New York Giants
50 feliratkozó
1 hónapja
1 hónapja
Melyik DL lesz ma bent, kb erre tudok gondolni.
1 hónapja
egyaltalan nem gondolkodtak sokat, joval a 8 perc lejarta elott beadtak a picket. ha 1/5n ki tudod huzni a szted class legjobb nemqb jatekosat akkor nincs min gondolkozni.Számomra ez volt a papírforma, így hogy Reese bent volt még 5-ön nem hiszem, hogy sokat gondolkodtak, Mauigoa-ban meg kb biztos voltam 10-en.Styles+Downs? Hogy tetszene?Sztem tuti lesz OT(OL) a kettő közül (vélhetően 10-nél)
fodetra
Szesze
Szesze
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Számomra ez volt a papírforma, így hogy Reese bent volt még 5-ön nem hiszem, hogy sokat gondolkodtak, Mauigoa-ban meg kb biztos voltam 10-en.Styles+Downs? Hogy tetszene?Sztem tuti lesz OT(OL) a kettő közül (vélhetően 10-nél)
fodetra
Szesze
1 hónapja
Szerintem van 2 új kezdő, teljesen meg vagyok elégedve. Jobban meg lennék ha 8 lenne☝🏻
1 hónapja
Reese az 1. Mauigoa a 4. helyen volt a (qb nélküli) boardunkon...
1 hónapja
Nálunk biztos sokat tudnak róla, mert a volt edzője (Bennett) nálunk dolgozik.Na egy picit megnyugodtam. De remélem Mauigoa lesz a guard és nem Eleonórát tologatjuk be.Úgy néz ki akkor nem olyan nagy kockázat a hát problémája Mauigoa-nak, hogy bevállaltuk. Ti erről mit tudtok?
vanek úr
GJohnny74
1 hónapja
Hivatalosan OT. De én azt sem fogom bánni, ha végig guard lesz, leszarom a pozíciós értéket.EnnyitNa egy picit megnyugodtam. De remélem Mauigoa lesz a guard és nem Eleonórát tologatjuk be.Úgy néz ki akkor nem olyan nagy kockázat a hát problémája Mauigoa-nak, hogy bevállaltuk. Ti erről mit tudtok?
vanek úr
GJohnny74
Ha tényleg guard jött top 10-be az nem tetszik viszont
zacknorb
1 hónapja
EnnyitNa egy picit megnyugodtam. De remélem Mauigoa lesz a guard és nem Eleonórát tologatjuk be.Úgy néz ki akkor nem olyan nagy kockázat a hát problémája Mauigoa-nak, hogy bevállaltuk. Ti erről mit tudtok?
vanek úr
GJohnny74
Ha tényleg guard jött top 10-be az nem tetszik viszont
Poloska vagyok.
1 hónapja
Na egy picit megnyugodtam. De remélem Mauigoa lesz a guard és nem Eleonórát tologatjuk be.Úgy néz ki akkor nem olyan nagy kockázat a hát problémája Mauigoa-nak, hogy bevállaltuk. Ti erről mit tudtok?
vanek úr
1 hónapja
vagy Reese lesz LB, amiben bizonyított, hogy jóInkább lefőtt. 😊Meglepi😀Akkor Thibónak lefőtt a kávé. Vagy tényleg DT lesz belőle.
yooker
vanek úr
GJohnny74
Poloska vagyok.
1 hónapja
Inkább lefőtt. 😊Meglepi😀Akkor Thibónak lefőtt a kávé. Vagy tényleg DT lesz belőle.
yooker
vanek úr
1 hónapja
Meglepi😀
1 hónapja
én egy Sonny Styles - Caleb Downs duót tippelek most, pár óra és meglátjuk mi lesz belőle.az MI is ezt dobja ki összes szakit számba véve
törölt kristof
1 hónapja
én egy Sonny Styles - Caleb Downs duót tippelek most, pár óra és meglátjuk mi lesz belőle.
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
2 hónapja
One thing is clear with the new Harbaugh regime for the New York Football Giants.Vagy inkább csak ők maguk sem tudják még, hogy mit akarnak. Az például teljesen lényegtelen, hogy Schoen kivel ebédel, úgysem ő fog dönteni. Az is növeli a bizonytalanságot, hogy a főkiszemelt Love szinte biztos nem lesz bent 1/5-re, így eleve a B verzióról indulunk.
No one knows a damn thing about what this regime is going to do.
There are no more leaks.
Look at how many times the beat reporters were off on whom the Giants would retain, and sign in free agency.
Cor'dale Flott was allegedly a lock to stay. The local beat reporters didn't know he was a Titan until he landed in Tennessee.
No one reported that Dexter Lawrence was going to hold out. The media was initially convinced the Giants would ultimately get a deal done.
Not one credentialed reporter knew OBJ was coming in for a physical until he walked in the door.
So no matter what we hear about what is going to happen tomorrow, and who the Giants are targeting, my advice to Giants fans is to prepare for anything.
#NYGIANTS #GIANTS
ozibozi
2 hónapja
One thing is clear with the new Harbaugh regime for the New York Football Giants. No one knows a damn thing about what this regime is going to do.
There are no more leaks.
Look at how many times the beat reporters were off on whom the Giants would retain, and sign in free agency.
Cor'dale Flott was allegedly a lock to stay. The local beat reporters didn't know he was a Titan until he landed in Tennessee.
No one reported that Dexter Lawrence was going to hold out. The media was initially convinced the Giants would ultimately get a deal done.
Not one credentialed reporter knew OBJ was coming in for a physical until he walked in the door.
So no matter what we hear about what is going to happen tomorrow, and who the Giants are targeting, my advice to Giants fans is to prepare for anything.
#NYGIANTS #GIANTS
2 hónapja
Állítólag OBJ is in the building.Jaj! Ez azert erosen nosztalgikus inkabb..
Zet
Osszessegeben egyebjent kicsit olyan 1-et elore 1-et hatra erzesem van eddig a csapatot illetoen szoval a kovetkezo szezont tenyleg egyertelmuen a coaching viheti elore igy kb azonnal lemerhetjuk higy Harbouhghek mit is tudnak hozzatenni a storyhoz
Kemeny lesz mindenkepp
nagyot lepni elore nem fogunk elsore
Legrosszzabb forgatokonyv szerint marad minden ugy ahogy volt
De bizom benne hogy tobbet kihoznak majd a keretbol es osszerakjak a vedelmet pl
Reszemrol varnek egy kezdetektol biztatobb csapatot ami folyamatosan tud majd kilengesek nelkul jatszani es nem kspunk hulyet a hivasoktol kb minden meccsen! Aztsn hogy mennyi lesz ebbol a w meg a L majd meglatjuk😀
2 hónapja
Állítólag OBJ is in the building.Ja, meg a pletykák szerint Thibo lesz Dexy utódja. Már el is kezdte a hízókúrát 😆
Zet
2 hónapja
Nyerni vlsz ott sem fog semmit, előbb-utóbb úgyis kiderül mi volt a háttérben.Igazán megható volt, ahogy a sajtótájékoztatón fényesre nyalta az új főnökei seggét, de szerintem előtte megkérdezhette volna mondjuk Hendricksont mennyire becsülik meg ott is az értékeiket
ozibozi
2 hónapja
Állítólag OBJ is in the building.
2 hónapja
Nyerni vlsz ott sem fog semmit, előbb-utóbb úgyis kiderül mi volt a háttérben.
