Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Giants

50 feliratkozó

1 hónapja
ozibozi New York Giants 21 720
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/690785747_122214817190547735_3699238059705397827_n.jpg?stp=dst-jpg_tt6&cstp=mx841x1264&ctp=p600x600&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=6376bf&_nc_ohc=8oPcXgjkS6cQ7kNvwGbZlkR&_nc_oc=Adq46K8yGQepXVCGq2z0yV75U3s4lxW7CNtsJ5aDx6-djnRdRSpsvUJ7oaHTKxxX5fo&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=SF0k0kOWth5ucnvFKWAYJg&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af8dHTbf8FQY1upem6cwmLh_P9cJcACsaQTQGRnHOKDTtw&oe=6A37885C
NEW YORK GIANTS FANS | Some fans watch the game… | Facebook
Some fans watch the game… but real fans live it every day. Welcome to the ultimate Giants kingdom. Where every blue detail reminds you that loyalty never fades. 💙⚾
1 hónapja
ozibozi New York Giants 21 720
Good morning, Giant fans 💙
I’ve been reading all your messages, prayers, and support it really lifts me up during this time. Thank you from the bottom of my heart.
I’m still in the hospital in New Jersey getting treatment for pancreatitis. The good news is I’m showing signs of improvement every day and it’s not life-threatening. I’m under good care and looking forward to getting back on my feet soon.
Big thanks to the doctors and nurses, and to every one of you keeping me in your thoughts. Your love means everything.
Big Blue forever. Stay strong out there.
L.T. 🏈
1 hónapja
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
Nagyon csendes kis draft volt ez ugy latom itt.😀
Nem igazan jott lazba senki?

Oszinten szolva mivel folyamatosan azt lehezett hallani hogy hulladek kb mindenki iden en sem kovettem most annyira a propecteket elotte meg az fa is csemdesre sikeredett de
Most utolag egeszen meg vagyok elegedve tetszenek a pickkek van kb mindenkiben fantazia .
Reeseben nagyon sok oromunk lehet gyorsan ,de nekem Hood es Fields is izgalmasan hangzik
Iden a csoportbol nem log ki se lefele se felfele kulonosen egyik csapat sem szoval egy jo coachinggal siman benne van hogy vegre legalabb az alapszakaszt vegeig tetmeccsekem szurkolhatunk majd😉
1 hónapja
ozibozi New York Giants 21 720
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/683612563_1360644459221236_432141003036774614_n.jpg?stp=dst-jpg_tt6&cstp=mx1080x1350&ctp=p600x600&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=cae128&_nc_ohc=R5niI2dnh9cQ7kNvwHgHg45&_nc_oc=AdqTCGTCoJl8AUSDWoGpxyXgC18dK5gwK5tmgt8GinTGfAKE3kGBjenzUMRK6cFIOIc&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=bUYSqxGM6ZKuHoyK8q61Aw&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af9thF1Gpo1mc566fwh_CIOOmNKm69EEwdzYhw9AgBbitg&oe=6A397D89
Chuck Knoxx
BREAKING: The New York Giants are signing DT Shelby Harris. The Giants finally make a move to plug the hole left by Dexter Lawrence. #NYGIANTS #GIANTS #NFL
1 hónapja
ozibozi New York Giants 21 720
És Zvada simán lehet hosszú évekig kezdő kicker
zacknorb
Itt bárki
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
És Zvada simán lehet hosszú évekig kezdő kicker

Poloska vagyok.
1 hónapja
GJohnny74 New York Giants 704
6. kör választások:
DT Bobby Jamison-Travis, Auburn – Grade: B
OT J.C. Davis, Illinois – Grade: A-
LB Jack Kelly, BYU – Grade: A-
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Nem vagyok egy nagy draft guru, de ez a WR húzás összességében egy WTF!? Kellett egy elkapó, de nem ezen az áron és nem egy alulméretezett TE. Így pl. DT már nem jön normális...
nagir
Én bízom benne. Nagyon jó a fifty fifty labdák megszerzésében.
Egy olyan ND offensebol jött ami run heavy volt egy újonc iranyitoval ráadásul a szezon első 2-3 meccse elment arra h nem engedtek passzolni a srácot.
Én bízom benne, sztem jó lesz. Végre van újra volt ND skill playerunk akiért duplán szorithatok.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
ozibozi New York Giants 21 720
A CB még beválthat, sok helyen 1.kör végére vártàk,..
azért lehet jobb ez végül is mint pár hete volt.
főleg ha mind a 4 kezdő stabilan.
ozibozi
Őt én ki is néztem magamnak, 2. körben totál korrekt
vanek úr
3 tutinak látszó + 1 bármi lehet azért nem olyan rossz. Tíbót elcserélhetnék /úgyse kap itt szerződést már/vlm komolyabb Zsírdisznóra és meg is lennénk.🍺

Szerkesztette: ozibozi
1 hónapja
vanek úr New York Giants Syracuse Orange 2 328
Így pl. DT már nem jön normális...
nagir
David Onyemata, DJ Reader, Larry Ogunjobi trió még elérhető a piacról is.

Fields amúgy szerintem jó játékos, elég drága volt a felcsere, de ha bízik benne a stáb, akkor jöjjön ennyiért. contested elkapásokban nagyon erős, ha ezzel és a méretével egy jó RZ célpont lesz, akkor már jók vagyunk, Nabers és Likely mellett simán tündökölhet ilyen szerepben - rá egyszerűen nem marad (minőségi) védő.
törölt kristof
DJ Reader fél lábbal már nálunk van
1 hónapja
vanek úr New York Giants Syracuse Orange 2 328
A CB még beválthat, sok helyen 1.kör végére vártàk,..
azért lehet jobb ez végül is mint pár hete volt.
főleg ha mind a 4 kezdő stabilan.
ozibozi
Őt én ki is néztem magamnak, 2. körben totál korrekt
1 hónapja
ozibozi New York Giants 21 720
A CB még beválthat, sok helyen 1.kör végére vártàk,..
azért lehet jobb ez végül is mint pár hete volt.
főleg ha mind a 4 kezdő stabilan.

Szerkesztette: ozibozi
1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 617
Így pl. DT már nem jön normális...
nagir
David Onyemata, DJ Reader, Larry Ogunjobi trió még elérhető a piacról is.

Fields amúgy szerintem jó játékos, elég drága volt a felcsere, de ha bízik benne a stáb, akkor jöjjön ennyiért. contested elkapásokban nagyon erős, ha ezzel és a méretével egy jó RZ célpont lesz, akkor már jók vagyunk, Nabers és Likely mellett simán tündökölhet ilyen szerepben - rá egyszerűen nem marad (minőségi) védő.
törölt kristof
Onyemata már New York-ban van, de a zöld felén 😀
1 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 672 — Bla, bla, bla
A maradék 3db 6.körös választásra, amit én várok: DT, S, C.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
1 hónapja
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Így pl. DT már nem jön normális...
nagir
David Onyemata, DJ Reader, Larry Ogunjobi trió még elérhető a piacról is.

Fields amúgy szerintem jó játékos, elég drága volt a felcsere, de ha bízik benne a stáb, akkor jöjjön ennyiért. contested elkapásokban nagyon erős, ha ezzel és a méretével egy jó RZ célpont lesz, akkor már jók vagyunk, Nabers és Likely mellett simán tündökölhet ilyen szerepben - rá egyszerűen nem marad (minőségi) védő.

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
1 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 672 — Bla, bla, bla
Nem vagyok egy nagy draft guru, de ez a WR húzás összességében egy WTF!? Kellett egy elkapó, de nem ezen az áron és nem egy alulméretezett TE. Így pl. DT már nem jön normális...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
1 hónapja
vanek úr New York Giants Syracuse Orange 2 328
Na a pick maga sem tetszik, de ennyit adni érte...
Nem egy TeSlaa, de nem áll tőle távol
zacknorb
Lényegében egy alulméretezett TE. Blokkolni tud, meg RZ-ban használható, de ennyiért???? Így holnapra maradt nekünk az ST és a PS. Na meg jöhet OBJ és Reader mellé Harris is.
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
Na a pick maga sem tetszik, de ennyit adni érte...
Nem egy TeSlaa, de nem áll tőle távol

Poloska vagyok.
1 hónapja
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Styles+Downs? Hogy tetszene?
fodetra
Sztem tuti lesz OT(OL) a kettő közül (vélhetően 10-nél)
Szesze
Számomra ez volt a papírforma, így hogy Reese bent volt még 5-ön nem hiszem, hogy sokat gondolkodtak, Mauigoa-ban meg kb biztos voltam 10-en.
Szesze
egyaltalan nem gondolkodtak sokat, joval a 8 perc lejarta elott beadtak a picket. ha 1/5n ki tudod huzni a szted class legjobb nemqb jatekosat akkor nincs min gondolkozni.
csebi
Szvsz a Kansas is tutira vette, hogy nem is gondolkodunk Reese-ben, ezért cseréltek fel lelkesen mögénk, aztán maradt nekik Delane, akit a helyükön is simán megkaptak volna 😄
vanek úr
Engem meg nem lepne meg, ha minket is megkerestek volna 1/5-ön, csak nem adtuk a picket.
1 hónapja
vanek úr New York Giants Syracuse Orange 2 328
Styles+Downs? Hogy tetszene?
fodetra
Sztem tuti lesz OT(OL) a kettő közül (vélhetően 10-nél)
Szesze
Számomra ez volt a papírforma, így hogy Reese bent volt még 5-ön nem hiszem, hogy sokat gondolkodtak, Mauigoa-ban meg kb biztos voltam 10-en.
Szesze
egyaltalan nem gondolkodtak sokat, joval a 8 perc lejarta elott beadtak a picket. ha 1/5n ki tudod huzni a szted class legjobb nemqb jatekosat akkor nincs min gondolkozni.
csebi
Szvsz a Kansas is tutira vette, hogy nem is gondolkodunk Reese-ben, ezért cseréltek fel lelkesen mögénk, aztán maradt nekik Delane, akit a helyükön is simán megkaptak volna 😄
1 hónapja
ozibozi New York Giants 21 720
Melyik DL lesz ma bent, kb erre tudok gondolni.
ozibozi
CB?
Haba
Olyan erős front 7 lesz, hogy oda hátsó körös is elég lesz😂
1 hónapja
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
nálam Denzel Boston lenne az álompick a második kör elején, de CB-ből is van egy rakat, aki bőven jó választás, védőfalba lehet később húznék, ott talán mélyebb a class

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
1 hónapja
Haba New York Giants 937
Melyik DL lesz ma bent, kb erre tudok gondolni.
ozibozi
CB?
1 hónapja
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Harbaugh azt mondta millió mock draftjukból sem jött ki ez a draft kombináció, úgyhogy nagyon boldogok.

GJohnny74
Reese nem nagyon lehetett benne a reális forgatókönyvekben 1/5-ön. Mauigoa azért teljesen reális ott ahol húzták.
1 hónapja
GJohnny74 New York Giants 704
Harbaugh azt mondta millió mock draftjukból sem jött ki ez a draft kombináció, úgyhogy nagyon boldogok.