New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Vasárnap meccsnézés közösen? Este 6-kor van a kezdés (óraállítási különbség miatt), ergo mindenki visszaér idében koliba, vidékre stb.

Most a Nightboy által javasolt helyet tesztelnénk le a Szentkirályi utcában:  www.endzonebbqpub.hu/
Sasok is lennének, viszonoznunk kell a 3 héttel ezelőtti közös meccsnézést.
Yooker, te alapból ott vagy!G-men
jaja! nemrég költöztem oda! 😊
számolhattok velem!yooker
egy kocsmába költöztél? 😀vittore
csak így reflektáltam G-men ,
Yooker te alapból ott vagy kijelentésére! 😉yooker
én vettem😉
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Vasárnap meccsnézés közösen? Este 6-kor van a kezdés (óraállítási különbség miatt), ergo mindenki visszaér idében koliba, vidékre stb.

Most a Nightboy által javasolt helyet tesztelnénk le a Szentkirályi utcában:  www.endzonebbqpub.hu/
Sasok is lennének, viszonoznunk kell a 3 héttel ezelőtti közös meccsnézést.
Yooker, te alapból ott vagy!G-men
jaja! nemrég költöztem oda! 😊
számolhattok velem!yooker
egy kocsmába költöztél? 😀vittore
csak így reflektáltam G-men ,
Yooker te alapból ott vagy kijelentésére! 😉
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Vasárnap meccsnézés közösen? Este 6-kor van a kezdés (óraállítási különbség miatt), ergo mindenki visszaér idében koliba, vidékre stb.

Most a Nightboy által javasolt helyet tesztelnénk le a Szentkirályi utcában:  www.endzonebbqpub.hu/
Sasok is lennének, viszonoznunk kell a 3 héttel ezelőtti közös meccsnézést.
Yooker, te alapból ott vagy!G-men
jaja! nemrég költöztem oda! 😊
számolhattok velem!yooker
egy kocsmába költöztél? 😀
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Vasárnap meccsnézés közösen? Este 6-kor van a kezdés (óraállítási különbség miatt), ergo mindenki visszaér idében koliba, vidékre stb.

Most a Nightboy által javasolt helyet tesztelnénk le a Szentkirályi utcában:  www.endzonebbqpub.hu/
Sasok is lennének, viszonoznunk kell a 3 héttel ezelőtti közös meccsnézést.
Yooker, te alapból ott vagy!G-men
jaja! nemrég költöztem oda! 😊
számolhattok velem!
több mint 10 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Vasárnap meccsnézés közösen? Este 6-kor van a kezdés (óraállítási különbség miatt), ergo mindenki visszaér idében koliba, vidékre stb.

Most a Nightboy által javasolt helyet tesztelnénk le a Szentkirályi utcában:  www.endzonebbqpub.hu/
Sasok is lennének, viszonoznunk kell a 3 héttel ezelőtti közös meccsnézést.
Yooker, te alapból ott vagy!G-men
Már vártam, hogy beírjátok a visszavágó közös meccsnézést. Ott a helyem...remélem nem egyedül leszek sas. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Vasárnap meccsnézés közösen? Este 6-kor van a kezdés (óraállítási különbség miatt), ergo mindenki visszaér idében koliba, vidékre stb.

Most a Nightboy által javasolt helyet tesztelnénk le a Szentkirályi utcában:  www.endzonebbqpub.hu/
Sasok is lennének, viszonoznunk kell a 3 héttel ezelőtti közös meccsnézést.
Yooker, te alapból ott vagy!G-men
én is megyek úgy tervezem!csebi
akkor a jó hangulat garantált.
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
 espn.go.com/nfl/story/_/id/9849323/nfl-trade-proposal-minnesota-vikings-running-back-adrian-peterson-new-york-giantsozibozi
szóra sem érdemes
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 967 — Lucas Scott
Vasárnap meccsnézés közösen? Este 6-kor van a kezdés (óraállítási különbség miatt), ergo mindenki visszaér idében koliba, vidékre stb.

Most a Nightboy által javasolt helyet tesztelnénk le a Szentkirályi utcában:  www.endzonebbqpub.hu/
Sasok is lennének, viszonoznunk kell a 3 héttel ezelőtti közös meccsnézést.
Yooker, te alapból ott vagy!G-men
én is megyek úgy tervezem!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Vasárnap meccsnézés közösen? Este 6-kor van a kezdés (óraállítási különbség miatt), ergo mindenki visszaér idében koliba, vidékre stb.

Most a Nightboy által javasolt helyet tesztelnénk le a Szentkirályi utcában:  www.endzonebbqpub.hu/
Sasok is lennének, viszonoznunk kell a 3 héttel ezelőtti közös meccsnézést.
Yooker, te alapból ott vagy!
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 350
 espn.go.com/nfl/story/_/id/9849323/nfl-trade-proposal-minnesota-vikings-running-back-adrian-peterson-new-york-giantsozibozi
most már a szezon végéig hetente jön majd 1 nagy kacsa a trade vonalon, ha már a játék érdektelen... gondolom ott is el kell adni a lapokat...
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 350
 espn.go.com/nfl/story/_/id/9849323/nfl-trade-proposal-minnesota-vikings-running-back-adrian-peterson-new-york-giants
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Elég szerény produkcióval sikerült azért behúzni ezt a meccset , de végre egy Win!
a Deff tényleg elég szépen muzsikált , de azért ne felejtsük el hogy Freeman jó párszor elvétette a tiszta célpontjait , ezeket a szitukat egy kicsit is jobb irányító simán megoldotta volna!
Offense továbbra is marha gyenge , sajnálhatjuk hogy Nicks olyan amilyen mert jó meccsekkel felverhetnénk az árát egy csere esetén
és ez mindenkinek jót tenne!Próbáltuk játszatni azért rendesen nem értem miért nem kapkodja magát jobban... (mondjuk párszor Eli passai sem voltak teljesen rendben felé)

Baas helyzete tényleg kiakasztó !Nem ismerem a cap helyzetét , de
hajlok rá hogy év végén fogja a pénzét és menjen Isten hírével.Minek a csapatba ha nem játszik , és ha igen akkor sem tuti.Így semmi értelme...

Hillisre nagyon kíváncsi leszek a Philly ellen is , tetszik ez a stílus amit nyom , de hát a kezdősebesség az elég gyenge!
Randle TD-nél marhára örültem hogy nem lett sérülés a vége azt hittem kettétörik a térde az érkezéskor!
Mooret meg nem értem miért nem tudják erőnlétileg rendbe tenni ha ezért nem játszik? oké hogy volt sérülése de mégis.... nagyon kellene !
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Baas IR-enAsbee
Crodle viszont szerintem kurva szar, legalábbis eddig amit nyújtott az kritikán aluli volt. Lehet érdemes lenne inkább Boothet bemozgatni Centernek és a Brewer-Mosley duóból valakit felküldeni a helyére. Bár a probléma e nélkül is megvan, mert Diehl is ritka szarul játszik.

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Baas IR-enAsbee
ő is papírból van... remélem év végén cut!ironroy
Hát ha jól emlékszem olyan szerződése van, hogy nemigen érné meg kirakni


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Baas IR-enAsbee
ő is papírból van... remélem év végén cut!
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Baas IR-en


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Emmanuel Acho-t meg gyakorlatilag elvitte kémnek az Eagles 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Üdvözlet minden Giants drukkernek! Végre meg van idén az első győzelem, bár a mutatott játék lehangoló volt. Csak azért nyertünk, mert az ellenfél még nálunk is gyengébb volt. Hözzáértüktől kérdezném én mint csak a sportot kedvelő. hogy ha van olyan két játékosunk, mint Tuck és Pierre.Paul, akkor a pass rush miért nem megy???iason
Üdvözlet!

A pass rush összetett dolog, nem csak két játékoson múlik. Természetesen befolyásolja az emberanyag de éppúgy hatással van rá a rendszer. Lényegében az a célja, hogy egy blokkolatlan ember utat találjon az irányítóhoz és ez nekünk idén nagyon nem megy. A csapat a 4-3-as felállást alkalmazza, ahol a 4 falember mögött helyezkedik el a 3 linebacker. Az ellenfél támadó falában 5 ember található, tehát létszámfölényben vannak. Ha a DE/DT meg tudja verni a tacklet/guardot/centert, minden szép és jó, mehet gyilkolni az irányítót, viszont, ha nem képes erre, akkor nincsen nyomás. Ennek kiküszöbölésére alkalmazzák a "blitzeket", ami azt jelenti, hogy egy extra ember rohamozza az irányítót, viszont ez azzal jár, hogy az extra ember helyén egy lyuk keletkezik, amit a többieknek kell "befoltozni".

Az elmúlt években hozzászoktunk, hogy a mi játékosaink rendre megverik az embereiket és sackelik az irányítót vagy 2 támadó falembert is lekötnek ezzel utat készítve másik védőknek és nem volt akkor probléma az a Hortobágy méretű lyuk, ami a linebacker poszton tátongott képességek terén. Mivel idén pusztán a védőfal nem vagy csak nagyon ritkán képes kellő nyomást gyakorolni az irányítóra, előtérbe kerül a linebacker gárda használhatatlansága valamint Fewell rendszerének hibái is. Félreértés ne essék, működő pass rushhoz nem kell All Star gárda. Steve Spagnuolo agresszív rendszerére szerintem minden Giants fan könnyes szemmel emlékszik vissza. Volt két nagy név, a két End Strahan és Umenyiora, egy feltörekvő Tuck és Kiwanuka (mint OLB), valamint egy meghatározó MLB Antonio Pierce és nagyjából átlagos kiegészítő emberek. (Szerintem Kawika Mitchell nevét a legtöbben már el is felejtették, a másik OLB-re (Kiwi kiesése után) pedig még én sem emlékszem...talán Reggie Torbor volt az? DT-ben sem voltak sztárok, sem Fred Robbins, sem Barry Coefield számított top 10-es játékosnak a poszton a SB évében, pusztén játéksosok, akik képesek voltak feladatuk ellátására.

Mindezek után nézzük meg, hogy mi van ma, avagy mivel főz a szegény ember Giantséknál.
Justin Tuck nagy játékos volt, de sajnos pár évvel korábban elindult a lejtőn és ma már messze nem az a Tuck, mint régen, JPP pedig sérülésből tér vissza és nagyon látszik rajta, hogy nem 100%. Ha ez önmagában nem elég, akkor ott vannak a linebackerek akik alkalmatlanok blitzre, és nem is nagyon használjuk őket, márpedig a pass rushnak az is szerves részét alkotja. A Vikings elleni meccsen direkt kiemelték, hogy az "A gap" blitzek (center két oldalának támadása) milyen káoszt okozott a mi falunkban az idény során. Az ellenfél a linebackereit használta, mint extra siettetők és meg is lett az eredménye. / Érdekesség, hogy az első Pats elleni SB alkalmával pont Kawika Mitchell csapta majdnem agyon Tom Brady-t egy A Gap blitz után./ Antonio Pierce elküldése óta keresgéljük a következő nagy Giants középső linebackert, kevesebb, mint több sikerrel. Úgy néz ki, hogy Beasonnal jó boltot csináltunk, de várjunk még a pezsgővel, a többi linebacker pedig egész egyszerűen szar.

Mindezek után szerintem látható, hogy ez több, mint pusztán két játékos. Az külön pech, hogy ha a fent említett úriemberek jobben teljesítenének, akkor az ismét el tudna fedni pár hiányosságot, de azok továbbra is ott lennének csak egy idei évhez hasonlóra várva. A megoldás nem egyszerű, Reese szisztematikus linebacker kerülése a draftokon sem segített, viszont elnézve a támadófalat, lehet, hogy várnunk kell pár évet arra, hogy ismét rettegett legyen a GIants pass rush.lotus86
Fewell rendszere azért teljesen más, mint anno Spagnoulo-é volt és bár Spangli rendszerében sokkal több volt a blitzhívás, de nála is akkor voltunk igazán hatékonyak amikor a DL meg tudta oldani a pass-rusht, anno így tudtuk megnyerni a SB-t is a Pats ellen, képesek voltunk folyamat Brady nyakában lógni úgy, h közben hátul is megvoltunk.
Tavaly a futás elleni katasztrófális védekezésünk miatt szenvedtünk, teljesen logikus volt, h ezt próbáltuk meg orvosolni idén. A vicc az, h bár ezt tök jól sikerült megoldani, de közben a DE játékunk ijesztően begyengült, biztos vagyok benne, h erre senki sem számított az edzői karban sem. Persze voltak előjelek már tavaly, elsősorban Tuck-kal kapcsolatban, de hogy JPP ekkora betlit produkáljon az teljes bukó és mivel Osit elengedtük (logikus lépésnek tűnt, de így utólag kiderült hogy nagyon hiányzik), így most szenvedünk a pass-rushal.
Ettől függetlenül a védelem nekem továbbra is kifejezetten tetszik, szezon előtt simán aláírtam volna ezt a teljesítményt, bár a franc se gondolta volna, h éppen azon a poszton leszünk gyengék ahol ligaelitnek gondolt embereink vannak.. Fewell viszont sztem jó munkát végzett, a back7 és a DT játék többnyire jól teljesít, pedig a sec-ben sok sérülés hátráltatott minket, de kifejezetten jól sikerül(t) beilleszteni az embereket ide. Will Hill és Beason úgy gondolom nagyon jó megoldás két kritikus posztunkra, Amu lassan ligaelit CB szinten produkál és többnyire Rolle is jól játszik. A két OLB még elég lyukas poszt, de egyrészt ez ebben a rendszerben nem olyan döntő tényező, másrészt nem lehet mindenhol klasszis játékos, igazából én elégedett vagyok ezzel a Paysinger-Rivers-Williams trióval itt.
Igazából a védelem simán lehetne top5-10 között, ha a DE-k hoznák azt a szintet amire elvileg képesek, illetve ha az offense egy picit jobban játszana.. (sajnos őszintén szólva egyikre sem látok túl sok esélyt az eddigiek alapján)
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
A Giants pass rush egyértelműen a meccsnyerések alapja volt. Szerintem a második SB győzelem után az ellenfelek egyszerűen szételemezték a Giants D-Line -t és megtalálták a módját, hogy lehet ellene védekezni. Én nem értek hozzá ilyen szinten, de lehet, hogy az endjeinket double teamezik, vagy ilyesmi
több mint 10 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Üdvözlet minden Giants drukkernek! Végre meg van idén az első győzelem, bár a mutatott játék lehangoló volt. Csak azért nyertünk, mert az ellenfél még nálunk is gyengébb volt. Hözzáértüktől kérdezném én mint csak a sportot kedvelő. hogy ha van olyan két játékosunk, mint Tuck és Pierre.Paul, akkor a pass rush miért nem megy???iason
Üdvözlet!

A pass rush összetett dolog, nem csak két játékoson múlik. Természetesen befolyásolja az emberanyag de éppúgy hatással van rá a rendszer. Lényegében az a célja, hogy egy blokkolatlan ember utat találjon az irányítóhoz és ez nekünk idén nagyon nem megy. A csapat a 4-3-as felállást alkalmazza, ahol a 4 falember mögött helyezkedik el a 3 linebacker. Az ellenfél támadó falában 5 ember található, tehát létszámfölényben vannak. Ha a DE/DT meg tudja verni a tacklet/guardot/centert, minden szép és jó, mehet gyilkolni az irányítót, viszont, ha nem képes erre, akkor nincsen nyomás. Ennek kiküszöbölésére alkalmazzák a "blitzeket", ami azt jelenti, hogy egy extra ember rohamozza az irányítót, viszont ez azzal jár, hogy az extra ember helyén egy lyuk keletkezik, amit a többieknek kell "befoltozni".

Az elmúlt években hozzászoktunk, hogy a mi játékosaink rendre megverik az embereiket és sackelik az irányítót vagy 2 támadó falembert is lekötnek ezzel utat készítve másik védőknek és nem volt akkor probléma az a Hortobágy méretű lyuk, ami a linebacker poszton tátongott képességek terén. Mivel idén pusztán a védőfal nem vagy csak nagyon ritkán képes kellő nyomást gyakorolni az irányítóra, előtérbe kerül a linebacker gárda használhatatlansága valamint Fewell rendszerének hibái is. Félreértés ne essék, működő pass rushhoz nem kell All Star gárda. Steve Spagnuolo agresszív rendszerére szerintem minden Giants fan könnyes szemmel emlékszik vissza. Volt két nagy név, a két End Strahan és Umenyiora, egy feltörekvő Tuck és Kiwanuka (mint OLB), valamint egy meghatározó MLB Antonio Pierce és nagyjából átlagos kiegészítő emberek. (Szerintem Kawika Mitchell nevét a legtöbben már el is felejtették, a másik OLB-re (Kiwi kiesése után) pedig még én sem emlékszem...talán Reggie Torbor volt az? DT-ben sem voltak sztárok, sem Fred Robbins, sem Barry Coefield számított top 10-es játékosnak a poszton a SB évében, pusztén játéksosok, akik képesek voltak feladatuk ellátására.

Mindezek után nézzük meg, hogy mi van ma, avagy mivel főz a szegény ember Giantséknál.
Justin Tuck nagy játékos volt, de sajnos pár évvel korábban elindult a lejtőn és ma már messze nem az a Tuck, mint régen, JPP pedig sérülésből tér vissza és nagyon látszik rajta, hogy nem 100%. Ha ez önmagában nem elég, akkor ott vannak a linebackerek akik alkalmatlanok blitzre, és nem is nagyon használjuk őket, márpedig a pass rushnak az is szerves részét alkotja. A Vikings elleni meccsen direkt kiemelték, hogy az "A gap" blitzek (center két oldalának támadása) milyen káoszt okozott a mi falunkban az idény során. Az ellenfél a linebackereit használta, mint extra siettetők és meg is lett az eredménye. / Érdekesség, hogy az első Pats elleni SB alkalmával pont Kawika Mitchell csapta majdnem agyon Tom Brady-t egy A Gap blitz után./ Antonio Pierce elküldése óta keresgéljük a következő nagy Giants középső linebackert, kevesebb, mint több sikerrel. Úgy néz ki, hogy Beasonnal jó boltot csináltunk, de várjunk még a pezsgővel, a többi linebacker pedig egész egyszerűen szar.

Mindezek után szerintem látható, hogy ez több, mint pusztán két játékos. Az külön pech, hogy ha a fent említett úriemberek jobben teljesítenének, akkor az ismét el tudna fedni pár hiányosságot, de azok továbbra is ott lennének csak egy idei évhez hasonlóra várva. A megoldás nem egyszerű, Reese szisztematikus linebacker kerülése a draftokon sem segített, viszont elnézve a támadófalat, lehet, hogy várnunk kell pár évet arra, hogy ismét rettegett legyen a GIants pass rush.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tippjáték 7. forduló végeredmény

Azt mondjuk nem értem, h Moore miért nem kap több lehetőséget amikor szinte minden megmozdulásában benne van a veszély amikor pályán van.Szesze
A végén garbage time-ban kapott lehetőséget, de 3-4 play után a pályáról alig bírt lesétálni úgy elfáradt...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
iason New York Giants 58
Üdvözlet minden Giants drukkernek! Végre meg van idén az első győzelem, bár a mutatott játék lehangoló volt. Csak azért nyertünk, mert az ellenfél még nálunk is gyengébb volt. Hözzáértüktől kérdezném én mint csak a sportot kedvelő. hogy ha van olyan két játékosunk, mint Tuck és Pierre.Paul, akkor a pass rush miért nem megy???
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
lehet hogy a spec team azért volt ilyen szar, mert egész héten nem is volt spec edzés, mindenki csak az alapposztján (off/def) edzett
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
A védelem nagyon jó volt szinte végig, azért ennek lehet örülni. Szezon előtt azt mondtam, h ha sikerül rendbe rakni a futás elleni védekezésünket akkor nagyságrendi változás válható a védelemben. Ez azért nagyjából be is jött és ez fasza. A probléma az, h erre a totálisan homály offense-re senki nem számított.. Az a vicc, h olyan hatalmas gáz ott se lenne, ha sikerülne egy normális falat összerakni.. ugrásszerűen javulna az offense teljesítménye egyből, ami persze magával hozná, h az így sokkal kevesebbet pályán lévő D még sokkal jobb tudna lenni.
Sajnos az OL és Eli is gyenge volt továbbra is, az h nem lett 2-3 INT megint csak a szerencsén múlott. A D-ben mindén oké volt, ráadásul most végig is bírták (Rolle kurva jól játszott), nekem egész évben tetszik amit itt produkálunk, egyedül a pass-rush az ami gyengébben muzsikál, ez is furcsa mert éppen ettől várta mindenki a remeklést idén.. Azt mondjuk nem értem, h Moore miért nem kap több lehetőséget amikor szinte minden megmozdulásában benne van a veszély amikor pályán van. Benne mondjuk nagyon bízom a jövőt illetően. Tuck most nagyon jó volt, JPP (régebbi) önmagához képest max átlagot hozott, vele nemtom mi lesz..
Philly ellen meglátjuk mi lesz, reméljük azért ad némi plusz erőt ez a győzelem, de sajnos ettől a több sebből vérző OL-től nem lehet túl sokat várni, így pedig csak szenvedés várható az O-tól továbbra is sajnos.
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
ezek után én is elgondolkodtam a woodoo-n. a 2005-ben vett Giants sapkám a többszöri mosás miatt már szúrja a fejemet, ezért keveset hordom....lehet elő kellene venni és abban aludni 😀