New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
ha már a cleveland elkezdte a draftcetli gyűjtést, tradelhetnének velünk is, elég jó LB-ik vannak
több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
azért 28. helyre tenni minket úgy, hogy előttünk van a Vikings, Redskins, Jets, Steelers, Buccs szép teljesítmény, büszke lehet magára a szakértő... vszeg egyik meccsünket sem látta, még az összefoglalót sem...csebi
Hol vagyunk 28-dik helyen?Asbee
nsocsebi
hahahaha
nso
hahahaha
( lehet, a fradit, a vidit meg a lokit is elénk rakták)
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 990 — Lucas Scott
azért 28. helyre tenni minket úgy, hogy előttünk van a Vikings, Redskins, Jets, Steelers, Buccs szép teljesítmény, büszke lehet magára a szakértő... vszeg egyik meccsünket sem látta, még az összefoglalót sem...csebi
Hol vagyunk 28-dik helyen?Asbee
nso

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
azért 28. helyre tenni minket úgy, hogy előttünk van a Vikings, Redskins, Jets, Steelers, Buccs szép teljesítmény, büszke lehet magára a szakértő... vszeg egyik meccsünket sem látta, még az összefoglalót sem...csebi
Hol vagyunk 28-dik helyen?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 990 — Lucas Scott
azért 28. helyre tenni minket úgy, hogy előttünk van a Vikings, Redskins, Jets, Steelers, Buccs szép teljesítmény, büszke lehet magára a szakértő... vszeg egyik meccsünket sem látta, még az összefoglalót sem...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 758 — 49ers GM
Magyar New York Giants Blog:
Jonathan Goff, Leroy Hill és Kerry Rhodes jön workoutra

LB, LB, S

miért nem a drafton volt ez a sorrend, nyomingerek?vittore
Háhhááá!!
Már csak Goff hiányozna! Azt hittem nincs lejjebb lb téren...ő pont az az ember, aki az alapjáraton szar lb sorunkat még lejjebb tudná húzni...remélem nem igazoljuk le.Szsziszka
mindennek az alja lenneG-men
Egy kinti oldalon valamelyik hozzászóló játéktudásban Pierce-hez hasonlította Goffot... 😀 😀Asbee
Gondolom a mostani Pierce-hez... 😀

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Magyar New York Giants Blog:
Jonathan Goff, Leroy Hill és Kerry Rhodes jön workoutra

LB, LB, S

miért nem a drafton volt ez a sorrend, nyomingerek?vittore
Háhhááá!!
Már csak Goff hiányozna! Azt hittem nincs lejjebb lb téren...ő pont az az ember, aki az alapjáraton szar lb sorunkat még lejjebb tudná húzni...remélem nem igazoljuk le.Szsziszka
mindennek az alja lenneG-men
Egy kinti oldalon valamelyik hozzászóló játéktudásban Pierce-hez hasonlította Goffot... 😀 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Magyar New York Giants Blog:
Jonathan Goff, Leroy Hill és Kerry Rhodes jön workoutra

LB, LB, S

miért nem a drafton volt ez a sorrend, nyomingerek?vittore
Háhhááá!!
Már csak Goff hiányozna! Azt hittem nincs lejjebb lb téren...ő pont az az ember, aki az alapjáraton szar lb sorunkat még lejjebb tudná húzni...remélem nem igazoljuk le.Szsziszka
mindennek az alja lenne
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nem jelenti azt, hogy le is igazoljuk őket, sőt. Leginkább csak felmérjük milyen állapotban vannak. Goff mondjuk tényleg ultragáz volt mikor 2-3 szereléssel állt meccsek végén 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Magyar New York Giants Blog:
Jonathan Goff, Leroy Hill és Kerry Rhodes jön workoutra

LB, LB, S

miért nem a drafton volt ez a sorrend, nyomingerek?vittore
Háhhááá!!
Már csak Goff hiányozna! Azt hittem nincs lejjebb lb téren...ő pont az az ember, aki az alapjáraton szar lb sorunkat még lejjebb tudná húzni...remélem nem igazoljuk le.
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Magyar New York Giants Blog:
Jonathan Goff, Leroy Hill és Kerry Rhodes jön workoutra

LB, LB, S

miért nem a drafton volt ez a sorrend, nyomingerek?
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
OFF:
vadibandi hova tűnt? Egy jó ideje nem hallani felőle semmit.eaglesmcnabb
ha jössz majd Eagles-Giants-re ,akkor lehet hogy láthatod l 😊
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 990 — Lucas Scott
OFF:
vadibandi hova tűnt? Egy jó ideje nem hallani felőle semmit.eaglesmcnabb
túl modern lett neki a fórum...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
szokni kell 😀  espn.go.com/nfl/powerrankings
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
OFF:
vadibandi hova tűnt? Egy jó ideje nem hallani felőle semmit.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Mondjuk az is biztos, hogy normál esetben a 4 INT-ből max 2 lett volna. Ezen kívül a passzjáték azért oda tud baszni. Ha így megy, lazán 1000 yardos idénye lesz Nicks-nek és Cruznak is, valamint Randle tényleg fejlődött tavaly óta és Myers is bevált. Futás ilyen szar még egyszer nem lesz az tuti. De legalább védelem javult valamelyest. Főleg TT-nak örülök, volt néhány szép játéka, pedig szerintem majdnem mindenki lemondott már róla (most jön majd az hogy áááá nem 😀 ). Következő 3 meccsből mindet nyerni kéne, de az se baj ha kettőt csak az Eagles-t üssük.Asbee
Hiába lesznek 1000 yard felett akár hárman is, ha közben ennyi az eladott labda. Persze ez összefüggésben van azzal is, h ennyire nem megy a futójáték (ráadásul az első meccsen még abból is sikerült 2 turnovert összehozni ami tényleg vicc). Én Myerst sokkal gyengébbnek érzem, mint Bennett-et, nem igazán tetszik a játéka egyelőre, blokkolásban nagyságrendekkel gyengébb sajnos. TT tényleg kurva jó, messze a legnagyobb (és talán egyetlen?) pozitív meglepetés idén eddig, remélem végig bírni fogja mert sztem ő az elsődleges oka annak, h javult a védekezésünk idén.
A köv 3 meccsből a 2 NFC-s a must win, a Kansas nem olyan fontos, persze nem ártana azt is behúzni, de a másik kettő a lényeg.Szesze
Myers csalódás nekem is eddig!Ekéztük is rendesen vasárnap!
Fontos droppok, meg az a hasra esés a semmiből mikor tisztán mehetett!
Komoly túlsúly ( szószerint beles )is van rajta pl....yooker
Hát, igen. Komolyan találgattuk, hogy mibe is esett el akkor.
Én másra nem tudtam gondolni csak arra, hogy a fehér csík vonzó látványa miatt vágta magát hasra semmitől sem zavartatva.
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Hát a motivációs probléma komoly akadálya lehet a jó teljesítménynek, és ez különösen igaz az NFL-ben. Tavaly JPP kezdte mondogatni, most meg már többen, ha nem is nevezik nevén, de utalgatnak rá. Azt nem tudom, hogy van-e benne valami, de van a csapatban pár 2-szeres, meg jópár 1-szeres SB győztes. Lehetségesnek tartom, hogy nincs már bennük akkora tűz, ami ahhoz kell hogy megszakadjanak a pályán, vagy végig 100 %-osan koncentráljanak.
Ha a tavalyi teljesítményből indulok ki, akkor volt két-három igazán jó meccsünk, amikor esélye sem volt az ellenfelünknek. A SF, GB, NO meccsekre gondolok, amikor extra motivált volt a csapat, hogy eloszlassa a kételyeket a megelőző évi SB run vonatkozásában. Bebizonyították, hogy nem a SF és a GB vesztette el azokat a po meccseket, hanem ők voltak a jobbak, mondjon bármelyik játékos az ellenféltől bármit. Az NO akkoriban szétesőben volt, nekünk meg volt miért törlesztenünk nekik.
A többi meccsen abszolut nyoma sem volt annak az ellentmondást nem tűrő játéknak.
Idén biztos hogy lesz több ilyen meccsünk is, amikor erős csapatokat verünk simán, de lesz sajnos olyan is, mint a tavalyi Cinci meccs, amikor teljesen szét esett a csapat. Jó lenne, ha ezt idénre a Broncos ellen letudtuk volna.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Igazából a Dallast simán megvertük volna, ha nem adunk el 6 labdát, hanem mondjuk 'csak' 4-et.. a Denver meg jelen állás szerint egyértelműen jobb csapat, mind támadó, mind védő oldalon. Mondjuk az tény, h dekoncentráltaknak tűnünk, ezért Coughlin meg a többi edző felelőssége is megkerülhetetlen, de azért két forduló után még ne vonjunk le messzemenő következtetéseket, meglátjuk mi lesz a következő hetekben.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Azért ennyire nem gáz szvsz Myers, azt tudtuk eddig is, hogy elsősorban elkapó TE és ebben a tekintetben nincs különösebb probléma vele. Az igazán durva Adrien Robinson, aki kb. nagyobb már mint egy tackle 😀 Ami nekem feltűnt, hogy továbbra is nagyon puhán játszunk, a Broncos sokkal keményebb volt. Amíg ezen nem változtatunk, addig csúnyán elnyomnak minket.
Coughlinban sem látom már azt a tüzet ami régebben megvolt (leginkább a Dallas ellen tűnt ez fel), mintha megöregedett volna. Az időt ő sem tudja megállítani...
Több játékos is nyilatkozott olyat, hogy nem túl egységes a csapat, jobban össze kell fogni. Ha már többen mondják, akkor tényleg van benne valami. Könnyen lehet, hogy innen ered a legtöbb probléma.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
Mondjuk az is biztos, hogy normál esetben a 4 INT-ből max 2 lett volna. Ezen kívül a passzjáték azért oda tud baszni. Ha így megy, lazán 1000 yardos idénye lesz Nicks-nek és Cruznak is, valamint Randle tényleg fejlődött tavaly óta és Myers is bevált. Futás ilyen szar még egyszer nem lesz az tuti. De legalább védelem javult valamelyest. Főleg TT-nak örülök, volt néhány szép játéka, pedig szerintem majdnem mindenki lemondott már róla (most jön majd az hogy áááá nem 😀 ). Következő 3 meccsből mindet nyerni kéne, de az se baj ha kettőt csak az Eagles-t üssük.Asbee
Hiába lesznek 1000 yard felett akár hárman is, ha közben ennyi az eladott labda. Persze ez összefüggésben van azzal is, h ennyire nem megy a futójáték (ráadásul az első meccsen még abból is sikerült 2 turnovert összehozni ami tényleg vicc). Én Myerst sokkal gyengébbnek érzem, mint Bennett-et, nem igazán tetszik a játéka egyelőre, blokkolásban nagyságrendekkel gyengébb sajnos. TT tényleg kurva jó, messze a legnagyobb (és talán egyetlen?) pozitív meglepetés idén eddig, remélem végig bírni fogja mert sztem ő az elsődleges oka annak, h javult a védekezésünk idén.
A köv 3 meccsből a 2 NFC-s a must win, a Kansas nem olyan fontos, persze nem ártana azt is behúzni, de a másik kettő a lényeg.Szesze
Myers csalódás nekem is eddig!Ekéztük is rendesen vasárnap!
Fontos droppok, meg az a hasra esés a semmiből mikor tisztán mehetett!
Komoly túlsúly ( szószerint beles )is van rajta pl....
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
(Y)
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
az OL miért ekkora fos a futás ellen ? beszarnak, ha át kell lépni a LOS-t ?vittore
freudi elszólás, mert kb tényleg a futás ellen vannak, de támogatniuk kéne 😀
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
az OL miért ekkora fos a futás ellen ? beszarnak, ha át kell lépni a LOS-t ?
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Mondjuk az is biztos, hogy normál esetben a 4 INT-ből max 2 lett volna. Ezen kívül a passzjáték azért oda tud baszni. Ha így megy, lazán 1000 yardos idénye lesz Nicks-nek és Cruznak is, valamint Randle tényleg fejlődött tavaly óta és Myers is bevált. Futás ilyen szar még egyszer nem lesz az tuti. De legalább védelem javult valamelyest. Főleg TT-nak örülök, volt néhány szép játéka, pedig szerintem majdnem mindenki lemondott már róla (most jön majd az hogy áááá nem 😀 ). Következő 3 meccsből mindet nyerni kéne, de az se baj ha kettőt csak az Eagles-t üssük.Asbee
Hiába lesznek 1000 yard felett akár hárman is, ha közben ennyi az eladott labda. Persze ez összefüggésben van azzal is, h ennyire nem megy a futójáték (ráadásul az első meccsen még abból is sikerült 2 turnovert összehozni ami tényleg vicc). Én Myerst sokkal gyengébbnek érzem, mint Bennett-et, nem igazán tetszik a játéka egyelőre, blokkolásban nagyságrendekkel gyengébb sajnos. TT tényleg kurva jó, messze a legnagyobb (és talán egyetlen?) pozitív meglepetés idén eddig, remélem végig bírni fogja mert sztem ő az elsődleges oka annak, h javult a védekezésünk idén.
A köv 3 meccsből a 2 NFC-s a must win, a Kansas nem olyan fontos, persze nem ártana azt is behúzni, de a másik kettő a lényeg.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk az is biztos, hogy normál esetben a 4 INT-ből max 2 lett volna. Ezen kívül a passzjáték azért oda tud baszni. Ha így megy, lazán 1000 yardos idénye lesz Nicks-nek és Cruznak is, valamint Randle tényleg fejlődött tavaly óta és Myers is bevált. Futás ilyen szar még egyszer nem lesz az tuti. De legalább védelem javult valamelyest. Főleg TT-nak örülök, volt néhány szép játéka, pedig szerintem majdnem mindenki lemondott már róla (most jön majd az hogy áááá nem 😀 ). Következő 3 meccsből mindet nyerni kéne, de az se baj ha kettőt csak az Eagles-t üssük.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER