New York Giants
50 feliratkozó
több mint 14 éve
2. felidore bealudtam, de az elso az gyalazat volt. 21-6-os vezetessel mentunk szunetre, de ha a Rams megy 21-0-ra akkor sem szolhatunk semmit.Eli ugy nezett ki a mecs elejen, mint egy idiota. Az INT konkretan minden olyan elemet tartalamzott, amiert mondjuk egy high school QB-t az edzo a zuhany alatt nadragszijjal ver meg. Vonal mellett futo celpontnak belso valla fele, raadasul meg iszonyat gyenge passz is volt. Well done! Utana viszont az elkapok, kulonosen Manningham idegesitett fel. ELi-onlatszik, hogy nem bizik a csapattarsaiban, es meg is van ra minden oka. Ez az O-line valahogy nem az igazi, Mario (aki elvileg biztos celpont) meg olyanokat benazott, hogy ihaj. A szerencsetlen elejtett egy biztos 1st downt ero passzt (nana, hogy 3. kiserletnel) utana megy egy biztos TD-tol fosztotta meg magat a hulyesege miatt, es beszedett egy agyrazkodast is bonuszkent. Hixon TD_je gyonyoru volt, mar nagyon regota hianyoltam az ilyeneket, mert ez rengeteg onbizalmat adhat az egesz tamado gepezetnek.
A vedelem jo volt, de azt ne varjuk, hogy majd az Eagles-nek is a goal line szituacioknal fogy el a tudomany. Valaki irta, hogy azok kellettek, hogy felebredjen a D. Nos, az elso felidoben nem nem lattam Dt-, csak egy front 7 szeru izet, 3 milliokat kereso idiotat, meg Kennyt.
Ross, en tenyleg nem is tudom, hogy mi a faszt keres meg itt. Persze, sok a serult, de igazoljunk valami kokler FA-t, mert ennyi okorseget az is tud csinalni raadasul sokkal kevesebb penzert tenne. Masert biztos, hogy nem tartjuk itt, mert hasznot nem hoz az a szerencsetlen allat. Komolyan, viszasirom R.W. McQuarterst - azert akir regebb ota forumozik, az most erezheti, hogy mennyire vagyok elkeseredett.
Grant meg.....amit azzal a bubanatos aszottmajom Rossal osszehoztak egyutt. (Szepen vegigneztek az elkapast, csak elfelejtettek megerinteni az elkapot, aki folpattant es ment tovabb.)
Webster kriminalis, de ez sem ujdonsag. Ket safety ordas hibat nem csinalt 1. felidoben, vagy csak en nem emlekszem ra...midegy, majd ugyis visszanezem a meccset.
A pass rush azert nagyjabol mukodott, raadsul ha nem is sackeltek Bradfordot, azert valaki mindig rendesen szajba vagta, amit kifejezetten kedveltem. Boley nagy csaszar, egyetlen ertelmes LB. Kiwi meg lehet, hogy nem egy cover kiraly, de ha valahova odaer, akkor ott tackle fog tortenni. Mindegy, front 7 azert hozta ameccset, raadasul Tuck szepen tert vissza 1.5 sackkel.
TObbit kesobb, de ez a szezon gyalazat lesz, es nagyon remelem, hogy nagytakaritas lesz ev vegen. (SB szezon is valahogy igy kezdodott (mondjuk ott 0-2-vel inditottunk), de ha ez a banda SB-t nyerne, az meg az elozonel is sokkal sokkolobb lenne 😀 )
több mint 14 éve
Megint érződött h nemigen bír minket ricsi...Baast felejtsük el... még az is jobb lenne, ha Faragó Ricsi blokkolna centerként...csebiFaragó Ricsinek sok almásrétest kell ennie hogy center legyen , de majd egyeztet Zita nénivel és Gergőkével :ovittore
több mint 14 éve
na nézzük csakfutás megint nem igazán ment, néha hülye helyzetekben hívunk futást, arról nem is beszélek, hogy telített boxnál is mikor Eli áthívja a játékot, mi történik? ellenfél kezébe dobja...
Coe kezdő cb, ez sztem mindent elmond
minden qb hajazhat arra, hogy élete rekordjait megdobálja ellenünk, szerencse, hogy sem Brady, sem Peyton, sem Brees nem játszik ellenünk... megint csak nem volt jó a zóna
safetyk gyengék voltak sztem, Grant mindenhonnan lekésik, 3 D-line-os felfogást, hogy-hogy nem veszik észre, hogy hülyeség
Hynoski nagy steal volt...
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 14 éve
Baast felejtsük el... még az is jobb lenne, ha Faragó Ricsi blokkolna centerként...csebiFaragó Ricsinek sok almásrétest kell ennie hogy center legyen , de majd egyeztet Zita nénivel és Gergőkével :o
több mint 14 éve
Baast felejtsük el... még az is jobb lenne, ha Faragó Ricsi blokkolna centerként...
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 14 éve
A lényeg a W, azért játékban van még mit javulni...Thomas, Amukamara és Bruce Johnson hiánya igen meglátszik :/ Amu visszatérése után ilyen állapotok mellett szvsz igen hamar kezdő lehet. Front 7 fasza volt, offense sem volt rossz, igaz pár sacket rendesen benyeltünk. Philly ellen azért több kell!
több mint 14 éve
Hali! Nagy szerencsével ezt a meccset azért csak behúztuk.
A Front 7-nek hatalmas pacsi a meccsért, mert ha a két CB-n múlt volna, akkor megint egy nagy zakót szedtünk volna be. Ross kegyetlen szar volt, Webster csak simán szar. De Kenny és Rolle is egész jó volt. Míg Boley nálam MVP, és Tuck, JPP és J. Williams is hatalmasat játszott.
A támadók pedig egy-két fokkal jobbak voltak, mint múlt héten, 3 TD-t is vittünk, de ez nagyon kevés lesz a Phily ellen, ha játszik VIck, ha nem. Eli jobb volt, de bele kéne, hogy álljon jobban a dobásokba, mert sok rossz passz, köztük az INT is azon múlt. Az RB triónk nagyot alkotott, most végre több carryt kapott Jacobs, és élt is vele. A WR-eknél Nicks-től többet vártam, de ezt betudhatjuk, annak, hogy sérülten játszott, és a TD-je nagyon szép volt, ráadásul folyamatosan rángatták route futás közben. Hixon végre mutatott valamit, és a TD-je az nagyon come on man. Manningham ha kiesik, az nagy érvágás lenne, nem lenne igazi deep célpontja Elinek. Hát a fal munkája hagy némi kívánnivalót maga után, de egy a lényeg, hogy NYERTÜNK! És ez mindent megszépít egy kicsit.
De össze kell magunkat kapni, hogy tudjuk hozni a Phily ellenit, és akkor lesz még esély a PO-ra. Úgy kb.ennyi. 😀
több mint 14 éve
mivel a coltsnál már Favret akarják hívogatni, nem értem miért nem próbálják elvinni Carr-t, szerintem a csere qb-k között a legjobb. adjanak helyette egy LB-t (semmit nem tudok a colts D-ről...)vittoreÉnpedig azt nem, hogy miért nem próbálnak Palmerért menni. De lehet úgy fogják fel, hogy jövőre majd csak jó lesz Manning nyaka, idén meg legalább jó helyen tudnak majd draftolni, és tuti, hogy nem irányítót fognak, mert akkor mit kezdenének Payton óriás szerződésével...
több mint 14 éve
Igazabol o is Manning....Azert azota visszajott az onbizalma, es ezt nem csak mi talajuk ki. Amikor neha palyara lepett, mert mar nem volt ertelme Eli egeszseget kockaztatni, akkor nalunk mindig normalis teljesitmenyt nyujtott. Nem lesz mar franchise QB, de azert a 666 sincsen a fejere tetovalva.Tudom, nem akartam szítani feleslegesen, csak eszembe jutott 😊 mondjuk Sorgit sem kellett volna kivágni, hol van ő, mikor szükség lenne reá? 😊JSanyo
Ja, es valamiert eroteljesen tartok a meccstol. Ha a pass rush mukodik, akkor van eselyunk, de ha nem, akkor Bradford SJ nelkul is kepes lehet kicsontozni minket. Ne legyen igazam, csinaljunk 6-7 sacket, szerezzunk par INT-et, de ne dobjunk egyet sem meg a hasonlok!lotus86
http://uncyclopedia.wikia.com/wiki/Jim_Sorgi itt a bizonyitek!
több mint 14 éve
Azert azota visszajott az onbizalma, es ezt nem csak mi talajuk ki. Amikor neha palyara lepett, mert mar nem volt ertelme Eli egeszseget kockaztatni, akkor nalunk mindig normalis teljesitmenyt nyujtott. Nem lesz mar franchise QB, de azert a 666 sincsen a fejere tetovalva.Tudom, nem akartam szítani feleslegesen, csak eszembe jutott 😊 mondjuk Sorgit sem kellett volna kivágni, hol van ő, mikor szükség lenne reá? 😊
Ja, es valamiert eroteljesen tartok a meccstol. Ha a pass rush mukodik, akkor van eselyunk, de ha nem, akkor Bradford SJ nelkul is kepes lehet kicsontozni minket. Ne legyen igazam, csinaljunk 6-7 sacket, szerezzunk par INT-et, de ne dobjunk egyet sem meg a hasonlok!lotus86
több mint 14 éve
Azert azota visszajott az onbizalma, es ezt nem csak mi talajuk ki. Amikor neha palyara lepett, mert mar nem volt ertelme Eli egeszseget kockaztatni, akkor nalunk mindig normalis teljesitmenyt nyujtott. Nem lesz mar franchise QB, de azert a 666 sincsen a fejere tetovalva.mivel a coltsnál már Favret akarják hívogatni, nem értem miért nem próbálják elvinni Carr-t, szerintem a csere qb-k között a legjobb. adjanak helyette egy LB-t (semmit nem tudok a colts D-ről...)vittorehadd idézzek a régi fórumról 😀
Peppers DB#43 írta:
Cards_fan írta:
az eheti Vinnynél Carr is jobb lett volna.Weinke helyett meg hozzátok Aaron Brooks-ot.
Carr 😂 😂 ne viccelj 😂 Carrnál csak a hurrikán lehet rosszabb 😂 Meg az AIDS 😊JSanyo
Ja, es valamiert eroteljesen tartok a meccstol. Ha a pass rush mukodik, akkor van eselyunk, de ha nem, akkor Bradford SJ nelkul is kepes lehet kicsontozni minket. Ne legyen igazam, csinaljunk 6-7 sacket, szerezzunk par INT-et, de ne dobjunk egyet sem meg a hasonlok!
több mint 14 éve
mivel a coltsnál már Favret akarják hívogatni, nem értem miért nem próbálják elvinni Carr-t, szerintem a csere qb-k között a legjobb. adjanak helyette egy LB-t (semmit nem tudok a colts D-ről...)vittorehadd idézzek a régi fórumról 😀
Peppers DB#43 írta:
Cards_fan írta:
az eheti Vinnynél Carr is jobb lett volna.Weinke helyett meg hozzátok Aaron Brooks-ot.
Carr 😂 😂 ne viccelj 😂 Carrnál csak a hurrikán lehet rosszabb 😂 Meg az AIDS 😊
több mint 14 éve
mivel a coltsnál már Favret akarják hívogatni, nem értem miért nem próbálják elvinni Carr-t, szerintem a csere qb-k között a legjobb. adjanak helyette egy LB-t (semmit nem tudok a colts D-ről...)
több mint 14 éve
1. A) Több, mint 6 ponttal nyerünk2. D) 26-30
3. C) 21-25
4. A) Igen
5. C) 2
6. B) 2-3
7. B) Bradford
8. B) 75-110 yard
9. A) Manningham
10. C)2
11. A) JPP
12. B) Webster
több mint 14 éve
1. B2. B
3. B
4. B
5. C
6. B
7. B
8. B
9. A
10. B
11. A
12. D
több mint 14 éve
überfos mecset várok, de azért kikaparjuk a gesztenyét és végre összeállunk!Egy kis "Minden héten háború" + szakdolgozat írással rá is hangolódók a meccsre :cool:
1. A)
2. C)
3. B)
4. A)
5. C)
6. B)
7. C)
8. C)
9. A)
10.B)
11.A)
12.D)
több mint 14 éve
Bradshaw-tól ilyen meccset vártok?mascheranoJó kérdés.. elég bizonytalan az egész támadójáték úgy ahogy van. Ráadásul azért Gilbride elég komoly támadásokat kapott kint is azzal kapcsolatban, h miért nem használjuk többet Jacobsot. Mindenesetre, ha a védelem -Tuck-kal a soraiban - tudja hozni (a legalább is általam elvárt) domináns játékot akkor sok futás várható a részünkről sztem.
több mint 14 éve
Bradshaw-tól ilyen meccset vártok?
:: HIBÁS KÉP ::
több mint 14 éve
Rossz érzésem van a mai meccsel kapcsolatban.Nemcsak egy számomra nagyon szimpatikus csapattal játszunk, de ráadásul jelen állapotunkhoz mérve szerintem erőssel is.
S-Jax tippre szerintem nem fog játszani, és ha ez így lesz az könnyen meccset eldöntő lesz.
Ettől függetlenül szoros meccset várok.
Utóbbi napok eseményére reagálva:
Stockley: Nincs bajom vele, de ő már nagyon veteránnak számít, nem tudom mennyit fog tudni hozzátenni a játékhoz. Az sose jó jel kívülről nézve egy csapat szempontjából, ha ilyen játékost kell év közben leigazolni.
több mint 14 éve
1.B2.C
3.C
4.A
5.C
6.B
7.A
8.A
9.A
10.B
11.A
12.D
több mint 14 éve
1. B2. A
3. A
4. B
5. B
6. B
7. A
8. A
9. A
10. A
11. E
12. D
Jó szar meccset vizionálok semleges néző szempontjából.
több mint 14 éve
Milyen jó, hogy hétfőn játszunk, mert így nem maradok le a tippjátékról!1. A
2. C
3. A
4. B
5. A
6. B
7. B
8. B
9. A
10. A
11. D
12. D



több mint 14 éve
1. A2. D
3. B
4. A
5. C
6. C
7. B
8. B
9. A
10. D
11. B
12. D
több mint 14 éve
Köszi, ha utánanézel.adom.hu!Én a jövő vasárnapi 7-es kezdésű sasok elleni derbiben benne lennék, még úgyis, hogy a tavalyi hasonló nem sikerült a csapat szempontjából vmi fényesen. ESPN adja? Ha igen, akkor vmi sportkocsma jöhet szóba, ha csak stream, akkor vkinek a kecója.G-mena jövő hét jó lenne nekem is !( azon a meccsen úgyis csak kellemes csalódás érhet... 😉 )
ESPN adja így lehetne kocsma is!
a múltkori a lehúzás miatt nem lett szimpatikus
ha valaki tud jó kis helyet légyszives ajánlja !
és aki tud jöjjön!!yooker
remélem amúgy Budapestről beszélünk!!!
szerk.: szívesen szétnézek hova tudnánk menni, csak kellene, hogy hányan
(lotus csak neked megbocsájtjuk, ha nem tartasz velünk) 😀csebi
Én igazából budai helyeket ismerek inkább, meg a klasszikus Dohány utcai Champs pub-ot. A tavaly helyszín nekem is felejtős főleg az emlékek miatt. Mindenképpen máshol kell nézzük. (meg haveromékat át is verték az SB-vel: egész szezonban vasárnap esténként 10-15 fővel bérelték a galériát este 7-től hajnalig, amikor rajtuk kívül a kutya se volt, SB-re is mondták, hogy okés minden, erre pár nappal előtte közölték, hogy kiadták az egész helyet vmi társaságnak, tipikus rövidlátó magyar vendéglátós hozzáállás: idén már nem is mennek oda...)
Szólj, ha vannak ötleteid a helyekre, aztán megszavazzuk a lakhelyek szerinti legkisebb közös többszöröst!

