New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 9 éve
adam77 New Orleans Saints 635
nola woodoo
több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Még csak most látom, hogy Galette megsérült... így már aztán finoman fogalmazva sem bánom, hogy kitettük...
több mint 9 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Sziasztok! Delvin Breaux-ról mi a véleményetek? Jó lesz? Megcsípheti a kezdő Nickel posztot?
ackrisz17
Amikor minden kezdő edzett, akkor is ő volt a harmadik corner, szóval nagy eséllyel igen.
Ígéretesen tolja.
atapapa
Egyébként szerintetek hogy nézhet majd ki a végleges secondary (azt feltételezve, hogy a kerethirdetésig már nem sérül meg senki komolyabban...) ? Lewis, Browner, Breaux, SJB, Dixon, Byrd, Vaccaro, Warren, Bush, ?
Tocy
Én szívesen látnám Pj Williamset is feltéve, hogy egészséges lesz, Dixontól meg nem vagyok elájulva. 😀 Minden vágyam, hogy Byrd teljesen felépüljön és elit formát hozzon. 😀
ackrisz17
Az nekem is nagyon már kB egy hónapja minden nap csak azért nézem a saintses híreket hogy lássam hogy ő felépült e. Továbbra is reménykedem a legjobbakbam mert az úgy egy bivaly secondary lenne.
kapitnono
Byrd mióta a ligában van nagy kedvencem, maddenben mindig leigazolom 😀 Tavaly nagyon örültem neki, vele nagyon bika lenne a secondary .


több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Browner hogy van?
Gyurma
Edzett már ő is tegnap így már csak byrd a maradi a kezdő sec ből
kapitnono
Byrd is játszani fog, nem kételkedem benne. Ha a f7 is összeszedi magát, bitang lehet ez.

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
Browner hogy van?
Gyurma
Edzett már ő is tegnap így már csak byrd a maradi a kezdő sec ből


több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Browner hogy van?

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
Sziasztok! Delvin Breaux-ról mi a véleményetek? Jó lesz? Megcsípheti a kezdő Nickel posztot?
ackrisz17
Amikor minden kezdő edzett, akkor is ő volt a harmadik corner, szóval nagy eséllyel igen.
Ígéretesen tolja.
atapapa
Egyébként szerintetek hogy nézhet majd ki a végleges secondary (azt feltételezve, hogy a kerethirdetésig már nem sérül meg senki komolyabban...) ? Lewis, Browner, Breaux, SJB, Dixon, Byrd, Vaccaro, Warren, Bush, ?
Tocy
Én szívesen látnám Pj Williamset is feltéve, hogy egészséges lesz, Dixontól meg nem vagyok elájulva. 😀 Minden vágyam, hogy Byrd teljesen felépüljön és elit formát hozzon. 😀
ackrisz17
Az nekem is nagyon már kB egy hónapja minden nap csak azért nézem a saintses híreket hogy lássam hogy ő felépült e. Továbbra is reménykedem a legjobbakbam mert az úgy egy bivaly secondary lenne.


több mint 9 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Sziasztok! Delvin Breaux-ról mi a véleményetek? Jó lesz? Megcsípheti a kezdő Nickel posztot?
ackrisz17
Amikor minden kezdő edzett, akkor is ő volt a harmadik corner, szóval nagy eséllyel igen.
Ígéretesen tolja.
atapapa
Egyébként szerintetek hogy nézhet majd ki a végleges secondary (azt feltételezve, hogy a kerethirdetésig már nem sérül meg senki komolyabban...) ? Lewis, Browner, Breaux, SJB, Dixon, Byrd, Vaccaro, Warren, Bush, ?
Tocy
Én szívesen látnám Pj Williamset is feltéve, hogy egészséges lesz, Dixontól meg nem vagyok elájulva. 😀 Minden vágyam, hogy Byrd teljesen felépüljön és elit formát hozzon. 😀


több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Sziasztok! Delvin Breaux-ról mi a véleményetek? Jó lesz? Megcsípheti a kezdő Nickel posztot?
ackrisz17
Amikor minden kezdő edzett, akkor is ő volt a harmadik corner, szóval nagy eséllyel igen.
Ígéretesen tolja.
atapapa
Egyébként szerintetek hogy nézhet majd ki a végleges secondary (azt feltételezve, hogy a kerethirdetésig már nem sérül meg senki komolyabban...) ? Lewis, Browner, Breaux, SJB, Dixon, Byrd, Vaccaro, Warren, Bush, ?
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Sziasztok! Delvin Breaux-ról mi a véleményetek? Jó lesz? Megcsípheti a kezdő Nickel posztot?
ackrisz17
Amikor minden kezdő edzett, akkor is ő volt a harmadik corner, szóval nagy eséllyel igen.
Ígéretesen tolja.

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
A tegnapi edzésre visszatért és teljes munkát végzett a K.Lewis, Breaux Vaccaro hármas.
kapitnono
Lewis mondta hogy ha a hétvégi tétmeccs lett volna, akkor játszik.
Ezek olyan sérülések jellemzően, hogy csak a túlzott elővigyázatosság tartja őket vissza a pályától.

több mint 9 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Sziasztok! Delvin Breaux-ról mi a véleményetek? Jó lesz? Megcsípheti a kezdő Nickel posztot?


több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
A tegnapi edzésre visszatért és teljes munkát végzett a K.Lewis, Breaux Vaccaro hármas.


több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
már hivatalos
copycat league :p

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Hát, ez elég fura így... remélem csak trollkodik valaki...

több mint 9 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
most komolyan Mercedes-Benz Stadium lesz a neve az új Failcons stadionnak? 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Toon is kiesett 2-3 hétre, ez a project is lassan temethető, sok mindent nem mutatott eddig sem

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Rövid értékelés a Patriots elleni meccs néhány szereplőjéről:  www.profootballfocus.com/blog/2015/08/24/grades-for-patriots-saints/


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azt nem értem továbbra sem, hogy Warren miért a 8. csapattal lép a pályára. Byrd közvetlen helyettesének kéne lennie ilyen mágneskezekkel.
atapapa
Ha nálatok nem kell akkor sok helyen várják majd tárt karokkal. Tavaly nagyon jó volt ha jól emlékszem.

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
 espn.go.com/video/clip?id=espn:13489579

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
Ami a legfontosabb volt: most végre senki sem sérült meg.
-Az első O nagyon ült ha Mccourty nem üti ki a labdát Coleman kezéből akkor breesnek 3 td-je lett volna
-a védelem is nagy király volt amig az első unit volt fent
-két meccsen három int nem rossz
-viszont két meccsen 0 sack elég kevés
-kikahának a játéka különösen tetszett volt két negatív yardos szerelése futás ellen, és majdnem volt két sackje is., remélem alapszakaszban is ilyen jó lesz.


több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Azt nem értem továbbra sem, hogy Warren miért a 8. csapattal lép a pályára. Byrd közvetlen helyettesének kéne lennie ilyen mágneskezekkel.
Kikahától sokat vártam a draft után, azt nem hogy ennyire jó legyen futás ellen.
Volt egy olyan nyilatkozat, hogy a holtszezonban az Ingram/Robinson páros sokat dolgozott az elkapásokon. Úgy fest, hogy ez nem melléduma volt

Szerkesztette: atapapa

több mint 9 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Egy gyors félideji vélemény:
O#
+ Brees az Brees
+ Fal összeszedettebb, hagyott időt
+ RB show! Futás és elkapás is ült! (Igram 29y elkapás 😮 )
+ Cooks tarthatatlan
- Sikertelen kétpontosok (a redzone O gyakorlására) jelenleg még finomítható
- McClown nagyon gyenge! Fiatalok előre
D#
Nálunk a teljes sec, náluk a teljes elkapó gárda "B" vonalas, de
+ Brady 3db 3 and out
+ Futás sokáig 0 yardon
+ Kikaha máshol játszott mint múlt héten. DE/Jack. Jól állt neki! Egy igazi ördög.
+ Jordan régi helyén sokkal jobb
+ A teljes fal jól mozgott
+ Vitt helyett Allen a pálya szélén
+- Még sok a bünti, de egyedül Jenkins facemask-ja volt fölösleges. A többi vagy túlzó bírói ítélet, vagy az agresszív séma eredménye
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 529 — JAFL Tampa GM
Az első közös edzésről, pats.hu ról lopva
 patriots.hu/edzotabor-15-nap_2015
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Aggasztó, bár inkább most jöjjenek a (kisebb) sérülések, mint a szezonban.

Az tetszett, hogy Payton kijelentette: aki a Pats elleni közös edzésen bunyózni fog, az csomagolhat.
Olvasva a forrásokat, eléggé hasznos volt a mai mitinig, bár Hopkinsom rögtön kihagyott két FG-t.