New York Jets

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Jetsnel megkaptak Beki GM-bizonyitvanyat, aztan rajottek, hogy mindenki hulye, akinek koze van a jelenlegi stabhoz. Meg alkoholista mind.

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Maccnek rég lefőtt a kávé, ám tényleg érthetetlen miért most? Ettől még nem lennénk gyengébbek... Viszont az felháborító szerintem (ha igaz) hogy egy friss vezetőedző azt kritizálja mennyiért igazolunk játékost. Ez a GM dolga, Ő csak foglalkozzon a sajátjával.Pityu Gyor
Ez nagyon nincs így. A döntéshozatali jogkör egy dolog. A döntéseket itt is a GM hozta meg, nem Gase. Gase csak véleményezte. A véleményezés pedig az egyik legfontosabb munkaköri feladata a HC-nek. Úgy képtelenség csapatot építeni, hogy a GM ül az irodájába, és "ne szólj bele, nem a te dolgod" alapon dönt a roster mozgásokról, a HC meg ül lent a sajátjában, kapja készen a játékosokat, aztán építsen belőlük csapatot. Ha a GM és a HC nincs egy hullámhosszon, akkor megette a fene az egészet. A HC-nak bele KELL szólnia a GM munkájába, a GM-nek meg bele KELL szólnia a HC munkájába. Aztán a végén a felelős dönt, de a döntéseket ki kell beszélni, és egyet kell érteni. Ha nem értenek egyet, akkor le kell cserélni valamelyiket.
peterk2005
Igen és mivel "egyenrangúak", azaz mindketten közvetlenül a tulajnak jelentenek, így Gase tudta más módon is nemtetszését kifejteni. 😀
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Maccnek rég lefőtt a kávé, ám tényleg érthetetlen miért most? Ettől még nem lennénk gyengébbek... Viszont az felháborító szerintem (ha igaz) hogy egy friss vezetőedző azt kritizálja mennyiért igazolunk játékost. Ez a GM dolga, Ő csak foglalkozzon a sajátjával.Pityu Gyor
Ez nagyon nincs így. A döntéshozatali jogkör egy dolog. A döntéseket itt is a GM hozta meg, nem Gase. Gase csak véleményezte. A véleményezés pedig az egyik legfontosabb munkaköri feladata a HC-nek. Úgy képtelenség csapatot építeni, hogy a GM ül az irodájába, és "ne szólj bele, nem a te dolgod" alapon dönt a roster mozgásokról, a HC meg ül lent a sajátjában, kapja készen a játékosokat, aztán építsen belőlük csapatot. Ha a GM és a HC nincs egy hullámhosszon, akkor megette a fene az egészet. A HC-nak bele KELL szólnia a GM munkájába, a GM-nek meg bele KELL szólnia a HC munkájába. Aztán a végén a felelős dönt, de a döntéseket ki kell beszélni, és egyet kell érteni. Ha nem értenek egyet, akkor le kell cserélni valamelyiket.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ahogy írtam korábban, nekem nincs gondom a kirúgás időzítésével olyan szempontból, hogy az új GM-nek lesz ideje átrendezni a pozikat/scoutokat, ahogy szeretné. Viszont: látod h 4 év alatt nem tartott sehova a roster, első 2 évben hülye döntések sora, majd elkezdik fiatalítani a rostert, FA-n sok cap, jó draft helyek, engeded h feltradeljen franchise QB-ért... lebontva idei offseasonre: hagyod h GM-ednek nagy beleszólása legyen az új HC személyébe, hagyod h irgalmatlan szerződéseket kiadjon FA-n, hagyod h draftoljon (h övé a végső döntés)...mindezeket úgyh tényleg Maccagnané volt a végső szó, ő irányította az offseason dolgokat és nem volt parkolópályán.Beki
Eszemben sincs M-t védeni. 😊 Inkább csak arra próbáltam rájönni, hogy miért nem januárban rúgták ki? Azért amikor egy ilyen faramuci helyzet előáll, nem feltétlenül jelenti azt, hogy minden döntéshozó tökkelütött. Értelmes emberek is kerülnek olyan helyzetbe, hogy két nem ideális verzió közül kell a kevésbé rosszat választani. Persze minden előfordulhat. Az is, hogy nem volt ebben semmi mérlegelés, hanem áll a bál már egy ideje, és azért tegnap, mert a reggeli kávé hidegebb/keserűbb volt a szokásosnál.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Nincs itt semmi látnivaló kérem, ez itt csak a JETS....

Maccnek rég lefőtt a kávé, ám tényleg érthetetlen miért most? Ettől még nem lennénk gyengébbek... Viszont az felháborító szerintem (ha igaz) hogy egy friss vezetőedző azt kritizálja mennyiért igazolunk játékost. Ez a GM dolga, Ő csak foglalkozzon a sajátjával. Ráadásul szerintem Bellre szükségünk volt/van (ha más nem ráfért egy igazi tapasztalt sztár a csapatra) - bár ha az edző nem tud kezelni nehezebb játékosokat akkor mindegy -, Mosley szerződése sok, és én elfogult vagyok vele, mert szerintem bitang jó játékos (nomeg standard Fantasy LB-m 😊 ) és ez még belefért nekünk. Az hogy Centert nem hoztunk az tényleg jogos kritika. Csak én valahogy elöször bizonyítanék edzőként és utána pofáznék bele más munkájába....
A lényeg hogy most mihamarabb lenyugtassuk a kedélyeket, legyen új GM. Lehetőleg olyan, akinek a koncepciójába belefér Darnold, Bell az erős D line stb, hogy ne kelljen megint elölről kezdeni
Pityu Gyor
 images.app.goo.gl/PgpLt5RxMZXY5gVT9
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Nincs itt semmi látnivaló kérem, ez itt csak a JETS....

Maccnek rég lefőtt a kávé, ám tényleg érthetetlen miért most? Ettől még nem lennénk gyengébbek... Viszont az felháborító szerintem (ha igaz) hogy egy friss vezetőedző azt kritizálja mennyiért igazolunk játékost. Ez a GM dolga, Ő csak foglalkozzon a sajátjával. Ráadásul szerintem Bellre szükségünk volt/van (ha más nem ráfért egy igazi tapasztalt sztár a csapatra) - bár ha az edző nem tud kezelni nehezebb játékosokat akkor mindegy -, Mosley szerződése sok, és én elfogult vagyok vele, mert szerintem bitang jó játékos (nomeg standard Fantasy LB-m 😊 ) és ez még belefért nekünk. Az hogy Centert nem hoztunk az tényleg jogos kritika. Csak én valahogy elöször bizonyítanék edzőként és utána pofáznék bele más munkájába....
A lényeg hogy most mihamarabb lenyugtassuk a kedélyeket, legyen új GM. Lehetőleg olyan, akinek a koncepciójába belefér Darnold, Bell az erős D line stb, hogy ne kelljen megint elölről kezdeni

Green is green
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
...peterk2005
Ahogy írtam korábban, nekem nincs gondom a kirúgás időzítésével olyan szempontból, hogy az új GM-nek lesz ideje átrendezni a pozikat/scoutokat, ahogy szeretné.
Viszont: látod h 4 év alatt nem tartott sehova a roster, első 2 évben hülye döntések sora, majd elkezdik fiatalítani a rostert, FA-n sok cap, jó draft helyek, engeded h feltradeljen franchise QB-ért... lebontva idei offseasonre: hagyod h GM-ednek nagy beleszólása legyen az új HC személyébe, hagyod h irgalmatlan szerződéseket kiadjon FA-n, hagyod h draftoljon (h övé a végső döntés)...mindezeket úgyh tényleg Maccagnané volt a végső szó, ő irányította az offseason dolgokat és nem volt parkolópályán. Tudtad h régebben Bowles-al sem jöttek ki 4. szezon végére egymással, szurkolók sem komálták őt, sokan megkérdőjelezték a dolgait stb
Illetve tegnap Rapoport hozzátette, hogy többi csapat GM-jei frusztráltak voltak h Maccagnan mennyire nem volt döntésképes tradek stb kapcsán, illetve scouting department is kezdett ellene fordulni.
Fenti csapongó példákkal arra akarok kilyukadni, hogy oké h "holtszezonban" váltasz GM-et, de nem hagyod a régi GMedet h 100 misi cap spacet kitoljon FA-n (ráadásul már 2. éve) és ő maga draftoljon, pláne h ismerted az előjeleket. Maccagnan is még az elődje scoutoljaival csinálta végig az 1. offseasonját, majd cserélgette az embereket.
Lenti képet csak úgy itthagyom:


Nyilván történt hasonló, szokatlan időpontokban GM csere korábban is (Kansas, Cleveland, Bills, talán GB-ben is), ha meg kell lépni, akkor ennyi...de ezt a szeméthalmot, ami a Jetsnél van, nem tudom ki fogja végre normális irányba terelni.
Lényeg, hogy tulajunk és Rapoport jelentése alapján is az 53-as roster feletti control a GM kezében lesz és övé lesz a végső döntés, így a lényeg h vmi Gase havert kell keríteni, aki érti is a dolgát. Nem hiszem h sokáig fog húzódni a dolog, ha csak Joe Douglas nem int be a Jets-nek.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért a Dorsey/Kansas történet eléggé más. Már abban is, ahogy kezelték, arról nem is beszélve, hogy kompetens bizonyított HCról van szó ott, s egy jól működő szervezetről, itt meg......
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Rúgjuk ki Bowles-t. Pipa.
Vonjuk be Maccagnan-t új HC keresésébe. pipa.
Hagyjuk Maccagnan-t h 100 misi feletti garantált szerződést adjon ki FA-n. Pipa.
Hagyjuk a draftot Maccagnan-ra. Pipa.
Rúgjuk ki Maccagnan-t draft után pár héttel pipa.
Talán scoutok lecsereléséhez még időben jön az új GM.
Beki
Dorsey-t nagyjából hasonló időzítéssel küldték el Kansas Cityből. (Őt kicsit még később is.) Nem szerencsé persze, ha ilyesmi történik, mert ez konfliktust jelent. Ha akarok, tudok értelmet látni az ilyen időzítésben, mert egyébként a január csak HC szempontból jó időzítés, hiszen a HC munkában január után van 2-3 hónap "üresjárat". A GM munka szempontjából a szezon inkább augusztus-április, és a május-július az "üresjárat". Úgyhogy GM-et ilyen szempontból tulajdonképpen májusban lenne ideális mindenhol váltani. Azért nem így van, mert a munka feltételeknél fontosabb, hogy az FO erőviszonyokat lejátsszák. Owner, GM, HC háromszög, a HC-t meg januárban/februárban lehet csak váltani, és akkor már hozzácsapják a GM-et is gyakran. De ez tulajdonképpen olyan, mintha HC-t a training camp kezdése előtt pár héttel váltanának, és a HC-nak az első idényt a régi OC/DC és edzői stábbal kellene letolnia. Egy februárban kinevezett GM pont ezt csinálja. Beül, aztán az elődjének a teljes stábjával megy neki az első FA-nak és draftnak, mert esélye sincs február környékén stábot toborozni, az FA/draft felkészülési munka legnagyobb dandárjában. Értelme sem lenne, mert nem lenne idő az új stábbal elölről nekifutni fél idénnyi stratégiai és scout munkának.

Szóval szerintem az időzítés itt a legkisebb baj. Inkább az a kérdés, ami Oaklandben ill. Kansas Cityben is, hogy mi fog kisülni majd ebből. Tényleg Gase kezébe kerül-e nagyobb hatalom - az jó nagy kérdőjeleket vetne fel -, vagy "csak" arról van szó, hogy egy Gase-el kompatibilisebb gondolkodású és habitusú embert keresnek, aki azért autonóm döntéshozó lesz.

Abban nem látok balfaszságot, hogy M. benne volt Gase kiválasztásában, és pár hónap alatt sikerült szembe kerülniük. Ezek a posztok autonóm embereket igényelnek, egy dolog egy néhány órás interjúban tetszeni egymásnak, és más dolog napi 16 órában együtt dolgozni. McKenzie 10 éves szerződést adott Grudennek, és 1 évet se húzott ki utána. Ha tényleg nagy a koncepcionális ellentmondás, akkor váltani kell, rosszabb, ha húzzák. Persze az én véleményemet erősen befolyásolja, hogy Indyben évekig kellett néznem az elgennyesedő Grigson-Pagano házasságot. Megjegyzem, ott is Grigson választotta magának Pagano-t, mégse jöttek ki jól.

Az biztos, hogy legalább időzítés szempontból most nincs ok rohanni. Alaposan meg lehet nézni az új jelöltet, időt lehet adni a folyamatnak. És ha megvan az új ember, akkor ő egyből össze is fogja tudni trombitálni magának az új stábját a nyár folyamán, mert scout/FO fronton most ért véget a szezon, most cserélnek munkahelyet az emberek. "Csak" jól kell most választani.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Remeljuk
 twitter.com/LeVeonBell/status/1128819709858594816?s=19

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Adams-t nem akarja Gase elengedni valami 4. körös pickért? Pl Green Baybe?
alatriste
Itt nagyobb a cirkusz, míg GB-ben egyedül Rodgers csinálja csak, így marad. 😀
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Adams-t nem akarja Gase elengedni valami 4. körös pickért? Pl Green Baybe?


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Hat ez eleg fos ellenertek volt, ettol azert tobbet ert szerintem

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Ha Jeremiahnak állást adtok arra nincs más reakció mint


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Lentiek Mehta-tol:

Some names to keep an eye on during Jets GM search:

1) Joe Douglas (Eagles VP of Player Personnel)

2) Lance Newmark (Lions Director of Player Personnel)

3) Adam Peters (49ers VP of Player Personnel)

4) Champ Kelly (Bears assistant director of Player Personnel)
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Egy zsak szotyiert...inkabb tartottuk volna meg es engedtuk volna el ingyen jovore...foleg amilyen pofas az LB depth...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Darron Lee egy 6. Körösért Kansasba ment
kapitnono
Hátha ott még lesz belőle vki.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Darron Lee egy 6. Körösért Kansasba ment


több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Folytatodik az őrület. Lee good bye

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Közben La Canfora és Costello (Jets beat writer) is azt írja, hogy Joe Douglas-re a fő jelölt, aki már utóbbi szerint elkezdte hivogatni embereket h kit érdekelne meló front officeban.
Lényeg a lényeg h ligaszerte mindenki arra számít, hogy ő lesz az új Jets GM, de hozzáteszik h szezon végén bőven válogathat más ajánlatok közül.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Egy lesz a lényeg: h az új GM-nek kell adni az 53-as roster feletti hatalmat, drafton övé legyen a végső szó és ennyi. Gase-nek csak meccs napi rosternél legyen szava, többin dolgozzanak szépen együtt.
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ez a frenchise egyre nagyobb baromságokat csinál. Azt hogy Mekit kirúgják az ok, már rég ki kellett volna. Csak akkor miért hagyták hogy ő tolja le az FA-t meg a draftot. Főleg hogy olyan playákat hozott akiket Gase nem akart. Állítólag Gase kerek perec megmondta hogy neki nem kell Bell mert nem akar ennyit adni egy RB-ért. Mosley árát is sokallta ( nem csodálom). Állítólag ezek miatt is basztak össze Mekivel. Aztán Gase az interim GM...Most meg Jeremiaht akarjátok... “Ez a kedvenc pickem” Jeremiah az egyik legtúlértékelzebb draft “szakértő”...

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
 twitter.com/AdamSchefter/status/1128705828867977218Apex
Gondolom új GM "jobb keze" lenne Jeremiah, miután Heimerdinger-t is szélnek eresztettük, aki hasonló szerepet töltött be Macc-nél.
Beki
A sormintába illő az lenne, ha Jeremiah-t akarnátok, de csak Rapoport jönne

Komolyan mondom, hogy amit az AFC Least három csapata leművel évek óta. Pedig nincs magasan a küszöb, de minden évben sikerül pofára esni a nagy brainstorming közepette.

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/AdamSchefter/status/1128705828867977218Apex
Gondolom új GM "jobb keze" lenne Jeremiah, miután Heimerdinger-t is szélnek eresztettük, aki hasonló szerepet töltött be Macc-nél.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Na ezek után PO vagy Gase takarodj 😀
Wester
Nem lesz elvárás feléjük idén az fix (új GM+Gase). Min 2 évet kapni fognak, a GM többet is sztem, mert ami itt kövi offseasonben lesz ismét...fél OL offos, 2 új CB ismét, LWilliams UFA.