New York Jets

33 feliratkozó

több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Hát nem egyszerű ez a mostani keringő, az tuti 😀
Általában hány körben szoktak interjúztatni a csapatok? Vagy ez teljesen változó és egyedi?

GO JETS!!!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Rapoporték azt mondták a GMFB adásában, hogy Smith NY-ban van még mindig és újabb meeting ma az FO-val, aztán tipli Philly-be (mint Saleh tegnap).
Árulkodó lesz, ha ma és holnap nem jön senki újabb interjúra.
Smith pedig a pénteki Lions meetingig fixen nem dönt h merre tovább.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Nekem amugy csak az a fura ezzel az egesszel kapcsolatban, hogy kb az osszes report azt irta, hogy mar tuti a mienk stb. aztan hat azert csak megnezi meg a tobbi teamet, fura..elegge Rhule feelingem van oszinten szolva
Apex
Connor Rogers szerint nem ez a helyzet, szimplán egyik fél vagy mindkét fél úgy gondolta, hogy folytatja a lehetőségek értékelését / meghallgat másokat.

Azt nézem, hogy az 1. körös emberkék közül, akik bármikor kinevezhetőek HC-nak jelenleg: Eberflus, Smith, Saleh, Lewis és Brady.
Eberflus: nem tudok 2. körös interjúról sehol:
Smith: Falcons, Jets és Lionsnál lesz 2. körös interjún
Saleh: perpill nálunk volt 2. körös interjún csak
Lewis: nem volt 2. körön sehol
Brady: nuku 2. kör

Saleh kapcsán lehet tényleg jó ötlet volt elsőként hozni 2. körre, mert nyerhetünk kis időt, amíg többiekkel is beszélünk. Smith is eljött szerződés nélkül Atlantából (itt is jó kérdés h Smith akar beszélni mindenkivel, vagy a Falcons is így gondolta).
Ezután most vagy az jön, hogy mindenki vár, hogy hétvégén kik esnek ki, ezáltal mely edzők lesznek azonnal elérhetőek, vagy vmelyik csapat elindítja a dominót és lépnünk kell. 😀
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Az az érdekes, hogy Smith a hírek szerint ugyanazokat a személyeket hozná OC-nak, mint Saleh.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Arthur Smith tegnap Falconsnal volt 2. koros interjun, tegnap este erkezett NY-ba Jetshez, ma Eagles, aztan Lions.
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 939
Nekem amugy csak az a fura ezzel az egesszel kapcsolatban, hogy kb az osszes report azt irta, hogy mar tuti a mienk stb. aztan hat azert csak megnezi meg a tobbi teamet, fura..elegge Rhule feelingem van oszinten szolva

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Most nem azért de nem ezt a Titanst égették meg most taktikailag és nullázták le Henry sztárjukat? No mind1 nem ismerem igazán

Green is green
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Közben leigazoltuk Manasseh Bailey WR-t a Philyből.

GO JETS!!!
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Plusz sztem azért is merték elengedni, mert 1. interjú jön az Eaglesnél, nem 2. körre menne vhova.
empty taxi
Ha 2. interjún, ami kb 2 napos volt, nem egyeztek meg, akkor nem hiszem, h vissza fog jönni.

GO JETS!!!
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Én nem értem ezt a csapatot bazd meg, de komolyan... 😀
Tegnap késő estig egyeztettek JD-vel, ma kb teljes napot elbasznak meetingeléssel és elengedik?! 😀

Nem azért írom, mert Saleh feltétlenül a kedvenc jelöltem, de ha tudtad h akarsz több jelölttel is beszélni, akkor mire baszol el 2 napot feleslegesen? 😀
Beki
Figyelj azert JD szempontjabol ertheto a dolog, jo esellyel ez a dontes nagyban meghatarozza hogy sikeres gm lesz-e vagy sem. Persze teny hogy ezzel kockaztat rendesen.
Apex
Nagyon remélem, h nem Pederson jár a fejében...

GO JETS!!!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Plusz sztem azért is merték elengedni, mert 1. interjú jön az Eagles, nem 2. körre menne vhova.
empty taxi
Ez is igaz. Korábban írták h betonbiztos Lions HC lesz, de ott változott a szemlélet, ha jól olvastam, míg a JAX Meyerre vár még.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Plusz sztem azért is merték elengedni, mert 1. interjú jön az Eaglesnél, nem 2. körre menne vhova.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Edit: ha ma elengedik NY-ból, akkor tippre Arthur Smith élrkezik újabb interjúra.
Beki


empty taxi
Smithtől mondjuk a hideg kiráz konkrétan. 😀
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 939
Én nem értem ezt a csapatot bazd meg, de komolyan... 😀
Tegnap késő estig egyeztettek JD-vel, ma kb teljes napot elbasznak meetingeléssel és elengedik?! 😀

Nem azért írom, mert Saleh feltétlenül a kedvenc jelöltem, de ha tudtad h akarsz több jelölttel is beszélni, akkor mire baszol el 2 napot feleslegesen? 😀
Beki
Figyelj azert JD szempontjabol ertheto a dolog, jo esellyel ez a dontes nagyban meghatarozza hogy sikeres gm lesz-e vagy sem. Persze teny hogy ezzel kockaztat rendesen.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Edit: ha ma elengedik NY-ból, akkor tippre Arthur Smith élrkezik újabb interjúra.
Beki



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 209

GO JETS!!!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Én nem értem ezt a csapatot bazd meg, de komolyan... 😀
Tegnap késő estig egyeztettek JD-vel, ma kb teljes napot elbasznak meetingeléssel és elengedik?! 😀

Nem azért írom, mert Saleh feltétlenül a kedvenc jelöltem, de ha tudtad h akarsz több jelölttel is beszélni, akkor mire baszol el 2 napot feleslegesen? 😀
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Rapoport: még mindig tart a CJ-Saleh meeting.
Beki
Egy jó whiskey mellett csak úgy repül az idő gondolom 😀
Lucifer
Egyszer minden jónak vége lesz 😀


empty taxi
Most azért írnak róla ilyen sokat, mert jó volt a whiskey és megkapta a melót, vagy nem született egyezség és csak ki kellett tölteni a karakterszámot? Mert ha most elengedjük, akkor valóban meg van az esélye, h gyorsan lecsap rá más.

GO JETS!!!
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Rapoport: még mindig tart a CJ-Saleh meeting.
Beki
Egy jó whiskey mellett csak úgy repül az idő gondolom 😀
Lucifer
Egyszer minden jónak vége lesz 😀



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Rapoport: még mindig tart a CJ-Saleh meeting.
Beki
Egy jó whiskey mellett csak úgy repül az idő gondolom 😀

GO JETS!!!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Rapoport: még mindig tart a CJ-Saleh meeting.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
On NFL Network, Ian Rapoport (@RapSheet) says Robert Saleh's interview process extends into this morning and he is meeting with the #Jets brass/ownership.

Right now, no other candidates are scheduled to interview in-person. Matt LaFleur and Mike McDaniel named as possible OC's.
Beki
nem hiszem hogy Matt otthagyná a Packerst, Mike lesz az OC ha valaki 😉
Fontos_Vidra
Mike az persze, csak a tweetbe rosszul írták, de ki tudja... 😀
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Ez már elég sokat sejtet.

GO JETS!!!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
On NFL Network, Ian Rapoport (@RapSheet) says Robert Saleh's interview process extends into this morning and he is meeting with the #Jets brass/ownership.

Right now, no other candidates are scheduled to interview in-person. Matt LaFleur and Mike McDaniel named as possible OC's.