New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
According to CBS Sports, several teams are preparing trade offers for Giants WR Hakeem Nicks.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
így ki lehet kapni, bár természetesen kurva szar érzés a 0-6 és hogy mi MINDIG MINDEN lehetséges banánhéjon elcsúszunk. a fumblet nem mi szedjük össze, ... jusssipekka
Nem akarok magamra haragítani itt senkit, de ilyenkor jusson eszedbe, hogy a parádés D játékon kívül hogy nyertétek meg a két SB-t.Imitheking
Ez aztán egy igazán nagyformátumú visszavágás volt az elbukott SB-okért (ha már a pályán nem ment), gratula 😉Szesze
Nem akartam visszavágni, csak jeleztem, hogy az a fumbli bizony nem mindig az ellenfélhez pattan. De örülök, hogy ilyen korrektül reagált mindenki.Imitheking
szerintem érthető, h kissé frusztráltak vagyunk a 6 meccs utáni -16os turnover mutatónkkal, nem nagyon értem h miért csodálkozol, h egy ilyen megjegyzést nem hagyunk szó nélkül a saját topicunkban.. azért olyan hatalmas savat nem kaptál sztem, inkorrektségről meg pláne nincs szó úgy gondolom.
több mint 10 éve
Imitheking New England Patriots 1 871
így ki lehet kapni, bár természetesen kurva szar érzés a 0-6 és hogy mi MINDIG MINDEN lehetséges banánhéjon elcsúszunk. a fumblet nem mi szedjük össze, ... jusssipekka
Nem akarok magamra haragítani itt senkit, de ilyenkor jusson eszedbe, hogy a parádés D játékon kívül hogy nyertétek meg a két SB-t.Imitheking
Ez aztán egy igazán nagyformátumú visszavágás volt az elbukott SB-okért (ha már a pályán nem ment), gratula 😉Szesze
Nem akartam visszavágni, csak jeleztem, hogy az a fumbli bizony nem mindig az ellenfélhez pattan. De örülök, hogy ilyen korrektül reagált mindenki.
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Statisztika Eli Manningról, hogy az idei homály játék fő összetevője, hogy folyamatosan under pressure kell dobnia az ellen pass rush miatt:

Here is what you know: Eli Manning has not been very good under pressure this year.

Here is what you may not know: Eli Manning never has been very good under pressure.

It’s just coming to the forefront in 2013 because he’s been under pressure more than ever. The Giants quarterback has been knocked down 32 times this season, according to research by Stats LLC and Bleacher Report. He has been sacked an additional 16 times, tied for third-most in the NFL.

So he has been knocked down or sacked once for every five dropbacks.

Previously in his career, Manning was knocked down or sacked once for every 6.1 dropbacks.

When he has been hurried or knocked down this year, Manning has completed 31.3 percent of his passes and has a passer rating of 45.9. Previously in his career, he completed 36.2 percent of his passes and had a passer rating of 46.5.
Meglepő, hogy mennyire hasonlóak az idei adatok a korábbi évekhez képest.

 bleacherreport.com/articles/1807509-terrelle-pryor

Bleacher reportos a cikk, de Dan Pompei írta, aki korábban az nationalfootballpostnál volt rovatvezető és mindig élvezetesen, komolyan vehetően írt.
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
az élet apró örömei: idén itt az első vasárnap Giants L nélkül 😀
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
így ki lehet kapni, bár természetesen kurva szar érzés a 0-6 és hogy mi MINDIG MINDEN lehetséges banánhéjon elcsúszunk. a fumblet nem mi szedjük össze, ... jusssipekka
Nem akarok magamra haragítani itt senkit, de ilyenkor jusson eszedbe, hogy a parádés D játékon kívül hogy nyertétek meg a két SB-t.Imitheking
Ez aztán egy igazán nagyformátumú visszavágás volt az elbukott SB-okért (ha már a pályán nem ment), gratula 😉
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
így ki lehet kapni, bár természetesen kurva szar érzés a 0-6 és hogy mi MINDIG MINDEN lehetséges banánhéjon elcsúszunk. a fumblet nem mi szedjük össze, ... jusssipekka
Nem akarok magamra haragítani itt senkit, de ilyenkor jusson eszedbe, hogy a parádés D játékon kívül hogy nyertétek meg a két SB-t.Imitheking
Nem akarok magamra haragítani itt senkit, de ilyenkor jusson eszedbe, hogy a parádés D játékhívások "leolvasásával" nyertétek meg a 3 SB-t
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
így ki lehet kapni, bár természetesen kurva szar érzés a 0-6 és hogy mi MINDIG MINDEN lehetséges banánhéjon elcsúszunk. a fumblet nem mi szedjük össze, ... jusssipekka
Nem akarok magamra haragítani itt senkit, de ilyenkor jusson eszedbe, hogy a parádés D játékon kívül hogy nyertétek meg a két SB-t.Imitheking
Én úgy emlékszem, hogy kétszer megverték a Patset, nem? 😊csi77
2011-ben volt egy alapszakasz meccs is, azzal együtt háromszor. Nyilván mindhárom mák volt.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 475 — Bears & Illinois fan
így ki lehet kapni, bár természetesen kurva szar érzés a 0-6 és hogy mi MINDIG MINDEN lehetséges banánhéjon elcsúszunk. a fumblet nem mi szedjük össze, ... jusssipekka
Nem akarok magamra haragítani itt senkit, de ilyenkor jusson eszedbe, hogy a parádés D játékon kívül hogy nyertétek meg a két SB-t.Imitheking
Én úgy emlékszem, hogy kétszer megverték a Patset, nem? 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Imitheking New England Patriots 1 871
Meg három fumbli jó irányba pattant.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
így ki lehet kapni, bár természetesen kurva szar érzés a 0-6 és hogy mi MINDIG MINDEN lehetséges banánhéjon elcsúszunk. a fumblet nem mi szedjük össze, ... jusssipekka
Nem akarok magamra haragítani itt senkit, de ilyenkor jusson eszedbe, hogy a parádés D játékon kívül hogy nyertétek meg a két SB-t.Imitheking
Úgy, hogy Eli megcsinálta a játékokat...+ más volt azért az a védelem


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Ott van például Tuck és JPP.Asbee
a másik oldalon meg mondjuk Peyton, szóval szerintem ez nem mérvadó. az a fontos, hogy (Pierre-Paullal ellentétben) csak 100%-osan engedjük vissza a pályára.
több mint 10 éve
Imitheking New England Patriots 1 871
így ki lehet kapni, bár természetesen kurva szar érzés a 0-6 és hogy mi MINDIG MINDEN lehetséges banánhéjon elcsúszunk. a fumblet nem mi szedjük össze, ... jusssipekka
Nem akarok magamra haragítani itt senkit, de ilyenkor jusson eszedbe, hogy a parádés D játékon kívül hogy nyertétek meg a két SB-t.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Wilsont idén már szerintem nem nagyon fogjuk látni játszani, nem javul a nyaka.kristof
Career ending is lehet...Bár szerintem az tuti nem lesz. Igazából nyak és hát igen gázos. Nehéz azt gyógyítani és nagy esély van rá, hogy utána romlik a játékos teljesítménye. Ott van például Tuck és JPP. Egy ACL-nél kihagynak egy szezont és utána simán folytathatják ott ahol tudják, de ilyen sérüléseknél azért más a helyzet...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Wilsont idén már szerintem nem nagyon fogjuk látni játszani, nem javul a nyaka.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tippjáték 6. forduló végeredmény


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Fasza lett AsbeeJanek
danke


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
Fasza lett Asbee

több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
nemrég olvastam, ez elég komoly stat:
Brandon Jacobs averaged 2.6 yards per carry before contact against the Bears.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nem csináltam még ilyet, de kicsit jobban utánanéztem az első két INT-nek, hogy pontosan mi is történt.

Az elsőnél, ahogy a képen is látszik 3 WR-s shotgun formáció, Cruzzal a slotban. A két szélső elkapót a CB őrzi, a TE Myers-t a linebacker, Cruzhoz pedig fellép a safety. A 4 emberes pass rushon kívül ketten is Eli-t rohamozzák, Isaiah Frey-t emeltem ki, hiszen ő az egyik kulcs a játéknál.



Shea McClellin a szélen rohamoz, double teamet kap Pugh és DIehl személyében, ez pedig azt jelenti, hogy Frey-nek szabad útja van Manningig. Az elkapókat veszik fel a védők, Randle embere nem látszik a képen, illetve a hátsó zónát védi még egy safety.



Eli érzi is a nyomást, pont az utolsó pillanatban engedi el a labdát, célpontjául pedig Randle-t választotta. Nem értették meg egymást, Manning úgy gondolta, hogy az elkapó a pálya külső része felé fordul, ő azonban befelé váltott irányt, így a CB-t találta meg...Jól működött a Bears játéka, gyorsan kellett szabadulni a labdától. Mivel Eli és Randle nem értette meg tökéletesen egymást, ezért labdavesztés lett a vége.



Jöjjön a második. Empty backfield, 5 elkapó. Mindegyik célpontnak egy rövid curl route volt kijelölve, ezzel a 6-8 yard haladás biztosított lett volna. Randle azonban másképp gondolta.



Hogy miért gondolom így? Manning gyorsan akart szabadulni a labdától, mindegyik célpont nagyjából 2-3 yardot haladt mikor indította a QB a dobómozdulatot. Ez tisztán látszik a következő képből is.



Randle úgy gondolta meglepi a védőt és üres területre fut, de ekkor már szállt a labda egyenesen a cornerback kezébe...



És végül a pick. Úgy gondolom itt egyértelműen az elkapó volt a hibás, az első interceptionnél inkább a Bears D hajszolt bele a labdaeladásba minket.



Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk utólag a Myers felé repülő passz kicsit magas volt, de azért így sem érdemelt INT-t. Igazából azt lehetett tudni, hogy ez a csapat csak ritka esetben fog nagyarányú győzelmeket aratni. Az elmúlt 1-2 évben számos olyan meccs volt, amelyeket lazán nyerni kellett volna és nagyon döcögős lett a vége. Jó pár olyan meccs is volt a múltban, mikor Eli húzta ki a csapatot a szarból. Pl. 2 éve mikor a negyedik negyedes TD-k számában rekordot döntött és kb. minden második héten bemutatott egy GW drive-ot. Ilyen teljesítmény nem várható el senkitől sem. Előbb-utóbb jönni fog a hiba és most jött is. Ugyanakkor azt se feledjük, hogy 2010-ben is rohadt sok INT-t dobott Manning, persze akkor meg a felpattanó labdákból is rosszul jöttünk ki. 1 évre rá még keményebben odarakta magát és Super Bowl győzelem...Persze nem azt mondom, hogy ez lesz most is. A rájátszás elúszott és nem is azt mondom, hogy a jobb drafthelyért játsszon a csapat, de egy 5-8-dik drafthely akár jól is elsülhet és egy 2007-es évhez hasonló drafttal szereznénk pár csiszolatlan gyémántot.
vajon mennyi pénzt fogadna el a sport tv azért, hogy ne olvassanak be több fákin verset ??? nem vagyok zsetonnal nagyon eleresztve, de erre spórolnékvittore
Elég ha olvassák a tweetjeim... 😛 😀 Just joking. (Mondjuk ez a Gábor Kispestről is ez visszatérő motívum meg a Cowboys & Chiefs szurkoló is)


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
vajon mennyi pénzt fogadna el a sport tv azért, hogy ne olvassanak be több fákin verset ??? nem vagyok zsetonnal nagyon eleresztve, de erre spórolnék
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
2008-as év szerintem stabil volt. 11-1 es kezdés (az egyetlen vereség a browns ellen a TNF-n, valószínűleg nem volt független a vereség az épp aktuális oddsoktól), minden szép és jó volt, csak ez a Pöcsico bokánlőtte magát, 12-4 és szopó a PO első körében
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem volt ez rossz meccs, kb. olyan, mint a Dallas elleni. Egy kicsit kevesebb - de azért még mindig sok - turnoverrel, egy félideig nulla, utána tisztességes védekezéssel, és a végén egy ki-ki utolsó néhány perccel. Amiből idén mindig ti jöttök ki rosszul. Ez van, nem lehet mindig 9-7-el becsúszni a rájátszásba, és miracle elkapással SB-t nyerni. 😊

Az utolsó mondat féligmeddig komoly is. A Giants hosszú évek óta nem az a csapat, amelyik képes lenne egy idényen keresztül konzisztens teljesítményre. (Nem csak Eli ilyen, hanem az egész csapat. Eli csak jól passzol a csapatba. 😀) Jobb években és gyengébb években is hullámzó volt mindig is a játék, csak jobb években 1-2 meccs jól dőlt el, és ha éppen a playoff idejére esett a hullámhegy, akkor bajnokság lett a vége. Nem tudom megmondani, hogy ennek mi lehet az oka, az edzői gárda képtelen-e konzisztens teljesítményt kicsikarni, vagy a játékosállomány mentálisan ilyen, esetleg New York, a konstans rivaldafény miatt van-e. (Leginkább talán az elsőre tippelnék.) Mindenesetre amíg ilyen a csapat, addig mindig is benne lesz ilyen mélyrepülés lehetősége, játékosállománytól függetlenül. Ez a csapat a bajnoki évében is ki tudott kapni négyszer egymás után az idén kellő közepén, úgyhogy vicces, de valahol ahhoz képest nem is olyan nagyon sokkal durvább a mostani 0:6. Fogtok még nyerni az idényben jópár meccset, mert jó ez a roster azért, és befejezitek valami 6-10, 8-8 közötti/körüli mérleggel, aztán annyi. Arra kéne rájönni, hogy hogyan lehetne konzisztensebbé tenni a teljesítményt. A többi elit NFL csapat azért ezt tudja...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Hypofx 310
Jacobs oda tette magát ez vitán felüli. A DEF nem volt olyan jó mint az eagles ellen, ELI-vel kapcsolatban hát a 3 bol 2 az érdekes volt. Sajnáltam de szép meccsen kaptunk ki. De én még most se Eli-be látom a probléma kulcsát, tény hogy nagy szerepe van benne de nem rajta múlik csak.