New York Giants

49 feliratkozó

több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 040 — Lucas Scott
híresztelések szerint lehet ACL szakadás, na az már második lenne RGthree-nek szóval ezzel kb már nem futhatna többet... azon nagyon röhögnék, ha a Deadskins kidobott volna 3 első köröst, meg 1 másodikat és egy évet nyomott volna RGhárom, bár az PO és ugye 99 óta ez már SB-vel ér fel...

sztem lehetne MLB-t szerezni drafton pl Teo, érte fel kellene menni, de Reese nem ez az ember...csebi
Igen, 1/19-nél max még akkor lesz bent, ha addig kiderül róla, hogy a középiskolában molesztálta a környék nagymamáit.

btw, jól sejtem, hogy ma éjszaka nem nagyon fogsz aludni?G-men
nincs se digi sport, se espn america itt pesten, ráadásul gépen sem tudom nézni... még nem tudom mi lesz valószínűleg vmikor utólag bepótolom... de a héten nem hiszem, mert annyi munkám van...

de addig is FIGHTING IRISH!!!!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
híresztelések szerint lehet ACL szakadás, na az már második lenne RGthree-nek szóval ezzel kb már nem futhatna többet... azon nagyon röhögnék, ha a Deadskins kidobott volna 3 első köröst, meg 1 másodikat és egy évet nyomott volna RGhárom, bár az PO és ugye 99 óta ez már SB-vel ér fel...

sztem lehetne MLB-t szerezni drafton pl Teo, érte fel kellene menni, de Reese nem ez az ember...csebi
Igen, 1/19-nél max még akkor lesz bent, ha addig kiderül róla, hogy a középiskolában molesztálta a környék nagymamáit.

btw, jól sejtem, hogy ma éjszaka nem nagyon fogsz aludni?
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 040 — Lucas Scott
híresztelések szerint lehet ACL szakadás, na az már második lenne RGthree-nek szóval ezzel kb már nem futhatna többet... azon nagyon röhögnék, ha a Deadskins kidobott volna 3 első köröst, meg 1 másodikat és egy évet nyomott volna RGhárom, bár az PO és ugye 99 óta ez már SB-vel ér fel...

sztem lehetne MLB-t szerezni drafton pl Teo, érte fel kellene menni, de Reese nem ez az ember...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ettől függetlenül nekünk továbbra is a futás elleni védekezés megoldása az első számú prioritás jövőre. Tehát DT és MLB, és Szeszével egyetértve utóbbi inkább FA-ről, mert a draft az nekünk már késő.G-men
Az a gáz, hogy annyira nincs cap space, hogy FA kilőve. Max minimumért hozhatunk valakit. DT posztra BPA alapon bármikor érkezhet ember. Mondjuk kezdőink megvannak, Canty és Joseph se rossz. Marvin Austin nagyon nagy kérdőjel, Kuhn meg kérdés hogyan tér vissza az ACL után...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
én azt nem értettem, hogy az ncaa sztáredző Pete miért nem tudta az első félidőben levédekezni a read optiont? az egyetemen tuti többször látott ilyen offense-t
több mint 11 éve
iason New York Giants 58
Sajnos, nagyon igazad van!
több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Üdvözlök minden Giants szimpatizánst! Régóta olvasom már a fórumot és most vettem a bátorságot és írok is 😊 Nagyon sajnálom, hogy kívülről kell néznünk majd a PO-t az SF elleni 26-3-as győzelem után szerintem senki nem gondolta volna... A PO-ban én Houston/Seahawks fan leszek 😊Rodaron
Köszöntünk a minden meccsen két infarktust lábon kihordók világában!
több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Bár nem láttam a teljes meccset, de az összefoglaló alapján most némileg optimistább lettem a jövő évvel kapcsolatban. A tegnapi WC-meccs azt igazolta számomra, hogy már középtávon sem lehet azt folytatni RGIII-mal, amit idén csináltak. Illetve, ha folytatják, akkor bazi hamar vége lesz az NFL-karrierjének. Ezek alapján én a racionálisabb utat választást várom a Redskins edzői stábtól, és jövőre egy sokkal kevsébé mozgékony RGIII-at látunk majd a pályán.

Még az is eszembe jutott, hogy Vicknek is az első, 2009-es phillys éve volt kiemelkedő, az utána következő kettőben már "elmúlt a varázs" (bár nyilván ezzel most kiprovokálom néhány rézbőrű fan hozzászólását...)

Ettől függetlenül nekünk továbbra is a futás elleni védekezés megoldása az első számú prioritás jövőre. Tehát DT és MLB, és Szeszével egyetértve utóbbi inkább FA-ről, mert a draft az nekünk már késő.
több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Üdvözlök minden Giants szimpatizánst! Régóta olvasom már a fórumot és most vettem a bátorságot és írok is 😊 Nagyon sajnálom, hogy kívülről kell néznünk majd a PO-t az SF elleni 26-3-as győzelem után szerintem senki nem gondolta volna... A PO-ban én Houston/Seahawks fan leszek 😊Rodaron
Üdv a "csapatban" 😊
több mint 11 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Üdvözlök minden Giants szimpatizánst! Régóta olvasom már a fórumot és most vettem a bátorságot és írok is 😊 Nagyon sajnálom, hogy kívülről kell néznünk majd a PO-t az SF elleni 26-3-as győzelem után szerintem senki nem gondolta volna... A PO-ban én Houston/Seahawks fan leszek 😊
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
- Scott, belőle nem láttunk ugyan sokat de szerintem fasza lehet, ha bekerülne a rotációba, de sajnos amíg 3 Rb van előtte tuti nem fog...
ironroy
Viszont, ha nem lenne ilyen sérülékeny, akkor lett volna 2. számú is egyes meccseken. Szerintem (sajnos) nem fog maradni, mert nem lehet rá számítani

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
a red zone offense (és azon belül a goal line szituk ) javítása érdekében most kb tíz fillérért lehetne egy évre visszahozni Jacobs-t a Frisco-tól.vittore
És Andre Brown?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ross megy interjúzni a Jags GM posztért.
szerk. ma pedig a Chargersé-ért.
több mint 11 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
a red zone offense (és azon belül a goal line szituk ) javítása érdekében most kb tíz fillérért lehetne egy évre visszahozni Jacobs-t a Frisco-tól.
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Brown nagyon messze van a klasszis safetytől.. ballhawk skillje fasza, de egyébként rengeteget kellene még fejlődnie ahhoz h klasszisnak lehessen nevezni. Ettől függetlenül szükség lenne rá, sztem második körös tendert fog kapni.Szesze
Ő az egyike annak a kevés játékosnak a secondaryben meg a lb-sorban akinek fekszik valamennyire a Fewell féle "off and soft" védekezés... De ha esetleg sémát váltunk, akkor komoly pofára esés is lehet belőle.

Cruzzal tudom, hogy állítólag megállapodtak a struktúrájában az új szerződésének, de 2 hónapja nem jött semmi további infó... Valószínűleg pont arról van szó benne hogy ne kelljen majd 3 millát kiperkálni az első körös tenderre... De ki tudja hogy nem nyomatja-e a menedzsere hogy vigye inkább indításnak 2,7 millát és próbáljon jobb helyzetbe kerülni.
több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Reese meg azt szeretné, ha Strahan visszajönne segíteni JPP-nek. Thomas safety lehet, bár szerintem elbúcsúzunk tőle. RB poszton meg szvsz kegyetlen nagy durcázás lesz Bradshaw részéről, véleményem szerint legkésőbb jövő szezon felénél Wilson lesz a kezdő futónk.Asbee
engem eleve nem lepne meg egy Bradshaw cut se.Szesze
- Scott, belőle nem láttunk ugyan sokat de szerintem fasza lehet, ha bekerülne a rotációba, de sajnos amíg 3 Rb van előtte tuti nem fog...
- Brown rendben van
- Wilson sebessége állat de nagyon sokat kell még tanulnia
- AB-nek 1000 yardos szezonja volt!
Szerintem marad mindeki a seggén 😊
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Reese meg azt szeretné, ha Strahan visszajönne segíteni JPP-nek. Thomas safety lehet, bár szerintem elbúcsúzunk tőle. RB poszton meg szvsz kegyetlen nagy durcázás lesz Bradshaw részéről, véleményem szerint legkésőbb jövő szezon felénél Wilson lesz a kezdő futónk.Asbee
engem eleve nem lepne meg egy Bradshaw cut se.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Reese meg azt szeretné, ha Strahan visszajönne segíteni JPP-nek. Thomas safety lehet, bár szerintem elbúcsúzunk tőle. RB poszton meg szvsz kegyetlen nagy durcázás lesz Bradshaw részéről, véleményem szerint legkésőbb jövő szezon felénél Wilson lesz a kezdő futónk.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Brown nagyon messze van a klasszis safetytől.. ballhawk skillje fasza, de egyébként rengeteget kellene még fejlődnie ahhoz h klasszisnak lehessen nevezni. Ettől függetlenül szükség lenne rá, sztem második körös tendert fog kapni.Szesze
hát igen!elég látványos eredmény , ez a 8 INT, egy darabig még nem is bántam hogy ő játszik Phillips helyett , de csalóka is , mert végül látszódott hogy Kennyvel azért jóval stabilabbak voltunk ha játszott!

tetszett idén ez a sok labdaszerzés, mert látványos eleme a játéknak, de ha nem jöttek akkor garantált volt a bukta!
szóval inkább lemondok róluk és legyen egy kiszámíthatóbb
stabil deff. mint egy ilyen labdaszerző !
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Brown nagyon messze van a klasszis safetytől.. ballhawk skillje fasza, de egyébként rengeteget kellene még fejlődnie ahhoz h klasszisnak lehessen nevezni. Ettől függetlenül szükség lenne rá, sztem második körös tendert fog kapni.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
sztem második körös rfa tenderrel se vinné el senki, de Hill úgyis jobb 😛kristof
második kör veszélyes lenne! aki ott akarna safetyt húzni, és szerintem vannak olyan csapatok többen is, inkább a 25 éves már-már klasszist választanák nem?sapka
hát ez a már-már klasszis jelző szvsz igen erős rá, idén szinte minden összejött neki, én jövőre nagy leolvadást várok tőle, mert az intjeit leszámítva szerintem tényleg stabilabb volt Hill. második körért bármikor elengedném.kristof
Pont Philadelphia ellen volt kétszer is olyan eset, mikor Brown a távolból figyelte az elkapót, aztán mikor látta hogy repül felé a labda, akkor meg észbekapott hogy hoppá...Néhány perccel később Hill tökéletes időben ért oda és az elkapást se tudták megcsinálni. Kegyetlen jó volt Brown, de ilyen idényt még egyszer szerintem se fog produkálni. Aztán ne legyen igazam.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
sztem második körös rfa tenderrel se vinné el senki, de Hill úgyis jobb 😛kristof
második kör veszélyes lenne! aki ott akarna safetyt húzni, és szerintem vannak olyan csapatok többen is, inkább a 25 éves már-már klasszist választanák nem?sapka
hát ez a már-már klasszis jelző szvsz igen erős rá, idén szinte minden összejött neki, én jövőre nagy leolvadást várok tőle, mert az intjeit leszámítva szerintem tényleg stabilabb volt Hill. második körért bármikor elengedném.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
sztem második körös rfa tenderrel se vinné el senki, de Hill úgyis jobb 😛kristof
Amúgy Hill egyáltalán nem volt rossz idén...3. safety szerepére simán jó lehet. Ha pedig távozik Brown mondjuk be lehetne húzni első kör vége felé Eric Reidet. Igaz lehet őt csak én értékelem túl kicsit.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
sztem második körös rfa tenderrel se vinné el senki, de Hill úgyis jobb 😛kristof
második kör veszélyes lenne! aki ott akarna safetyt húzni, és szerintem vannak olyan csapatok többen is, inkább a 25 éves már-már klasszist választanák nem?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
sztem második körös rfa tenderrel se vinné el senki, de Hill úgyis jobb 😛