára látott benne valamit a scout csapat, ami miatt passzol a csapatba, de ez a pick tetszik a legkevésbé, mert need, de még sem az igazi.

Gyurma Pappa
Ha jól láttam, 2016-tól játszik csak T-t. Addig a másik oldalon a D-ben játszott.

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Deon Yelder, TE, Western Kentucky. Though he was at school for three years, all his production came in his final year, when he amassed 688 yards through the air and seven touchdowns off 52 total catches.
Fattyu
Azért ez nem rossz stat... UDFA-szinten vaskos garantált összeget adtunk neki, hogy hozzánk jöjjön, kíváncsian várom rosteren ragad-e.
atapapa
Konkrétan az összes leigazolt UDFA közül ő kapta a legtöbb pénzt 90.000 dollárt. Oké ez nem akkora összeg a rendes szerződésekhez képest, de azért jó jelzésértékű szerintem


több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Deon Yelder, TE, Western Kentucky. Though he was at school for three years, all his production came in his final year, when he amassed 688 yards through the air and seven touchdowns off 52 total catches.
Fattyu
Azért ez nem rossz stat... UDFA-szinten vaskos garantált összeget adtunk neki, hogy hozzánk jöjjön, kíváncsian várom rosteren ragad-e.
atapapa
kis háttérinfó még róla (anno a Cure Bowl beharangozóban is őt emeltem ki): ez a három év nem tudom honnan jött, öt évig volt az egyetemen, ebből négy szezont ösztöndíj nélkül walk-onként, mert focizni csak a középiskola végén kezdett el, TE-nek meg újonc éve után került át
2017-ben edzőt váltott a WKU, mert Brohm elment a Purdue-hoz, ezzel ugyan a csapat visszaesett, a váltás legnagyobb nyertese viszont Yelder lett, akiből egy teljesen új játékost faragtak
r.baggio
Kiegészítésként, ha jól vettem le az adatokat:
195 cm magas, és 117 Kg.

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 847 — No es importante
Deon Yelder, TE, Western Kentucky. Though he was at school for three years, all his production came in his final year, when he amassed 688 yards through the air and seven touchdowns off 52 total catches.
Fattyu
Azért ez nem rossz stat... UDFA-szinten vaskos garantált összeget adtunk neki, hogy hozzánk jöjjön, kíváncsian várom rosteren ragad-e.
atapapa
kis háttérinfó még róla (anno a Cure Bowl beharangozóban is őt emeltem ki): ez a három év nem tudom honnan jött, öt évig volt az egyetemen, ebből négy szezont ösztöndíj nélkül walk-onként, mert focizni csak a középiskola végén kezdett el, TE-nek meg újonc éve után került át
2017-ben edzőt váltott a WKU, mert Brohm elment a Purdue-hoz, ezzel ugyan a csapat visszaesett, a váltás legnagyobb nyertese viszont Yelder lett, akiből egy teljesen új játékost faragtak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Deon Yelder, TE, Western Kentucky. Though he was at school for three years, all his production came in his final year, when he amassed 688 yards through the air and seven touchdowns off 52 total catches.
Fattyu
Azért ez nem rossz stat... UDFA-szinten vaskos garantált összeget adtunk neki, hogy hozzánk jöjjön, kíváncsian várom rosteren ragad-e.

több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Round 6, No. 201 overall: Boston Scott, RB, Louisiana Tech.
Nem nagyon tudom elképzelni, hogy ha nem lesz sérülés Brees mögött lássuk őt játszani a regular seasonben, de igazából abban sem vagyok biztos, hogy a PS-ből kikerül. Ha beválik visszahordani, akkor talán, Edmudsot azért ki lehet szorítani a keretből.

Round 7, No. 245 overall: Will Clapp, OL, LSU.
A másik OL drafttal ellentétben Clapp pick tetszik, és nem is értem miért csúszott ennyire hátra. Nem hiszem hogy kezdő szint lesz idén, de ő benne több potenciált látok, mint Leonardban, és ha nem is ordas steal, de mindenképp szerintem Smith után a legjobb ár-érték arányú pickünk. És végre LSU 😊
Gyurma Pappa
Róluk a PFF elég jókat ír:

"Boston Scott (89.1) was a PFF stud in 2017, averaging 3.9 yards per carry after contact and breaking 41 tackles on the ground as an undersized back."
"Will Clapp (86.4) earned some impressive grades at center for LSU, surrendering just eight total pressures in 2017 and one sack in his entire college career."

6. és 7. körhöz képest nem is rossz...

Szerkesztette: Rutin

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Egyébként a két hátsó körös DB húzásokról valaki tud valamit, hogy nekik lesz esélyük pár éven belül akár kezdő szintre lépni vagy maradnak PS illetve spec team-ben.
nemethbence55
Natrell Jamerson-rol talált videó alapján, jó lehet a srác. Az összefoglaló alapján van benne fantázia.
Fattyu
Én tavaly az OSU miatt követtem a Big Ten-t és nagyrészt vállalt abban, hogy a Badgersnek jó védelme volt . Tavaly lett kezdő igazán S poszton 51 szerelést ebből 3,5 TFL, 1,5 sck, 2int 10pd volt a neve mellett. Nyilván csak egy évet kezdett, de akár ő még jó is lehet. Spec.-teamben mindenképpen, de ha beválik akár a 3S felállás miatt a S rotációba is odaérhet.


több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Kamrin Moore:

több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
Gyorsan:

Round 1, No. 14 overall: Marcus Davenport, DE/LB, San Antonio

Túlbeszéltük már, de azért még egyszer: évek óta a legnagyobb needünk a pass rush. Tavaly azért működött, mert secondary tette a dolgát, jobb falak ellen igazán csak Jordan tudott érvényesülni, ami tőle a minimum, top10 (ha nem 5) a posztján. Mindenképp kell a segítség, Kikaha és Okafor nem 100%-osan megbízhatóak, főleg a sérülésük végett, és nem árt egy hosszútávú megoldás sem. Hogy day 1-on kezdő szint lesz-e Davenport, az egy ordas nagy kérdőjel, de nem egy top5-ös pick DE sem volt az, szóval a válasz leginkább a "minden bizonnyal nem".

Round 3, No. 91 overall: Tre’Quan Smith, WR, Central Florida.

Ő viszont instant impact lehet, Snead távozásával meg is van a helye, a slot WR pozíció kiadó. A draft előtti elemzések azt emelik ki, hogy mennyire kiváló atléta, ami nálunk előny, Brees megoldja, ha üresre játsza magát. Koncentrációs gondjai vannak a srácnak, remélem nem lesz egy dropkirály. Simán odaérhet a rosteren Ginn elé, 3. számúnak, persze ha Meredith is bevethető lesz.

Round 4, No. 127 overall: Rick Leonard, OT, Florida State.

Ezt itt egy jókora 2 körös reachnek érzem, bizonyára látott benne valamit a scout csapat, ami miatt passzol a csapatba, de ez a pick tetszik a legkevésbé, mert need, de még sem az igazi.

Round 5, No. 164 overall: Natrell Jamerson, S, Wisconsin.

Na, ő egy érdekes srác, semmit nem tudtam róla, most olvastam utána. Az East-West Shrine Game-n a D MVP-nek választották, mindenféle pozícióban játszott, úgy gondolom, hogy a hátsó körös pickjeink közül, ő még be is vállhat, ugye tavaly is láttuk, hogy DB-ből nem árt a mennyiség, és igazán nem vagyok megelégedve PJ-vel sem (akivel egyébként egy középsuliba jártak).

Round 6, No. 189 overall: Kamrin Moore, CB, Boston College.

Vele egyébként interjúztunk is draft előtt, nagy fanja Lattimore-nak (bár ki nem 😊 ), szintén több helyen bevethető játékosról beszélünk. A DB depthről írtam az előbb, és egyébként a ST-be sem árt egy jól szerelő emberke, és ő állítólag az.

Round 6, No. 201 overall: Boston Scott, RB, Louisiana Tech.

Nem nagyon tudom elképzelni, hogy ha nem lesz sérülés Brees mögött lássuk őt játszani a regular seasonben, de igazából abban sem vagyok biztos, hogy a PS-ből kikerül. Ha beválik visszahordani, akkor talán, Edmudsot azért ki lehet szorítani a keretből.

Round 7, No. 245 overall: Will Clapp, OL, LSU.

A másik OL drafttal ellentétben Clapp pick tetszik, és nem is értem miért csúszott ennyire hátra. Nem hiszem hogy kezdő szint lesz idén, de ő benne több potenciált látok, mint Leonardban, és ha nem is ordas steal, de mindenképp szerintem Smith után a legjobb ár-érték arányú pickünk. És végre LSU 😊

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Akkor összefoglalva :
Round 1, No. 14 overall: Marcus Davenport, DE/LB, San Antonio
Round 2: No draft selection.
Round 3, No. 91 overall: Tre’Quan Smith, WR, Central Florida.
Round 4, No. 127 overall: Rick Leonard, OT, Florida State.
Round 5, No. 164 overall: Natrell Jamerson, S, Wisconsin.
Round 6, No. 189 overall: Kamrin Moore, CB, Boston College.
Round 6, No. 201 overall: Boston Scott, RB, Louisiana Tech.
Round 7, No. 245 overall: Will Clapp, OL, LSU.

És az eddigi UDFA lovagok névsora:
Keith Kirkwood, WR, Temple. The 6-3, 220 pounder scored seven touchdowns last season and amassed 325 yards, boasting 1,542 career yards and 16 total scores.
Taylor Stallworth, DT, South Carolina. The nose tackle started all 26 games for the Gamecocks for the past two seasons and in 2017, he had 30 tackles, 2.5 for loss, and hurried the quarterback 10 times from the interior.
Cory Helms, OG, South Carolina. A four year starter at both Carolina and Wake Forest with experience at both guard and center.
Linden Stephens, CB, Cincinnati. He played 91.82 percent of his 2,471 career defensive snaps at outside cornerback, according to Pro Football Focus’ calculations, but he has logged snaps as a safety, and has played 227 special teams snaps in his final two years at school, experience that proved a major asset to NFL scouts.
Colton Jumper, LB, Tennessee. The 6-2, 229 pounder boasted 126 stops and 4.5 sacks to go with 15 tackles for loss in three seasons at Knoxville.
Deon Yelder, TE, Western Kentucky. Though he was at school for three years, all his production came in his final year, when he amassed 688 yards through the air and seven touchdowns off 52 total catches.

Szerkesztette: Fattyu