New York Giants

49 feliratkozó

több mint 11 éve
actommy 17
Hát, nem tudom, Boss nekem nagy kedvencem volt...
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Boss-t kirakta a Chiefs, de agyrázkódásokkal már nálunk is volt baja, szóval én nem nagyon hoznám őt vissza...

Ami meg talán még az esetleges Webster cutról eszembe jut, hogy DT poszton sem állunk szvsz jobban, mint CB-k között. Mindenhol van egy (illetve Websterrel kettő, bár ezek után ki rakná csapatba...) kezdőnk és sok kérdőjel...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Egy kicsit a draftról, pont most került ki Kyle Long ismertetője ( bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/2013-as_prospect_ismertetok/759294) Elolvasva (meg már eddig is) úgy érzem, hoogy tipikusan beleillene abba a képbe, ahogy a falembereket draftoljuk, tehát fizikailag remek, de tudás és tapasztalat kicsit hiányos. Ha marad Beatty és Brewert OT-ként képzeljük el, akkor simán jó lehet. Bár 2. körben talán találnánk azonnal bevethető játékost is.

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk az se megoldás, hogy mindenkit kirakunk és akkor hülyére fognak szopatni minket...A mostani cutoknál a dead money hogy van? Mármint csak az idei szezonban lesz bennmaradó érték? Mert ha így lesz, akkor jövőre ebből is visszajön majd néhány millió.
Egyébként tudom hogy rizikós lett volna, de Cruz új szerződését már a nyáron meg kellett volna kötni. Azért az várható volt, hogy egy 1500 yardos szezon és annyi big play után nem fog visszaesni és talán kisebb igényekkel állhatott volna elő, mint most. Szezon közben meg voltak olyan hírek, hogy a szerződés struktúrájáról megegyeztek, aztán most meg max azt lehet hallani, hogy kap egy első körös tendert. Úgy érzem ha rajta múlna talán 1-2 millióért is maradna, hiszen New yorki születésű, de az ügynöke nagyon bekavarhat valamit...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
szerintem ne áldozzunk szezonokat, az nfc east kiegyenlített, meg lesz megint az első hely
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
azért a kezdő safety párost nem kellene egyből kirúgni/nem aláíratni, főleg ilyen év után...csebi
Vagy lehet, hogy pont egy ilyen év után kéne. Brown maradjon, mert ő legalább a pickeket szedte, de lehet Kenny még olcsóbban maradna, mint ő. És szerintem a 2.-3. körben találnánk olyat, aki tudná pótolni Rolle-t is. balu10
azért Rolle volt a legmegbízhatóbb a 3 safety közül... ahhoz képest, hogy játszott ő már nickelt meg kb mindent, sztem idén jól tolta, és ő 99%-ban nem rontotta el legalább a zónát, míg Brown, Kenny meg a CB-k legalább meccsen 1-1 playben

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Eli fizetését eddig nem csökkentettük. Átstrukturáltuk, aminek köszönhetően lett az idei cap hit 20 millió. Lehetett már látni tavaly is, hogy ez lesz. Ahogy én tudom most már átstrukturálni nem lehet, fizetéscsökkentésbe pedig egyrészt nem hinném hogy belemenne Manning, másrészt meg se próbálnánk. Az egyetlen járható út egy új szerződés megkötése lenne. Ami miatt belemehetne ebbe Eli az a Cruz és Nicks megtartására irányuló intézkedés lehet.Asbee
Lehet a vége az lesz, "beáldozunk" egy szezont, konkrétan a 2013-as idényt azzal, hogy Elinek kifizetjük a 20 millát, Cruz kap egy olyan szerződést, ami első évre ad neki nagy lét (és utána kevesebbet) és akkor majd jövőre lehet Nicks-el is hosszabítani, komolyabbakat igazolni. Idén meg a drafton/a cserejátékosokból feltöltjük a többi posztra való kezdőembereket...

több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
azért a kezdő safety párost nem kellene egyből kirúgni/nem aláíratni, főleg ilyen év után...csebi
Vagy lehet, hogy pont egy ilyen év után kéne. Brown maradjon, mert ő legalább a pickeket szedte, de lehet Kenny még olcsóbban maradna, mint ő. És szerintem a 2.-3. körben találnánk olyat, aki tudná pótolni Rolle-t is.

több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
azért a kezdő safety párost nem kellene egyből kirúgni/nem aláíratni, főleg ilyen év után...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Eli fizetését eddig nem csökkentettük. Átstrukturáltuk, aminek köszönhetően lett az idei cap hit 20 millió. Lehetett már látni tavaly is, hogy ez lesz. Ahogy én tudom most már átstrukturálni nem lehet, fizetéscsökkentésbe pedig egyrészt nem hinném hogy belemenne Manning, másrészt meg se próbálnánk. Az egyetlen járható út egy új szerződés megkötése lenne. Ami miatt belemehetne ebbe Eli az a Cruz és Nicks megtartására irányuló intézkedés lehet.
A két WR között egyértelműen Cruz lett a nagyobb "sztár". Neki lehetnek nagyobb igényei, ő kaphat magasabb fizetést. Az idei szezon kissé elhalványította Nicks képességeit, nagy játékokra ugyanúgy ő is képes, ahogy normál helyzeteben az 1000 yardos idény szinte garantált tőle is. Mindenki jön a sérülékenységével, de eddig 3 meccsnél többet egyszer sem kellett kihagynia egy szezonban. Szerintem ez simán vállalható. Idén egyszerűen pihennie kellett volna 4-5 hetet Bucs meccs után és akkor tavalyi szintet hozta volna...Azt is láthattuk az idény közepén mekkora gödörben volt a passzjáték, Cruz hosszútávon önmagában kevés lehet. Két igen nagy fegyver van a birtokunkban, nem szabadna ellinkeskedni őket.
Reese kb. mindent jól csinál, egyedül a cap helyzettel van gáz. Alaposan elkezdtek most hullani a fejek, de úgy gondolom ennek közel sincs még vége. Diehl mehet, helyette jöhet Locklear, Brewer, Mosley, Webster is vagy nagyon olcsón marad itt vagy mehet amerre lát. Rolle feltűnően sokat keres és őt is mindenféle nehézség nélkül lehetne elküldeni...10 és 20 millió összeg spórolható még, bár kissé talán az is kevés.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
aláírhatna még pár évet kevesebb összegért

van akinél ez nagyerőkkel rontja a munkamorált és a motivációtvittore
és van akinél meg fordítva! (mármint hogy a nagy lé rontja a munkamorált.. 😊 )
de az nyilván nem várható el tőle , hogy állandóan az ő szerződés pénzén spóroljon a csapat, amiért ráadásul meg is dolgozott már ugye legkevesebb 2x!yooker
Ez igaz, de feltennék neki egy egyszerű kérdést: Melyiket akarod jobban sok pénz keresni, vagy további SB-okat nyerni?

ui: Nem arra gondoltam, hogy veterán miniumért maradjon, hanem mondjuk 9-10 milláért/év ne 20...

több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
aláírhatna még pár évet kevesebb összegért

van akinél ez nagyerőkkel rontja a munkamorált és a motivációtvittore
és van akinél meg fordítva! (mármint hogy a nagy lé rontja a munkamorált.. 😊 )
de az nyilván nem várható el tőle , hogy állandóan az ő szerződés pénzén spóroljon a csapat, amiért ráadásul meg is dolgozott már ugye legkevesebb 2x!
több mint 11 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
aláírhatna még pár évet kevesebb összegért

van akinél ez nagyerőkkel rontja a munkamorált és a motivációt
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Leginkább mondjuk amiatt aggódhatunk, hogy Cruz és Nicks közül valaki távozni fog. Igaz kegyetlen jó lenne mindkettőt itt tartani, dehát kitudja...Gáz lenne megbontani ezt a párost, miközben meg ilyen játékosok mint Kiwanuka 4-5 milliót keresnek. Az elmúlt évek ügyeskedései is szépek voltak és a mostani 20 milliós cap hit Eli-nál se semmi. Ő szerződéséhez nem is nagyon lehetne már nyúlni, új szerződést meg tuti nem írna alá.Asbee
Várhatóan szerintem most dől el, hogy Cruz vagy Nicks. Mindkettőt szinte biztos, hogy maximum idén látjuk utoljára a pályán együtt. Ha Cruz aláír, akkor Nicksnek nem marad hely jövőre és egy ilyen sérülékeny játékosnak (attól függetlenül, hogy kedvencem) én sem fizetnék 3-4 millánál többet.

Kiwiben pedig én még nagyon bízom, hogy idén alkotni fog DE-ben! Ezért is nem várok oda draftot. Egyébként Eli is lehetne empatikusabb és aláírhatna még pár évet kevesebb összegért, hogy ne vigye el a cap 1/7-ét. Gondolom ő sem úgy van vele, hogy el szeretné veszteni mind Cruzt, mind Nickset, mert nem fér bele a capbe...

több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Leginkább mondjuk amiatt aggódhatunk, hogy Cruz és Nicks közül valaki távozni fog. Igaz kegyetlen jó lenne mindkettőt itt tartani, dehát kitudja...Gáz lenne megbontani ezt a párost, miközben meg ilyen játékosok mint Kiwanuka 4-5 milliót keresnek. Az elmúlt évek ügyeskedései is szépek voltak és a mostani 20 milliós cap hit Eli-nál se semmi. Ő szerződéséhez nem is nagyon lehetne már nyúlni, új szerződést meg tuti nem írna alá.Asbee
Nicksnek a mellett hogy zseniális évei voltak talán nem is volt teljes szezonja, mindig volt kihagyás, most meg ha éppen játszott úgy túnt
akkor sem volt egészséges...
Szeretem ,meg jó lenne ha maradna, de úgy gondolom neki fogunk kevesebbet ajánlani és lehet hogy nem is fogja elfogadni...
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Leginkább mondjuk amiatt aggódhatunk, hogy Cruz és Nicks közül valaki távozni fog. Igaz kegyetlen jó lenne mindkettőt itt tartani, dehát kitudja...Gáz lenne megbontani ezt a párost, miközben meg ilyen játékosok mint Kiwanuka 4-5 milliót keresnek. Az elmúlt évek ügyeskedései is szépek voltak és a mostani 20 milliós cap hit Eli-nál se semmi. Ő szerződéséhez nem is nagyon lehetne már nyúlni, új szerződést meg tuti nem írna alá.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Persze Buehler is simán javulhat, de én nyugodtabb lennék Tynes-nál...Asbee
Te tényleg nyugodt voltál, lennél Tynes mellett :obalu10
Lecserélni azt a rúgót, aki legutóbb közel 85 %-kal értékesítette a mezőnygólokat és a második legtöbbet is rúgta belőlük egy olyan rúgóra aki 1 évet húzott le a ligában és minden negyedik FG-t kihagyta igen nagy felelőtlenség lenne szvsz...Azt már meg se említem, hogy Tynes két SB-ba is berúgott minket. Nem ő a legjobb kicker az NFL-ben, de sokkal rosszabbak is vannak nála.Asbee
Nem feltétlen rá gondoltam, de 2012-ben 2x kaptunk ki 1 ponttal és mindkét meccsen kihagyott 1-1 FG-t...ami azok után, hogy 1 ki****tt meccsel maradtunk le a PO-ról nem kicsit idegesítő. Ezért is kérdeztem, hogy van-e olyan jó a rúgó felhozatal a drafton, mint tavaly? balu10
Számos ilyen szituációt fel lehetne hozni, nem Tynes-on ment el a rájátszás, hanem azon, hogy az alapszakasz végi mentalitást nem sikerült átvinni. Rúgókat nem néztem még, de biztos van jó pár scouting report arról a pár rúgóról akit esetleg draftolhatnak... 😊Asbee
nyilván nem csak arról van szó, hogy melyikük a jobb. Nálunk most sokkal inkább a "van-e pénzünk 2013-ra Tynes-ra?" a kérdés. vagyis mennyit ér meg évi 2-3-mal több berúgott FG (a rendelkezésre álló minimális stat alapján kb ennyi lehet a különbség a két játékos között, de ez csak spekuláció). Ez szélsőséges esetben lehet 2-3 győzelem helyett vereség, de olyan is lehet, hogy teljesen irrelevánsak a kimenetel szempontjából ezek a kihagyott FG-k. Én bízom az FO-ban. Olyat FA-t még nem engedtünk el, aki utána az új csapatában olyat alkotott, hogy a teljes Giants-világ fogta a fejét, minek engedték el.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Sash pl nehezen tud nyilatkozni erre szedett valami bogyót ami lenyugtatja és ezért kapott szezon elején 4 meccset...Asbee
hehe, ezt szokták felhozni a fű és Adderall mellett 😊, 'nehezen tud nyilatkozni'

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
itt előre szól az ellenőr, hogy melyik nap jön. vagy ez csak legenda? 😀vittore
Hát szvsz amit meg tudnak csinálni azt megteszik. De azt se feledjük, hogy az emberből nem lehet gépet csinálni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
itt előre szól az ellenőr, hogy melyik nap jön. vagy ez csak legenda? 😀
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
erre nem is emlékeztem hogy volt kihagyott FG-je Tynesnak a két 1 pontos obi meccsen. kár, hogy a rúgókon mennek el a meccsek. olyan szintűnek gondolom az orvosi hátteret, hogy a kickernek körülbelül nyugalmi pulzussal kellene odaállni. vittore
Aztán jöhetnek az eltiltások doppingolás miatt. Sash pl nehezen tud nyilatkozni erre szedett valami bogyót ami lenyugtatja és ezért kapott szezon elején 4 meccset...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
erre nem is emlékeztem hogy volt kihagyott FG-je Tynesnak a két 1 pontos obi meccsen. kár, hogy a rúgókon mennek el a meccsek. olyan szintűnek gondolom az orvosi hátteret, hogy a kickernek körülbelül nyugalmi pulzussal kellene odaállni.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Persze Buehler is simán javulhat, de én nyugodtabb lennék Tynes-nál...Asbee
Te tényleg nyugodt voltál, lennél Tynes mellett :obalu10
Lecserélni azt a rúgót, aki legutóbb közel 85 %-kal értékesítette a mezőnygólokat és a második legtöbbet is rúgta belőlük egy olyan rúgóra aki 1 évet húzott le a ligában és minden negyedik FG-t kihagyta igen nagy felelőtlenség lenne szvsz...Azt már meg se említem, hogy Tynes két SB-ba is berúgott minket. Nem ő a legjobb kicker az NFL-ben, de sokkal rosszabbak is vannak nála.Asbee
Nem feltétlen rá gondoltam, de 2012-ben 2x kaptunk ki 1 ponttal és mindkét meccsen kihagyott 1-1 FG-t...ami azok után, hogy 1 ki****tt meccsel maradtunk le a PO-ról nem kicsit idegesítő. Ezért is kérdeztem, hogy van-e olyan jó a rúgó felhozatal a drafton, mint tavaly? balu10
Számos ilyen szituációt fel lehetne hozni, nem Tynes-on ment el a rájátszás, hanem azon, hogy az alapszakasz végi mentalitást nem sikerült átvinni. Rúgókat nem néztem még, de biztos van jó pár scouting report arról a pár rúgóról akit esetleg draftolhatnak... 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Persze Buehler is simán javulhat, de én nyugodtabb lennék Tynes-nál...Asbee
Te tényleg nyugodt voltál, lennél Tynes mellett :obalu10
Lecserélni azt a rúgót, aki legutóbb közel 85 %-kal értékesítette a mezőnygólokat és a második legtöbbet is rúgta belőlük egy olyan rúgóra aki 1 évet húzott le a ligában és minden negyedik FG-t kihagyta igen nagy felelőtlenség lenne szvsz...Azt már meg se említem, hogy Tynes két SB-ba is berúgott minket. Nem ő a legjobb kicker az NFL-ben, de sokkal rosszabbak is vannak nála.Asbee
Nem feltétlen rá gondoltam, de 2012-ben 2x kaptunk ki 1 ponttal és mindkét meccsen kihagyott 1-1 FG-t...ami azok után, hogy 1 ki****tt meccsel maradtunk le a PO-ról nem kicsit idegesítő. Ezért is kérdeztem, hogy van-e olyan jó a rúgó felhozatal a drafton, mint tavaly?

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Persze Buehler is simán javulhat, de én nyugodtabb lennék Tynes-nál...Asbee
Te tényleg nyugodt voltál, lennél Tynes mellett :obalu10
Lecserélni azt a rúgót, aki legutóbb közel 85 %-kal értékesítette a mezőnygólokat és a második legtöbbet is rúgta belőlük egy olyan rúgóra aki 1 évet húzott le a ligában és minden negyedik FG-t kihagyta igen nagy felelőtlenség lenne szvsz...Azt már meg se említem, hogy Tynes két SB-ba is berúgott minket. Nem ő a legjobb kicker az NFL-ben, de sokkal rosszabbak is vannak nála.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER