New York Giants

49 feliratkozó

több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 064 — Lucas Scott
Eifert-nek nagyon örülnék akik booo-znak én őket boooz-nám😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Összevetve needet és BPA-t is, legjobban a Warmack/Cooper páros valamelyikével járnánk. Snee-t műtötték, Boothe FA szarabbak vagyunk így, mint tackle poszton. Beatty maradásával így oda egyébként sem húzunk már, Fluker pedig szvsz nem érne 1/19-t...Linebackereket is előszeretettel emlegetik, hát nem látok olyan játékost, akit nyugodt szívvel behúznék első körben. Te'o nálam már csak második kört ér, Ogletree meg kissé fasz. Viszont Arthur Brown nem lenne rossz második körben. Nekem még tight endeknél tetszene egy Eifert pick, de erre úgyis jönne a booo 😊 Loutelelei-nek szívproblémái vannak, én nem tudom folytathatja-e, de így szinte biztos, hogy Sheldon Richardsont elviszik előttünk pedig őt is szívesen látnám. DE sem kell első körben, Werner úgysem lesz már benn, második körben pedig úgy érzem elérhető lesz Montgomery vagy Okafor.Asbee
Ebben egyet is értek veled. Mondjuk én Kevin Minternek jobban örülnék a 2. körben (ha elérhető), de Arthur Brown is jöhetne 😊 Az OG is jól jönne első körben, bár én egy 2. körös Kyle Longnak is szintén örülnék. RT meg Brewer lesz szerintem jövőre, végül is Diehl után ő is upgrade lenne. Igazán az a baj, hogy 1. körben a needre úgy tűnik nem marad senki, aki meg is érné, úgyhogy most tényleg indokolt lenne a BPA! De van még jó másfél hónap, majd kiderül. És egyébként is kb. soha nem lehet nálunk előre megmondani hova húzunk 😀

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Így, hogy Johnthan Banks szar volt a combineon van rá esély, hogy 1/19-re behúzzuk? Szerintem jó lenne, megbízható játékos, INT veszéllyel, aki csak a mért ideje miatt csúszhat ki a TOP 15-ből. balu10
reachAsbee
Szerinted nem lehetne egyből a kezdőbe rakni Webster helyett? Mert szerintem az egyik (ha nem a legnagyobb) need a CB poszt, mert Webster vagy belemegy a csökkentésbe, vagy cut, mert nem férünk be a cap alá. És amit 2012-ben művelt az alapján még a garantált 2 millája is sok lenne, nemhogy a 9! Vagy lehet arra várunk, hogy TT milyen állapotban van? balu10
Alapesetben nem fog rookie játékos kezdeni. Ha kezdő kell, akkor ott a FA piac. Nem kell, hogy egyből hülyét csináljanak egy újoncból. Thomas inkább safety lehet majd, inkább ott akarják kipróbálni. De Webster azért előtte nem volt annyira gáz, csak tavaly történt vele valami, idén simán jobb lehet. Persze csak kevesebb pénzért. Banks-nél, Rhodes-nál is vannak nálam olyan kérdőjelek, amelyek miatt nem húznék CB-t első körben. Trufant meg úgy robban be még jobban Senior Bowl környékén, előtte inkább második körösként emlegették. Az ilyet sem szeretem igazán. A másik, hogy Reese próbálja betömni nagyobb lyukakat draftig és ott már tényleg az elérhető legjobb játékosokat húzza be. Persze bizonyos határokon belül.
Összevetve needet és BPA-t is, legjobban a Warmack/Cooper páros valamelyikével járnánk. Snee-t műtötték, Boothe FA szarabbak vagyunk így, mint tackle poszton. Beatty maradásával így oda egyébként sem húzunk már, Fluker pedig szvsz nem érne 1/19-t...Linebackereket is előszeretettel emlegetik, hát nem látok olyan játékost, akit nyugodt szívvel behúznék első körben. Te'o nálam már csak második kört ér, Ogletree meg kissé fasz. Viszont Arthur Brown nem lenne rossz második körben. Nekem még tight endeknél tetszene egy Eifert pick, de erre úgyis jönne a booo 😊 Loutelelei-nek szívproblémái vannak, én nem tudom folytathatja-e, de így szinte biztos, hogy Sheldon Richardsont elviszik előttünk pedig őt is szívesen látnám. DE sem kell első körben, Werner úgysem lesz már benn, második körben pedig úgy érzem elérhető lesz Montgomery vagy Okafor.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Így, hogy Johnthan Banks szar volt a combineon van rá esély, hogy 1/19-re behúzzuk? Szerintem jó lenne, megbízható játékos, INT veszéllyel, aki csak a mért ideje miatt csúszhat ki a TOP 15-ből. balu10
reachAsbee
Szerinted nem lehetne egyből a kezdőbe rakni Webster helyett? Mert szerintem az egyik (ha nem a legnagyobb) need a CB poszt, mert Webster vagy belemegy a csökkentésbe, vagy cut, mert nem férünk be a cap alá. És amit 2012-ben művelt az alapján még a garantált 2 millája is sok lenne, nemhogy a 9! Vagy lehet arra várunk, hogy TT milyen állapotban van?

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Így, hogy Johnthan Banks szar volt a combineon van rá esély, hogy 1/19-re behúzzuk? Szerintem jó lenne, megbízható játékos, INT veszéllyel, aki csak a mért ideje miatt csúszhat ki a TOP 15-ből. balu10
reach


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Így, hogy Johnthan Banks szar volt a combineon van rá esély, hogy 1/19-re behúzzuk? Szerintem jó lenne, megbízható játékos, INT veszéllyel, aki csak a mért ideje miatt csúszhat ki a TOP 15-ből.

több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Nagyjából reális lehet. Diehl és Webster mehet nyugodtan, ha nem egyeznének bele fizetéscsökkentésbe...

Phillips-et meg próbáljuk megtartaniAsbee
Ezek szerint Brown-t nem?

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nagyjából reális lehet. Diehl és Webster mehet nyugodtan, ha nem egyeznének bele fizetéscsökkentésbe...

Phillips-et meg próbáljuk megtartani


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
És ez a táblázat mennyire jó:  www.overthecap.com/teamcap.php?Team=Giants&Year=2013 ?
Mert ez alapján a leginkább életpépes lehetőség Webster és Diehl kivágása, amivel ugyan 4.673.125 dolcsi bentragadna, de 12.075.000 felszabadulna a Capből. Így elég lenne egy Cruz hosszútávúra, a két Brownra (tenderek nélkül is), Boothera, illetve a draftolt játékosokra. Viszont nem lenne kezdő CB, ami azt jelenti, hogy óriási (1. körös) need lenne. RT-t meg megoldjuk házon belül szeritnem.

több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Egyébként az mennyire életképes ötlet, hogy Cruzra rátesszük az 1. körös tendert és mivel Március 12-ig kell beférni a cap alá, ezért Március 13-án megkötjük a hosszútávút vele?

több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Hmm...

 www.profootballfocus.com/blog/2013/03/01/performance-based-value-new-york-giants/Asbee
Azért nagyvonalakban egyet lehet érteni vele. Alulfizetetteknél az első 3 ok, Benett viszont szerintem nem ér 5,6 millát, a 2,5 volt a reális, amit meg is kapott. Cruznál viszont keveslem a 3,3 milliót, inkább 6-8, amit alaphangon ér egy ilyen WR teljesítménye, de még akkor is alulfizetett lenne. Bradshawt is nem véletlen vágtuk ki, a 7,3 milla nevetséges, inkább 2,3 a realitás.
A túlfizetetteknél Webster ok, tényleg nem ér ennyit, viszont Rolle ért olyan 4-5 millát simán. Canty és Boley is alap, hogy túlfizetett, nem véletlen repültek, de azért Osinál és Tucknál az 1-1 millát nem értem, mindkettőné la reális a minimum 4-5. Illetve Baas és Snee nem volt rossz, szeritnem ők nem túlfizetettek. Kiwi ugye az, de az ő kivágásával semmit nem spórolnánk, szóval inkább maradjon.

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hmm...

 www.profootballfocus.com/blog/2013/03/01/performance-based-value-new-york-giants/


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Sztem Rhodes, v Trufant is elég jó pick lenne. Mlb-k közül pedig csak Ogletree érné meg a kockázatot 1. körben szvsz, én örülnék neki-bár gondolom sokan nem látnák szívesen 1/19-re. Richardson pedig kifejezetten tetszetős pick lenne, de én se látok rá sok esélyt. 1. körös te-pick nekem még mindig luxus, kicsit kidobottnak érezném-bár ez lehet az én hülyeségem.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Offensive line-ba első körben tuti nem húzunk, max Fluker lesz már csak benn, őt pedig nem akarnám első körben nálunk látni. 2-4. körben viszont simán jöhet valaki. Guard poszton Cooper behúzható lenne és most úgy vagyok vele, hogy legyen ő. Persze addig még tökre elképzelhető minden. Holnap Cullen Jenkins jön látogatóba, de simán jöhetne egy DT is első körben. Lotulelei állapota kérdéses, Floyd top10, Richardson is valószínű kimegy. De ha nem, akkor ő is behúzható lenne. TE-k közül Eifertnek én örülnék, őt szívesen látnám. Veszélyes célpontot jelentene az tuti. Pláne így, hogy erősen kérdéses a Cruz-Nicks páros megtartása. A CB-k közül Milliner lenne max akiért első kört adnék, de ő is top10. Más nem kell. Pass rusherek...Ott van Werner, Moore, Ansah, Jordan, Jones akiket első körösnek mondanak és nem számoltam bele Jarvis Jones-t és Mingo-t. Közülük azért lesz 1-2 játékos aki alaposan be fog bukni és mögöttük vannak még olyanok, akik szvsz nagyot robbanthatnak. Nem lepődnék meg, ha valaki vinné második kör elején Margus Huntot. Montgomery-t divat lett szidni, második körben még simán ott lehet, ahogy Okafor is. Utóbbi szerintem bitang jó játékos lesz. vagy akár a sérülésből lábadozó Carradine...Csak abban bízom, hogy Ansah kimegy előttünk 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Sztem így is benne van a korai ol draft. A fal közepén mindenki 30 felett, rt-nk meg nincs, hacsak nem tudunk róla és a cserék közül vki hirtelen veszettül jól kezdett pengetni (együtt nincs 10 snapjük kb). Diehl sem megoldás. Vszínű a Joeckel, Fisher, Johnson trió kimegy előttünk (ők Rt-nek amúgy is luxus kategória lennének), meg Warmack is, de egy Cooper picken nem lepődnék meg 1. körben. Pláne h Boothe fa.
De gyakorlatilag a D bármely posztjára is húzhatunk 1. körben. (talán dt, mlb, cb a legsanszosabbak-sztem az elit de-k is kimennek előttünk)Szsziszka
az elmúlt 3 évből 1 BPA és két meglepetés húzás volt, nagyon nehéz tippelni!
+ a jelenlegi helyzet alapján nem sok olyan poszt van , ami mondjuk nem lenne indokolható húzás....yooker
Igaz. Mégis azt mondom h qb, rb, wr és te ne jöjjön 1. körben.
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Sztem így is benne van a korai ol draft. A fal közepén mindenki 30 felett, rt-nk meg nincs, hacsak nem tudunk róla és a cserék közül vki hirtelen veszettül jól kezdett pengetni (együtt nincs 10 snapjük kb). Diehl sem megoldás. Vszínű a Joeckel, Fisher, Johnson trió kimegy előttünk (ők Rt-nek amúgy is luxus kategória lennének), meg Warmack is, de egy Cooper picken nem lepődnék meg 1. körben. Pláne h Boothe fa.
De gyakorlatilag a D bármely posztjára is húzhatunk 1. körben. (talán dt, mlb, cb a legsanszosabbak-sztem az elit de-k is kimennek előttünk)Szsziszka
az elmúlt 3 évből 1 BPA és két meglepetés húzás volt, nagyon nehéz tippelni!
+ a jelenlegi helyzet alapján nem sok olyan poszt van , ami mondjuk nem lenne indokolható húzás....
több mint 11 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Sztem így is benne van a korai ol draft. A fal közepén mindenki 30 felett, rt-nk meg nincs, hacsak nem tudunk róla és a cserék közül vki hirtelen veszettül jól kezdett pengetni (együtt nincs 10 snapjük kb). Diehl sem megoldás. Vszínű a Joeckel, Fisher, Johnson trió kimegy előttünk (ők Rt-nek amúgy is luxus kategória lennének), meg Warmack is, de egy Cooper picken nem lepődnék meg 1. körben. Pláne h Boothe fa.
De gyakorlatilag a D bármely posztjára is húzhatunk 1. körben. (talán dt, mlb, cb a legsanszosabbak-sztem az elit de-k is kimennek előttünk)
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Beatty szerződése:

2013: $1 million salary/$3.55 million cap number
2014: $4.85 million salary/$7.4 million cap number
2015: $5.5 million salary/$8.05 million cap number
2016: $6.625 million salary/$9.175 million cap number
2017: $6.775 million salary/$9.325 million cap number


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 064 — Lucas Scott
vmiért úgy érzem, hogy az első körös tender nem lenne túl jól ötlet Cruzon, meg kell vele egyezni...
pl ott a rams, nekik pl 2 első körösük is van...meg még addig biztosan szerez 1-2 csapat plusz első köröseket

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
A Beatty szerződés alap volt, igazából fontosabb volt vele megegyezni, mint Cruzzal. Ettől függetlenül szinte tuti, h vele is meg fogjuk kötni a hosszútávút.
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Cruznak idénre úgy tűnik esélyes az 1. körös tender, reméljük senkinek nem ér meg annyit. ..balu10
Pedig simán elképzelem, hogy egy Pats mondjuk átpasszoljon egy első kör végi picketStez
vagy a Bengals, vagy a Texans, soknak megérnéHöri
De ha jól tudom, akkor a felajánlott szerződést mi is megadhatjuk neki, szóval ha van, aki megadná, akkor sem biztos, hogy elég lenne. De továbbra is remélem, hogy lesz még a FA piac nyitás előtt szerződés.

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
hát ez szerintem kurvasok, inkább Cruz szerződését hozzuk egyenesbekristof
7,5 milla/év egy OT-nek, aki 20 millás QB-t véd nem sok. Cruznak idénre úgy tűnik esélyes az 1. körös tender, reméljük senkinek nem ér meg annyit. ..balu10
Pedig simán elképzelem, hogy egy Pats mondjuk átpasszoljon egy első kör végi picket, úgy is elkapóbuzik, Lloydot meg ki fogják vágni, szóval még need is lenne.Stez
Hm, 2000 óta 13 draft cetlit adtunk WR-ért, egyetlenegy sem volt 1. körös. TE-ből begyűjtöttünk tizenegyet, ott volt 1. körös.
De Lloyd kivágása nélkül is need a WR. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Cruznak idénre úgy tűnik esélyes az 1. körös tender, reméljük senkinek nem ér meg annyit. ..balu10
Pedig simán elképzelem, hogy egy Pats mondjuk átpasszoljon egy első kör végi picketStez
vagy a Bengals, vagy a Texans, soknak megérné

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
hát ez szerintem kurvasok, inkább Cruz szerződését hozzuk egyenesbekristof
7,5 milla/év egy OT-nek, aki 20 millás QB-t véd nem sok. Cruznak idénre úgy tűnik esélyes az 1. körös tender, reméljük senkinek nem ér meg annyit. ..balu10
Pedig simán elképzelem, hogy egy Pats mondjuk átpasszoljon egy első kör végi picket, úgy is elkapóbuzik, Lloydot meg ki fogják vágni, szóval még need is lenne.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Giants re-signed LT Will Beatty to a five-year, $38.75 million deal.Stez
19 misi a garantált.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...