New York Giants

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Free agent prioritásokAsbee
ez a Stevie Brown 1,5M igencsak szépen hangzik, de Rolle 9,1M keres mellette, másik kezdő player Webster 6M felett, Amukamara rookie szerződése is magasabb!!!
most van esélye 4-5-6-7 M-kat összeszedni ilyen idény után!
és ha kiengeditek a piacra, valószínű meg is kapnásapka
Mondjuk ezt elbasztam...De adják meg azt nyugodtan. RFA lesz, egy elsőkörös tender elriaszthatja az érdeklődöket. Ha jól tudom akkor így 2,7 millió lenne a fizetése. Ennyit talán meg is érne.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Free agent prioritásokAsbee
ez a Stevie Brown 1,5M igencsak szépen hangzik, de Rolle 9,1M keres mellette, másik kezdő player Webster 6M felett, Amukamara rookie szerződése is magasabb!!!
most van esélye 4-5-6-7 M-kat összeszedni ilyen idény után!
és ha kiengeditek a piacra, valószínű meg is kapná

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Free agent prioritásokAsbee
Fizukban nem vagyok túl jó , meg Bennett tényleg fasza volt idén , de 2,5 millió kicsit sok lenne azért!Nem?
yooker
Csak saccoltam kb. mennyit kérhet. De ennyit szerintem simán. Gyakorlatilag nulla teljesítménnyel kapott 1,8-at. Nem vagyok benne biztos, hogy ennyivel megelégedne most. Persze lehetne ügyeskedni, hogy majd később keres többet...Asbee
így már oké!
az 1,8-at nem tudtam ! kb 800 ezerre tippeltem volna, de mondtam hogy nem, értek a fizukhoz... 😊
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Free agent prioritásokAsbee
Fizukban nem vagyok túl jó , meg Bennett tényleg fasza volt idén , de 2,5 millió kicsit sok lenne azért!Nem?
yooker
Csak saccoltam kb. mennyit kérhet. De ennyit szerintem simán. Gyakorlatilag nulla teljesítménnyel kapott 1,8-at. Nem vagyok benne biztos, hogy ennyivel megelégedne most. Persze lehetne ügyeskedni, hogy majd később keres többet...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Free agent prioritásokAsbee
Fizukban nem vagyok túl jó , meg Bennett tényleg fasza volt idén , de 2,5 millió kicsit sok lenne azért!Nem?
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Curtis Painter a fedélzeten! Carr retteghet 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Cruz-t is pluszba kell fizetnünk, meg sztem Bennettnek is több pénzt kell adnunk, mint tavaly...

amúgy én pats-falcons drukker leszek...csebi
Bár nem szimpatikus a dolog, de Cruzt még lehet jegelni egy évig ha minden kötél szakad.salander
Cruzzal szerintem majd valahogy sikerül megegyezni ha az ügynöke nem nagyon kavar be...Ha jól tudom jövőre fog lejárni jó néhány korábbi túlfizetett FA játékos szerződése mint pl. Boley, Rolle, Canty. De nem biztos, hogy ezek mind. Webster és Nicks tuti. Előbbi biztosan menni fog, Nicks-nek meg maradnia kell.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Broncos - Seahawks fan leszek PO-ra 😊ironroy
detto Szesze
divat 😉zinedine5
akkor Pats-et írtam volna 😛
egyébként jobban belegondolva nfc-ből inkább Vikings
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
elvileg vele már - nagyon helyesen - megvan a hosszútávú.

a másikhoz: leginkább a jó meccseknek szurkolok majd ill. a NE,ATL,SF ellen és Hankersonnak 😊
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Cruz-t is pluszba kell fizetnünk, meg sztem Bennettnek is több pénzt kell adnunk, mint tavaly...

amúgy én pats-falcons drukker leszek...csebi
Bár nem szimpatikus a dolog, de Cruzt még lehet jegelni egy évig ha minden kötél szakad.
több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Üdvözlet minden Giants drukkernek! Sajnos, mi már kivülröl nézzük a rájátszást, de azért érdekességképpen, ki kinek fog szurkolni, ki legyen idén a bajnok?iason
Broncos - Seahawks fan leszek PO-ra 😊ironroy
Szintén 😊Hysterycs
detto Szesze
ugyancsak
(bár, én pont leszarom így, hogy mi nem vagyunk bent, Legalább hétfőnként újra nem leszek hulla a melóhelyen. azért lehet, hogy skins-meccs eredménykövetőbe megyek fikázni 😉
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 040 — Lucas Scott
hát ez igen húzós névsor :\ cap-pel hogy állunk? salander?kristof
Elég cefetül - igazából csak Osival megy ki jelentős pénz a cap alól, a várható visszaigazolásoknál legalább stagnálás lesz, de pl Beattyt meg kéne fizetni (meg mellé Bennettet vagy Kennyt). Ráadásul volt-nincs extra cap a Redskinses, 'boysos büntiből.

Hétvégén aktualizálom majd a táblám.

Ráadásul lassan már nincs tér átstrukturálni így szerintem le fogunk nyelni némi deadcapet... Diehl-ét pl.salander
Cruz-t is pluszba kell fizetnünk, meg sztem Bennettnek is több pénzt kell adnunk, mint tavaly...

amúgy én pats-falcons drukker leszek...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
hát ez igen húzós névsor :\ cap-pel hogy állunk? salander?kristof
Elég cefetül - igazából csak Osival megy ki jelentős pénz a cap alól, a várható visszaigazolásoknál legalább stagnálás lesz, de pl Beattyt meg kéne fizetni (meg mellé Bennettet vagy Kennyt). Ráadásul volt-nincs extra cap a Redskinses, 'boysos büntiből.

Hétvégén aktualizálom majd a táblám.

Ráadásul lassan már nincs tér átstrukturálni így szerintem le fogunk nyelni némi deadcapet... Diehl-ét pl.
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Broncos - Seahawks fan leszek PO-ra 😊ironroy
detto Szesze
divat 😉
több mint 11 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Bengals - Seahawks legyen ha már mi nem lehetünk ott!
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
bár csábító a bandwagon nekem is, de inkább Frisco és Bengals ! 😊
amúgy meg mindig az underdognak!
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Üdvözlet minden Giants drukkernek! Sajnos, mi már kivülröl nézzük a rájátszást, de azért érdekességképpen, ki kinek fog szurkolni, ki legyen idén a bajnok?iason
Broncos - Seahawks fan leszek PO-ra 😊ironroy
Szintén 😊Hysterycs
detto
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Üdvözlet minden Giants drukkernek! Sajnos, mi már kivülröl nézzük a rájátszást, de azért érdekességképpen, ki kinek fog szurkolni, ki legyen idén a bajnok?iason
Broncos - Seahawks fan leszek PO-ra 😊ironroy
Én is Broncos, de csak az első körben Seahawks, hogy üssék a Skinst...

több mint 11 éve
Erik.87 New York Giants Pittsburgh Panthers 126 — Giants & Steelers fan
Üdvözlet minden Giants drukkernek! Sajnos, mi már kivülröl nézzük a rájátszást, de azért érdekességképpen, ki kinek fog szurkolni, ki legyen idén a bajnok?iason
Broncos - Seahawks fan leszek PO-ra 😊ironroy
Szintén 😊

Everybody is useful. Nobody is necessary.
több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Üdvözlet minden Giants drukkernek! Sajnos, mi már kivülröl nézzük a rájátszást, de azért érdekességképpen, ki kinek fog szurkolni, ki legyen idén a bajnok?iason
Broncos - Seahawks fan leszek PO-ra 😊
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Free agent prioritások


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
iason New York Giants 58
Értem, hogy Giants szurkolóként nem drukkolsz senkinek, de egy NFL rájátszás meccset nem lehet úgy nézni, hogy csak úgy semlegesként ülsz és faarccal nézed a történéseket.
több mint 11 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
én nem drukkolok senkinek de szerintem a broncos nyer
több mint 11 éve
iason New York Giants 58
Üdvözlet minden Giants drukkernek! Sajnos, mi már kivülröl nézzük a rájátszást, de azért érdekességképpen, ki kinek fog szurkolni, ki legyen idén a bajnok?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
hát ez igen húzós névsor :\ cap-pel hogy állunk? salander?