New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
OL semmitmondás  espn.go.com/blog/nflnation/post/_/id/88340/low-point-for-giants-offensive-line
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Kb el se hittem amit látok. Az ol tényleg mintha tudatosan engedte volna át a Panthers védőket. Engem eddig is zavart amúgy h nem tudunk futni, sztem Wilsonban bőven jobb teljesítmény van. Nem mondom h jól játszott, - a 2 fumblis kezdés minden csak nem jó - de nem kap megfelelő blokkokat.
Nem nagyon láttam még a Giants-et így szétcsúszva. TC egyben tudta eddig mindig tartani a csapatot. A héten halt meg a taestvére, így lehet h nem volt ott fejben 100%-osan, de akkor is többet kellett volna mutatni ennél ha külön semmit nem készülnek a Panthers-re. Komoly mentális gondok vannak a csapatnál.
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Én sem értem miért ő a bűnbak. "Itt is, kicsit odébb" kitalálták róla, hogy végül is egy szar irányító. Hát nem tudom, ha valaki majd megnézi hány másodperc alatt értek oda hozzá, én teljesen értetlenül, döbbenten láttam mit művel a fal. Az ok, hogy gyenge a futásblokkolás, de a passz prot eddig működött, azzal nem volt semmi baj. És ez a számomra a legnagyobb rejtély a tegnapi meccsen, hogy abban is zéró volt a csapat, ami legalább eddig működött. Az rendben van, hogy nem tudunk futni, főleg egy jobb LB sor ellen meg pláne. De könyörgöm, passzolni még az elmúlt két meccsen is jól tudtunk. Most már azt se. Nem hiszem el, hogy erre van elfogadható szakmai magyarázat, game plan, játékhívás stb. Nem tudom, hogy van-e edzőbuktatás az NFL-ben, (a dallasi story Philips esetében gyanús volt anno) de egy saját rendezésű SB évben edzőbuktatás, vagy magas draft cetli nem lehet cél.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
Hypofx 310
Siralmas meccs volt, elég szar volt GIANTS szurkolónak lenni tegnap este. Nem volt idegem nyugodtan ujra végig nézni a meccset, de sok commentelo a kulonböző fórumokon ELI-nek ment, hát nem tudom de szerintem nem sok dolog múlt rajta, ha nem védik meg nehéz bármit is csinálni. A Play hívások is elég szerencsétlenek voltak. SIRALOM ennyi

több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Eli októberben 4-ből 4, de legalább 3 meccset szokott nyerni 😛
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Ti meg (ti is...) mi a faszt csinaltatok???
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
az utolsó 11 meccsen 3 győzelmet sikerült összehozni.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Meg ne feledjük el Jaguars-t sem 😀

Na JPP meg már twitteren a szurkolókkal szájal...nice


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Nah asszem akkor most ünnepélyesen elnézést kérhetünk Steztől és megköszönhetjük, h megelőlegezte nekünk a 28. helyet, sajnos nem tudtuk megszolgálni a bizalmát.Szesze
+1, kérem a 32. helyezéstcsebi
+1 én isG-men
Nana az utolsó hely a mienk mi kikaptunk a Brownstól otthon...
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Ti ne panaszkodjatok, nálam nem kedv kérdése 😀Asbee
te legalább lehetsz elfogult, szókimondó, stb 😛
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ott indult az egész h az ol kritikán aluli. A D egy ideig tartotta magát, de így nehéz ha csak ők vannak a pályán. A Pantherstől kapott 38 pontra mondjuk nincs magyarázat, ahogy a szerzett 0-ra sincs. A csodásan megerősített dl is elég soványan teljesít: az h futás ellen nem megy (mert ez után a meccs után azt se mondhatjuk h nem futottak szét minket) még talán fogható az lb helyzetre, de a passrush hiánya nem. Lehet fölösleges is belemenni részletekbe, pozitívumot úgyis nehéz lenne találni. A 2 alap, azaz a 2 fal talán érdemelt ennyi külön említést.Szsziszka
dicséretes és irigyelem hogy neked legalább volt kedved írni valamit....yooker
Ti ne panaszkodjatok, nálam nem kedv kérdése 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 323 — Expect the Best !
Ott indult az egész h az ol kritikán aluli. A D egy ideig tartotta magát, de így nehéz ha csak ők vannak a pályán. A Pantherstől kapott 38 pontra mondjuk nincs magyarázat, ahogy a szerzett 0-ra sincs. A csodásan megerősített dl is elég soványan teljesít: az h futás ellen nem megy (mert ez után a meccs után azt se mondhatjuk h nem futottak szét minket) még talán fogható az lb helyzetre, de a passrush hiánya nem. Lehet fölösleges is belemenni részletekbe, pozitívumot úgyis nehéz lenne találni. A 2 alap, azaz a 2 fal talán érdemelt ennyi külön említést.Szsziszka
dicséretes és irigyelem hogy neked legalább volt kedved írni valamit....
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Hát ez valóban nem az a meccs ami túlzott elemzést igényel, az eredmény mindent elmond. Az egész csapatra nézve egy SZÉGYEN az egész eddigi teljesítmény.
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Ott indult az egész h az ol kritikán aluli. A D egy ideig tartotta magát, de így nehéz ha csak ők vannak a pályán. A Pantherstől kapott 38 pontra mondjuk nincs magyarázat, ahogy a szerzett 0-ra sincs. A csodásan megerősített dl is elég soványan teljesít: az h futás ellen nem megy (mert ez után a meccs után azt se mondhatjuk h nem futottak szét minket) még talán fogható az lb helyzetre, de a passrush hiánya nem. Lehet fölösleges is belemenni részletekbe, pozitívumot úgyis nehéz lenne találni. A 2 alap, azaz a 2 fal talán érdemelt ennyi külön említést.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Jó néhány játékosnak el kell gondolkodnia, hogy megérdemlik-e azt, hogy magára húzzák a csapat mezét...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Nah asszem akkor most ünnepélyesen elnézést kérhetünk Steztől és megköszönhetjük, h megelőlegezte nekünk a 28. helyet, sajnos nem tudtuk megszolgálni a bizalmát.Szesze
+1, kérem a 32. helyezéstcsebi
+1 én is
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 411
a coughlin tom éra véget ért. szép volt ,jó volt . gyerünk előre... itt most egy többéves építkezési periódus következik...
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 011 — Lucas Scott
Nah asszem akkor most ünnepélyesen elnézést kérhetünk Steztől és megköszönhetjük, h megelőlegezte nekünk a 28. helyet, sajnos nem tudtuk megszolgálni a bizalmát.Szesze
+1, kérem a 32. helyezést

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 323 — Expect the Best !
Rámegyünk a jó drafthelyre, ennyi. Talán jövőre 1-2 normális OL emberkével és lehet még a végén lesz LB sorunk is, ha veszünk/draftolunk valakit...

ui: Jah és ki a Top prospect OG/LB?balu10
az a szomorú hogy lehet felküzdjük magunkat majd valami középszar draft helyre azért....
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Rámegyünk a jó drafthelyre, ennyi. Talán jövőre 1-2 normális OL emberkével és lehet még a végén lesz LB sorunk is, ha veszünk/draftolunk valakit...

ui: Jah és ki a Top prospect OG/LB?

több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
 prod.static.giants.clubs.nfl.com//assets/images/imported/NYG/photos/person-assets/coaches-cards/flaherty_pat.jpg

ezt a szopóarcot kezdjük gyűlölni
több mint 10 éve
KingMike8 New York Giants Oregon Ducks 8
rámegyünk az 1/1-re 😊
több mint 10 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 588
most hogy a rájátszás már szeptember végén elment, új kérdések.
lesz int nélküli meccse elinak? futunk egy meccsen 40 yardnál többet? nyerünk egyáltalán meccset?
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Nah asszem akkor most ünnepélyesen elnézést kérhetünk Steztől és megköszönhetjük, h megelőlegezte nekünk a 28. helyet, sajnos nem tudtuk megszolgálni a bizalmát.
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Hankinsről van vmi infótok? Miért inactive? Mondjuk megvunk nélküle is dt poszton, de én örültem h draftoltuk, ehhez képest 1 snapet sem kap...