New York Giants

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Számomra eddig csak a Boley cut volt meglepő, a másik 2 nem. Lassan Diehl-től is elköszönhetnénk, meg Webstertől is. Az fura h egyiküknek sem ajánlottunk eddig paycutot.
Kennynek amúgy is lejár a szerződése, őt cutolni sem kell. Mondjuk neki örülnék ha megtartanánk. Nicks szerződéséből még van szerencsére.
Így tuti hozunk d-line-ba embert, lehet mindkét posztra. Persze erre eddig is jó esély volt. Pláne h Osi is lép vszínűleg...hacsak nem őt tartjuk itt Tuck helyett. Bár az kisebb meglepetés lenne.
több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
RB poszton jók vagyunk(Brown-Scott-Wilson), de így a DT poszt nagyon karcsú lesz, sőt...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
csak így tovább 😊 bár Canty-nek a hírek szerint a paycut lehetőségét se ajánlottuk fel, pedig annyiért talán megdolgozott már...
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 323 — Expect the Best !
mondom én!
Cruz marad! a többi meg ha nem akar "ingyen" játszani akkor fel is út, le is út...
komoly esélyesek még pl(Tuck,Osi,,Webster,Kenny...)
és Nicksnek mikor jár le?mert őt sem fogjuk túlkínálni...
több mint 11 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
teljes restart lesz ?
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Schefter: Giants released RB Ahmad Bradshaw.

Breer: Giants also release Chris Canty. He was due $6.25M in salary and a $250K workout bonus in 2013.

Bradshaw cutolásával 3.75 millió dollár szabadul fel.
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Tavaly alapszakasz utolsó meccsei + rájátszás? Rams-ben nem sok mindent csinált, most pedig Saints-nél is felsült. Mikor SB-t nyertünk, akkor pedig itt volt egy csúcsformában lévő és berobbanni készülő Tuck, egy fiatalabb Osi, valamint Strahan is...Asbee
Ez jogos, de idén akkor is 31.-ek lettünk védelemben.
Van egy olyan érzésem, hogy ez lesz az utolsó évei ennek az edzői stábnak. Vagy azért mert jól szerepelünk és visszavonul TC, vagy azért mert nagyon rosszul. Sajnos egyenlőre a szerződések alakulása azt mutatja, hogy utóbbi...

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Csak mint mi? DC poszt foglalt, ha nem csal az emlékezetem.G-men
Mint DC! "Nekem bassza a csőrőm" a 31. hely a védelem terén. És ok, hogy idén végre volt labdaszerzésünk, de az evidens, hiszen ha ennyi yardot, playt haladnak ellenünk, akkor egyszer csak összejön a labdaszerzés is, de Brown nélkül még az sem lett volna idén...

És normális védelmünk az óta nem volt, hogy lelépett a Ramsbe HC-nek. balu10
Tavaly alapszakasz utolsó meccsei + rájátszás? Rams-ben nem sok mindent csinált, most pedig Saints-nél is felsült. Mikor SB-t nyertünk, akkor pedig itt volt egy csúcsformában lévő és berobbanni készülő Tuck, egy fiatalabb Osi, valamint Strahan is...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
első 40-ben nincs Giants LB
 www.fantasysharks.com/artman2/publish/Top_40_linebacker_rankings_for_2012.htm?page=1vittore
ez tavaly júliusi cikk 😊 és nem mellesleg fantasy tanácsokat ad, ami nem teljesen tükrözi a linebackerek pályán betöltött szerepét.

a Boley cut egyelőre no komment, akkor örülnék neki talán, ha többi poszton is rendet tennénk :\
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Csak mint mi? DC poszt foglalt, ha nem csal az emlékezetem.G-men
Mint DC! "Nekem bassza a csőrőm" a 31. hely a védelem terén. És ok, hogy idén végre volt labdaszerzésünk, de az evidens, hiszen ha ennyi yardot, playt haladnak ellenünk, akkor egyszer csak összejön a labdaszerzés is, de Brown nélkül még az sem lett volna idén...

És normális védelmünk az óta nem volt, hogy lelépett a Ramsbe HC-nek.

több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Spangli helyére ment Ryan a dallasból. kíváncsi vagyok hova megy. eredményt csak itt tudott felmutatnivittore
Mondjuk ide jöhetne vissza, mert a liga 31. "legjobb" védelmével annyira nem vagyok megelégedve, főleg ilyen DE állomány mellett.balu10
Csak mint mi? DC poszt foglalt, ha nem csal az emlékezetem.
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Spangli helyére ment Ryan a dallasból. kíváncsi vagyok hova megy. eredményt csak itt tudott felmutatnivittore
Mondjuk ide jöhetne vissza, mert a liga 31. "legjobb" védelmével annyira nem vagyok megelégedve, főleg ilyen DE állomány mellett.

több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
...sok haszna nem lenne kirakni ennyi kezdőt hogy aztán tökutolsók legyünk NFC Eastben...Szerződéshosszabbításoknál pedig két fő prioritásnak kell lennie: Cruz + OL. Ennek mindenképp össze kell jönnie és egy-egy okos FA igazolással, valamint jó drafttal könnyen jó csapatunk lehet 2013-ban is.Asbee
Tudjátok, hogy én az örök optimista vagyok (nah jó kivéve 1-2 óriási zakó után 😊), de a mostani alakulásokkal, ha esetleg Cruz, Boothe, Kenny, Osi és Beatty is megy, akkor jelenleg közelebb vagyunk egy 1/1-es szezonhoz, mint a SB-hoz. Ha Webster vagy Canty repülna az még megérteném, mert irtó sokat keresnek a semmire, de így...

több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 323 — Expect the Best !
ez alapján lehet hogy megpróbáljuk a lehető legtöbbet spórolni majd!akin csak lehet fogni valamit menjen amerre lát, és
játszanak az idei backupok (+ egy-két olcsóbb FA ) aztán lesz ami lesz...
több mint 11 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Spangli helyére ment Ryan a dallasból. kíváncsi vagyok hova megy. eredményt csak itt tudott felmutatni
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egyébként olyan nincs, hogy minden csapatrészben elit játékosok legyenek, ezt képtelenség megcsinálni. Nálunk az utóbbi években az LB sor igencsak gyenge volt, mégis összejött a SB győzelem. Ehhez persze kellett az is, hogy Boley mellett Kiwi is kezdő színvonalon játszott (idén szart se csinált...), Blackburn pedig visszatérése után úgy játszott mint még sose. Egyébként én őt tuti megtartanám, playmaker képességei megvannak (emlékezzünk idén Washington ellen), jól motivál és segíti fiatalokat. Boley elküldésében benne lehet az is, hogy megvan fiatal játékosokban a potenciál. Williams amikor egészséges volt jól játszott, mellé fel kell zárkóznia Herzlich-nek vagy Paysingernek. Ugyanakkor ezzel a lépéssel tutira húzunk valakit drafton, illetve FA igazolás sem elképzelhetetlen.
Mondjuk a bomba még csak ezután robbanhat igazán. Nagyon remélem, hogy Canty-vel is kezdünk valamit, nem lepődnék meg ha repülne ő is. Webster detto. De igazából náluk egy paycut lenne igazán értelmes, sok haszna nem lenne kirakni ennyi kezdőt hogy aztán tökutolsók legyünk NFC Eastben...Szerződéshosszabbításoknál pedig két fő prioritásnak kell lennie: Cruz + OL. Ennek mindenképp össze kell jönnie és egy-egy okos FA igazolással, valamint jó drafttal könnyen jó csapatunk lehet 2013-ban is.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 011 — Lucas Scott
a legfurább, hogy paycut-ot meg sem próbáltunk Boley-n.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
első 40-ben nincs Giants LB
 www.fantasysharks.com/artman2/publish/Top_40_linebacker_rankings_for_2012.htm?page=1
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk Te'o és Tuck is mindketten ND játékosok voltak. Tuck elég hamar szárnyai alá kapná don juant. Mondjuk Tuckot lehet jövőre látjuk utoljára Giants mezben. És ha már LB sor, Boley könnyen távozhat idén. Sztem elég nagy esély van Rivers távozására is. Érik a Williams, Herzlich, Paysinger LB sor...Két UDFA és egy hatodik körös 😀 Williams mondjuk jó, de Herzlich ugyanolyab gyenge volt mint többiek. Paysinger kb Blackburn utódja lett special teamben...Asbee
akkor igazak voltak a pletykák...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Mike Garafolo ‏@MikeGarafolo
Surprising move here, I think: Giants cut LB Michael Boley today.Beki
 www.giants.com/news-and-blogs/article-1/Giants-release-LB-Michael-Boley/a43f2c41-2acc-404c-9b6f-8d1061a1f28a felfoghatatlan!!!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Mike Garafolo ‏@MikeGarafolo
Surprising move here, I think: Giants cut LB Michael Boley today.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Jól elhallgattunk...Pedig vadibandi is megígérte, hogy visszatér 😛Asbee
milyen volt a meccsnézés amúgy?csebi
Egész jó, bár előző nap nekem oltári nagy buli volt és kissé offon voltam 😀 Mondjuk hangot nemigen hallottuk, meg néha szólt pultos, hogy hangosak vagyunk ami elég furán hangzott...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 011 — Lucas Scott
Jól elhallgattunk...Pedig vadibandi is megígérte, hogy visszatér 😛Asbee
milyen volt a meccsnézés amúgy?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Megtörténtek csapatrészek értékelései:
Quarterback
Running back és Fullback
Wide receiver és Tight end
Offensive line
Defensive line
Linebacker
Secondary
Special team


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Jól elhallgattunk...Pedig vadibandi is megígérte, hogy visszatér 😛


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER