New York Jets

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
QB Luke Falk érkezett waiverről.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Lee-nek nem vettuk fel az 5. eves opciojat. Ertheto dontes. Egyebkent ez a Macc-Gase konfliktus kicsit aggaszto, remelem Johnson jol tudja kezelni a helyzetet.
Apex
Rendben is van a dolog. Nem szolgált rá Lee arra a kb 10 misire, amit az opció jelentene.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Lee-nek nem vettuk fel az 5. eves opciojat. Ertheto dontes. Egyebkent ez a Macc-Gase konfliktus kicsit aggaszto, remelem Johnson jol tudja kezelni a helyzetet.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 566 — Így remélem megfelelek nektek.....
La Canfora Eagles-ös Joe Douglas nevét dobta be még múlt héten.
Beki
Jó helyen van ő nálunk 😊
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ahogy látom az még nem volt említve, hogy draft 1. köre után már repkedtek a hírek, hogy Maccagnan hamarosan lapátra kerülhet. Valszeg egy darabig nem fog ilyesmi történni, de ég a hátsója alatt a talaj.

Jets beatwriterek mindegyike lehozta, hogy hatalmas ellentétek voltak már a free agency alatt is targetek <-> igazolások vonalon. Pl. Gase Coleman-t szerette volna, jött helyette Bell (talán ezt még elnézhető 😀 ). Viszont a felek azóta sem tárgyalnak egymással és Christopher Johnson ennek következtében több időt tölt a felek megfigyelésével.
Ehhez hozzáteszem h ugyanez volt a helyzet Bowles utolsó évében is.

Mindenesetre érdekes volna, ha engedték volna Maccnek h világ pénzét kiadja FA alatt, majd draft után kivágjuk (feltéve ha valóban ő vezette a show-t FA alatt). Mondjuk a tavalyi 1/3-as feltradet sem ő intézte. Tény h ilyenkor scoutok is cserélődnek sűrűn, szóval akár lehetne lépni is... Heimerdinger addig vinné a dolgokat, úgyis ő Macc jobb keze kb.

La Canfora Eagles-ös Joe Douglas nevét dobta be még múlt héten.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Szerintem nem Harrison felé van nagy bizalom, hanem Osemele-ben bíznak hogy feltudja annyira húzni az interior-t, mint amire számítanak. Egy biztos az OL kulcs lesz idén, ha sikerül összeállniuk én még a PO-t sem tartom elérhetetlen célnak, de persze 9 év várakozás után azért nehezebben bízik ebben az ember.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Cashman jól beválhat még nálatok szerintem, én benne jobban bíznék, mint Polite-ban 😊

több mint 5 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Fura volt ez a draft (is) az tény. Lesz remek D line-unk ami ugyebár az elmúlt 5-8 évben mindig sikerre vitt minket 😕 Polite lesz nagy kérdés ebből a csoportból, ha ő beválik még jó is lehetne a class.
Hatodik körben hozni egy CB-t késő, nyilván úgy fogják magyarázni hogy remek játékost igazoltunk aki ha nem lesz sérült akkor 6.körnél többet ér. Ez remek húzás ha van mondjuk 12 pickked és közel kész csapatod, nem akkor amikor 6-t húzhatsz és sok a lyuk...
A center röhej hogy képzeljük el vagy mit gondolnak

Green is green
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Am feltűnően nagy a bizalom Harrison irányába center poszton is, bár jelenleg backupja sincs úgy hiszem.
Adja az ég h az OL pöpecen működjön, különben jövőre nagy gondok lesznek. Legnagyobb félelmem pont az OL és a CB poszt.
több mint 5 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Jamey Mosley LB, C. J. Mosley öccse is a csapatban UDFA-ként.

GO JETS!!!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Mehta szerint próbálkoztunk 2. kör top5-be feltradelni 3. kör elejéről. Nyilván nagy volt az ára, de ismét egy trade kísérlet, ami felkerült Maccagnan majdnem listájára. xD
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/58469791_682427252175070_5640623181682180096_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=LagiiGamINAQ7kNvgFbQUsM&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfAhLO3Wmiy8-V7OpyWQunW3DgEPRw34MH7yis3kGpSkIA&oe=663BF8AF
Did Quinnen Williams just bless himself and then thank himself? 😭 | By The CheckdownFacebook
Did Quinnen Williams just bless himself and then thank himself? 😭


Szerkesztette: Wyatt

több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
URFA Signings:
Greg Dortch, WR
John Battle, FS
Kyron Brown, CB
Santos Ramirez, SS
Jalin Moore, RB
Wyatt Miller, OT
Malik Reed, EDGE
Trevon Sanders, NT
Toa Lobendahn, C
Jabril Frazier, EDGE
Jeff Allison, LB
Justin Alexandre, EDGE
Kyle Phillips, DT
Jamey Mosley, LB
Fred Jones, DT

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Quinnen jó persze, és elit is lesz jó eséllyel, de 1/3-ra azért ez illik is. Utána viszont viszont azért kevéssé tetszetős a sztori, igaz, én Cashmant elviseltem volna nálunk is, de Polite-nak nagyon örültem, hogy elkerültük

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Arról hallottatok valamit, hogy a csoda második körös Sample-nket ti is akartátok? Vagy ez csak azért kapott lábra, mert Wesco is hasonló karakter?

Egyébként ha Quinnen Williams hozza ami kinéz belőle, akkor az önmagában nem rossz draft. A Polite picket mondjuk nem értem. A poszt is lehetett volna jobb, de ha már siettető, akkor miért nem Miller, Ferguson vagy Winovich?

Egyébként az talán a CB hanyagolásnál is furább volt nekem, hogy elkapó egyáltalán nem jött. Na de majd az UDFAk 😉
nasheem
Hétvégén nem voltam nagyon gép közelben, csak telóról tudtam infókat begyűjteni, de azt olvastam h CB-ért akartunk nagyon feltradelni, dehát marha kevés volt a muníció hozzá.
QW ha jelenleg tippelhetnék: jövőre kb ő lesz Leonard Williams pótlása, ha nem lesz kiugró éve utóbbinak. Polite pick az nálam elmegy, ha jól teljesít, bőven kap játékidőt.
WRből van 3 700-800 yardra képes emberke, ott van Herndon és Bell is, így talán érthető h nem erőltettük annyira.
több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Arról hallottatok valamit, hogy a csoda második körös Sample-nket ti is akartátok? Vagy ez csak azért kapott lábra, mert Wesco is hasonló karakter?

Egyébként ha Quinnen Williams hozza ami kinéz belőle, akkor az önmagában nem rossz draft. A Polite picket mondjuk nem értem. A poszt is lehetett volna jobb, de ha már siettető, akkor miért nem Miller, Ferguson vagy Winovich?

Egyébként az talán a CB hanyagolásnál is furább volt nekem, hogy elkapó egyáltalán nem jött. Na de majd az UDFAk 😉

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Na hat ez a 3. Nap jo nagy WTF volt megint. Hatratradelunk mikor sok 2. korbe vart corner meg bent van, egyiket elhozzuk es a #2 cb jo esellyel fixalva lett volna. Majd megint trade aminek meg kevesebb ertelme volt mint az elozonek. Meg mindig van bent cb es kb az utolso hasznalhato C. Erre hozunk egy blokkolo TE-t meg egy ST jatekost...hat fasza, de legalabb latom CB-t kukaztunk a vegen..zsenialis. Kaves Macc jol elkurta ezt a 3. napot.
Apex
Roberts nem kapott volna ennyi pénzt, ha nem ő lenne a CB2
Wester
Ez is marha nagy hiba és nem hiszem h Williams marhára boldog h van egy kurvára túlfizetett inkonzisztens CB1 és kb 2 jó meccset lehozó Robertsed.
Persze, nekünk 17 milliót kell adni LB-nek, mikor ennyi need van, jövőre meg rá sem nézek a rosterre. 5 év aladt nem sikerült Maccagnannak egy értelmes rostert összehozni és jövőre ismét 4-5 need lesz csak. Mennyi idő kell még ennek az embernek?
Emellett már jöttek a hírek ugye h Gase-l is összevesztek elég szépen az FA tevékenység miatt.
Beki
Én kivárom a szezont az értékeléssel. Nálam eddig Macc pont annyit csinált, hogy épp ne rúgják ki
Wester
Igen de pont ez a bajom nekem is, mert annyira nem volt szar offseasonja hogy kirugjak, de pont annyira el is baszta hogy iden se legyen kesz a roster.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Na hat ez a 3. Nap jo nagy WTF volt megint. Hatratradelunk mikor sok 2. korbe vart corner meg bent van, egyiket elhozzuk es a #2 cb jo esellyel fixalva lett volna. Majd megint trade aminek meg kevesebb ertelme volt mint az elozonek. Meg mindig van bent cb es kb az utolso hasznalhato C. Erre hozunk egy blokkolo TE-t meg egy ST jatekost...hat fasza, de legalabb latom CB-t kukaztunk a vegen..zsenialis. Kaves Macc jol elkurta ezt a 3. napot.
Apex
Roberts nem kapott volna ennyi pénzt, ha nem ő lenne a CB2
Wester
Ez is marha nagy hiba és nem hiszem h Williams marhára boldog h van egy kurvára túlfizetett inkonzisztens CB1 és kb 2 jó meccset lehozó Robertsed.
Persze, nekünk 17 milliót kell adni LB-nek, mikor ennyi need van, jövőre meg rá sem nézek a rosterre. 5 év aladt nem sikerült Maccagnannak egy értelmes rostert összehozni és jövőre ismét 4-5 need lesz csak. Mennyi idő kell még ennek az embernek?
Emellett már jöttek a hírek ugye h Gase-l is összevesztek elég szépen az FA tevékenység miatt.
Beki
Én kivárom a szezont az értékeléssel. Nálam eddig Macc pont annyit csinált, hogy épp ne rúgják ki

Lesz ez még így se!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Na hat ez a 3. Nap jo nagy WTF volt megint. Hatratradelunk mikor sok 2. korbe vart corner meg bent van, egyiket elhozzuk es a #2 cb jo esellyel fixalva lett volna. Majd megint trade aminek meg kevesebb ertelme volt mint az elozonek. Meg mindig van bent cb es kb az utolso hasznalhato C. Erre hozunk egy blokkolo TE-t meg egy ST jatekost...hat fasza, de legalabb latom CB-t kukaztunk a vegen..zsenialis. Kaves Macc jol elkurta ezt a 3. napot.
Apex
Roberts nem kapott volna ennyi pénzt, ha nem ő lenne a CB2
Wester
Ez is marha nagy hiba és nem hiszem h Williams marhára boldog h van egy kurvára túlfizetett inkonzisztens CB1 és kb 2 jó meccset lehozó Robertsed.
Persze, nekünk 17 milliót kell adni LB-nek, mikor ennyi need van, jövőre meg rá sem nézek a rosterre. 5 év aladt nem sikerült Maccagnannak egy értelmes rostert összehozni és jövőre ismét 4-5 need lesz csak. Mennyi idő kell még ennek az embernek?
Emellett már jöttek a hírek ugye h Gase-l is összevesztek elég szépen az FA tevékenység miatt.
több mint 5 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Na hat ez a 3. Nap jo nagy WTF volt megint. Hatratradelunk mikor sok 2. korbe vart corner meg bent van, egyiket elhozzuk es a #2 cb jo esellyel fixalva lett volna. Majd megint trade aminek meg kevesebb ertelme volt mint az elozonek. Meg mindig van bent cb es kb az utolso hasznalhato C. Erre hozunk egy blokkolo TE-t meg egy ST jatekost...hat fasza, de legalabb latom CB-t kukaztunk a vegen..zsenialis. Kaves Macc jol elkurta ezt a 3. napot.
Apex
Roberts nem kapott volna ennyi pénzt, ha nem ő lenne a CB2

Lesz ez még így se!
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Na hat ez a 3. Nap jo nagy WTF volt megint. Hatratradelunk mikor sok 2. korbe vart corner meg bent van, egyiket elhozzuk es a #2 cb jo esellyel fixalva lett volna. Majd megint trade aminek meg kevesebb ertelme volt mint az elozonek. Meg mindig van bent cb es kb az utolso hasznalhato C. Erre hozunk egy blokkolo TE-t meg egy ST jatekost...hat fasza, de legalabb latom CB-t kukaztunk a vegen..zsenialis. Kaves Macc jol elkurta ezt a 3. napot.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ismet patent draft... TE 4. korben, majd 2 tobbszor mutott player. Kijottunk center es CB nelkul ismet.
Remelem kavefogyaszto szerencsetlen helyett uj GM lesz jovore.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Ehhez kepest a Polite pick nagyon tetszik. System fit, gyors, robbanekony, a combine elott a sracot elso kor vegere vartak, viszont azt csunyan elrontotta..ez miatt csuszott, pozitivum hogy elismeri es szeretne javitani. Nagyon kellett a szelre egy ilyen playa..egesz pofas lett igy a D, mar csak egy corner kell ami sanszosan jon is a kovi pickbol(Julian Love?). Williamsnek lesznek jatekszerei na 😀
Apex
Mármint lassú és nem robbanékony, rövid karú, de legalább lusta?
Wyatt
A nem robbanékony-nyal nem értek, egyet a párharcai nagy részét eddig azzal nyerte h a snap utáni első lépéseivel szerzett előnyt.
A többi igaz.
empty taxi
Low risk, high reward valasztas. A rovid karja valoban gond lehet, de robbanekonysags valamilyen szinten kompenzalja, illetve a belso futas ellen nem a legjobb, a lyukakat nem mindig talalja meg de a sideline to sideline sebessege eleg jo a szelso futasok ellen, interior pressure valoszinuleg lesz boven, ez segithet neki is. Williams szerintem fogja tudni hasznalni, a potencial ott van az biztos.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Ehhez kepest a Polite pick nagyon tetszik. System fit, gyors, robbanekony, a combine elott a sracot elso kor vegere vartak, viszont azt csunyan elrontotta..ez miatt csuszott, pozitivum hogy elismeri es szeretne javitani. Nagyon kellett a szelre egy ilyen playa..egesz pofas lett igy a D, mar csak egy corner kell ami sanszosan jon is a kovi pickbol(Julian Love?). Williamsnek lesznek jatekszerei na 😀
Apex
Mármint lassú és nem robbanékony, rövid karú, de legalább lusta?
Wyatt
A nem robbanékony-nyal nem értek, egyet a párharcai nagy részét eddig azzal nyerte h a snap utáni első lépéseivel szerzett előnyt.
A többi igaz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ehhez kepest a Polite pick nagyon tetszik. System fit, gyors, robbanekony, a combine elott a sracot elso kor vegere vartak, viszont azt csunyan elrontotta..ez miatt csuszott, pozitivum hogy elismeri es szeretne javitani. Nagyon kellett a szelre egy ilyen playa..egesz pofas lett igy a D, mar csak egy corner kell ami sanszosan jon is a kovi pickbol(Julian Love?). Williamsnek lesznek jatekszerei na 😀
Apex
Mármint lassú és nem robbanékony, rövid karú, de legalább lusta?

Szerkesztette: Wyatt