New York Giants

49 feliratkozó

több mint 11 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
ilyen névvel menjen a zígülszbe 😀
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Ha nem lesz bent Te'o, akkor Ziggy Ansah-hoz mit szólnátok 1/19-re? A 198 centihez 122 kg párosul és ezzel fut 4,74-es 40 yardot, 10,91-es 100 métert és 21.89-es 200-at! Nagy szükségünk lesz gyors (és okos) védőkre a csoport alakulása miatt...

több mint 11 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Shurmurban még lehet bízni 😀
illetve minden évben nagy reményekkel mennek az évnek aztán látjuk mire elég, én jobban tartok a Cowboystól, és RG3 pocketben se lesz rossz :\ kemény a csoport, na!kristof
jja. fúrjuk ki a delfineket az afc east-ból.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Shurmurban még lehet bízni 😀
illetve minden évben nagy reményekkel mennek az évnek aztán látjuk mire elég, én jobban tartok a Cowboystól, és RG3 pocketben se lesz rossz :\ kemény a csoport, na!
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
viszonylag ritkán nézek tabellákat konferenciák szerinti beosztásban. de azért feldobta a napomat, amikor láttam, ki lett a seggutolsó az nfc-ben 😀vittore
Ha a tavalyi évet vesszük, lehet, hogy idén belőlük lesz az utolsóból első. Nem ismerem a NCAA-t egyáltalán, de nagy a hype Chip Kelly körül, lehet, hogy nagyot robbantanak vele, persze lehet, hogy pofára esés lesz belőle.
A lényeg, hogy a FO elintézze, hogy a Philly hazai nyitómeccsén mi legyünk az ellenfelek. Akkor tuti SB.gyurczi
a SB-hez nem ártana egy QB nekik... Vick már nem az és Foles még nem az!ironroy
Kellyvel az a baj, hogy Vickből újra sztárt csinálna... remélem cutolni fogják...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
viszonylag ritkán nézek tabellákat konferenciák szerinti beosztásban. de azért feldobta a napomat, amikor láttam, ki lett a seggutolsó az nfc-ben 😀vittore
Ha a tavalyi évet vesszük, lehet, hogy idén belőlük lesz az utolsóból első. Nem ismerem a NCAA-t egyáltalán, de nagy a hype Chip Kelly körül, lehet, hogy nagyot robbantanak vele, persze lehet, hogy pofára esés lesz belőle.
A lényeg, hogy a FO elintézze, hogy a Philly hazai nyitómeccsén mi legyünk az ellenfelek. Akkor tuti SB.gyurczi
a SB-hez nem ártana egy QB nekik... Vick már nem az és Foles még nem az!
több mint 11 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
viszonylag ritkán nézek tabellákat konferenciák szerinti beosztásban. de azért feldobta a napomat, amikor láttam, ki lett a seggutolsó az nfc-ben 😀vittore
Ha a tavalyi évet vesszük, lehet, hogy idén belőlük lesz az utolsóból első. Nem ismerem a NCAA-t egyáltalán, de nagy a hype Chip Kelly körül, lehet, hogy nagyot robbantanak vele, persze lehet, hogy pofára esés lesz belőle.
A lényeg, hogy a FO elintézze, hogy a Philly hazai nyitómeccsén mi legyünk az ellenfelek. Akkor tuti SB.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 11 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
viszonylag ritkán nézek tabellákat konferenciák szerinti beosztásban. de azért feldobta a napomat, amikor láttam, ki lett a seggutolsó az nfc-ben 😀
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
mostanában, ahogy visszagondoltam a szezonra, durva, hogy lényegében egy off pass int. penalty-n múlott a PO, és hasonló playeknél meg ezeket nem dobták be más csapatoknak... összességében nem érdemeltük volna meg a PO-t, meg vszeg nagy zúzás lett volna, csak több, mint érdekes...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Keserű vigasz, de legalább az az érzés megvan az emberben, hogy egy méretes zakót osztottunk az idei NFC bajnoknak 😊 Innentől, bár részben pont ők vették el tőlünk a PO-ot go Ravens! Ha meg Pats-49ers SB, akkor egyik se nyerjen 😀

több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
nem is (csak) a 31. hellyel volt a gond, hanem magával az LB sorral (is) 😊kristof
Igazából a védelemben a 2-3 embert leszámítva mindenkivel!

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
nem is (csak) a 31. hellyel volt a gond, hanem magával az LB sorral (is) 😊
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Giants LB coach Jim Hermann is interviewing for Eagles defensive coordinator job, per league source.Shawn84
Biztos, hogy a 31. helyezett védelemből akartok DC-találni?

több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
Akkor hogy készüljek, super bowlos meccsnézést összehozzuk?Asbee
lesz bowl.hu szervezésben is, ne különcködjetek 😛kristof
konf döntőre hogy-hogy nem volt szervezés?
amúgy én még nem tudom, hogy arra megyek-e, lehet baráti társaságban nézem, de ez még rohadtul képlékeny!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Giants LB coach Jim Hermann is interviewing for Eagles defensive coordinator job, per league source.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Akkor hogy készüljek, super bowlos meccsnézést összehozzuk?Asbee
lesz bowl.hu szervezésben is, ne különcködjetek 😛kristof
És az egész hogy zárja ki azt, hogy nem oda megyünk? 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Akkor hogy készüljek, super bowlos meccsnézést összehozzuk?Asbee
lesz bowl.hu szervezésben is, ne különcködjetek 😛
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Akkor hogy készüljek, super bowlos meccsnézést összehozzuk?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
1 éves a blog 😀Asbee
erről jut eszembe, a giants.hu domain tulaja nem tudjátok, hogy ki?
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Eli meg megy Pro BowlraAsbee
A 2011-es szezonért mindenképpen megérdemli! Minden SB győzelem utáni évben ment. Reméljük 2 év múlva is fog 😉

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
1 éves a blog 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
ismét nagy az öröm és a lelkesedés Phillyben...

őszintén szólva nem annyira örülök ennek az "igazolásnak", de amíg csak mindig szezon előtt van hurrá hangulat és nem SB után addig nem nagyon számít 😉

mindenesetre építsenek egy rohadt jó off.-et ha akarnak, én inkább egy kurva jó Deff-et szeretnék majd látni NY-ban!
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
PO-ra nem akarunk összehozni egy kis közös meccsnézést? Tudom, hogy nem vagyunk PO-ban, meg minden, de azért engem speciel érdekelnek a meccsek, így pl most vnap, meg a két konf döntőt és az SB-n is összeülhetnénk nézni a meccseket!
van vkinek kedve/ideje hozzá?csebi
konf döntő + SB-ban benne vagyok!
+ múlt héten BigRoby is előkerült és jelezte hogy jönne!
yooker
na akkor ebből lesz vmi? egyáltalán hol nézzük szted? meg kik jönnének?csebi
Én SB-ra mindenképp

Eli meg megy Pro Bowlra


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
PO-ra nem akarunk összehozni egy kis közös meccsnézést? Tudom, hogy nem vagyunk PO-ban, meg minden, de azért engem speciel érdekelnek a meccsek, így pl most vnap, meg a két konf döntőt és az SB-n is összeülhetnénk nézni a meccseket!
van vkinek kedve/ideje hozzá?csebi
konf döntő + SB-ban benne vagyok!
+ múlt héten BigRoby is előkerült és jelezte hogy jönne!
yooker
na akkor ebből lesz vmi? egyáltalán hol nézzük szted? meg kik jönnének?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk szerintem arra se lehet fogni, hogy nehéz volt a schedule. Végülis NFC Eastnek ugyanúgy az volt, Redskins meg beelőzött minket, ennyi...

pont ez a lényeg. ha az egész nfc east ugyanazokkal az arcokkal játszik, mint például az atlanta, akkor itt a csoportot 13-3al nyerik és még ketten bemennek wildcardon 11-5-el. szóval azt próbáltam mondani, hogy az egész nfc-nek könnyebb ellenfelek jutottak mint a NYG+ nfc eastnek. ezért mutatna valósabb képet egy NFC konferencia körmérkőzés 15 meccsel. és ha már atlanta: az egész NFC brancsból 2 olyan ellenfelük volt, akik erősnek tekinthetők (50% + mérleg), nna és kik ők, hát a NYG és a redskins, véletlenül az east-ból.vittore
Ha tényleg olyan jó valaki ahogy a számok is mutatják, az előbb-utóbb kiderül. Ha meg bemennek nagyon jó mérleggel rájátszásba és ott egyből kikapnak valakitől, akkor meg úgyis kibújik a szög a zsákjából.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER