New York Giants

49 feliratkozó

több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 431
THE LATEST MOCK PICKS:

*Darryl Slater, NJ Advance Media (2/7/18): RB Saquon Barkley, Penn State
*Todd McShay, ESPN (2/6/18): QB Josh Rosen, UCLA
*Nate Davis, USA TODAY Sports (2/6/18): QB Sam Darnold, USC
*Chad Reuter, NFL.com (2/6/18): QB Josh Rosen, UCLA
*Matt Miller, Bleacher Report (2/5/18): QB Josh Rosen UCLA
*Chris Trapasso, CBSSports.com (2/5/18): QB Josh Rosen, UCLA
*Steve Serby, New York Post (2/3/18): QB Sam Darnold, USC
*R.J. White, CBSSports.com (2/2/18): RB Saquon Barkley, Penn State
*Lance Zierlein, NFL.com (1/30/18): QB Josh Rosen, UCLA
*Dan Kadar, SB Nation (1/29/18): QB Josh Rosen, UCLA
*Bucky Brooks, NFL.com (1/26/18): RB Saquon Barkley, Penn State
*Daniel Jeremiah, NFL.com (1/19/18): RB Saquon Barkley, Penn State
*Steve Palazzolo, Pro Football Focus (1/18/18): QB Sam Darnold, USC
*Mel Kiper, ESPN (1/18/18): QB Josh Rosen, UCLA
*Joe Giglio, NJ Advance Media (1/16/18): OT Connor Williams, Texas
*Dane Brugler, The Sports Xchange (1/16/18): QB Josh Rosen, UCLA
*Rob Rang, NFLDraftScout.com (1/16/18): QB Josh Rosen, UCLA
*Matt Lombardo, NJ Advance Media (1/9/18): QB Josh Rosen, UCLA
*Connor Hughes, NJ Advance Media (1/2/18): QB Josh Rosen, UCLA
több mint 6 éve
Gerixx New York Giants 332
Ex Cardinals OC Goodwin t es ex Hawks OC Bevell t emlegetik.Goodwin jo lenne sztem d Shurmur vszinu olyan preferal aki dolgozott mar QB val es hat Bevell ezert tunik favoritnak inkabb.
több mint 6 éve
Zet New York Giants 1 342
Kicsit aggaszt már, hogy mèg mindig nincs OC és QB coach. Valószínű, ezeket a feladatokat Shurmur fogja nagyrészt ellátni, de akkor is kellene valaki már.
több mint 6 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Vikings denied permission for Giants to interview and hire their QB coach Kevin Stefanski as their OC, per league source. Stefanski stays in Minnesota, Giants still need an OC.

per Schefter
több mint 6 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Bobby Hart-tól megváltunk.
GJohnny74
Már egy ideje...
több mint 6 éve
GJohnny74 New York Giants 447
Bobby Hart-tól megváltunk.
több mint 6 éve
GJohnny74 New York Giants 447
 giantswire.usatoday.com/2018/02/08/new-york-giants-minnesota-vikings-left-battling-kevin-stefanski/
Azt írják, hogy valószínűleg Kevin Stefanski vagy Duce Staley lesz az OC. Az előbbi az elsődleges opció.
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
A Pats kikapott a döntőben, de azért így is elviszik a show-t az Eagles elől 😊 azért én örülök, h nem ment a Coltshoz se, mert szimpi csapat volt mindig Peyton miatt, szar lett volna ellenük drukkolni (nem is értettem mi a faszt akartak éppen ők JMD-től..)
több mint 6 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
Én sem akartam őt nálunk látni, ha vmi nem hiányzott most nekünk az egy ilyen színjáték!
Ezt megúsztuk !
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 614 — Bla, bla, bla
mondtan én, h JMD nem lett volna jó ötlet 😊
Szesze
Én valahogy sosem rajongtam érte, mint HC jelöt...
Most igazán a Colts járt jól, hogy oda se ment. Remélem jól jönnek ki a szituból.
JMD-t meg, Bostonon kívül mindenki utálni fogja innentől!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
mondtan én, h JMD nem lett volna jó ötlet 😊
több mint 6 éve
NightBoY New York Giants 616
Hat Rosen nekem mar nem kell 😀

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/26872403_368428026962627_4749932902492405760_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=AmYq3sUNcMEAb5oa6U1&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfDXziK17kpZTJOrIPHZd4YgmnWS1_LQuMHlvdB-0igkMw&oe=663281BD
Josh Rosen on Instagram: "In 2005 my grandma said she would die if the eagles ever got back to the super bowl and got revenge... I just gave her a call, relieved to hear her voice #circa2011"
7,985 likes, 363 comments - josh3rosen on February 6, 2018: "In 2005 my grandma said she would die if the eagles ever got back to the super bowl and got revenge... I just gave her a call, relieved t...".

You should know I bleed blue...
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
A legnagyobb pozitívum, hogy kb. 2 hete forgatták a felvételt és Beckham bokája jól van 😊
Asbee
mármint Beckham bokája jól van, hogy lehetne forgatni a dirty dancing 3-t vele 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A legnagyobb pozitívum, hogy kb. 2 hete forgatták a felvételt és Beckham bokája jól van 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Palesz76 New York Giants 476
"màlészájú" Eli nem is annyira rossz fej. Eszembe jutott a Paytonnal közös rappjeik, a footbalcops és hasonló baromságok.
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Az mi az a reklam te 😀 OBJ meg Eli
NightBoY
 twitter.com/NFL/status/960337672819572736
ozibozi
Akarom, hogy egy hazai Manning-OBJ TD-nel benyomjak ezt a zenet, es legalabb valamit tancoljanak 😀
több mint 6 éve
vanek úr New York Giants 1 715
Azt hiszem át kell értékelnünk a szezonunkat. A Sasokkal szembeni mindkét csoportmeccsünk szorosabb volt, mint bármelyik PO meccsük 😊
Mekedú a mágus!
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 431
Az mi az a reklam te 😀 OBJ meg Eli
NightBoY
 twitter.com/NFL/status/960337672819572736
több mint 6 éve
NightBoY New York Giants 616
Az mi az a reklam te 😀 OBJ meg Eli

You should know I bleed blue...
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
 www.bigblueview.com/2018/2/1/16745720/fixing-the-giants-invictus-offers-offseason-plan

ez lehet így nem is lenne rossz....
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
😀😀

 www.instagram.com/p/BemBhL2nVtu/


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Al Hunter az új OL coach.Nala jobb tenyleg nem volt?Utobbi evekbe repitettek eleg gyorsan csapataitol,Brown nal 2016 ban franchise record ot csinalt engedett sack ek teren,tavaly munkaja se volt mar 🙂Nem lettem izgatott ettol a kinevezestol.
Gerixx
Egyelőre én sem vagyok lenyűgözve, de pl a Chargersnek egész jó fala volt amikor náluk volt, illetve Rivers legalább annyira bele volt kövülve a zsebbe mint Eli, így ezzel is van tapasztalata.
salander
Rivers pocket awarenesse azért top3 a ligában, nem véletlen van annyi kidobott labdája, nagyon érzi h mikor szakad be a zseb és ha nincs elkapó akkor ink legyen throw off mint sack.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Al Hunter az új OL coach.Nala jobb tenyleg nem volt?Utobbi evekbe repitettek eleg gyorsan csapataitol,Brown nal 2016 ban franchise record ot csinalt engedett sack ek teren,tavaly munkaja se volt mar 🙂Nem lettem izgatott ettol a kinevezestol.
Gerixx
Egyelőre én sem vagyok lenyűgözve, de pl a Chargersnek egész jó fala volt amikor náluk volt, illetve Rivers legalább annyira bele volt kövülve a zsebbe mint Eli, így ezzel is van tapasztalata.
több mint 6 éve
Gerixx New York Giants 332
Al Hunter az új OL coach.Nala jobb tenyleg nem volt?Utobbi evekbe repitettek eleg gyorsan csapataitol,Brown nal 2016 ban franchise record ot csinalt engedett sack ek teren,tavaly munkaja se volt mar 🙂Nem lettem izgatott ettol a kinevezestol.