New York Giants

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Erik.87 New York Giants Pittsburgh Panthers 126 — Giants & Steelers fan
De ha Eli is ilyen lenne, akkor pl. sokkal kisebb eséllyel történhetne olyan, mint múlt héten Baltimoreban. Hozzáteszem, nekem ez az "only-win mániás" irányító nem szimpatikus, de nem mondom, hogy nincsenek előnyei.

Everybody is useful. Nobody is necessary.
több mint 11 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
ez jó  www.youtube.com/watch?v=YK8x7Q7jLa0
nekem új volt. a csak négyévenkénti siker azt (is) mutatja, hogy nem kell feltétlenül only-win mániásnak lenni, mint Brady vagy (az offtopic) Lance Armstrong.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ugyan a fantasy football kicsit fail lett inaktivitás miatt, de azért lesz playoff challenge is. link
Ha rossz a link szóljatok. Jelszó: giantsbloghun


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
sokat számít azért hogy az Eagles már túl van a mélyponton és elkezdetek valami építkezés/megújulás szerű dolgot (Foles irányít,Babin lapát,stb) tisztul a kép és kezdenek mentálisan egyre jobban rendben lenni , amíg mi ugye ássuk az egyre mélyebb gödröt magunkanak...
kétlem hogy baromira igyekeznének majd ezen a meccsen, többen már a jövőjüket tervezgetik, és ahhoz ez az 1 meccs már nem igázán számít!kb szarnak a PO-ra...yooker
Foles IR-re került nem? Úgy emlékszem Vick kezd. Sztem sima meccs lesz Nektek.Blevi
Hát én nem tudom eldönteni melyikük a kedvezőbb számunkra. Egy felpörgött, bizonyítani akaró Vick, (akivel szezon elején is megvertek) vagy esetleg Foles. Hysterycs
Vick fog kezdeni, Folesnak eltört a keze, IR-en van.

több mint 11 éve
Erik.87 New York Giants Pittsburgh Panthers 126 — Giants & Steelers fan
sokat számít azért hogy az Eagles már túl van a mélyponton és elkezdetek valami építkezés/megújulás szerű dolgot (Foles irányít,Babin lapát,stb) tisztul a kép és kezdenek mentálisan egyre jobban rendben lenni , amíg mi ugye ássuk az egyre mélyebb gödröt magunkanak...
kétlem hogy baromira igyekeznének majd ezen a meccsen, többen már a jövőjüket tervezgetik, és ahhoz ez az 1 meccs már nem igázán számít!kb szarnak a PO-ra...yooker
Foles IR-re került nem? Úgy emlékszem Vick kezd. Sztem sima meccs lesz Nektek.Blevi
Hát én nem tudom eldönteni melyikük a kedvezőbb számunkra. Egy felpörgött, bizonyítani akaró Vick, (akivel szezon elején is megvertek) vagy esetleg Foles.

Everybody is useful. Nobody is necessary.
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
no erről durván lemaradtam...
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
sokat számít azért hogy az Eagles már túl van a mélyponton és elkezdetek valami építkezés/megújulás szerű dolgot (Foles irányít,Babin lapát,stb) tisztul a kép és kezdenek mentálisan egyre jobban rendben lenni , amíg mi ugye ássuk az egyre mélyebb gödröt magunkanak...
kétlem hogy baromira igyekeznének majd ezen a meccsen, többen már a jövőjüket tervezgetik, és ahhoz ez az 1 meccs már nem igázán számít!kb szarnak a PO-ra...yooker
Foles IR-re került nem? Úgy emlékszem Vick kezd. Sztem sima meccs lesz Nektek.
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
sokat számít azért hogy az Eagles már túl van a mélyponton és elkezdetek valami építkezés/megújulás szerű dolgot (Foles irányít,Babin lapát,stb) tisztul a kép és kezdenek mentálisan egyre jobban rendben lenni , amíg mi ugye ássuk az egyre mélyebb gödröt magunkanak...
kétlem hogy baromira igyekeznének majd ezen a meccsen, többen már a jövőjüket tervezgetik, és ahhoz ez az 1 meccs már nem igázán számít!kb szarnak a PO-ra...
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
nekünk egyetlen motiváció az eagles részéről a trashtalk lett volna. érdekes módon azok ellen megy, akik beszólnak (49ers: mi veszítettük el az nfc döntőt, pacskerz: nekünk kellett volna továbbjutni....)vittore
Kár, hogy Osi-Shady vitának már vége 😀

Billick meg azt mondja nagyobb az esély arra, hogy a számunkra most fontos 3 csapat nyerjen, mint mi. Ugyan minden tiszteletem az Eagles-é még idei gyengébb szereplésük után is, de ez azért enyhe barokkos túlzás... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
nekünk egyetlen motiváció az eagles részéről a trashtalk lett volna. érdekes módon azok ellen megy, akik beszólnak (49ers: mi veszítettük el az nfc döntőt, pacskerz: nekünk kellett volna továbbjutni....)
több mint 11 éve
Erik.87 New York Giants Pittsburgh Panthers 126 — Giants & Steelers fan
rekordvadászat nem egyenlő a győzelemmel sajnos 😀vittore
Komolyra fordítva szerintem nincs.Ez az a meccs, amire nagyon kevés esélyt adok, hogy nekünk kedvezően alakul.A második helyen a saját meccsünk megnyerése áll.

Everybody is useful. Nobody is necessary.
több mint 11 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
rekordvadászat nem egyenlő a győzelemmel sajnos 😀
több mint 11 éve
Erik.87 New York Giants Pittsburgh Panthers 126 — Giants & Steelers fan
én is néztem a maradék PO esélyeket. az érdekelne, hogy a lions-t motiválhatja e bármi a győzelemrevittore
Megatron 2000+ yardja. 😊

Everybody is useful. Nobody is necessary.
több mint 11 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
én is néztem a maradék PO esélyeket. az érdekelne, hogy a lions-t motiválhatja e bármi a győzelemre
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Azért illene nyerni így a végére...Mondjuk Eagles jó drafthelyének nagyon nem örülök, jövőre komolyan összekaphatják majd magukat.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Erik.87 New York Giants Pittsburgh Panthers 126 — Giants & Steelers fan
Ha esetleg valami isteni csoda folytán mégis összejönne a PO (feltételezve, hogy az Eaglest, mint a Giants "mumusát" a jelenlegi forma mellett is megvernénk és hogy a másik 3 meccs úgy alakul ahogy kell), ennek vajon lenne akkora pozitív (mentális és csapategyesítő) hatása , hogy zsinórban harmadszorra is elkapnánk otthon a Friscot? 😊Hysterycs
nem 😊Szesze
Szerintem pedig igen 😊 balu10
szerintem pedig bilibe lóg a kezünk... 😊 Néztem múlt héten a Eagles-Skins meccset és szépen felépített drivokat mutatott az Eagles sok McCoy futással amit csak úgy nyelt a Skins D és a Buktacukrozó Folesnak is voltak jó passzai! Szerintem már alapból itt bukik a történet...ironroy
Részben igaz, de amilyen inkonzisztens a teljesítmény, lehet vasárnap újra egy jobb (SF,GB,NO) forma jön, és akkor ez a része megoldva 😊 És most már aztán nagyon elrugaszkodtam a realitás talajától 😀

Everybody is useful. Nobody is necessary.
több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Ha esetleg valami isteni csoda folytán mégis összejönne a PO (feltételezve, hogy az Eaglest, mint a Giants "mumusát" a jelenlegi forma mellett is megvernénk és hogy a másik 3 meccs úgy alakul ahogy kell), ennek vajon lenne akkora pozitív (mentális és csapategyesítő) hatása , hogy zsinórban harmadszorra is elkapnánk otthon a Friscot? 😊Hysterycs
nem 😊Szesze
Szerintem pedig igen 😊 balu10
szerintem pedig bilibe lóg a kezünk... 😊 Néztem múlt héten a Eagles-Skins meccset és szépen felépített drivokat mutatott az Eagles sok McCoy futással amit csak úgy nyelt a Skins D és a Buktacukrozó Folesnak is voltak jó passzai! Szerintem már alapból itt bukik a történet...
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Ha esetleg valami isteni csoda folytán mégis összejönne a PO (feltételezve, hogy az Eaglest, mint a Giants "mumusát" a jelenlegi forma mellett is megvernénk és hogy a másik 3 meccs úgy alakul ahogy kell), ennek vajon lenne akkora pozitív (mentális és csapategyesítő) hatása , hogy zsinórban harmadszorra is elkapnánk otthon a Friscot? 😊Hysterycs
nem 😊Szesze
Szerintem pedig igen 😊

több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Ha esetleg valami isteni csoda folytán mégis összejönne a PO (feltételezve, hogy az Eaglest, mint a Giants "mumusát" a jelenlegi forma mellett is megvernénk és hogy a másik 3 meccs úgy alakul ahogy kell), ennek vajon lenne akkora pozitív (mentális és csapategyesítő) hatása , hogy zsinórban harmadszorra is elkapnánk otthon a Friscot? 😊Hysterycs
nem 😊
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Állítólag Osi lejáró szerződése mellett Tuck is távozhat. Szvsz ez azért már sok lenne...Asbee
csak én vagyok ilyen perverz, hogy szívesen néznék egy ilyen DE sort is: JPP, Kiwi, Ojomo, Tracy, Broha? 😀 és akkor hátha hoznánk vmi értelmes LB-t Williams meg Boley mellé
több mint 11 éve
Erik.87 New York Giants Pittsburgh Panthers 126 — Giants & Steelers fan
Ha esetleg valami isteni csoda folytán mégis összejönne a PO (feltételezve, hogy az Eaglest, mint a Giants "mumusát" a jelenlegi forma mellett is megvernénk és hogy a másik 3 meccs úgy alakul ahogy kell), ennek vajon lenne akkora pozitív (mentális és csapategyesítő) hatása , hogy zsinórban harmadszorra is elkapnánk otthon a Friscot? 😊

Everybody is useful. Nobody is necessary.
több mint 11 éve
Erik.87 New York Giants Pittsburgh Panthers 126 — Giants & Steelers fan
Állítólag Osi lejáró szerződése mellett Tuck is távozhat. Szvsz ez azért már sok lenne...Asbee
Igen, olvastam, gondolkodtam is rajt, gondolom elsősorban az idei fantasztikus teljesítményének köszönhető, hogy ez felmerül. Ha bekövetkezik, drafton tuti a DE húzás.

Everybody is useful. Nobody is necessary.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Állítólag Osi lejáró szerződése mellett Tuck is távozhat. Szvsz ez azért már sok lenne...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Van egy nagyon jo kis elemzes az nfl.com on arról mi a gáz a giants-el szerintem minden kérdésre választ ad.

Hypofx
dobsz 1 linket? címlapon nem találomvittore
Szerintem ez lehet az:
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000116887/article/stick-a-fork-in-them-2012-new-york-giants

Ha mégsem, akkor elnézést! Hysterycs
gyanús hogy ez lehet az! jól összefoglal, de azért nem tartalmaz sok újdonságot, ezeket mi is emlegettük itt, a szezon alatt!
egy-egy meccstől eltekintve különböző okok miatt( öregedés, motiválatlanság,sérülés,rookiek) nagyjából minden gyenge volt!
és még így is komoly esélyünk volt a PO-ra, de ahogyan tavaly felfelé, idén lefelé húzták egymást a csapatrészek...
nyilván van néhány dolog amivel nem lehet mit kezdeni és nagyon nyomott a latban(Amu és Kenny hiányzása), de ami engem zavar , az hogy nem tudott TC mit kezdeni a csapat motiválatlan felével, illetve hogy nem tudom miért nem lehet valakit kihagyni (pl.Nicks,Bradshaw) akár tartósan is ha nem egészséges, vagy miért tették vissza Diehlt amikor csak lábra tudott állni mikor max. backup kaliber volt már idén, mert ezzel nagyban elbaszták az egész off. maradék hatékonyságát is!

nagyon kíváncsi vagyok hogy az offseasonban mit tudunk majd összehozni, mert kurvára nincs pénz, viszont várhatóan sok hiányposzt lesz...
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Én örülnék neki ha ti játszanátok velük, úgyhogy szorítok.BigBaltazar
Ennyire nem tartasz tőlünk, vagy szimpatizálsz a csapattal?