New York Jets

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Fitterer GM interjú csütörtök/péntek, Kelly elfogadta de nincs még időpont, Paton nem döntött még. - Breer
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Itt van am Breer cikkje:  www.si.com/nfl/2019/05/27/adam-gase-new-york-jets-cj-mosley-nfl-combine-jerry-jones-cowboys-contracts

Érdekesebb részt kiemelem:
“It’s frustrating a little bit, because a lot of these guys have played against this offense,” Gase said. “So the first practice, we go out there and Jamal’s calling out everything. He knows run or pass, he’s able to at least say, ‘Hey, I think this is coming.’ And sometimes, he was right, and I’m going, ‘Really? First day, you’re gonna do that?’ He’s like, ‘I’ve played you four times, we’ve played two years, I have an idea of what this stuff is.’

Which, it was really cool to see how competitive he was, and how much every practice means to that guy. Just watching guys like Leonard Williams and CJ, all these guys I personally had to be on the other sideline from.”
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Breer szerint kb 6 GM jelölt jön interjúra 1. körben, ebből négynek kiment már a request interjúra, másik 2 várható név:
San Francisco’s Adam Peters, Detroit’s Lance Newmark
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/RapSheet/status/1132608111129313280

Paton 2015-ben nem kívánt velünk interjúzni.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Gase az új JMD.
empty taxi
Mínusz hat SB 😀
| Oké, amihez több köze volt, az is hárommal több |
Wyatt
viszont azt a hármat, amihez több köze volt már bukott HC-ként nyerte 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Még tegnapról:
 twitter.com/RapSheet/status/1132000481742589953
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gase az új JMD.
empty taxi
Mínusz hat SB 😀
| Oké, amihez több köze volt, az is hárommal több |

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Gase az új JMD.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Most epp az kering, hogy Gase-ek nem igazan orultek, hogy Mosley ennyiert irt ala, illetve igazabol elleneztek is a szerzodest, ugyhogy durci van Bell fele, durci van Mosley fele. 8D

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Adam Gase said the next Jets GM "will have the final say" on personnel matters.
Emellett tagadta h sokm köze lenne Maccagnan eltávolításához, CJ döntése volt.
Bell patent játékos, úgy jött le nekem h valóban sokallta az árát, de örül h itt van és nem tradeljük

Illetve a nevek GM keresés kapcsán ismét:
#Eagles Joe Douglas, #49ers Adam Peters, #Bears Champ Kelly, #Lions Lance Newmark. Also have heard in the past that ownership thinks highly of #Vikings George Paton.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Így néztek ki a kezdők mai OTA edzésen:
Guys worked w #Jets starting O on first set of team drills: Shell, Winters, Harrison, Osemele, Beachum, Tomlinson, Herndon, R Anderson, Enunwa, Montgomery, Darnold.

Defense: Copeland, H Anderson, L Williams, Jenkins, Mosley, Williamson, Roberts, Poole, Jones, Adams, Middleton

Bell ma sem volt, QW és Maye kihagyta az edzést, TruJo szintén sehol, kezdő CB sort szép szavakkal nem tudnám leírni...
Am mindenki nagy király volt, főleg Darnold, Crowder marha gyors, kb ennyi
több mint 4 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Most már értem, hogy miért van nála akkora fejetlenség, zűrzavar és alkotói válság:

 www.origo.hu/teve/20190522-mas-lesz-a-tronok-harca-vege-a-regenyekben-mint-a-sorozatban-tv.html
Fast Willie
Na egy jó, 10-6-os szezon és egyből megírja mind a két könyvet 😀

GO JETS!!!
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 724
Most már értem, hogy miért van nála akkora fejetlenség, zűrzavar és alkotói válság:

 www.origo.hu/teve/20190522-mas-lesz-a-tronok-harca-vege-a-regenyekben-mint-a-sorozatban-tv.html
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Kb ennyit Mehtarol xd
 twitter.com/RichCimini/status/1130893040418271232?s=19

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Úgy látszik Gase lesz a GM, Scout goré, edző meg az atyaúristen is 😀

 mobile.twitter.com/mmehtanydn/status/1130828626067369985
Tomcsik
Nincs ebben semmi meglepő amúgy. Mehta-val meg nem kell foglalkozni, egy agyament szerencsétlen, aki eddig nyalta Gase hátsóját, most minden formában támadja.
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Úgy látszik Gase lesz a GM, Scout goré, edző meg az atyaúristen is 😀

 mobile.twitter.com/mmehtanydn/status/1130828626067369985

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Leggett repült, Matt Darr punter érkezett.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Rapoport szerint hét közepétől kezdődik a GM keresés, mennek ki a requestek és hétvégén interjúk. Manning nincs a jelöltek között (jelenleg).
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Lentiek Breer mai cikkjéből:
So where do the Jets go from here? The process of finding a new GM will start in earnest this week. It’ll be led by owner Christopher Johnson. Coach/interim GM Adam Gase will be a part of it. And I’m told the team will not retain a search firm. The Jets can afford to be patient, of course, since there’s no competition for candidates. It’s worth mentioning that Johnson emphasized skills for communication and leadership—non-scouting attributes that go into unifying a building in a way the Jets have struggled to do over the better part of this decade. Gase did address his coaches this week and told them that the process wouldn’t drag out. But I don’t get the sense that there’s a rush to get someone into the building.

3. That said, if Eagles VP Joe Douglas is willing to come, and I’m the Jets, I offer him the job tomorrow. And not only because he’s really good, but also because he’s so connected, and could, in time, build the kind of robust staff that Chris Ballard has in Indianapolis (well-regarded Philly scouting directors Ian Cunningham and Andy Weidl followed Douglas there from Baltimore). If it’s not Douglas? Four names that should be brought up in any GM search (in alphabetical order): Tennessee’s Ryan Cowden, Indy’s Ed Dodds, Dallas’s Will McClay and Minnesota’s George Paton.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Már előzetesen is mentek a pletykák, hogy Gase bácsi most Leonard Williams-et szeretné éppen tradelni, de Cimini is hasonlóról ír.
There's already talk in league circles that Gase could be looking to move on from Williams, who will be a free agent after the season.
Beki
Komolyan kerdezem, te adod a tanacsokat Gase-nek a hatterbol? 8)

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Már előzetesen is mentek a pletykák, hogy Gase bácsi most Leonard Williams-et szeretné éppen tradelni, de Cimini is hasonlóról ír.
There's already talk in league circles that Gase could be looking to move on from Williams, who will be a free agent after the season.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Olyat olvastam h Bellt elcserélné a Jets! Fake?
steelwolf
Fake. 27M DM lenne utana.
Beki
csak az alírásit és az idei roster bonust kell állni, nem az összes garantáltat:

 fuzovelkifele.com/2019/05/leveon-bellt-elcserelni-konnyebb-mint-hinnenk-new-york-jets-adam-gase/
katonadani
Jogos basszus, igazatok van gordonnal egyutt, nem tudom miert cutolas utani DM-el voltam elfoglalva. Ha OTCn atvaltottam volna trade opciora cut helyett gyorsan leeshetett volna h hulyeseget irtam.
több mint 4 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Olyat olvastam h Bellt elcserélné a Jets! Fake?
steelwolf
Fake. 27M DM lenne utana.
Beki
csak az alírásit és az idei roster bonust kell állni, nem az összes garantáltat:

 fuzovelkifele.com/2019/05/leveon-bellt-elcserelni-konnyebb-mint-hinnenk-new-york-jets-adam-gase/
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 001
Olyat olvastam h Bellt elcserélné a Jets! Fake?
steelwolf
Fake. 27M DM lenne utana.
Beki
Annyi biztos nem mert csak a 8milla aláírási van kifizetve elvileg. Gondolom itt is menne a matek..
gordon
27M volt alairas pillanataban garantalt, szoval jelentos 20 misi feletti dead money tuti van.
Beki
Mivel Bell nem az alkesz embere, hanem a tulaj eroltette a szerzodteteset, igy fake news ez szerintem, azt nem latom, hogy akarcsak Gase javaslatara is, de hirtelen meggondolja magat emberunk, aztan elpasszolna Bellt.
Stez
kurvára röhögnék. Az lenne a koktélmeggy az egész tetején.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Olyat olvastam h Bellt elcserélné a Jets! Fake?
steelwolf
Fake. 27M DM lenne utana.
Beki
Annyi biztos nem mert csak a 8milla aláírási van kifizetve elvileg. Gondolom itt is menne a matek..
gordon
27M volt alairas pillanataban garantalt, szoval jelentos 20 misi feletti dead money tuti van.
Beki
Mivel Bell nem az alkesz embere, hanem a tulaj eroltette a szerzodteteset, igy fake news ez szerintem, azt nem latom, hogy akarcsak Gase javaslatara is, de hirtelen meggondolja magat emberunk, aztan elpasszolna Bellt.