New York Jets

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Ehhez kepest a Polite pick nagyon tetszik. System fit, gyors, robbanekony, a combine elott a sracot elso kor vegere vartak, viszont azt csunyan elrontotta..ez miatt csuszott, pozitivum hogy elismeri es szeretne javitani. Nagyon kellett a szelre egy ilyen playa..egesz pofas lett igy a D, mar csak egy corner kell ami sanszosan jon is a kovi pickbol(Julian Love?). Williamsnek lesznek jatekszerei na 😀

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Ertem en hogy valoszinuleg jovore nezve jott tackle, de szerintem ertelmesebb lett volna most centert hozni meg ha reach is es kesobb jon tackle

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
A Polite pick nekem tetszik, de draftolunk egy Tackle-t ami nem a legnagyobb need a falban a centert meg hagyjuk a fenebe, hat nem tudom..
Apex
Jovore lejar Beachum es Shell szerzodese, center nincs es KO+Winters szerzodeseben sincs mar garantalt tartalom. Ezt csak azert irom h Macc eddig sem volt kepes megoldani normalisan a dolgokat, jovore megint cserelodik az OL Darnold elott.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
A Polite pick nekem tetszik, de draftolunk egy Tackle-t ami nem a legnagyobb need a falban a centert meg hagyjuk a fenebe, hat nem tudom..
Apex
A jobb centerek kimentek már a 2. körben sajnos
Wester
En pont ezert nem bantam volna a trade-t lehet sokba kerult volna, de igy most lehet imadkozni hogy Darnoldot ne torjek ossze, gondolom kovetkezo pick cb lesz ami nem is hulyeseg, de akkor mi lesz? A hatso korokbol kukazunk egyet aztan imadkozunk hatha belenyultunk a joba? Ez volt a 3. OL pickje Macc-nek amiota itt van...ez kurva keves

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A Polite pick nekem tetszik, de draftolunk egy Tackle-t ami nem a legnagyobb need a falban a centert meg hagyjuk a fenebe, hat nem tudom..
Apex
A jobb centerek kimentek már a 2. körben sajnos
Wester
Bár tudnám nekünk mire kellett... Valszeg nálunk G lesz.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
A Polite pick nekem tetszik, de draftolunk egy Tackle-t ami nem a legnagyobb need a falban a centert meg hagyjuk a fenebe, hat nem tudom..
Apex
A jobb centerek kimentek már a 2. körben sajnos

Lesz ez még így se!
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
A Polite pick nekem tetszik, de draftolunk egy Tackle-t ami nem a legnagyobb need a falban a centert meg hagyjuk a fenebe, hat nem tudom..

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Hat ez ott kurodott el, hogy nem volt jo afrikai center elérhető, úgyhogy BAA-ztunk 😀

Lesz ez még így se!
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Ha Centerért jövünk fel akkor nem bánom, de egyébként Maccet ismerve maradunk a seggünkön.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Állítólag második kör elejére szeretnénk feljönni egy rusherért.
nemkismiska
Az nem lesz olcso, miutan masodik korotok ugye nincs, harmadik van. Ehhez fel kell adni egy halom jovobeli picket.

több mint 5 éve
nemkismiska New York Jets 223
Állítólag második kör elejére szeretnénk feljönni egy rusherért.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
 twitter.com/C_1eyeL/status/1121558577036967936?s=19

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Pass rusher? Buzis dolog.
Beki
Letrade lett volna a legjobb, de az is csak megfelelő értékkel. Quinnen fasza lesz, de engem az érdekel most már, hogy centert hogy oldjuk meg
Wester
Küldünk egy Lee-t meg az egyik 3. köröst, egy 2. körösért
Apex
Mi simán lehet, hogy vevők lennénk valami hasonlóra. Valszeg valamennyi szotyit is hozzánk kell vágni hátsó körből, de azon nem fog múlni.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Ma pedig remélem h CB és C érkezik.


Beki
Meglatod OLB lesz az egyik

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ma pedig remélem h CB és C érkezik.

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Pass rusher? Buzis dolog.
Beki
Letrade lett volna a legjobb, de az is csak megfelelő értékkel. Quinnen fasza lesz, de engem az érdekel most már, hogy centert hogy oldjuk meg
Wester
Bízom benne, hogy segít LWilliams játékát feljavítani.
több mint 5 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Pass rusher? Buzis dolog.
Beki
Letrade lett volna a legjobb, de az is csak megfelelő értékkel. Quinnen fasza lesz, de engem az érdekel most már, hogy centert hogy oldjuk meg
Wester
Küldünk egy Lee-t meg az egyik 3. köröst, egy 2. körösért
Apex
Úgy legyen

Lesz ez még így se!
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Pass rusher? Buzis dolog.
Beki
Letrade lett volna a legjobb, de az is csak megfelelő értékkel. Quinnen fasza lesz, de engem az érdekel most már, hogy centert hogy oldjuk meg
Wester
Küldünk egy Lee-t meg az egyik 3. köröst, egy 2. körösért

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Pass rusher? Buzis dolog.
Beki
Letrade lett volna a legjobb, de az is csak megfelelő értékkel. Quinnen fasza lesz, de engem az érdekel most már, hogy centert hogy oldjuk meg

Lesz ez még így se!
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Csak interior pressure! 😀 Viccet félretéve én is jobban örültem volna egy edge-nek, de nem fogom azt írni, hogy elégedetlen vagyok, mikor sok helyen azt olvasom, hogy a legjobb playat húztuk.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Pass rusher? Buzis dolog.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Na most meg az van hogy mindenkeppen letradelunk 😂

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Mondjuk ha letrade akkor Bradbury johetne vagy egy pass rusher aki meg bent lesz

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Tipp hnap hajnalra: maradunk a helyünkön és QWilliams lesz a pick.
Azt nem tudom bekajálni h Raiders annyira megijedne h 1 helyet feltradel vkiért + Giants sem fog mozdulni 1/6-ról. Így marad a WAS, mint lehetséges trade partner, de itt ha nem engedünk jelentősen a trade árából, nem fog összejönni.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Deontay Burnett-től mi várható a jövőben?
Elkezdtem nézni college focit, és ő nagyon tetszett! Darnoldal nagyon jó kémia volt köztük!
steelwolf
Jelenleg valahol 4. helyen lehet a WR depth charton, roster helyért fog küzdeni.