NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 012 — Lucas Scott
Akkor hogy készüljek, super bowlos meccsnézést összehozzuk?Asbee
lesz bowl.hu szervezésben is, ne különcködjetek 😛kristof
konf döntőre hogy-hogy nem volt szervezés?
amúgy én még nem tudom, hogy arra megyek-e, lehet baráti társaságban nézem, de ez még rohadtul képlékeny!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Giants LB coach Jim Hermann is interviewing for Eagles defensive coordinator job, per league source.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Akkor hogy készüljek, super bowlos meccsnézést összehozzuk?Asbee
lesz bowl.hu szervezésben is, ne különcködjetek 😛kristof
És az egész hogy zárja ki azt, hogy nem oda megyünk? 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Akkor hogy készüljek, super bowlos meccsnézést összehozzuk?Asbee
lesz bowl.hu szervezésben is, ne különcködjetek 😛
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Akkor hogy készüljek, super bowlos meccsnézést összehozzuk?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
1 éves a blog 😀Asbee
erről jut eszembe, a giants.hu domain tulaja nem tudjátok, hogy ki?
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Eli meg megy Pro BowlraAsbee
A 2011-es szezonért mindenképpen megérdemli! Minden SB győzelem utáni évben ment. Reméljük 2 év múlva is fog 😉

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
1 éves a blog 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 324 — Expect the Best !
ismét nagy az öröm és a lelkesedés Phillyben...

őszintén szólva nem annyira örülök ennek az "igazolásnak", de amíg csak mindig szezon előtt van hurrá hangulat és nem SB után addig nem nagyon számít 😉

mindenesetre építsenek egy rohadt jó off.-et ha akarnak, én inkább egy kurva jó Deff-et szeretnék majd látni NY-ban!
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
PO-ra nem akarunk összehozni egy kis közös meccsnézést? Tudom, hogy nem vagyunk PO-ban, meg minden, de azért engem speciel érdekelnek a meccsek, így pl most vnap, meg a két konf döntőt és az SB-n is összeülhetnénk nézni a meccseket!
van vkinek kedve/ideje hozzá?csebi
konf döntő + SB-ban benne vagyok!
+ múlt héten BigRoby is előkerült és jelezte hogy jönne!
yooker
na akkor ebből lesz vmi? egyáltalán hol nézzük szted? meg kik jönnének?csebi
Én SB-ra mindenképp

Eli meg megy Pro Bowlra


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 012 — Lucas Scott
PO-ra nem akarunk összehozni egy kis közös meccsnézést? Tudom, hogy nem vagyunk PO-ban, meg minden, de azért engem speciel érdekelnek a meccsek, így pl most vnap, meg a két konf döntőt és az SB-n is összeülhetnénk nézni a meccseket!
van vkinek kedve/ideje hozzá?csebi
konf döntő + SB-ban benne vagyok!
+ múlt héten BigRoby is előkerült és jelezte hogy jönne!
yooker
na akkor ebből lesz vmi? egyáltalán hol nézzük szted? meg kik jönnének?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk szerintem arra se lehet fogni, hogy nehéz volt a schedule. Végülis NFC Eastnek ugyanúgy az volt, Redskins meg beelőzött minket, ennyi...

pont ez a lényeg. ha az egész nfc east ugyanazokkal az arcokkal játszik, mint például az atlanta, akkor itt a csoportot 13-3al nyerik és még ketten bemennek wildcardon 11-5-el. szóval azt próbáltam mondani, hogy az egész nfc-nek könnyebb ellenfelek jutottak mint a NYG+ nfc eastnek. ezért mutatna valósabb képet egy NFC konferencia körmérkőzés 15 meccsel. és ha már atlanta: az egész NFC brancsból 2 olyan ellenfelük volt, akik erősnek tekinthetők (50% + mérleg), nna és kik ők, hát a NYG és a redskins, véletlenül az east-ból.vittore
Ha tényleg olyan jó valaki ahogy a számok is mutatják, az előbb-utóbb kiderül. Ha meg bemennek nagyon jó mérleggel rájátszásba és ott egyből kikapnak valakitől, akkor meg úgyis kibújik a szög a zsákjából.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Mondjuk szerintem arra se lehet fogni, hogy nehéz volt a schedule. Végülis NFC Eastnek ugyanúgy az volt, Redskins meg beelőzött minket, ennyi...

pont ez a lényeg. ha az egész nfc east ugyanazokkal az arcokkal játszik, mint például az atlanta, akkor itt a csoportot 13-3al nyerik és még ketten bemennek wildcardon 11-5-el. szóval azt próbáltam mondani, hogy az egész nfc-nek könnyebb ellenfelek jutottak mint a NYG+ nfc eastnek. ezért mutatna valósabb képet egy NFC konferencia körmérkőzés 15 meccsel. és ha már atlanta: az egész NFC brancsból 2 olyan ellenfelük volt, akik erősnek tekinthetők (50% + mérleg), nna és kik ők, hát a NYG és a redskins, véletlenül az east-ból.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A legjobb támadó és védőjátékosok

a ti szavazataitok alapján


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
több meccs elleni indok:  www.miamiherald.com/2013/01/13/3179926_p3/dan-le-batard-jason-taylors-pain.html
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
azon tipródok, hogy idén mekkora faktor lett a PO szempontjából a strength of schedule. ez a NYG-nek szopóág volt idén és az egész nfc east is megszenvedte.
pl az atlanta, a másik ágon a denver viszont egész laza ellenfelekkel játszott egész évben. ezeket a különbségeket minimalizálni kellene, szerintem NFC és AFC oldalon mindenkinek kellene játszania mindenki ellen (15 meccs) + 4 meccsel (divíziók rotációjával) kiegészítve a másik konferenciából. ez így 19 összesen, ami túl sok, de a preaseason törlésével és 2 bye week beiktatásával vállalható lenne.vittore
Preseasont azért nem kéne törölni, szvsz legalább 2 felkészülési meccsre szükség lenne. Abba is gondoljunk bele, ha pl nem lenne preseason, lehet Cruzból se lett volna NFL játékos...Meg rostert is csökkenteni kell stb. Más sportokban ugyanúgy megvannak felkészülési meccsek, erre jó itt preseason.
Mondjuk szerintem arra se lehet fogni, hogy nehéz volt a schedule. Végülis NFC Eastnek ugyanúgy az volt, Redskins meg beelőzött minket, ennyi...Arra szerintem nem szabad fogni, hogy erős ellenfelek miatt estünk ki. Aki az utunkba kerül, azt meg kell verni, ha pedig nem jön össze és kiesünk, akkor nem is érdemlünk végső győzelmet.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
azon tipródok, hogy idén mekkora faktor lett a PO szempontjából a strength of schedule. ez a NYG-nek szopóág volt idén és az egész nfc east is megszenvedte.
pl az atlanta, a másik ágon a denver viszont egész laza ellenfelekkel játszott egész évben. ezeket a különbségeket minimalizálni kellene, szerintem NFC és AFC oldalon mindenkinek kellene játszania mindenki ellen (15 meccs) + 4 meccsel (divíziók rotációjával) kiegészítve a másik konferenciából. ez így 19 összesen, ami túl sok, de a preaseason törlésével és 2 bye week beiktatásával vállalható lenne.
több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Nyáron velünk kezdi meg a felkészülést egy Michael Jasper nevű fiatalember(vagy inkább medvedisznóember)375 fontos és Guard(tudtommal ő NT volt talán...)! Találtam róla egy vidit-> mocskosul atletikus!
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Stevie Brownt szerintetek elengeditek?Wirtschaftsteil
Szvsz 2. körös tendert kap


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Stevie Brownt szerintetek elengeditek?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
fura egyébként úgy PO-t nézni, hogy nem kell izgulni magunkért :\
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Itt is van: Jelenlegi cap helyzet

Összefoglaltam, hogy kik vannak szerződés alatt, mennyit keresnek és milyen áldozatok árán lehetne kirakni őket. Megpróbáltam összefoglalni milyen lépéseket lehetne megtenni a cap helyzet javítása érdekében. Lesz melója Reese-éknek...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
2012-es értékelő: Wide receiver és tight end

majd jönni fog még egy írás cap helyzetről...jó pár átsruktúrálásra, pay cutra szükség lesz, nagyon remélem hogy a játékosok is partnerek lesznek benne


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Brewernek most már mutatnia kell valamit...Diehlt tuti kirakjuk, Beatty sorsa kérdéses, itt kurva nagy gázok lesznek. Reese mindent jól csinál, de fizetésekkel lesz gond bőven...Asbee
Az utolsó meccsen beállt pár drivera RG-nek, ott mutatott szerintem biztató jeleket.

több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Szerintem nem. Ha felépül maradni és kezdeni fog jövőre és hozunk mögé még 1 fiatalt...balu10
Brewert, Mosleyt és McCants-et is az elmúlt két évben project játékosként draftoltuk, én egyikhez se fűzök túl sok reményt, de nem biztos, hogy ezzel a vezetőség is így van.kristof
Brewernek most már mutatnia kell valamit...Diehlt tuti kirakjuk, Beatty sorsa kérdéses, itt kurva nagy gázok lesznek. Reese mindent jól csinál, de fizetésekkel lesz gond bőven...Asbee
Beatty-t évekig fikáztuk... és a OL egyik legjobbja lett! Breweren a sor és 1-2 év múlva a többieken!