New York Giants

49 feliratkozó

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
hát ez szerintem kurvasok, inkább Cruz szerződését hozzuk egyenesbekristof
7,5 milla/év egy OT-nek, aki 20 millás QB-t véd nem sok. Cruznak idénre úgy tűnik esélyes az 1. körös tender, reméljük senkinek nem ér meg annyit. ..balu10
Pedig simán elképzelem, hogy egy Pats mondjuk átpasszoljon egy első kör végi picket, úgy is elkapóbuzik, Lloydot meg ki fogják vágni, szóval még need is lenne.Stez
Hm, 2000 óta 13 draft cetlit adtunk WR-ért, egyetlenegy sem volt 1. körös. TE-ből begyűjtöttünk tizenegyet, ott volt 1. körös.
De Lloyd kivágása nélkül is need a WR. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Cruznak idénre úgy tűnik esélyes az 1. körös tender, reméljük senkinek nem ér meg annyit. ..balu10
Pedig simán elképzelem, hogy egy Pats mondjuk átpasszoljon egy első kör végi picketStez
vagy a Bengals, vagy a Texans, soknak megérné

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
hát ez szerintem kurvasok, inkább Cruz szerződését hozzuk egyenesbekristof
7,5 milla/év egy OT-nek, aki 20 millás QB-t véd nem sok. Cruznak idénre úgy tűnik esélyes az 1. körös tender, reméljük senkinek nem ér meg annyit. ..balu10
Pedig simán elképzelem, hogy egy Pats mondjuk átpasszoljon egy első kör végi picket, úgy is elkapóbuzik, Lloydot meg ki fogják vágni, szóval még need is lenne.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Giants re-signed LT Will Beatty to a five-year, $38.75 million deal.Stez
19 misi a garantált.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
hát ez szerintem kurvasok, inkább Cruz szerződését hozzuk egyenesbekristof
7,5 milla/év egy OT-nek, aki 20 millás QB-t véd nem sok. Cruznak idénre úgy tűnik esélyes az 1. körös tender, reméljük senkinek nem ér meg annyit. ..

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
hát ez szerintem kurvasok, inkább Cruz szerződését hozzuk egyenesbe
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Giants re-signed LT Will Beatty to a five-year, $38.75 million deal.Stez
Akkor OT draft kilőve! Akkor marad az (M)LB, vagy az én "titkos" favoritom a CB. Webster szerződése jövőre lejár (ha egyáltalán marad addig) és nem hiszem, hogy túl sok jövőt látnánk benne. TT 2 év sérüléséből jön vissza, Hosley meg max nickelnek lesz jó. Vagy cut (2,5 milla ragadna bent, de 7,25 millát így is spórolnánk!) és FA-ról valaki?

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Giants re-signed LT Will Beatty to a five-year, $38.75 million deal.

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Beatty aláírt 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Fizetéscsökkentés után azért egészségesen hasznos tudna lenni...Asbee
Mivel? Jól tudná melegíteni a padot? Mert én a nem nagyon akarom látni többet ahogy "védi" Elit. balu10
Idén annyira nem volt gáz...Azt se feledjük, hogy két Super Bowlt nyert vakoldali takcle-ként. Ezen kívül második SB győzelem évében guard pozícióba került, majd Beatty sérülése után ismét LT lett. 2012-re aztán akkora need lett az RT poszt, hogy átraktuk oda, immár a harmadik pozíciójába egy év alatt. Személyiségével meg közel sincs baj (igaz ott volt az a tavalyi ittas vezetés), de csapaton belül igencsak kedvelik. Tény nem ő a franchise arca és lefelé kezd kilógni a támadófalból, de jobb munkát végezhet idén Brewernél és Mosley-nál is. Persze max. 1,5-2 milliós összegért.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Fizetéscsökkentés után azért egészségesen hasznos tudna lenni...Asbee
Mivel? Jól tudná melegíteni a padot? Mert én a nem nagyon akarom látni többet ahogy "védi" Elit.

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Diehlt is műtötték, szerintem itt az idő a búcsúra...Asbee
Már a nélkül is itt lenne az ideje. Lehet megvárjuk, hogy szerzünk-e jobbat drafton/FA piacon és hogy mi lesz Beattyvel, illetve mennyit fejlődtek az elmúlt évek OL pickjei, mert ugye csak az elmúlt 2 évben 3 OT-t húztunk 2x 4. és egy 6. köröst, nem hiszem el, hogy ebből 1 sem bír kezdő potenciállal az RT posztra!
balu10
Fizetéscsökkentés után azért egészségesen hasznos tudna lenni...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 778 — Lucas Scott
amúgy Eli szerződését március 10 után tudjuk módosítani...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Diehlt is műtötték, szerintem itt az idő a búcsúra...Asbee
Már a nélkül is itt lenne az ideje. Lehet megvárjuk, hogy szerzünk-e jobbat drafton/FA piacon és hogy mi lesz Beattyvel, illetve mennyit fejlődtek az elmúlt évek OL pickjei, mert ugye csak az elmúlt 2 évben 3 OT-t húztunk 2x 4. és egy 6. köröst, nem hiszem el, hogy ebből 1 sem bír kezdő potenciállal az RT posztra!

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Diehlt is műtötték, szerintem itt az idő a búcsúra...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Feldobok még1 nevet: Brandon Williams. Egy óriás, brutális erővel és megfelelő agilitással. Mondjuk nem all down DT-nek, de mondjuk futás ellen szerintem használható lenne 1. és 2. down esetén, vagy rövid yardos, illetve Goal Line szituban. Ha 2 embert kell ráállítani (mert 1 nem bírja odébbrakni), akkor már sokkal beljebb lennénk. Kb. 3 körbe várják, szerintem annyit meg is érne így elsőre. Szerintetek?

több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Aaron Curry free agent, ti bevállalnátok? Mennyi esély van egyáltalán arra, hogy felmerül a neve nálunk? Illetve mennyi a realitása, hogy nálunk a tehetségéhez mérten tudna játszani (ki tudná belőle hozni az edzői stáb)? Én egy veterán minimumért simán bevállalnám. Max. nem éri meg a rostert.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
 bigstory.ap.org/article/ny-giants-owners-nephew-arrested-conn


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
ui: Ne legyen igazam, de szerintem a végén Cruz és Nicks hosszútávú szerződés hiányában WR-t is húzhatunk az első körben...balu10
pedig könnyen lehet hogy tényleg ez lesz a befutó variáció végül...
yooker
Még ha idén el is engedjük Cruz-t (nem hiszem), Nicksnek akkor is él még egy évig a szerződése ha jól tudom. 1. körös wr pick nagyon nem vszínű ennek fényében. Pláne h elég komoly needjeink vannak. Bár bpa alapon semmin nem kell meglepődni nálunk.Szsziszka
ha így van (ennek örülnék) akkor tényleg nem lesz Wr húzás!
azzal az esettel számoltam hogy Nicks megy....yooker
Megnéztem, Nicksnek még van egy éve.
 www.spotrac.com/nfl/new-york-giants/
Attól még jó lenne hosszú távra bebiztosítani őt is mihamarabb, de ez nyilván pénz kérdés.
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
ui: Ne legyen igazam, de szerintem a végén Cruz és Nicks hosszútávú szerződés hiányában WR-t is húzhatunk az első körben...balu10
pedig könnyen lehet hogy tényleg ez lesz a befutó variáció végül...
yooker
Még ha idén el is engedjük Cruz-t (nem hiszem), Nicksnek akkor is él még egy évig a szerződése ha jól tudom. 1. körös wr pick nagyon nem vszínű ennek fényében. Pláne h elég komoly needjeink vannak. Bár bpa alapon semmin nem kell meglepődni nálunk.Szsziszka
ha így van (ennek örülnék) akkor tényleg nem lesz Wr húzás!
azzal az esettel számoltam hogy Nicks megy....
több mint 11 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
ui: Ne legyen igazam, de szerintem a végén Cruz és Nicks hosszútávú szerződés hiányában WR-t is húzhatunk az első körben...balu10
pedig könnyen lehet hogy tényleg ez lesz a befutó variáció végül...
yooker
Még ha idén el is engedjük Cruz-t (nem hiszem), Nicksnek akkor is él még egy évig a szerződése ha jól tudom. 1. körös wr pick nagyon nem vszínű ennek fényében. Pláne h elég komoly needjeink vannak. Bár bpa alapon semmin nem kell meglepődni nálunk.
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
ui: Ne legyen igazam, de szerintem a végén Cruz és Nicks hosszútávú szerződés hiányában WR-t is húzhatunk az első körben...balu10
pedig könnyen lehet hogy tényleg ez lesz a befutó variáció végül...
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Így az OL combine után nagyon örülnék, ha Lane Johnson lecsúszna 1/19-ig. Ti hogy vagytok vele? balu10
szerintem nem fog, pedig tényleg jó lenne, szal én Jonathan Coopert is elfogadnám azért 😊kristof
Én is örülnék neki is, de OG-be inkább 1. körben Chance Warmack, ha bent lesz, vagy akár 2. körben Kyle Long-ot is elfogadnám 😊 De igazán nekünk a LT a need, mert Brewer úgy tűnik, hogy RG, vagy max. RT lesz és ha Beatty megy, akkor konkrétan nincs LT-nk. Ha marad, akkor pedig MLB-t húznék első körben, nekem Kevin Minter a legszimpatikusabb. Boothe pedig érzésem szerint maradni fog, így annyira nem nagy need az OG, hogy az első kört arra pazaroljuk (kivéve Warmack esetében, mert ő bőven megérné).

ui: Ne legyen igazam, de szerintem a végén Cruz és Nicks hosszútávú szerződés hiányában WR-t is húzhatunk az első körben...

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Így az OL combine után nagyon örülnék, ha Lane Johnson lecsúszna 1/19-ig. Ti hogy vagytok vele? balu10
szerintem nem fog, pedig tényleg jó lenne, szal én Jonathan Coopert is elfogadnám azért 😊
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Így az OL combine után nagyon örülnék, ha Lane Johnson lecsúszna 1/19-ig. Ti hogy vagytok vele?