New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Én is pont akartam kérdezni, h a philly elleni derbit a gyenge kezdés ellenére nem nézzük vhol közösen? 7 órás meccs, netes hely kéne meg nfl game passG-men
a phillysek a Maláta Bisztróba mennek, kezdődhetne vmi rivalizálás 😛kristof
az érdekes,mert vasárnap zárva van...
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Én is pont akartam kérdezni, h a philly elleni derbit a gyenge kezdés ellenére nem nézzük vhol közösen? 7 órás meccs, netes hely kéne meg nfl game passG-men
a phillysek a Maláta Bisztróba mennek, kezdődhetne vmi rivalizálás 😛
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 434
15(!) játékos szerepel az edzés előtti injury reportban... ez a teljes roster majdnem 30%-akristof
lehet már nem akarják égetni magukat😛ozibozi
vagy lesérülni,ha sejtik hogy év végén kivágják őket😊))
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 434
15(!) játékos szerepel az edzés előtti injury reportban... ez a teljes roster majdnem 30%-akristof
lehet már nem akarják égetni magukat😛
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 434
Sziasztok!
A nydailynews.com-on írták, hogy Baas valószínűleg nem játszik az Eagles ellen, Snee karrierjének pedig meglehet vége.GJohnny74
Első hsz-nek eléggé lehangoló híreket hoztál 😊

Azért üdv a csapatban!
Érdekes különben, hogy pont idén gyarapodunk a legjobban itt a fórumon, amikor pedig ilyen szarul játszunk, 2011-ben talán 1 új tag jelentkezett be a SB-run idején.G-men
Köszi.
Igen, sajnos így sikerült az első hsz.
Amúgy pont 2011-ben kezdtem el nézni az NFL-t, a Giants volt szimpatikus, nekik kezdtem el drukkolni, és pont abban az évben sikerült nekik az SB győzelem. A fórumot csak most találtam. Abban az évben is döcögős volt a kezdés (nem ennyire), de egy pont után nagyon beindultak, és tudjuk mi lett a vége. Most sajnos elég nagyok a problémák, valószínűleg szükség van megújulásra, és az egész NFL is változik.
Nagyok jók a sporttv közvetítések, de nagyon sajnálom az ESPN Amerika adó európai megszűnését. Azon sok meccset leadtak, így egy héten több meccset láthattam. Az viszont pozitív, hogy a sporttv is több meccset ad a korábbiakhoz képest.GJohnny74
hali !
HDMI kábel és gond 1 szál sem 😊 és bekaphatja az ESPN 😊))
több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Én is pont akartam kérdezni, h a philly elleni derbit a gyenge kezdés ellenére nem nézzük vhol közösen? 7 órás meccs, netes hely kéne meg nfl game pass
több mint 10 éve
NightBoY New York Giants 616
Gondolotam beirok, hogy jovohetvegen hazamegyek penteken es maradok hetfoig, nezhetnenk ketszer meccset ha van kedvetek valahol erre most nezem, hogy jovoheten csutortokon jatszunk (meg neme otthon) utanam eg hetfon (mar nem otthon)... ilyen az en formam. Nahh majd decemberben megint megyek akkor a rajatszas elotti izgulos meccseken 😀

You should know I bleed blue...
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
15(!) játékos szerepel az edzés előtti injury reportban... ez a teljes roster majdnem 30%-a
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A giantsfootball.blog.hu oldalról találtam amúgy ide, és Asbee elég jól szerkeszti azt az oldalt.GJohnny74
danke sehr 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
GJohnny74 New York Giants 447
A giantsfootball.blog.hu oldalról találtam amúgy ide, és Asbee elég jól szerkeszti azt az oldalt.
több mint 10 éve
GJohnny74 New York Giants 447
Sziasztok!
A nydailynews.com-on írták, hogy Baas valószínűleg nem játszik az Eagles ellen, Snee karrierjének pedig meglehet vége.GJohnny74
Első hsz-nek eléggé lehangoló híreket hoztál 😊

Azért üdv a csapatban!
Érdekes különben, hogy pont idén gyarapodunk a legjobban itt a fórumon, amikor pedig ilyen szarul játszunk, 2011-ben talán 1 új tag jelentkezett be a SB-run idején.G-men
Köszi.
Igen, sajnos így sikerült az első hsz.
Amúgy pont 2011-ben kezdtem el nézni az NFL-t, a Giants volt szimpatikus, nekik kezdtem el drukkolni, és pont abban az évben sikerült nekik az SB győzelem. A fórumot csak most találtam. Abban az évben is döcögős volt a kezdés (nem ennyire), de egy pont után nagyon beindultak, és tudjuk mi lett a vége. Most sajnos elég nagyok a problémák, valószínűleg szükség van megújulásra, és az egész NFL is változik.
Nagyok jók a sporttv közvetítések, de nagyon sajnálom az ESPN Amerika adó európai megszűnését. Azon sok meccset leadtak, így egy héten több meccset láthattam. Az viszont pozitív, hogy a sporttv is több meccset ad a korábbiakhoz képest.
több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Sziasztok!
A nydailynews.com-on írták, hogy Baas valószínűleg nem játszik az Eagles ellen, Snee karrierjének pedig meglehet vége.GJohnny74
Első hsz-nek eléggé lehangoló híreket hoztál 😊

Azért üdv a csapatban!
Érdekes különben, hogy pont idén gyarapodunk a legjobban itt a fórumon, amikor pedig ilyen szarul játszunk, 2011-ben talán 1 új tag jelentkezett be a SB-run idején.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szeptember legjobbjai


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
GJohnny74 New York Giants 447
Sziasztok!
A nydailynews.com-on írták, hogy Baas valószínűleg nem játszik az Eagles ellen, Snee karrierjének pedig meglehet vége.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk ez a Scott cut így kissé meglepett. Valószínű jól halad Brown felépülése és tuti aktiválni tudjuk mihelyt lehet. Meg így az is eldőlt, hogy Jacobs marad idény végéig. Az mondjuk eddig is tuti volt nekem, hogy három egészséges futó bőven elég. De ez azt is jelentheti, hogy kezd megnőni a bizalom Wilson irányába...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
viszont Cruz nem éppen okos volt a nyilatkozatával... Coughlin ki is hívta mortal kombatra...

gáz, hogy fél yardon ment el a meccs, és sajnos Weatherford-dal is kellene kezdeni vmit...

Yooker-nek igaza van, hogy többet kellene futnunk, de közben azt rebesgetik az almában, hogy átállunk a 2 min offense egész meccsen, vagy annak jelentős részén... szuper még kevesebbet fog pihenni a Dcsebi
A 2 min offense még mindig jobb lenne, mint a jelenlegi 20 sec offense 3 sackkel és turnoverrel a végén..Szesze
és jelenleg erre a 2 min offensre leginkább a futással van esélyünk!
ha nem is haladunk , legalább megy az óra, és még össze is állhat valami belőle!
és ezzel a szar fallal szinte csak passzolunk játékkal ( még ha némi hátrányban vagyunk is legtöbbször ) halálra vagyunk ítélve...
így Scott kirakása elsőre meglepett, de legalább egy lépés a változtatásra.
Hoztunk helyette embert is ugye , akit én speciel nem nagyon ismerek ,de nyilván nem lehet
felhánytorgatni hogy a falat próbáljuk erősíteni...


azért most a Philly elleni meccset még megnézem , de ha itt is zakó
lesz , a következő hétvégén tüntetőleg háttal a monitornak fogom végigszurkolni a meccset , az tuti.... 😊
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 434
Da'Rel Scott kirakva, helyére érkezett a center/guard Dallas ReynoldsAsbee
az ki? mert nincs statisztikája a filinél...
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Da'Rel Scott kirakva, helyére érkezett a center/guard Dallas Reynolds


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 434
Cincinnati Bengals Sign Former New York Giants LB Michael Boley
több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
viszont Cruz nem éppen okos volt a nyilatkozatával... Coughlin ki is hívta mortal kombatra...

gáz, hogy fél yardon ment el a meccs, és sajnos Weatherford-dal is kellene kezdeni vmit...

Yooker-nek igaza van, hogy többet kellene futnunk, de közben azt rebesgetik az almában, hogy átállunk a 2 min offense egész meccsen, vagy annak jelentős részén... szuper még kevesebbet fog pihenni a Dcsebi
A 2 min offense még mindig jobb lenne, mint a jelenlegi 20 sec offense 3 sackkel és turnoverrel a végén..Szesze
a turnover már talán kezd alakulni, és 3 sack a chiefstől egy ilyen faltól szép teljesítmény... elvileg Baas már játszhat hétvégén (vhol olvastam) azért ez sokat fog számítani!csebi
mert a D szerzi a lasztikat rendesen, meg is nézem mindjárt tavaly mennyi szerzett labdánk volt 4 meccs után, sztem nem volt több
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egyébként (elég rossz) poén, hogy kb. Pugh a legmegbízhatóbb ember a falban 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 040 — Lucas Scott
viszont Cruz nem éppen okos volt a nyilatkozatával... Coughlin ki is hívta mortal kombatra...

gáz, hogy fél yardon ment el a meccs, és sajnos Weatherford-dal is kellene kezdeni vmit...

Yooker-nek igaza van, hogy többet kellene futnunk, de közben azt rebesgetik az almában, hogy átállunk a 2 min offense egész meccsen, vagy annak jelentős részén... szuper még kevesebbet fog pihenni a Dcsebi
A 2 min offense még mindig jobb lenne, mint a jelenlegi 20 sec offense 3 sackkel és turnoverrel a végén..Szesze
a turnover már talán kezd alakulni, és 3 sack a chiefstől egy ilyen faltól szép teljesítmény... elvileg Baas már játszhat hétvégén (vhol olvastam) azért ez sokat fog számítani!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
viszont Cruz nem éppen okos volt a nyilatkozatával... Coughlin ki is hívta mortal kombatra...

gáz, hogy fél yardon ment el a meccs, és sajnos Weatherford-dal is kellene kezdeni vmit...

Yooker-nek igaza van, hogy többet kellene futnunk, de közben azt rebesgetik az almában, hogy átállunk a 2 min offense egész meccsen, vagy annak jelentős részén... szuper még kevesebbet fog pihenni a Dcsebi
A 2 min offense még mindig jobb lenne, mint a jelenlegi 20 sec offense 3 sackkel és turnoverrel a végén..
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 040 — Lucas Scott
viszont Cruz nem éppen okos volt a nyilatkozatával... Coughlin ki is hívta mortal kombatra...

gáz, hogy fél yardon ment el a meccs, és sajnos Weatherford-dal is kellene kezdeni vmit...

Yooker-nek igaza van, hogy többet kellene futnunk, de közben azt rebesgetik az almában, hogy átállunk a 2 min offense egész meccsen, vagy annak jelentős részén... szuper még kevesebbet fog pihenni a D

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 434
világos ,hogy mentális probléma van a háttérben,mert hiába nem éles a csapat,de ennyire azért nem is tompulhattak (öregedhettek) 1 év alatt...