New York Giants

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk ha mindenképp DE-t kéne húzni első körben, akkor Okafor vagy Montgomery. Bár azt hiszem utóbbi túl van már egy ACL szakadáson.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
twitteren pont ezt beszéltük Asbeevel, ha már mindenképp elsőkörös DE draft (bár JPP, Tuck, Ojomo és Broha mellé sztem nem kell) akkor Ansah helyett inkább Okafor, érdemes nézni miatta a Senior Bowlt, ill. olvasgatni az edzésriportokat (az oldalon is lesznek minden nap)
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ezt amúgy JPP-re is el lehetett mondani megis bejött.Blevi
És ez azt jelenti, hogy akkor Ansah is elit NFL játékos lesz? Számos esetben nem jött be az ilyen. JPP-vel azért nagy mák is volt. Amúgy sem ide húznék én elsősorban, van jóval nagyobb need is.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Blevi 8 239 — Lions & Cowboys fan
Ha nem lesz bent Te'o, akkor Ziggy Ansah-hoz mit szólnátok 1/19-re? A 198 centihez 122 kg párosul és ezzel fut 4,74-es 40 yardot, 10,91-es 100 métert és 21.89-es 200-at! Nagy szükségünk lesz gyors (és okos) védőkre a csoport alakulása miatt...balu10
felejtsd elAsbee
Mi a baj(od) vele? balu10
Nem csinált semmi különlegeset egyetemi pályafutása alatt, ez az éve volt csak jó neki. Eddig úgy tudom közelében sem volt ahhoz, hogy első körös legyen, idei szezonban lett nagy hype rajta. Én az ilyen játékosokat, akik igen jó fizikai képességekkel rendelkeznek, de pályán még nem sok mindent mutattak, kerülném. Elég nagy bust esély...Asbee
Ezt amúgy JPP-re is el lehetett mondani megis bejött.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ha nem lesz bent Te'o, akkor Ziggy Ansah-hoz mit szólnátok 1/19-re? A 198 centihez 122 kg párosul és ezzel fut 4,74-es 40 yardot, 10,91-es 100 métert és 21.89-es 200-at! Nagy szükségünk lesz gyors (és okos) védőkre a csoport alakulása miatt...balu10
felejtsd elAsbee
Mi a baj(od) vele? balu10
Nem csinált semmi különlegeset egyetemi pályafutása alatt, ez az éve volt csak jó neki. Eddig úgy tudom közelében sem volt ahhoz, hogy első körös legyen, idei szezonban lett nagy hype rajta. Én az ilyen játékosokat, akik igen jó fizikai képességekkel rendelkeznek, de pályán még nem sok mindent mutattak, kerülném. Elég nagy bust esély...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Ha nem lesz bent Te'o, akkor Ziggy Ansah-hoz mit szólnátok 1/19-re? A 198 centihez 122 kg párosul és ezzel fut 4,74-es 40 yardot, 10,91-es 100 métert és 21.89-es 200-at! Nagy szükségünk lesz gyors (és okos) védőkre a csoport alakulása miatt...balu10
felejtsd elAsbee
Mi a baj(od) vele?

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ha nem lesz bent Te'o, akkor Ziggy Ansah-hoz mit szólnátok 1/19-re? A 198 centihez 122 kg párosul és ezzel fut 4,74-es 40 yardot, 10,91-es 100 métert és 21.89-es 200-at! Nagy szükségünk lesz gyors (és okos) védőkre a csoport alakulása miatt...balu10
felejtsd el


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
ilyen névvel menjen a zígülszbe 😀
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Ha nem lesz bent Te'o, akkor Ziggy Ansah-hoz mit szólnátok 1/19-re? A 198 centihez 122 kg párosul és ezzel fut 4,74-es 40 yardot, 10,91-es 100 métert és 21.89-es 200-at! Nagy szükségünk lesz gyors (és okos) védőkre a csoport alakulása miatt...

több mint 11 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Shurmurban még lehet bízni 😀
illetve minden évben nagy reményekkel mennek az évnek aztán látjuk mire elég, én jobban tartok a Cowboystól, és RG3 pocketben se lesz rossz :\ kemény a csoport, na!kristof
jja. fúrjuk ki a delfineket az afc east-ból.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Shurmurban még lehet bízni 😀
illetve minden évben nagy reményekkel mennek az évnek aztán látjuk mire elég, én jobban tartok a Cowboystól, és RG3 pocketben se lesz rossz :\ kemény a csoport, na!
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 006 — Lucas Scott
viszonylag ritkán nézek tabellákat konferenciák szerinti beosztásban. de azért feldobta a napomat, amikor láttam, ki lett a seggutolsó az nfc-ben 😀vittore
Ha a tavalyi évet vesszük, lehet, hogy idén belőlük lesz az utolsóból első. Nem ismerem a NCAA-t egyáltalán, de nagy a hype Chip Kelly körül, lehet, hogy nagyot robbantanak vele, persze lehet, hogy pofára esés lesz belőle.
A lényeg, hogy a FO elintézze, hogy a Philly hazai nyitómeccsén mi legyünk az ellenfelek. Akkor tuti SB.gyurczi
a SB-hez nem ártana egy QB nekik... Vick már nem az és Foles még nem az!ironroy
Kellyvel az a baj, hogy Vickből újra sztárt csinálna... remélem cutolni fogják...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
viszonylag ritkán nézek tabellákat konferenciák szerinti beosztásban. de azért feldobta a napomat, amikor láttam, ki lett a seggutolsó az nfc-ben 😀vittore
Ha a tavalyi évet vesszük, lehet, hogy idén belőlük lesz az utolsóból első. Nem ismerem a NCAA-t egyáltalán, de nagy a hype Chip Kelly körül, lehet, hogy nagyot robbantanak vele, persze lehet, hogy pofára esés lesz belőle.
A lényeg, hogy a FO elintézze, hogy a Philly hazai nyitómeccsén mi legyünk az ellenfelek. Akkor tuti SB.gyurczi
a SB-hez nem ártana egy QB nekik... Vick már nem az és Foles még nem az!
több mint 11 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
viszonylag ritkán nézek tabellákat konferenciák szerinti beosztásban. de azért feldobta a napomat, amikor láttam, ki lett a seggutolsó az nfc-ben 😀vittore
Ha a tavalyi évet vesszük, lehet, hogy idén belőlük lesz az utolsóból első. Nem ismerem a NCAA-t egyáltalán, de nagy a hype Chip Kelly körül, lehet, hogy nagyot robbantanak vele, persze lehet, hogy pofára esés lesz belőle.
A lényeg, hogy a FO elintézze, hogy a Philly hazai nyitómeccsén mi legyünk az ellenfelek. Akkor tuti SB.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 11 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
viszonylag ritkán nézek tabellákat konferenciák szerinti beosztásban. de azért feldobta a napomat, amikor láttam, ki lett a seggutolsó az nfc-ben 😀
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 006 — Lucas Scott
mostanában, ahogy visszagondoltam a szezonra, durva, hogy lényegében egy off pass int. penalty-n múlott a PO, és hasonló playeknél meg ezeket nem dobták be más csapatoknak... összességében nem érdemeltük volna meg a PO-t, meg vszeg nagy zúzás lett volna, csak több, mint érdekes...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Keserű vigasz, de legalább az az érzés megvan az emberben, hogy egy méretes zakót osztottunk az idei NFC bajnoknak 😊 Innentől, bár részben pont ők vették el tőlünk a PO-ot go Ravens! Ha meg Pats-49ers SB, akkor egyik se nyerjen 😀

több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
nem is (csak) a 31. hellyel volt a gond, hanem magával az LB sorral (is) 😊kristof
Igazából a védelemben a 2-3 embert leszámítva mindenkivel!

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
nem is (csak) a 31. hellyel volt a gond, hanem magával az LB sorral (is) 😊
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Giants LB coach Jim Hermann is interviewing for Eagles defensive coordinator job, per league source.Shawn84
Biztos, hogy a 31. helyezett védelemből akartok DC-találni?

több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 006 — Lucas Scott
Akkor hogy készüljek, super bowlos meccsnézést összehozzuk?Asbee
lesz bowl.hu szervezésben is, ne különcködjetek 😛kristof
konf döntőre hogy-hogy nem volt szervezés?
amúgy én még nem tudom, hogy arra megyek-e, lehet baráti társaságban nézem, de ez még rohadtul képlékeny!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Giants LB coach Jim Hermann is interviewing for Eagles defensive coordinator job, per league source.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Akkor hogy készüljek, super bowlos meccsnézést összehozzuk?Asbee
lesz bowl.hu szervezésben is, ne különcködjetek 😛kristof
És az egész hogy zárja ki azt, hogy nem oda megyünk? 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Akkor hogy készüljek, super bowlos meccsnézést összehozzuk?Asbee
lesz bowl.hu szervezésben is, ne különcködjetek 😛
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Akkor hogy készüljek, super bowlos meccsnézést összehozzuk?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER