New York Giants

49 feliratkozó

több mint 11 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
Hát ez a FA eddig a szokás szerint nem éppen öröm é bódottá...

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Kenny egy évre az Eagleshöz szerződött... vicces lesz ha tényleg Mundyval akarjuk pótolni
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
RT @JennyVrentas: Keith Rivers is re-signing with the Giants, source says. #nygempty taxi
Nagyon jó hír! Amikor egészséges volt jól játszott nagyon! Reméljük idén már nem lesz porcelán!

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Minimum körüli összegért okés


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
RT @JennyVrentas: Keith Rivers is re-signing with the Giants, source says. #nygempty taxi
Ez nagyon f@sza lenne akkor, ha egészséges tudna maradni.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
RT @JennyVrentas: Keith Rivers is re-signing with the Giants, source says. #nyg


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Friss infók meg itt. Próbálom tartani a lépést 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Teo nem is volt soha elsőkörös tehetség, csak a hype sodorta oda, én nem örülnék neki, Ogletreenek vagy Arthur Brownnak viszont eléggé (utóbbi állítólag brutál prodayen van túl, szal első kör végén sem elképzelhetetlen)
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
LB-t első körben kb. 30 éve húztunk utoljára és bőven lesznek náluk ígéretesebb játékosok, akik közül biztos be fog húzni valakit Reese...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
kövezzetek meg, de én örülnék Teo-nak.
volt a kamucsaj történet, ettől rosszabb játékos lett?
gyengén futott 40 yardon combine-n. én ezt is leszarom... játékban sztem meg van neki a sebesség...csebi
Rosszabb lett, de legalábbis sok a kérdőjel vele kapcsolatban. Elsősorban az h ki fogja így komolyan venni? Értsd: pont az említett vezéregyénisége nem biztos h fog tudni érvényesülni. Hangsúlyozom: nem biztos. Szóval sztem nagy kockázat.
Ellenben az Ogletree, Brown, Minter trióból örülnék vkinek.
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
kövezzetek meg, de én örülnék Teo-nak.
volt a kamucsaj történet, ettől rosszabb játékos lett?
gyengén futott 40 yardon combine-n. én ezt is leszarom... játékban sztem meg van neki a sebesség...csebi
Szintén Teo párti vagyok...de felőlem Minter is jöhet. Biztos vagyok benne, hogy jobb lenne, mint Blackburn! A vezetői képessége és a pályán nyújtott teljesítménye alapján Top 5 játékos az idei drafton!

több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
kövezzetek meg, de én örülnék Teo-nak.
volt a kamucsaj történet, ettől rosszabb játékos lett?
gyengén futott 40 yardon combine-n. én ezt is leszarom... játékban sztem meg van neki a sebesség...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Jasper Brinkley jön vizitre. Upgrade lenne Blackburnhöz képest?Henderson
Blackburnt pedig a Dallassal hozták hírbe. Ha jön Brinkley, akkor az 1. és 2. körös MLB pick kilőve. Kár érte, mert van néhány ígéretes tehetség szerintem idén.balu10
Te'o? 😀 Ogletree? 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Jasper Brinkley jön vizitre. Upgrade lenne Blackburnhöz képest?Henderson
Blackburnt pedig a Dallassal hozták hírbe. Ha jön Brinkley, akkor az 1. és 2. körös MLB pick kilőve. Kár érte, mert van néhány ígéretes tehetség szerintem idén.

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
K Josh Brown hozzánk igazol. Ezek szerint Tynesnak búcsút mondunk?Szsziszka
99%


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
K Josh Brown hozzánk igazol. Ezek szerint Tynesnak búcsút mondunk?
több mint 11 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Jasper Brinkley jön vizitre. Upgrade lenne Blackburnhöz képest?Henderson
Nekem ez megint ilyen toldozás-foltozásnak tűnne-amolyan félmegoldásnak. Nem az az egyértelmű upgrade amit szeretnék, pláne az után h a FO is belátta, hogy javulnia kell minőségileg az lb sornak. Az a baj, h egyébként meg nem nagyon van normális fa idén. Akkor már jöhetne Dansby 1-2 évre, aztán ráérünk vkit találni a köv/utána évben. V draftoljunk...
Nade közel sem biztos h szerződtetjük Brinkley-t.
több mint 11 éve
Henderson New York Giants 1 010
Jasper Brinkley jön vizitre. Upgrade lenne Blackburnhöz képest?

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Robinsonban én azért nem nagyon bíznék, jó TE edző ide vagy oda. Egyetemen szart se csinált, csak jó mért eredményei voltak ennyi. Alig kapott el pár labdát, statisztikái nullák és azt sem mondták, hogy olyan hiper szuper jó blokkoló lenne...Az meg hogy nem használjuk a tight endeket "kicsit" téves, mert Bennettnek kulcsszerepe volt blokkolásban, elkapásban pedig a harmadik legtöbb elkapott yarddal, második legtöbb elkapással és TD-vel zárt. Az meg mindent elmond Robinsonról, hogy negyedik körös játékosként talán ha 2 meccsen volt aktív és azt hiszem összesen 4 snapnél volt pályán. Ha hatodik vagy hetedik körös lett volna, lehet már rosteren sem lenne.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Henderson New York Giants 1 010
Én ezt a Canty dolgot nem értem. Nálunk miért nem ment bele egy paycutba, amikor a Raiders ajánlatára 3 év 8 milla belement. Biztos mi is belementünk volna egy ilyen szerződésbe...balu10
Ravens lesz az 😊 Elvileg nem ajánlottunk neki pay cutot, ahogy Boleynak meg Bradshawnak sem, tényleg fura kicsit.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Én ezt a Canty dolgot nem értem. Nálunk miért nem ment bele egy paycutba, amikor a Ravens ajánlatára 3 év 8 milla belement. Biztos mi is belementünk volna egy ilyen szerződésbe...

több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
így Bennett távozásával lehet hogy visszahozzuk Ballardot? Olyat is olvastam, hogy Adrien Robinson is lehet a kezdő, mondjuk szerintem ha valaki akkor Pope bárkit meg tud tanítani, hogy hogyan is kell ezt a posztot játszani.Henderson
Ballardot nem tudjuk visszahozni, mert akármilyen szerződést ad neki a Pats kötelező elfogadnia! Én bízok benne, hogy Adrien Robinson kezdeni tud jövőre kezdeni, illetve Mara szerint Robinson mellett Larry Donnell is biztató dolgokat művel edzéseken. Nem nagyon használjuk a TE-eket, úgyhogy szerintem ők ketten + Pascoe elkaristol majd.

több mint 11 éve
Henderson New York Giants 1 010
Játszott 3-4ben is, de tavaly tuti hogy 4-3 MLB volt Miamiban, ráadásul szerintem nem is rossz és ha jól emlékszem szakadt bicepsszel játszott. Mint már korábban is írtam egy Daryl Smith vagy Nick Barnett igazolásnak is nagyon örülnék, kéne legalább egy használható veterán, jelenleg elképzelésem sincs hogy nézhet majd ki a LB sor, főleg ha Kiwi megy DEbe ami nem ártana mert ott is kezdünk vékonyodni.

így Bennett távozásával lehet hogy visszahozzuk Ballardot? Olyat is olvastam, hogy Adrien Robinson is lehet a kezdő, mondjuk szerintem ha valaki akkor Pope bárkit meg tud tanítani, hogy hogyan is kell ezt a posztot játszani.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tight endeket nagyon viszik...Mondjuk van egy jelöltem aki jó lehetne nálunk: Brandon Myers. Abban nem bízok, hogy Adrien Robinson produkál egy Jimmy Graham féle második évet 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Bennett 4 évre 20 milláért írt alá a Bears-hez. Ez tényleg sok, nem csoda h nem akartunk versenyezni vele.
Dansby 3-4-ben játszott eddig ha jól tudom, nem biztos h illene a D-nkbe.
Diehl-nek meg minimum a paycut. Remélem csak azon gondolkodunk/tárgyalunk, h paycut v. cut.