New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Fura, mert nekem annyira nem szembeötlő ez idén...Szesze
Lehet, hogy elfogult vagyok és eltúlzom a problémát, de azt látom, hogy késnek, lemaradnak, Mundy ütközi le a RB-et. Biztos a Dallas, meg a Skins LB-it irigylem, a Phillynek ott van Ryan, nálunk meg más csapattól elküldött, elengedett, vagy porcelán játékosok vannak. Mindezekre a hab a tortán a legújabb szerzeményünk, aki csak punter nem volt már. Az Amu fumblinál is csak szerencsétlenkedett.
Mindezek ellenére, ahogy írtam a meccsek közben, hogy az első félidőkben jó benyomást keltett összességében a D, de a második részekben, főleg az O miatt jött az összeomlás. Már írtam, hogy a D-line egymagában nem fogja megoldani a problémáinkat, és ebben látom a hibás játékospolitikát. Ha új keletű lenne a probléma, azt mondanám ez van, de már évek óta kínlódunk a LB sorral.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tippjáték 2. forduló végeredmény


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Erik.87 New York Giants Pittsburgh Panthers 126 — Giants & Steelers fan
Sajnos JPP kb olyan mintha pályán se lenne és ebből kifolyólag nem nagyon van pass-rush.. az a baj, h én nem hinném, h ő felépülőben lenne, elég stabilnak tűnik ez a sérülése, nem nagyon reménykedek benne, h látványos javulást láthatunk tőle idén. Szesze
Valamikor a 3.negyedben írták ki, hogy egészen addig 0 tackleje volt, persze ezt is lehet magyarázni sokféleképpen, de akkor is na...
én azért várom a javulást tőle, bár az első meccsen talán még jobban is játszott/jobban küzdött, mint most.

Everybody is useful. Nobody is necessary.
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Valóban a szétfutás nem a megfelelő szó, de akkor is volt Morenonak a TD-i mellet több firstdown-ja, meg elkapott fontos passza, asszem Ballnak is, amiket a LB-knek kellene levédekezni. Bár most középen nem mennek át rajtunk, de az oldalsó futások gondot okoznak, ami LeSean és RGIII ellen gond lehet (bár úgy láttam a srác még nem az igazi). Szóval látványosan balfaszok a LB-ek és ez nekem nagyon idegesítő.gyurczi
Fura, mert nekem annyira nem szembeötlő ez idén, tavaly szarabb volt a helyzet e tekintetben is, a secondary pedig kifejezetten tetszik eddig. Sajnos JPP kb olyan mintha pályán se lenne és ebből kifolyólag nem nagyon van pass-rush.. az a baj, h én nem hinném, h ő felépülőben lenne, elég stabilnak tűnik ez a sérülése, nem nagyon reménykedek benne, h látványos javulást láthatunk tőle idén. Ettől függetlenül ez a D elég lehetne 8-9 győzelemre amivel sztem el lehetne vinni a csoportot, Eli-éknak viszont kurva nagyot kell javulniuk de sűrgősen, mert ha bukunk a Panthers ellen akkor kb reszeltek is nekünk idénre.
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Valóban a szétfutás nem a megfelelő szó, de akkor is volt Morenonak a TD-i mellet több firstdown-ja, meg elkapott fontos passza, asszem Ballnak is, amiket a LB-knek kellene levédekezni. Bár most középen nem mennek át rajtunk, de az oldalsó futások gondot okoznak, ami LeSean és RGIII ellen gond lehet (bár úgy láttam a srác még nem az igazi). Szóval látványosan balfaszok a LB-ek és ez nekem nagyon idegesítő.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
Erik.87 New York Giants Pittsburgh Panthers 126 — Giants & Steelers fan
Jut eszembe, Moore már játszott?

Everybody is useful. Nobody is necessary.
több mint 10 éve
Erik.87 New York Giants Pittsburgh Panthers 126 — Giants & Steelers fan
Hát ez az első félidőt jelentette kb. Ott jó lett volna, ha az offense legalább 1 TD-t be tud vinni. 2. félidőben aztán kb. a sarkos INT és a nem megszerzett fumble volt a fordulópont, onnantól katasztrófa. De a 2. félidőben Peytonék úgy mentek át rajtunk, ahogy akartak. (meg a szerencse is velük volt, velünk meg a bírók, mondjuk, hogy ez így egál). Pass rush az egész meccsen elég gyenge volt, sack nem volt, Peytonnak elég sok időt adtunk. JPP még elég gyenge formát mutat, remélem minél előbb feljön, mert kulcsfigura a pass rushban. Vagyis nélküle (100% közeli forma) nem igazán van az eddigiek alapján...

Everybody is useful. Nobody is necessary.
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
109 yard az számomra nem szétfutott védelmet jelent... igazából a 20 és 25 yardos TD futás volt a gáz mind2 ugyanarra az oldalra bár maga a blokkolási séma azt hiszem más volt...
Ball-t szépen megfogtuk Morenonak is a 2 TD viszi fel a számait (13 carryból 7 volt 3 yard vagy kevesebb, azért elég jó!)csebi
így van, nemhogy nem futottak szét, hanem egész jól védekeztünk futás ellen. A 2 TD-t benéztük,de amikor ilyen veszélyes passzjáték van az ellenfélnél akkor azért nem nagy meglepetés meg katasztrófa 1-2 beszívott nagyobb futójáték. A baj egyértelműen az offense-el volt (megint), a deff kitartott amíg lehetett, a liga vszínű legjobb offense ellen ez simán vállalható teljesítmény volt.
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 998 — Lucas Scott
109 yard az számomra nem szétfutott védelmet jelent... igazából a 20 és 25 yardos TD futás volt a gáz mind2 ugyanarra az oldalra bár maga a blokkolási séma azt hiszem más volt...
Ball-t szépen megfogtuk Morenonak is a 2 TD viszi fel a számait (13 carryból 7 volt 3 yard vagy kevesebb, azért elég jó!)

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 588
ugyan nem láttam még teljesen a meccset, de a 4 int akkor is sok. meg az előző héten dobott 3 is. elinak gecire össze kell szednie magát, igaz nincs könnyű dolga, mert ez a "futójáték" már viccnek is rossz.
meg persze megint szét lettünk futva. és sajnos nem is látok olyat, ami miatt ez ne történne meg még idén jó párszor...
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Nyugi ellenünk nem lehet kikapni, hanem álltok ki elverjük magunkat 😀gabokocka
ezzel mi is így vagyunk, úgyh X lesz
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Nyugi ellenünk nem lehet kikapni, hanem álltok ki elverjük magunkat 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Teljesen egyet értek Szeszevel. Senkire nem mondanám a csoportban h kiemelkedik. Jelenti Ti es a Dallas védelme az amire azt lehet mondani h ok. Szenved az offense nálunk kegyetlenül. Két olyan meccsen vagytok túl ami nem gaz meg a PO szempontjából. Gyenge az East sajnos. Az nyeri a csoportot aki pár meccsre össze tudja kapni magát es konzisztens jo játékot tud produkálni.
Panthers meccs nektek sztem must win most. Az vsz mar necces ha bukjatok.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
az egészben a legrosszabb, hogy Eli kb az összes INT-et magára vállalta... rossz dobás, Reuben futotta a jó route-t, stb... na ez lesz az aggasztó... ja és a Denver 2 hét alatt több pontot szerzett, mint ahány yardot mi futottunk... ízlelgessük ezt a statot...csebi
Sarkazósat talán csak nem 😀 Mondjuk én a passzjátékot nem féltem, le fogjuk tudni redukálni a pickek számát és a balszerencse sem lesz mindig velünk.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 998 — Lucas Scott
az egészben a legrosszabb, hogy Eli kb az összes INT-et magára vállalta... rossz dobás, Reuben futotta a jó route-t, stb... na ez lesz az aggasztó... ja és a Denver 2 hét alatt több pontot szerzett, mint ahány yardot mi futottunk... ízlelgessük ezt a statot...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
jja és az országot átutazó, repülőn elfáradó, nehezen akklimatizálódó legendát szerintem bőven felejtsük: denver, sd csak egy hétvégénvittore
az nem legenda, csak van amikor akkora a különbség, h nem döntő tényező 😊
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
jja és az országot átutazó, repülőn elfáradó, nehezen akklimatizálódó legendát szerintem bőven felejtsük: denver, sd csak egy hétvégén
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk Eli játékát a playhívás is eléggé lehúzta. Első INT tök felesleges volt, negyediknél pedig mintha a szokásos option route lett volna elkapónál. Nem az első ilyen, csak máskor megússzuk egy incomplete passzal 😀 Sarkazós sajna benne van, pár éve Dallas-ban mi jöttünk ki jól egy ilyenből. Harmadik picknél meg kb minden mindegy volt, tettünk még egy utolsó elkeseredett kísérletet a győzelemre.
Ami engem zavar, hogy ez a Broncos sokkal nagyobb akarattal játszott, gyorsabbnak és élesebbnek tűntek (igaz időnként talán túlságosan is agresszíven játszottak). Puha az egész védelem még mindig.
Azért jó ideig tartottuk magunkat és aki kicsit is reálisan állt a meccshez az tudta, hogy valószínűleg nem mi nyerünk. Szerencsére mindenki kikapott csoportban, így bőven belefért ez. Fontos meccsek jönnek most, a következő hármat nyerni kell...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Elinél csak a playhívás volt szarabb. Ha így nem tudunk megnyerni egy rangadót , hogy lejt a pálya, akkor mit akarunk? Jah és faszom, hogy mekkora pechünk van minden meccsen! Ha a kovetkező kötelező meccseket nem hozzuk, akkor korán elmehet a szezon, pedig a többiek a csoportban is mesteri szinten balfaszkodnak!

több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
jja, kössz. a nyitókép erősen üt  sports.yahoo.com/nfl/
több mint 10 éve
Erik.87 New York Giants Pittsburgh Panthers 126 — Giants & Steelers fan
nem vágom, mi is az FO?vittore
front office

Everybody is useful. Nobody is necessary.
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
nem vágom, mi is az FO?
több mint 10 éve
Erik.87 New York Giants Pittsburgh Panthers 126 — Giants & Steelers fan
Hát, erre nehéz mit mondani. A félidei szoros fordulónál pont eszembe jutott a múlt heti Broncos-Ravens, és az, hogy ugyanez fog velünk is történni. Pedig a félidő előtt megszerezhettük volna a vezetést, akár Td-vel is. A második félidei teljesítmény katasztrófa, bár azt is meg kell jegyeznem, hogy a szerencse sem volt mellettünk. (broncos fumble, sarkazós INT). Ezzekkel együtt meg aztán végleg megásták a sírunkat. A múlt heti vereség után azt mondtam, hogy annyira nem fáj...Ez után a vereség után viszont az nagyon fáj. Azt nagyon be kellett volna húzni, mert idén, ahogy mondtátok, egyetlen esélyünk a csoportgyőzelem lenne, de PHI és WAS ellen ilyen LB corppal (Moreno 2-szer megfutotta ugyanazt a 20-25 yardos td-t) jelenleg kb. 1-5-ös, 2-4-es csoporton belüli eredményt jósolok magunknak.

Everybody is useful. Nobody is necessary.
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Azért még ne temessük magunkat 2 meccs után.. én nem vagyok egy optimista alkat, de mivel a többi csapat is gyenge sztem simán benne lehet egy csoportgyőzelem ebben a csapatban, persze nyilván nem lehet 4-5 labdát eladni meccsenként.
Én a védelemmel egyébként alapvetően elégedett vagyok.. (főleg, h sajnos JPP kb 30%os állapotban van), az első félidőben most is kifejezetten jók voltak, egyértelmű volt h a liga legjobb offense-ét nem fogjuk tudni egész meccsen levédekezni, muszáj lett volna az offense-től a jó teljesítmény h partiban legyünk, de sajnos egy rossz-közepesre se futotta tőlük.. A futójáték egyelőre tényleg ijesztően szar, ezzel muszáj vmit csinálni, a passzjáték azért előbb-utóbb összeáll majd szerintem, csak nem fog Eli ennyire balfaszul játszani egész évben.
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Én abszolut a FO-t hibáztatom. Szét fognak futni minket a LB-ek miatt. Nem is értem, hogy miből gondolták, hogy a D-line megoldja a futás elleni védekezést. A szezon végén Reese, meg vmelyik tulaj mondta, hogy tudják, hogy itt milyen gyengék vagyunk és kell az erősítés, de a nagy semmi, majd megoldjuk házon belül. Moreno TD-inél, 10-20 méterről üldözték a futót a LB-ek. Rossz volt nézni.
Korábban írtam, hogy a futókkal kapcsolatban is valamit nagyon elkúrtak. Wilsonnal hullámvasutat játszanak, mögötte nincs senki, Scottban bíztam, de gyenge. Ide is kellene legalább 2-3 közepes futó. WIlson tehetséges, de a teher agyon fogja nyomni.
Eli meg hát Eli. A 2010-es legszebb napjait idézi. Olyan dobásai vannak, hogy valami elképesztő.
A tavalyi évet betudtam az O részéről a SB hangovernek, Idén azonban botrányosan játszik a csapat.
A csoporton belül a Dallas erősebb, egyértelműen, a Philly ellen LB-ek kellenek, Mcoyt nem fogjuk tudni tartani. A Skins is sanszos, hogy szétfut minket. A D egy közepes LB sorral egész jó lehetne. Az elején tartják az ellenfelet, majd az O miatt a meccs végére elfáradnak, illetve a turnoverek megnehezítik a dolgukat.
Nem látok esélyt a csoportgyőzelemre a jelenlegi állapotunkban, hacsak nem történik valami nagyobb formajavulás. Abban bízhatunk, hogy már láttunk ilyet a csapattól.
Az is biztos, hogy lesz idén is nagy győzelmünk, nagy skalpunk, de ez a csapat több héten keresztül nem fog jól játszani. A sorsolás meg nehéz, legalább annyira mint tavaly.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!