New York Jets

33 feliratkozó

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Hajrá srácok...nagyon drukkolok Darnoldnak!
| Igaz a pénzt azért a 6,5-es detroiti sikerre tettem 😀 |
Klaci79
Anális mélytorok

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 286
Beki!!!!!
Csak úgy itt hagyom...3 db első körért a tied lehet 😀
Klaci79
1. meccs volt, nyugodjunk le. 😀
Beki
azért kell most megvenni..még 2 ilyen és 4 évre enyém az első köröd 😀
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Beki!!!!!
Csak úgy itt hagyom...3 db első körért a tied lehet 😀
Klaci79
1. meccs volt, nyugodjunk le. 😀
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Ezután remélem azért lesz egy kis optimizmus 😊

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 286
Beki!!!!!
Csak úgy itt hagyom...3 db első körért a tied lehet 😀

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Sok szerencset a szezonhoz!!! Nagyon kivancsi vagyok... orulok h van fiatal qb remenysegunk csak mintha elfelejtettuk volna megvedeni es minosegi segitseget adni neki. Esznel kell lenni h Darnoldot ne az idei eve hanem 2-3 ev alapjan iteljuk majd meg. Tovabbra sincs sztar arca a csapatnak (ezert orultem volna En Macknek) azaz ki kellene nevelodnie valakinek. Go Jets!!!
Pityu Gyor
OL azért egy átlagos szintet meg fog ütni. Futáshoz sok segítséget nem fognak adni, de passznál képesek lesznek azért némi időt adni Darnoldnak.
Ez az év egyértelműen Darnoldról fog szólni + h kik azok a fiatalokban, akikben némi potenciál lakozik. Ami engem zavar h kb 2 év mire csapatot lehet alsó hangon építeni potenciális fr QB-nk köré és még mindig nem vagyok meggyőzve h Maccagnan a legalkalmasabb GM erre.
Beki
Az hagyján, de hogy Bowles a legalkalmasabb HC....
dande
Részemről idei évet már új HC-val kezdtük volna. 😀
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sok szerencset a szezonhoz!!! Nagyon kivancsi vagyok... orulok h van fiatal qb remenysegunk csak mintha elfelejtettuk volna megvedeni es minosegi segitseget adni neki. Esznel kell lenni h Darnoldot ne az idei eve hanem 2-3 ev alapjan iteljuk majd meg. Tovabbra sincs sztar arca a csapatnak (ezert orultem volna En Macknek) azaz ki kellene nevelodnie valakinek. Go Jets!!!
Pityu Gyor
OL azért egy átlagos szintet meg fog ütni. Futáshoz sok segítséget nem fognak adni, de passznál képesek lesznek azért némi időt adni Darnoldnak.
Ez az év egyértelműen Darnoldról fog szólni + h kik azok a fiatalokban, akikben némi potenciál lakozik. Ami engem zavar h kb 2 év mire csapatot lehet alsó hangon építeni potenciális fr QB-nk köré és még mindig nem vagyok meggyőzve h Maccagnan a legalkalmasabb GM erre.
Beki
Az hagyján, de hogy Bowles a legalkalmasabb HC....
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 286
Hajrá srácok...nagyon drukkolok Darnoldnak!
| Igaz a pénzt azért a 6,5-es detroiti sikerre tettem 😀 |
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Sok szerencset a szezonhoz!!! Nagyon kivancsi vagyok... orulok h van fiatal qb remenysegunk csak mintha elfelejtettuk volna megvedeni es minosegi segitseget adni neki. Esznel kell lenni h Darnoldot ne az idei eve hanem 2-3 ev alapjan iteljuk majd meg. Tovabbra sincs sztar arca a csapatnak (ezert orultem volna En Macknek) azaz ki kellene nevelodnie valakinek. Go Jets!!!
Pityu Gyor
OL azért egy átlagos szintet meg fog ütni. Futáshoz sok segítséget nem fognak adni, de passznál képesek lesznek azért némi időt adni Darnoldnak.
Ez az év egyértelműen Darnoldról fog szólni + h kik azok a fiatalokban, akikben némi potenciál lakozik. Ami engem zavar h kb 2 év mire csapatot lehet alsó hangon építeni potenciális fr QB-nk köré és még mindig nem vagyok meggyőzve h Maccagnan a legalkalmasabb GM erre.
több mint 5 éve
Pityu Gyor New York Jets 931
Sok szerencset a szezonhoz!!! Nagyon kivancsi vagyok... orulok h van fiatal qb remenysegunk csak mintha elfelejtettuk volna megvedeni es minosegi segitseget adni neki. Esznel kell lenni h Darnoldot ne az idei eve hanem 2-3 ev alapjan iteljuk majd meg. Tovabbra sincs sztar arca a csapatnak (ezert orultem volna En Macknek) azaz ki kellene nevelodnie valakinek. Go Jets!!!

Green is green
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Josh Martin OUT, Maye és Kearse doubtful DET elleni meccsre.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Frankie Luvu LB PS -> aktív roster, valszeg Josh Martin nem játszik hétfőn. Lawrence Thomas repült.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Maye, Martin ma sem edzett, valszeg Wilcox kezd előbbi, míg Copeland utóbbi helyén. Kearse limitált.
Beki
Kearse remélem fog tudni játszani, rá azért nagy szükségünk lenne. Egyébként jól számolom 10 nap alatt 3 meccsünk lesz? Jó lesz majd 4. hétre kidől a csapat fele 😀
Apex
Legalább gyorsan tudjuk majd h hol a helyünk a szezonban. 😀
Perpill úgy számolom h a Lions beárazza majd rendesen a secondarynket (ehhez még Maye sérülése nem jön jókor), főleg Skrine barátunk lesz a főszereplő sztem.
MIA meccs sztem W lesz.
CLE-t még nem tudom hova tenni. Taylor elég labdabiztos és futkorászni is imád, emellett egész jó célpontjai vannak.

Nem mondom ebben 0-3, max 1-2 van benne így kezdésnek.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Maye, Martin ma sem edzett, valszeg Wilcox kezd előbbi, míg Copeland utóbbi helyén. Kearse limitált.
Beki
Kearse remélem fog tudni játszani, rá azért nagy szükségünk lenne. Egyébként jól számolom 10 nap alatt 3 meccsünk lesz? Jó lesz majd 4. hétre kidől a csapat fele 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Maye, Martin ma sem edzett, valszeg Wilcox kezd előbbi, míg Copeland utóbbi helyén. Kearse limitált.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Kearse, Maye és Josh Martin nem edzett tegnap; Williamson és Attaochu limitáltan.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
OLB Jeremiah Attaochu's contract with #Jets: 1-year, $1.25M. Includes $790K base plus $28,750 roster bonus for every game on 46.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 708
Papíron lassan erősebb nevek vannak nálatok workouton, mint rosteren😁😂
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
The #Jets worked out a few defenders today: Former #Saints DE Hau'oli Kikaha and former #Bucs DB Josh Robinson had workouts, I’m told.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Mai napon jön workoutra:

- Matt McCrane K
- Charles Tapper DE
- Nate Orchard DE
- Roberto Aguayo K
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Kearse és Maye nem edzett tegnap és ma sem.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Davis Webb érkezett PS-re.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
PS elvileg kész:
S Brandon Bryant
WR Deontay Burnett
CB Jeremy Clark
C Nico Falah
RB De’Angelo Henderson
OT Diegot Joseph
DL Bronson Kaufusi
LB Frankie Luvu
LB Anthony Wint
QB John Wolford

Eli McGuire ment IR-re és Attaochu érkezett. Bowles szavaiból ítélve még jön pass rusher várhatóan.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
K Dan Bailey jön ma workoutra, meg Breshad Perriman WR is.
Beki
Folk után Baileyt is összeszeditek?
Cowboykarcsi90
Nincs hír még róla.
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 075 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
K Dan Bailey jön ma workoutra, meg Breshad Perriman WR is.
Beki
Folk után Baileyt is összeszeditek?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!