New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
nemrég olvastam, ez elég komoly stat:
Brandon Jacobs averaged 2.6 yards per carry before contact against the Bears.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nem csináltam még ilyet, de kicsit jobban utánanéztem az első két INT-nek, hogy pontosan mi is történt.

Az elsőnél, ahogy a képen is látszik 3 WR-s shotgun formáció, Cruzzal a slotban. A két szélső elkapót a CB őrzi, a TE Myers-t a linebacker, Cruzhoz pedig fellép a safety. A 4 emberes pass rushon kívül ketten is Eli-t rohamozzák, Isaiah Frey-t emeltem ki, hiszen ő az egyik kulcs a játéknál.



Shea McClellin a szélen rohamoz, double teamet kap Pugh és DIehl személyében, ez pedig azt jelenti, hogy Frey-nek szabad útja van Manningig. Az elkapókat veszik fel a védők, Randle embere nem látszik a képen, illetve a hátsó zónát védi még egy safety.



Eli érzi is a nyomást, pont az utolsó pillanatban engedi el a labdát, célpontjául pedig Randle-t választotta. Nem értették meg egymást, Manning úgy gondolta, hogy az elkapó a pálya külső része felé fordul, ő azonban befelé váltott irányt, így a CB-t találta meg...Jól működött a Bears játéka, gyorsan kellett szabadulni a labdától. Mivel Eli és Randle nem értette meg tökéletesen egymást, ezért labdavesztés lett a vége.



Jöjjön a második. Empty backfield, 5 elkapó. Mindegyik célpontnak egy rövid curl route volt kijelölve, ezzel a 6-8 yard haladás biztosított lett volna. Randle azonban másképp gondolta.



Hogy miért gondolom így? Manning gyorsan akart szabadulni a labdától, mindegyik célpont nagyjából 2-3 yardot haladt mikor indította a QB a dobómozdulatot. Ez tisztán látszik a következő képből is.



Randle úgy gondolta meglepi a védőt és üres területre fut, de ekkor már szállt a labda egyenesen a cornerback kezébe...



És végül a pick. Úgy gondolom itt egyértelműen az elkapó volt a hibás, az első interceptionnél inkább a Bears D hajszolt bele a labdaeladásba minket.



Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk utólag a Myers felé repülő passz kicsit magas volt, de azért így sem érdemelt INT-t. Igazából azt lehetett tudni, hogy ez a csapat csak ritka esetben fog nagyarányú győzelmeket aratni. Az elmúlt 1-2 évben számos olyan meccs volt, amelyeket lazán nyerni kellett volna és nagyon döcögős lett a vége. Jó pár olyan meccs is volt a múltban, mikor Eli húzta ki a csapatot a szarból. Pl. 2 éve mikor a negyedik negyedes TD-k számában rekordot döntött és kb. minden második héten bemutatott egy GW drive-ot. Ilyen teljesítmény nem várható el senkitől sem. Előbb-utóbb jönni fog a hiba és most jött is. Ugyanakkor azt se feledjük, hogy 2010-ben is rohadt sok INT-t dobott Manning, persze akkor meg a felpattanó labdákból is rosszul jöttünk ki. 1 évre rá még keményebben odarakta magát és Super Bowl győzelem...Persze nem azt mondom, hogy ez lesz most is. A rájátszás elúszott és nem is azt mondom, hogy a jobb drafthelyért játsszon a csapat, de egy 5-8-dik drafthely akár jól is elsülhet és egy 2007-es évhez hasonló drafttal szereznénk pár csiszolatlan gyémántot.
vajon mennyi pénzt fogadna el a sport tv azért, hogy ne olvassanak be több fákin verset ??? nem vagyok zsetonnal nagyon eleresztve, de erre spórolnékvittore
Elég ha olvassák a tweetjeim... 😛 😀 Just joking. (Mondjuk ez a Gábor Kispestről is ez visszatérő motívum meg a Cowboys & Chiefs szurkoló is)


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
vajon mennyi pénzt fogadna el a sport tv azért, hogy ne olvassanak be több fákin verset ??? nem vagyok zsetonnal nagyon eleresztve, de erre spórolnék
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
2008-as év szerintem stabil volt. 11-1 es kezdés (az egyetlen vereség a browns ellen a TNF-n, valószínűleg nem volt független a vereség az épp aktuális oddsoktól), minden szép és jó volt, csak ez a Pöcsico bokánlőtte magát, 12-4 és szopó a PO első körében
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem volt ez rossz meccs, kb. olyan, mint a Dallas elleni. Egy kicsit kevesebb - de azért még mindig sok - turnoverrel, egy félideig nulla, utána tisztességes védekezéssel, és a végén egy ki-ki utolsó néhány perccel. Amiből idén mindig ti jöttök ki rosszul. Ez van, nem lehet mindig 9-7-el becsúszni a rájátszásba, és miracle elkapással SB-t nyerni. 😊

Az utolsó mondat féligmeddig komoly is. A Giants hosszú évek óta nem az a csapat, amelyik képes lenne egy idényen keresztül konzisztens teljesítményre. (Nem csak Eli ilyen, hanem az egész csapat. Eli csak jól passzol a csapatba. 😀) Jobb években és gyengébb években is hullámzó volt mindig is a játék, csak jobb években 1-2 meccs jól dőlt el, és ha éppen a playoff idejére esett a hullámhegy, akkor bajnokság lett a vége. Nem tudom megmondani, hogy ennek mi lehet az oka, az edzői gárda képtelen-e konzisztens teljesítményt kicsikarni, vagy a játékosállomány mentálisan ilyen, esetleg New York, a konstans rivaldafény miatt van-e. (Leginkább talán az elsőre tippelnék.) Mindenesetre amíg ilyen a csapat, addig mindig is benne lesz ilyen mélyrepülés lehetősége, játékosállománytól függetlenül. Ez a csapat a bajnoki évében is ki tudott kapni négyszer egymás után az idén kellő közepén, úgyhogy vicces, de valahol ahhoz képest nem is olyan nagyon sokkal durvább a mostani 0:6. Fogtok még nyerni az idényben jópár meccset, mert jó ez a roster azért, és befejezitek valami 6-10, 8-8 közötti/körüli mérleggel, aztán annyi. Arra kéne rájönni, hogy hogyan lehetne konzisztensebbé tenni a teljesítményt. A többi elit NFL csapat azért ezt tudja...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Hypofx 310
Jacobs oda tette magát ez vitán felüli. A DEF nem volt olyan jó mint az eagles ellen, ELI-vel kapcsolatban hát a 3 bol 2 az érdekes volt. Sajnáltam de szép meccsen kaptunk ki. De én még most se Eli-be látom a probléma kulcsát, tény hogy nagy szerepe van benne de nem rajta múlik csak.

több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
több mint 10 éve
Vorangee New York Giants 12
de tényleg egyszer nem tud összerakni 60 percig egy konzisztens játékot. jusssipekka
Igazság szerint soha nem is tudott 😀
több mint 10 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 588
így ki lehet kapni, bár természetesen kurva szar érzés a 0-6 és hogy mi MINDIG MINDEN lehetséges banánhéjon elcsúszunk. a fumblet nem mi szedjük össze, de persze a felpattanó passzt az ellenfél db-je vadássza le, stb. eli-on nagyon látszik az akarat, de tényleg sokszor görcsbe fordul át az erőlködése. rossz idén a karmája, vagy a franc tudja, de tényleg egyszer nem tud összerakni 60 percig egy konzisztens játékot.
csalódott vagyok, de ugyanakkor örülök a def és az off életjeleinek. a vikings ellen talán már meglehet az első nyomorult W
több mint 10 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Kicsit a space jam jut eszembe errol a szezonrol, Peyton ellopta Eli tehetseget is. :S

'I BELIEVE'
több mint 10 éve
Vorangee New York Giants 12
Pár megjegyzés a hajnali mérkőzéshez, ami szerintem igen jó csata volt, de sajnálatos módon a mi vereségünkkel végződött.

Örömteli volt látni Jacobs remeklését -ezáltal a futójátékunk feljavulását- viszont nem akarok vészmadárkodni, de úgy érzem Brandon ezt nem fogja tudni nyújtani hosszútávon, bár ne legyen igazam. A futáshoz tartozik még Da'Rel Scott játéka ami szerintem kifejezetten pocsék volt egyetlen jó carryingje a sérülése előtti volt. Nem tudom pontosan mi történt vele, de szerintem nem veszítünk vele csak depthet.

Eli iszonyatosan akar, nagyon tetszett ahogy a második interception után játszott. Csak azért is beleállt a kritikus passzokba és megmutatta, hogy nem szabad őt leírni. Myerst meg kell védjem, neki ez a labda magas volt. Nem dobta rossz helyre Eli, Myers is ugrott, gondolom mivel keveset kap labdát nem 1000% pontosan lőtte be a magasságot Manning, Brandon pedig nem érte el. Sajnálatos hogy a kis "nemmondommilyen" Jennings ott kavirnyált és összeszedte. Most ez meccsdöntő elem volt. 😕

TT-vel kapcsolatban egyetértek Asbeevel amúgy a "D" az eddigiekhez képest remek volt.

Ilyen játékkal ki lehet kapni, most már el fog jönni a mi időnk csak tudni kell a csapatnak átmenteni a pozitívumokat a következő meccsekre.

Elkezdődött valami...
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Jacobs egy állat, újjászületett. Persze ez a Bears run D elég vicces volt, de azért 100 yard az 100 yard. Talán még idén nagyot tud alkotni így, hogy tavaly pihent. Eli és Randle között sokszor nincs meg az összhang, az elején ennek két pick lett az eredménye. GW drive szvsz lazán meglett volna, ha Myers normálisan felugrik és elkapja a labdát. OL ahhoz képest hogy néz ki teljesen korrekt. Az elején többször dicsérték Pugh-t futásblokkolásnál és Diehl is teljesen korrektül játszott. Ne feledjük utóbbi az elmúlt években center kivételével minden volt már a támadófalban. A védőfal belseje brutál, de szinte az összes DE katasztrófa. Kiwi még úgy ahogy ér valamit, de ennyi. Pedig mikor nyomás volt Cutleron, akkor pontatlanná vált. Jó ideig a blitzek sem ültek. Beason pörgött ezerrel. Nagyon remélem, hogy ilyen intenzitással tud játszani és egészséges is lesz, mert így lehet egy normális LB sorunk. Paysinger ugyan most nem villogott, de kettejükben lehet fantázia. TT-t szemmel láthatóan kicsinálta a 3 ACL, nagyon sokat vesztett gyorsaságából, egy ütemmel rendre lemaradt emberéről, de rutinja kisegítette. Charles James kiharcolt egy fumble-t, ami sajnos nem lett meg, de nagyon remélem lassan látni fogjuk őt védelemben is. Ahhoz képest, hogy milyen alacsony termetű, roppant fizikális játékra képes. Marshall szopatott mindenkit az első félidőben, de a D# az szünetet nemcsak beszélgetéssel és kártyázással töltötte, mert kegyetlenül feljavultak és 3 pontot engedtek csak. Az tisztán látszik, hogy ez nem egy 0-6-os csapat. A korábbi években ezt a meccset szerintem behúztuk volna. Ez egy ilyen idény, valami mindig elbaszódik. Ha az offense működik a védelem bénázik és fordítva. Hol a futó ejti el a labdát, hol Eli dob INT-t. Úgy érzem a Vikings ellen már mi lehetünk az esélyesek.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
ez tényleg egész jó!
ahhoz képest hogy azt álmodtam az éjjel hogy 101 : 7-re kaptunk ki!! 😊
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Beason egész jó volt, ha végig tudja tolni a szezont sérülés nélkül, jövőre nem lesz gondotok MLB poszton.
Voltak még hibái, rozsdás, de idővel sztem ez csak javulni fog.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Legalább most nem szoptunk ki annyira és voltak életjelek. De ez a Myers passz a végén, tényleg baromi szarul jártunk vele, inkább játszana Pascoe, ő legalább blokkolni is tud.

ui. Találtam 1 pozitívumot is! Már csak 10 meccset kell végigszenvednünk a szezon végéig...

több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 408
én is szeretem Nickset,de semmire nem megyünk 2 über király elkapóval,mikor Eli el sem tudja dobni a lasztit,ezért cserébe a védelem meg csak fél meccset bír szuflával... Cruz szerződésekor számszakilag eldőlt ,hogy Nicks vlsz menni fog.(Aabee levezette ,hogy akár a fél csapat csereszavatos) Amikor pedig elsőként beszólt ,hogy "nem tud magának passzolni" az világos üzenet volt. Addig kell valami hasznot húzni belőle amíg le nem sérül.(nem edz 100%-ban másfél éve)
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Asbee. Bent van a tweeted a trashtalkban!

Bocsi az off-ért...G-men
Néztem néztem 😀 Egyébként Bill nagy New York szurkoló, fel kéne venni vele a kapcsolatot 😊
Utálom ezt írni, mert az egyik kedvencem, de lehet jobban jár a csapat ha Nickset eltradeljük. 2. körös pick alatt pazarlás lenne szvsz.Szsziszka
Én nem bánnám ha szezon végéig mindenképp maradna. Utána taget rá lehet tenni és aztán megpróbálni trade-elni ha olyan magasak az igényei. Lehet, hogy most gyorsban kissé kapkodás lenne az elcserélése. És abban sem vagyok biztos, hogy mindenáron meg kellene szabadulni tőle. Ő egy klasszis, egy "valódi" első számú WR. Randle egyelőre ezt képtelen hozni. És ami még inkább aggaszt, hogy mögöttük senki nincs. Jernigan meccsenként max 1 elkapásra jó, Murphy állandóan sérült, nincs egy olyan játékos sem, aki fel tudna lépni a DC harmadik helyére. Cruz majd talán megdumálja Nicks fejét és egy évenkénti 7-8 millió körüli összegért aláír talán. Többet viszont nem szabadna adni neki. (Egyébként Tampában Vincent Jackson 5 év/55 millió, Mike Williams 6 év/40 millió...)


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Utálom ezt írni, mert az egyik kedvencem, de lehet jobban jár a csapat ha Nickset eltradeljük. 2. körös pick alatt pazarlás lenne szvsz.
több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Asbee. Bent van a tweeted a trashtalkban!

Bocsi az off-ért...
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 408
vagy egy Tuck és Brandon Jacobst! 😊yooker
Reese úgyis olyan játékosokat húz középső körökben... 😛Asbee
itt az ideje 1 Lawrence Taylor szintű átlagos LB behúzásának... (Michael Strahan is megteszi😊 )
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
vagy egy Tuck és Brandon Jacobst! 😊yooker
Reese úgyis olyan játékosokat húz középső körökben... 😛


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
A Nicks témával kapcsolatban úgy gondolom, hogy nem kapnánk megfelelő ellenértéket érte, mert nem túl meggyőző idén. Korai 1-2 körös picket nem kapnánk érte, a hátsóbb körök meg nem érnek annyit, főleg, hogy ott nem találtunk nagyobb értéket mostanában. Játékost meg ha kapunk is valami jobbat, (kétlem) akkor sem megoldás 1 a LB sorba a sec-be főleg nem az OL-be. Jelenleg az elkapóknál vagyunk talentben versenyben a többi csapttal, majdnem az összessel. Nem kellene most a trade, meg kellene várni a szezon végét.gyurczi
mindenképpen pickre kellene hajtanunk Nicksért cserébe nem játékosért! 2 hátsóbb körösért ( mondjuk 3-4 ) már adnám jelen helyzetben...yooker
Húznánk érte egy Jernigant meg egy Bardent 😀Asbee
vagy egy Tuck és Brandon Jacobst! 😊
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A Nicks témával kapcsolatban úgy gondolom, hogy nem kapnánk megfelelő ellenértéket érte, mert nem túl meggyőző idén. Korai 1-2 körös picket nem kapnánk érte, a hátsóbb körök meg nem érnek annyit, főleg, hogy ott nem találtunk nagyobb értéket mostanában. Játékost meg ha kapunk is valami jobbat, (kétlem) akkor sem megoldás 1 a LB sorba a sec-be főleg nem az OL-be. Jelenleg az elkapóknál vagyunk talentben versenyben a többi csapttal, majdnem az összessel. Nem kellene most a trade, meg kellene várni a szezon végét.gyurczi
mindenképpen pickre kellene hajtanunk Nicksért cserébe nem játékosért! 2 hátsóbb körösért ( mondjuk 3-4 ) már adnám jelen helyzetben...yooker
Húznánk érte egy Jernigant meg egy Bardent 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
A Nicks témával kapcsolatban úgy gondolom, hogy nem kapnánk megfelelő ellenértéket érte, mert nem túl meggyőző idén. Korai 1-2 körös picket nem kapnánk érte, a hátsóbb körök meg nem érnek annyit, főleg, hogy ott nem találtunk nagyobb értéket mostanában. Játékost meg ha kapunk is valami jobbat, (kétlem) akkor sem megoldás 1 a LB sorba a sec-be főleg nem az OL-be. Jelenleg az elkapóknál vagyunk talentben versenyben a többi csapttal, majdnem az összessel. Nem kellene most a trade, meg kellene várni a szezon végét.gyurczi
mindenképpen pickre kellene hajtanunk Nicksért cserébe nem játékosért! 2 hátsóbb körösért ( mondjuk 3-4 ) már adnám jelen helyzetben...